313
Miért van az, hogy a lányok nagyrésze a rosszfiúkat szereti?
  • Fantomlovag
    #313
    Hát... Először valami meglepőt tettem. Ettől kibillen a tudata, egy pillanatra, ami elég. Kvázi "sebezhetővé" válik a tudat (bár ez nagyon csúnya szó erre) Aztán beszélgettem. Az emberi pszihé valójában nem olyan bonyolult dolog. Pár perc után fel tudom mérni valakiről, hogy milyen ember, azáltal, hogy pár célzott kérdésre, hogyan válaszol (nem az a lényeg, hogy mit) és figyelem a testbeszédét, gesztusait, mimikáját... Minden amit mond egy ember valamiféle reakciót vált ki. A legtöbben nem veszik ezeket észre, én figyelik, de én igen. Innentől tudom, hogy mi tetszik neki, mi nem és persze olyanokat mondok ami tetszik.

    Persze ilyet csak ritkán teszek. De abban az említett esetben, ez volt. Rég volt... Eszeveszett fiatalság. :)
  • PatBate
    #312
    ez két ember magánügye, de itt fontos lenne a befejezés a tanulság levonása végett, senki nem arra kiváncsi, milyen pózban csináltátok, hanem, hogy milyen módon csaltad el addig.
  • chhaya #311
    Asszem ez fordítva is igaz.
  • Fantomlovag
    #310
    "Az asszonyok nagyon könnyen kötnek barátságot egy férfival, de hogy az fennmaradhasson, egy kis fizikai ellenszenv is kell segítségül." (Friedrich Nietzsche)
  • buBa0
    #309
    Értem
  • Fantomlovag
    #308
    Nem. De Ő különleges volt. Csak emelt a dolog élvezeti értékén.
  • buBa0
    #307
    Mert nálad tudatában vannak az alanyok annak, hogy játszol velük?
  • Fantomlovag
    #306
    Sajnos igen... :(
    Ismertem egyet... Na Ő aztán tudott. Utálta ezeket a játékokat, de egyszer rávettem, hogy játszon velem. NA az nem volt semmi...
  • buBa0
    #305
    De a legtöbb ember akkor is iszonyatosan kiszámítható.
  • Fantomlovag
    #304
    Nem unalmas terveket kell kieszelni, ennyi...
  • buBa0
    #303
    Alapvetően az, de csak néha válik igazán izgalmassá, általában pont akkor amikor nem úgy történnek a dolgok ahogy eltervezted.
  • Fantomlovag
    #302
    Néha? Alapvetően jó móka... Csak ha visszanyal a fagyi, az nem olyan kellemes. De ha valaki élvezi a játékot akkor viselje el a csapásokat, és végül nyerjen. ;)
  • buBa0
    #301
    "másokkal játszani, mármint tudatosan manipulálni másokat, és irányítani az életüket"
    Néha egész jó móka
  • Fantomlovag
    #300
    Ezt csak úgy találtam. Érdekes dalszöve. (Elismerem off, de ne mteljesen.)

    I want love, but it's impossible
    A man like me, so irresponsible
    A man like me is dead in places
    Other men feel liberated
    I can't love, shot full of holes
    Don't feel nothing, I just feel cold
    Don't feel nothing, just old scars
    Toughening up around my heart
    chorus
    But I want love, just a different kind
    I want love, won't break me down
    Won't brick me up, won't fence me in
    I want a love, that don't mean a thing
    That's the love I want, I want love
    I want love on my own terms
    After everything I've ever learned
    Me, I carry too much baggage
    Oh man I've seen so much traffic
    So bring it on, I've been bruised
    Don't give me love that's clean and smooth
    I'm ready for the rougher stuff
    No sweet romance, I've had enough
    [repeat chorus]
    A man like me is dead in places
    Other men feel liberated
    [repeat chorus]
    [repeat chorus]
  • norbre
    #299
    na igen :D
  • Fantomlovag
    #298
    Legalábbis nem ez a fajtája. :P
  • norbre
    #297
    "másokkal játszani, mármint tudatosan manipulálni másokat, és irányítani az életüket"

    igen erre gondoltam.. valóban érdekes "játék", de én nem szeretek ilyen játékokat játszani.. ezexerint nem vagyok "rosszfiú" :)
  • Fantomlovag
    #296
    Áh, igen. A klasszikus Will mondás...

