457
Zentai Márk rajongók fóruma!
  • mama 2
    #337
    Óhh... köszönöm:)...
  • gibson9
    #336
    haha én nagyobb virágot kaptam :D
  • tedmosbyisajerk
    #335
    Remélem nem zárják.. Csakmert nem kevés időt töltöttem itt, és még szeretnék is!
  • tedmosbyisajerk
    #334
    Köszönöm mama2, te meg legalább őszinte vagy, te is megérdemelsz egy kis kedvességet :):

    Kardvirágot neked, mert te emg olyan kis harcias vagy :D...
  • mama 2
    #333
    Ha nem is lesz zárva, max át lesz rakva a zene fórumok közé, de inkább a sajátba, mert egy rajongói topik nem illik a zene fórumba hiába egy "zenész"-ről van szó... De annak nagyobb az esélye hogy zárják szvsz...
  • gibson9
    #332
    na de 2. legnépszerűbb topicot zárni??? :DDDDDDDDDDD
  • mama 2
    #331
    Ezt most nekem írtad? Nem ártana használi a "válasz erre" gombot... Amúgy ha nekem ment, akkor igen, muszáj Nandorb mellett lennem. De te meg szép vagy:D!
  • nandorb
    #330
    Hamarosan lesz 500hsz. szal lesz HAzigazda is ennek a totyignak vagy odaig remelheto hogy zarjak/torlik
  • nandorb
    #329
    igy igaz van kozte kulonbseg
  • tedmosbyisajerk
    #328
    De legalább mellettem lennél :).. Muszáj Nandor mellett lenned?
  • nandorb
    #327
    nyissak ACDC FUN CLUBOT?
    hogy legyen nekem is mint neked a Zentai Markodrol?
    sajna nem erek ra evvel foglalkozni de ha osszehasonlitjuk a 2zenet akkor meg azt is hogy hol fogjak elobb halgatni meg par db. tini is ACDC-t mint Mark-t
  • mama 2
    #326
    A muszáj pontos jé(j). És nem a fórumot barmoljuk szét, hanem a topikot-.-".
  • tedmosbyisajerk
    #325
    Muszály barmolni a fórumot? :(
  • nandorb
    #324

    ez rulez
  • nandorb
    #323
  • gibson9
    #322
    ez nem aranyos, hanem rémisztő :S
    rendesen félek :D
  • tedmosbyisajerk
    #321
    Nem ő vagyok! Ez a lány sokkal alattam van.. Csak azért raktam be, mert nagyon aranyos..
  • tommyg
    #320
    há lehet h neked kéne
  • nandorb
    #319
    Lool az sg.-en nincs reklamozzas es noje fel azt hiszed hogy megnyered?Akkor abban nagyon tevedsz mert vannak okosabb emberek is Pl. hackerek akik buheraljak a systemt es neked kepesek letorolni siman a rad vonatkozzo szavazataidat
  • mama 2
    #318
    Az arc az te vagy?. Mert ha igen akkor összeilletek Markal...
  • tedmosbyisajerk
    #317
    Kedves NVidia!
    Analfabetizmusod határtalan.. Csak 1-2 hozzászólással lentebb már leírtam, hogy beteg vagyok.. Balettre járok és úszom.. Emellett énekelek magántanárnál.. És már írtam, meg ott van a topic címáében is "azthiszem" :PPPPPP, hogy Márk! rajongók topicja, és nem a zenéjének a topicja!

    Azért puszi, mert nem lehet haragudni az ilyen emberekre, mint amilyen te vagy... LOOOOL
  • nandorb
    #316
    mi a francot keressel itt nem kell neked tanulni vagy hasonlo 14-eves kislany vagy? nem a netten kell logni hanem fogni a labdat es mozogni,meg kul. szavazassokat raksz fel reklam stb. formajaban,nemtom hogy van ez feletek de nalunk a kislanyok mondjuk ugy hogy meg ahozz kepest a net,szamitogepes jatekok mellett tudnak ugralni,mozogni...

