457
Zentai Márk rajongók fóruma!
  • tedmosbyisajerk
    #377
    Ha már Márk, hagyj csatlakozzam a sorba.. Márk kedvenc háziállata:

    Még mindig várom a MÁRK RAJONGÓKAT a topicba, csakmert színes a nép, de egyikőtök sem szereti.. Én sem a zenéjét szeretem, mert Sashát és Paul van Dyket hallgatok, csak a srácot..
    Nektek meg puszcsi! Nagyoon cukik vagytok.. Kivéve akik nem!
  • nandorb
    #376


    Fórum Felhasználói információ

    tedmosbyisajerk felhasználói adatlapja
    Csillagjegy: Kos
    Életkor: 14-18 között
    Neme: lány
    Város: Nincs megadva


    Teljes név: G. Georgina


    Regisztráció időpontja: 2008. 07. 07.
    Utolsó üzenet időpontja: 2008. 10. 08. 21:45
    Utolsó látogatás időpontja: 2008. 10. 08. 21:53


    Megnyitott témák: 2008. 10. 06. - Zentai Márk rajongók fóruma!

    nem valami fenyes adatlap+rexona reklam:D
    LOOL mi?
  • FZoleee
    #375
    A:sd.ds.dsa:dsa:da:SD: alrek :c
  • tedmosbyisajerk
    #374
    Sziasztok, képzeljétek, nem vagyok már:

    beteg! Voltam suliban.. Annyira jóófejek vagytok, hogy még a végén kiszeretek Márkből, és rátok vetem magam..
  • nyami
    #373

    "Én Márkon kívűl még az egészséges életet vallom.. Sok vitamin, zöldség, gyümölcs és Márk a hosszú élet titka :DD"

    ezen annyira szakadtam :d

    bocs a floodért :p
  • nyami
    #372
    jezusom ezt az elso 1-2 hozzaszolas alapján írtam, ezen az oldalon ír igazan jokat a 'csaj' :D:D:D:d
  • nyami
    #371
    kamutopik :d ;)

    és valoban ted mosby is a jerk
  • akyyy
    #370
    ahh lezároltam a wikipediát, :D
  • ThisZip
    #369
    Márk lova:

  • ThisZip
    #368
    No1 rajongója:


  • ThisZip
    #367
    Márk kedvenc játéka:


  • Jimmyke
    #366
    lecsúsztunk a 3. helyre, nem lesz ez így jó
  • nandorb
    #365
    igy igaz
  • 5c0rp330n
    #364
  • Lord Nomak
    #363
    De te mi a szart foglalkozol vele ? Miért szúrja ennyire a szemedet ? Zavar hogy a topic rossz helyen van, szólj modereknek, zavar hogy reklámot tolt be, szólj a modereknek !? De te milyen jogon kezded el sértegetni meg majdnem itéletet mondani felette. Akármit is csinál, akármilyen regisztráció, szólhatsz nyugodtan moder topicban majd ők ránéznek szerintem.
  • Gnome
    #362
    Ezt a topikot beraktam a kedvencek közé...márcsak azért is mert nem vagyok hajlandó elhinni, h ez a tedmosbyisajerk "lányka" nem egyfajta reklámkampány a rexonának.Gondolom több fórumban is eljátssza + azt a krumpliorrú lányt, az osztálytársának tartja pedig az a kép már elég régóta kering a neten...

    habár lehet tévedek, véletlenek mindig vannak^^
  • nandorb
    #361
    hat a reklamert is akkor kene joval tobb ha nem lattad a szavazas linkjet
  • Lord Nomak
    #360
    Vicces klub ? Nem inkább fan club ? És ? Nyitott egy ilyen topicot, én nem szeretem ezt a zenét, de kit érdekel hogy megnyitota, szólj moder topicban hogy helyezzék át saját fórumba. De ne flamelj mert idővel úgy is te kapsz érte 1-2 pontot ami nem pozitivum lesz szerintem. :)
  • nandorb
    #359
    hm... de nem nyitok FUN clubot forumon a FUN clubokat Kozzosegi portalokon nyit az ember ahogy eszrevettem nem volt meg FUN CLUB
  • 5c0rp330n
    #358
  • Lord Nomak
    #357
    Flame on ?

