457
Zentai Márk rajongók fóruma!
  • tedmosbyisajerk
    #297
    Szió alexandra232!
    Te is szereted Márkot?
    Rád csak ne szavazzanak, én akarok nyerni :P :)... Egyébként písz..
  • alexandra232
    #296
    rám már lehet szavazni! http://www.rexonatini.hu/#/add_a_keped/
  • techgirl
    #295
    Nem tom ti hogy vagytok vele de engem ez a pasi valahogy irritál!!! Lehet hogy már túl öreg vagyok:P
    Megasztárban még emberi feje volt nem voltak ezek az irritáló "loknijai"
  • tedmosbyisajerk
    #294
    Visszatérve Márk-hoz, itt egy olyan kép, amit a falamra is kiraktam.. Nekem nagyon tetszik..
  • tuccser
    #293
    Ha minden igaz akkor 2 hétig tart az hogy Márk Klipjébe bekerülhessen a barátnőd. Amúgy ez egy nagyon helyes gesztus tőled hogy tolerálod ezt a "hobbyját"
    Amúgy szerintem Márkkal nincs semmi probléma tehetséges énekesnek tartom.
  • tedmosbyisajerk
    #292
    Nah vajon jártok e ezután is mekibe? :DDDD

    Én Márkon kívűl még az egészséges életet vallom.. Sok vitamin, zöldség, gyümölcs és Márk a hosszú élet titka :DD
  • tedmosbyisajerk
    #291
    Én nem is mondtam, hogy a zenéjét szeretem, hanem Márk nekem most a minden.. Utána nem lesz kit bálványoznom, mert kinövöm :)..
    De addig hagyjátok meg nekem ezt az életérzést...
  • uv
    #290
    dehogyisnem!!!

    csak nem onanizálnak, hanem recskáznak, rárántanak, verik a gyíkot stbstb.

    recsk-recsk-recsk
  • ppmarci
    #289
    vegas: nem, nem ő az.
    pinnacle: Na ja. Jól megmondom neki, aztán este meg zsebzsötem :)
  • bagdadigiliszta
    #288
    mááááááááááááááááááááárk:DD:D:DD:D:D:Dloooooooooooooooooool
  • pinnacle
    #287
    Légy FÉRFI!!!!

    Mond meg neki, hogy attól, hogy ő odavan érte, attól neked nem kell követni mint egy kutya papuccsal a szájába.

