3952
  • akyyy
    #3632
    akor te csak 2 hetes garit kaptál? hol vetted? enyémre sztem 1 év van de lehet több.
  • 94mike
    #3631
    Szar a billentyű kioldója,van mikor elsőre,van mikor 20.ra..bizonyára nem tett jót neki,mikor 2 hetes korába barátnőm lejtette a sárba-.- azóta olyanszép képeketsem csinál,azthittem h megtekerem a nyakát..még a fóliais rajtavolt..tokra tárolltam..nameg,néha nem látja sim kártyát,behülyül,olyankor restart..sorolhatnám..
  • blekike
    #3630
    hát igen, üzletpolitika.
  • spy803
    #3629
    Tied hogy szart be?
  • 94mike
    #3628
    Miután lejár a gari,úgyis akkor fog beszarni..mint az enyém.
  • akyyy
    #3627
    nekem főzött romon is sokszor kiirta.
  • blekike
    #3626
    ezt már énis kérdeztem. xd
    énis igy vagyok vele hogy nem fogom meghekkelni a telót addig.
    bár azért télleg jó lenne hogy normálisan tuggyak böngészni, de nem szabad engeddni a kisértésnek. xd
  • ChaosTeam
    #3625
    Kár... amíg garis a telcsi, addig nem akarok főzőcskézni ....
  • tuzfal3
    #3624
    Főzött rom...
  • ChaosTeam
    #3623
    Ti szoktatok interneten böngészgetni a telefonnal?

    Nekem Opera Mobile használata közben is bizonyos oldalak esetében ( ahol sok kép van stb...) pl index.hu az oldal felénél kiírja, hogy nincs elég memória, zárjak be futó programot ...stb. De nem fut semmi csak az opera.

    Erre van megoldás?
    8GB-os memóriakártya van a telcsiben, nem lehet valahogy megoldani, hogy az internetböngésző ezt a memóriát használja az oldalak betöltéséhez?

    Vagy ez egy ilyen megváltoztathatatlan dolog és törődjek bele?
  • Hellknight1990
    #3622
    Thx, ez legalább müxik :-)
    Nem egy msn, de ha kitapasztalom biztos jól testre lehet ezt is szabni... remélem ^^
  • HTS s3rg1nh00
    #3621
    fring?
  • Hellknight1990
    #3620
    Vkinek vmi ötlete van arra, h miért írja azt ki a mobilomon BÁRMILYEN messenger program (windows live, eBuddy) h 'Can not login' de még belépéskor (mielőtt írnám a címet és a jelszavat... utána se enged be miután beírtam)? Használtan vettem a telót, nyomtam rajta egy hard reset-et, visszafrissítettem a legújabb szoftverre szal ennek nem kéne h gond legyen, de a hard reset előtti messenger szépen ment...
  • tuzfal3
    #3619
    Én se szeretem az LG-ket, na meg a zárt OS...
  • blekike
    #3618
    azt hogy lg, tehát ne vegyél. xd
  • tuzfal3
    #3617
    Skacok! A telomért cserébe ajánlottak egy LG KM900 Arena-t, olvastam róla tesztet is de valamiért nem nyerte el a tetszésemet. Ti mit gondoltok róla?
  • Hellknight1990
    #3616
    Az megvan, de csak úgy írja ki h a legközelebbi bejegyzés ekkor meg ekkor... tehát ha én azt szeretném látni h xy szülinapja lesz 2 nap múlva yx névnapja 3 nap múlva azt egyszerre nem írja ki nekem egymás alá..
  • goethe09
    #3615
    Szia! Sikerult valami megoldast talalni az ujraindulas ugyben. Nekem is azt csonalja az 5800-am neem 4-5 percenkent meg toltes kozben is. elotte siman kikapcsolt de ha tolton volt akkor nem. most meg csak ugy ujraindul. semmit nem tudok kezdeni vele. fw irtam bele, service is irtak mar ra de semmi. azt viszont eszrevettem hogy mikor a sertvice-bol elhoztam jol ment es mikor betettem a mem kartyat akkor megint kezdte. Ha sikerult neked elobbre jutni akkor kerlek oszd meg velem. koszonom szepen
  • HTS s3rg1nh00
    #3614
    próbáld kirakni a hivatkozások eszköztárat,arra meg a naptárt...
  • Hellknight1990
    #3613
    Sikerült, köszönöm szépen :-)
    Mindent be lehet állítani, csak keresgélni kell ezek szerint ^^
    Még a végén kiderül, h a naptárba beírt teendők/találkozók is megjeleníthetőek normálisan a főképernyőn, csak én nem tudom h h kell ^^
  • johny85
    #3612
    üdv,nekem időközönként újraindul a telo,ez mitől lehet és hogy lehetne elhárítani a hibát?
  • blekike
    #3611
    akkor ha belépsz az ovi store-ba akkor ott az opcióknál a fiokbeállitásoknál kell beállítani.
  • Hellknight1990
    #3610
    Még mindig a telefonmemóriára menti pl az ovi store-ból letöltött dolgokat :(
  • Hellknight1990
    #3609
    Hmm, jól el volt rejtve ott belül, de sikerült rátalálnom... köszi, tesztelem is a dolgot :-)
  • Morphin
    #3608
    Hmm nekem fekszik a fiókban kettő is...meg egy 3310-es is.(meg 5110 is van) 10k/db viheti bárki