    Szerintem senkinek sincs semmi köze ki mit csinál a szabadidejében. 18 éves elmúltál nandorb, lehetne kicsit több eszed hogy flamelgetni jársz más topicokba. Bár mondjuk aki kukoricát pakol ritka hogy értelmiségi. ^^ Najó nem flamelek de ez egy vicc hogy ebben leled az örömödet, hogy másokat baszogatni jársz a fórumra. =)
  • Dragooon #356
    jah akkor megnyugodtam, örülök hogy egészséges vagy meg miegymás
  • nandorb
    #355
    en eleget mozgok ne feltsd az egessegemet a heti 1x gyakorlat faraszto munka+ 2nap testneveles ott is ugralunk+a tantermek 100m tavolsagra vannak egymastol
  • Dragooon #354
    "Tuness innet meg nem benulsz le mint 1debil,sokkal jobb erzes kint mpzgni mint bent a gep elott ulni."

    ennyi erővel te is elfelejthetnéd a gépedet és eltakar.. elmehetnél a pics.. természetbe
  • gibson9
    #353
    Hát valószínű így lesz. Most persze másképp gondolja, de majd pár év múlva nyit egy új topicot itt az sg-n, ami az "igazatok volt" címet fogja viselni :D
  • Lord Nomak
    #352
    Ezt mondom, hogy idővel úgy is változni fog a véleménye. Kb a Márk olyan szinten mozog mint az a nothanx és tokio hotel. Tini lányok nagy kedvencei, aztán mikor majd rájön a tini lányokra a felnőttkori roham saját magukon is csodálkozni fognak hogy miket hallgattak =D
    Jó persze ha tetszik neki a Márk hajrá, de elapad majd ez a nagy lelkedése szerintem.
  • gibson9
    #351
    A csajnak a 13as hozzászólásában akasztott ki egy mondata :D

    "Kicsit nyálas ugyan, de tőle ez olyan ééééééédes! "

  • Lord Nomak
    #350
    Erre csak annyit reagálnék, hogy 14-18 között, gondolom nem 18 felé jársz közelebb. Majd amikor 20 körül jársz rádöbbensz hogy csak egy "gyors numera" volt ez a topic felőled =D
    Tudom most jön majd a, nem mert szereted a zenéjét rész.. de hidd el ez igy lesz :) Mindenkinek volt ez a 15 körüli korszaka amikor más zenéket hallgatott, én mondjuk 13 évesen kezdtem el az elektronikus zenét hallgatni és a mai napig is csak arra vagyok vevő főként. Na meg persze egy pici jazz és klasszikusok :)
    Attól függetlenül amúgy ez a Márk gyerek nem tehetségtelen de inkább kerülöm ha lehetséges :)
    Ja és még annyit ha nem minden komment fog róla szólni szivesen járok ide mert jópofa társaság van itt ahogy olvastam egy száz kommentet. ^^
  • 5w0rdf15h
    #349
    pöcsszáj létedre még te oltogatod az embereket? :D
  • tedmosbyisajerk
    #348
    Megyek fürdeni, addig szavazzatok rám, kérleeek, mert 4-ről 5-re estem :(((...
  • bardocz
    #347
    paszmek,ez a topik még él :ASD:ASD::AS
  • DJ Skyline
    #346
    te atya út isten mi megy itt :C
  • tedmosbyisajerk
    #345
    Köszönöm neked is a hozzászólást Nomak, de te NEM kapsz semmit
    Én azért még reménykedem egy szebb topicban, hátha megérem, hogy normális hangvételű topic legyen.. És nem oltja az egyik a másikat..
    Márk FOREVER!
  • Lord Nomak
    #344
    Owned =D Nem igazán tetszik a topic és akkor még finom voltam, de ez aranyos komment volt. ^^
  • utgyuru
    #343
    a legjobb
  • tedmosbyisajerk
    #342
    Nandor, ilyet hogy lehet? Beírod idézőjelek közé a parancsot? Köszönöm!
  • nandorb
    #341

    na remelem ez mar jo
  • nandorb
    #340
  • tommyg
    #339
    behódolsz mamának?
  • macskássy
    #338
    hi, enek tetcszenek a ,szamaik meg, vanak töle nm3 cdébe, Kőnyel fízetek
    szerelem, gzermek.Klíp is van Jomínőöségbe.Mi tudól adni cserébe.