    LÉGY FÉRFI!!!!
  • Vegas
    #286

    #267, ő az?
  • ppmarci
    #285
    A Márk egy k...ög. (Bocsi, hogy ezt csak így ideírom) De a barátnőm bírja, úgyhogy nekem is el kell viselnem. Sőt, most ő is a fejébe vette ezt a "szerepelni akarok a videoklipjében" sz.rságot és állandóan azzal zaklat, hogy rakjam ki az üzenőfalamra, írjam ki msn-re, hogy szavazzanak rá. Mikor lesz vége ennek a gyökérségnek?
  • Darukezelő
    #284
    És mi lesz ha majd Mark eltűnik a színről? :\ Jön majd egy új ficsúr akiért rajongani fogsz? :\ Miért nem keresel valami rendes zenei stílust magadnak, és hagysz fel ezekkel a fospiskóta tinibálványokkal? Igazából nem is a zenéjét szereted hanem hogy Má(r)k olyan tündifiú. Mi lenne ha egy szemüveges, pattanásos, zsíroshajú, félkarú, koronásfogú ember adná elő ugyanezt?
  • tedmosbyisajerk
    #283
    Pedig ő az.. Vagy klón.. Erre nem tudok mit mondani ne haragudj.. Darukezelő, ha nem szavaztok az sem baj.. Csak örülök neki..
  • Vegas
    #282
    te mért vagy ilyen kurvaanyád? :s
  • Dave John
    #281
    Bár kétlem, hogy az osztálytársad lenne,mert ez a kép már egy ideje kering az interneten (pl:link( csússzanjatok lefelé a kommentek között)
  • Darukezelő
    #280
    De ha nem szavaztunk volna, akkor szar szemét szar alakok lennénk. Amúgy együtt izgulok veled, bevallom már lecsurgattam KAKAóval a bokám
  • tedmosbyisajerk
    #279
    Köszönöm, imádlak titeket :)!! Úgy izgulok..
  • pinnacle
    #278
    én is megadtam az 5 pontot szal...
  • mama 2
    #277
    Szavaztam rád 5*!
  • mama 2
    #276
    A:S_?:D_?A_?_A?A:DA?D DA?D:A_D?a-.d,ÉMFéaf,lmí,sd-.?A_D(RÖHÖG MINT A HIÉNA)!
    Tedmosbyisajerk: Mond meg a barátnődnek hogy... FOGGYON LE!
  • tedmosbyisajerk
    #275
    Nagyon aranyos vagy, és átadom neki.. De érzek némi gúnyt vélni a hangodban :P
  • Dave John
    #274
    Nem mondtam én rá semmi rosszat. Sőt, szimpátiám jelenként kapott 5 pontot. Szeretném ,ha találkozna Márkkal...
  • tedmosbyisajerk
    #273
    Hát sajnálhatod.. Pedig nagyon aranyos és vagány csajszi.. Nem tehet róla, hogy ilyen ronda... A pántot mellesleg tőlem kapta.. Aljas népség!
  • tedmosbyisajerk
    #272
    50+-os bácsik nem hinném, hogy olyan lányokra onanizálnának mint én.. Ráadásul ruhában vagyok.. Ők más oldalakra szoktak menni.. Meg Tisztában vagyok vele, hogy Márkot csak az én korosztályom szereti!
  • pinnacle
    #271
    Nekem tetszene, csak a hajpántja nem jön be és igy már tabu nekem:(

  • tedmosbyisajerk
    #270
    :DDDDD Szemetek vagytok :(... Ronda, de ő az osztálytársam...
  • pinnacle
    #269
    élvezed, hogy 50+ éves bácsik a te képedre onanizál?:D

    am szerintem töröltesd, mert csúnyán szétszedik a topikot:)
  • Dave John
    #268
    karakteres arcvonás
  • pinnacle
    #267
    Bocsi kicsilány, de nálam ő a number1. :Asdasdasd
  • tedmosbyisajerk
    #266
    szexhírdetés? reklám és pedo? Te normális vagy? Talán nem neked szóóól, elgondolkoztál már ezen?
  • pinnacle
    #265
    erős reklám+szexhirdetés+pedo

    nem lesz ez igy jo
  • tedmosbyisajerk
    #264
    Tegnap este felraktam magam én is az odalra, hogy találkozhassak Márkommal! Szavazzatok rám, ha gondoljátok, de azok a idióta emberkék ne, akik itt élik ki alattomos alkotói szabadságukat..
    Szavazz rám! - a Vicces kategóriában indultam, a képem címe: "Mosoly:D"! Barna hajam és zöld csíkos pulcsim van a képen..
    És a hülye hozzáállásotoktól kíméljetek meg.. Csak rajongók nézzenek meg!
    Egyébként Márk-tól ez a kedvencem(Könnyel fizetek): Youtube-os klipp
  • Narxis
    #263
    HOMÁRk
  • Roger6
    #262
    Hogy lehet ez a második legnépszerûbb topic? Úristen b+!
  • tedmosbyisajerk
    #261
    Jesszusom, amióta nem voltam, rendesen szétbarmoltátok a topicot! Szerintetek ez jó vicc? Az IGAZI Márk rajongókat várom, mindenki KIFELÉÉ!
    A képek viccesek, de köze sincs Márkhoz..
  • Montanosz
    #260
    tedmosbyisajerk meg nyisson a tinipini meg a marcipanci rózsaszínűbarbibabás honlapokon topikot, ne az sg-n!
  • Sanyix
    #259
    Egy ismerős erre azt szokta mondani: nembaj ha fiatal, az legalább még őszintén sikít :DD
  • Dave John
    #258