    Amúgy néha én is azon gondolkodom,hogy napokig van hogy hozzá se érek a telefonhoz.Nekem az egyik leghasznosabb funkció a wifi.Emailek miatt...viszont emellett semmi más funkciót úgymond nem használok ki.(zene persze alap)Játékokban ugye nem olyan erős a teló,de mostanában találtam egy jó pókeres játékot azzal elvagyok.Tehát akit nem köt a wifi,és nem gáz hogy külön zenekütyüt kell magával vinnie annak tényleg felesleges drága telefon.Telefonálni,sms-ezni 3210-el is lehet vígan...sőt sokkal gyorsabb is kezelni/használni mint bármelyik mai telót.
  • Doomista
    #3607
  • tuzfal3
    #3606
    Ezt én is olvastam. Mondjuk a 20k enyhén sok egy olyan telefonért ami full alap.Jó ennek már eszmei értéke van,de akkor is...
  • bertino
    #3605
    valamelyest off, de...

    http://www.origo.hu/techbazis/20101221-ujra-aruljak-a-nokia-3210est.html

  • macibali45
    #3604
    Üdv!
    Szeretném kérdezni, hogy mi lehet a baja... Nem jó a helymeghatározás. Milyen beállításokat kell alvégezni, hogy jó lgyen?
  • asysoft
    #3603
    Gratulálok a Galaxy S-hez!:)
  • szotyika77
    #3602
    belemész a menübe, ott üzenetek. nyomsz 1 opciókat, majd beállítások. ott az egyebek, és a használt memóriát átállítod memóriakártyára;) sztem igy:)
  • Hellknight1990
    #3601
    Sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet azt megoldani, hogy a netről letöltött dolgokat/bluetooth-on kapott dolgokat stb. memóriakártyára mentse a telefon, ne telefonmemóriára? Még csak azt sem lehet megcsinálni (legalábbis nekem nem sikerült), hogy a telepített alkalmazást átrakjam memóriakártyára...
  • k roy96
    #3600
    Akkor meg ne NSUval csináld. Próbáld meg nokia Ovi Suite-tal. Én azzal frissítettem. 1ből megtalálta a v52 szoftot. :)
  • spy803
    #3599
    Itt van egy részletes leírás róla. Ajánlom frissíts előbb v52re és várj inkább, az új C6ban már symbian v3 ikonok és egyébb nyalánkságok is lesznek.
  • Morphin
    #3598
    És hol lehet ezt letölteni,esetleg vmi leírás? Oldala van a projektnek?Köszi (nekem még az 51 van fent)
  • spy803
    #3597
    Vissza lehet.

    Most arra várok, hogy v52es szoftra is átrakják a C6 ot, utána király lesz a teló.

    Amúgy ez nem igazi szoftver, csak egy főzött romja az eredeti 5800 szoftnak, de attól még nagyon jól összerakták.
  • blekike
    #3596
    *c6
  • blekike
    #3595
    és ha fölraknám a c5 szofverét akkor simán visszalehetne rá rakni az 5800-ét is?
  • korcz
    #3594
    Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy lehet a telefonszámokat át tenni a telóról a gépre vagy hol keressem a mappáját??
    Előre is köszi
  • norbi56
    #3593
    Emberek ajánlom mindenkinek a C6 szoftot a telóra, jelentős gyorsulást lehet vele elérni és sokkal stabilabb!!