    Tuness innet meg nem benulsz le mint 1debil,sokkal jobb erzes kint mpzgni mint bent a gep elott ulni.

    Ha azt hisszed hogy en semit se csinalok akkor nagyon tevedsz,mert a Mezogazdasagi suliban siman a gyakorlaton leontik a kukoricat oszt rakod nem hisztizunk stb. ha nem teccik akkor keress masik sulit meg ilyen.De te gondolom majd Mark utjat fogod meg es szeretgetni fogod...
    De eleven olyan fos zene hogy barki aki ien zenet elvisel az beteg lehet
  • tedmosbyisajerk
    #315
    Köszi a jókívánságot Gibson9..
    Ezért kapsz egy:
  • tedmosbyisajerk
    #314
    Lécci szavazzatok rám még, mert 4. vagyok :S..
    Köszönöm.. A kis rondaság ott van közvetlen mögöttem :(..
  • gibson9
    #313
    Akkor gyógyuléj meg minél hamarabb nehogy elkapjon majd valamit Márk, amikor bekerülsz a klipjébe :D
  • gibson9
    #312
    szent here.. emmeg mi? o.O
  • tedmosbyisajerk
    #311
    Közben bátyám segített kivágni egy képet...

    Olyan ééééééédes, neem? Biztosan segítettek neki.. De találó a neve is: Színjáték :D
    Én meg még mindig betegen fekszem otthon :S, azért is van időm fórumozni..
  • tedmosbyisajerk
    #310
    alexandra232, igaza van Sir Quno Jedi(ezt a hosszú nevet mmán XD)-nek, ő aranyos volt végig velem..
  • Sir Quno Jedi
    #309
    Talán mert én vagyok a moderátor és itt nincs reklámozgatás, pl. azért. :D

    Írhattok a márkocskáról fél oldalas nyáladzásokat, meg útálhatjátok is felőlem zsigerből, de kereskedelmi oldalakat nem reklámozhattok (szerintetek miért csinálják az ilyen szavazásokat?!).

    Amúgy is át kéne tenni másik szekcióba a topic-ot (pl. zene), de ezt majd a helyiek eldöntik.
  • alexandra232
    #308
    bocsi de az övé a topic, és erről azól... akkor miért ne?
  • tedmosbyisajerk
    #307
    Köszönöm.. Puszi!
  • Sir Quno Jedi
    #306
    Már betetted a linkedet, ennyi. Többet senki se próbálkozzon. Már ez is engedmény.
  • tedmosbyisajerk
    #305
    Sir Quno Jedi.. De ha ott van a szavazás? Nem tudunk elleni mit tenni..
  • tedmosbyisajerk
    #304
    Ez Márk fórum, én nyitottam a topicot, és itt maximum rám szavazhatnak.. Kérlek ne vedd el ezt az örömet tőlem :(..
  • Sir Quno Jedi
    #303
    MÉG EGY rekszonás link és bárki is teszi be, az repül azonnal a banamákra!!! SZÓLTAM!
  • tuccser
    #302
    Én szivem szerint fognék egy nullás gépet és levágnám az egészet!!! Olyan mű az egész srác a loknikáival meg a nyakkendőjével...
  • tedmosbyisajerk
    #301
    Dave John, az enyém jobb... Nekem teccenek a rózsaszín betűk..
  • alexandra232
    #300
    persze h szeretem! különben nem lennék itt! persze persze! úgyis én nyerek:p
  • tedmosbyisajerk
    #299
    The TechGirl!
    Én belegabajodnék a kis szexi fürtjeibe :P.. Szerintem aranyosan össze van rakva a fiú!
  • Dave John
    #298
    Akkor már:



    (Mikor jön olyan kép ahol az van írva,hogy ne ölj,ne paráználkodj stb.?)