    #293 Ez sajnos megoldhatatlan. Olyan szinten függ minden mindennel össze hogy bármit teszel, akkor is játszol mások életével.
    Volt egyszer egy érdekes barátom. Ő azt mondta mindíg: "Ha minden kötél szakad, és egy embertől mindent elveszel, akkor kiderül, hogy csak egy valami igazán az övé. Az élete. Tehát ezt elvenni a legnagyobb hatalom."
    Bár nem értek egyet mások életének elvételével, de másokkal játszani, mármint tudatosan manipulálni másokat, és irányítani az életüket... Érdekes játék el kell ismerned.
    (Végülis aki ezt csinálja, is egyfajta "rosszfiú".)
  • salsoul
    #295
    "Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő."
  • buBa0
    #294
    "egyszer nekem egy lány mondta hogy az élet játék"
    Igaza volt, szerintem is.
  • norbre
    #293
    én még egyet hozzátennék.. mások élete
  • Fantomlovag
    #292
    Az igazi barátság és az igazi szerelem. Velük nem játszom...
    Minden más...
  • chhaya #291
    S mi az a két dolog?
  • Fantomlovag
    #290
    A hölgyel értek egyet. At hiszem kb 2 dolog van a világon amit nem játéknak fogok fel. Minden más csak játék (= csata). Tehát: Game on!
  • norbre
    #289
    egyszer nekem egy lány mondta hogy az élet játék.. akkoriban nem teljesen értettem egyet ezzel..
    azóta annyit változott a véleményem hogy sok féle küzdelmet - ha nem is mindig játéknak - de leginkább érdekes kihívásnak fogok fel, és a legtöbb esetben emiatt sokkal könnyebben is veszem az akadályokat vagy éppen a buktatókat is
  • Fantomlovag
    #288
    Világos, az odavezető útról volt szó... Azok a percek a nyugalomé, és békéjé a szívnek, a forrás ideje a vérnek, és az endorfin áradat az agynak. :) Jobb esetben legalább is.

    Bár nem tudom. Nekem a "szemembe nézve elmosolyodik" rész az ami igazán nyugalmat hoz. Csak ez ritka pillanat. ÉS eggyeseknek még ritkább mint másoknak...
  • norbre
    #287
    attól függ hogy fogjuk fel, de szerintem nem minden csak küzdelem.. lehet mire odáig eljutsz hogy a lány újjai végigkússzanak a hajadban és közben a szemedbe nézve elmosolyodjon addig van küzdelem, de azok a percek, órák már nem hinném hogy küzdelemről szólnának..
  • Fantomlovag
    #286
    Na igen. Egyszer mondta érvként valaki egy tárgyalson, hogy azért kell hogy megszavazzam amit Ő akar, mert nagyon oskat dolgozott rajta. Erre akkor a válaszom ezvolt: "Hitler is rengeteget dolgozott a zsidó kérdésen. Köszönjük meg neki?"

    Egyébbként meggyőződésem, hogy az életben így vagy úgy, mindenért kűzdünk. Én spec nem bánnám, ha egyer más kűzdene, én pedig kicsit megpihenhetnék. Csak egész picit. Jobban tudnám értékelni, mint egy újabb "csatát".
  • buBa0
    #285
    Ez hülyeség. Lehet, hogy nem küzdök valakiért, de ha remek társ akkor értékelem, viszont lehet, hogy vkiért fél életemen át szenvedek amikor összejön akkor meg kiderül, hogy mennyire nem tudunk egymással ellenni, akkor lazán dobom és nem fogok vele maradni csak azért mert mennyit küzdöttem érte.
  • tigeroo
    #284
    miért, csak addig kihívás egy kapcsolat amíg megszerzed az egyik "feltételt" (gyk. a férfit) magadnak?

    mi persze nem mondhatunk ilyet, mert a "rendes lányok" egyből ribancoznának meg fúj szexéhes disznók stb...
  • Szélrózsa
    #283
    milyen igaz, amiért nem küzdesz azt nem is fogod értékelni.
  • Fantomlovag
    #282
    Na igen. Gondolom jó érzés "megmenteni" valakit. :)
  • Stupid Peach
    #281
    na..valahogy így már jobban hangzik..:D
  • norbre
    #280
    nem biztos h a rossz v a gonosz a jó kifejezés.. szerintem a lányok egyszerűen nem szeretik ha mindent készen kapnak, és igénylik hogy küzdhessenek valamiért, valakiért..
  • Fantomlovag
    #279
    Nem olyan biztos, sőt... Jómagam viselkedtem már nőkkel, így is, úgy is és tényleg vonzóbb számukra valahogy amikor "gonosz" vagyok.
  • Stupid Peach
    #278
    nem csak a rosszfiúk..kinek mi..ez csak egy ostoba kifogás, amivel a férfiak magukat nyugtatják..Akinek nem inge, ne vegye magára!!
  • chhaya #277
    Szerintem elég sok látja így.
  • Fantomlovag
    #276
    Sajnos igen...
  • salsoul
    #275

    Így van, s mily érdekes, hogy csak alig-alig egy két ember látja ezt így...
  • Fantomlovag
    #274
    Továbbra is félreértesz.
    Én tényleg nem beszélek az ilyesmiről. Főlegg nyilvánosság előtt nem. De még a jó barátaimmal sem. Meggyőződésem, hogy az ilyesmi 2 ember (helyesbítek: a "résztevők") magánügye...