3952
  • blekike
    #3672
    amugy az a nokia tuning amit linkeltem, följebb tolja a proci órajelét.
    meglehet nézni xplore-ban hogy mennyi volt és mennyi lett a teló órajele.
  • 94mike
    #3671
    van.D
    még távirányítóis.
  • blekike
    #3670
    n8 az alapból is egy csodálatos telefon. xd
  • akyyy
    #3669
    füles van hozzá?
  • oneal1
    #3668
    érdemes ezt n8-ra feltenni?
  • oneal1
    #3667
    elkelt
  • k roy96
    #3666
    Nekem am is max 2 napot bír a teló, szval minden este töltöm:) nem lesz nagy baj, ha estére lemerül, mert úgyis töltöm. Meg amúgyis sztem ez telefononként változó.
  • blekike
    #3665
    hát mert gondolom jobban dolgozik a proci stb.
  • Firerock
    #3664
    azt írják (még) hamarabb lemerül a teló
  • 94mike
    #3663
    Enyém is eladó :DD
    1 éves,kék ^^
    annyi hibája van,billentyű csak 2.ra old/zár..
    occsóó:D
  • Firerock
    #3662
    vaterán biztos taléálsz
  • cracky86
    #3661
    Nekem egy piros van, de alkatrésznek, mert panelhibás, vagy érdekelne egy panel. :D
  • blekike
    #3660
    mit találtam :DDD
  • oneal1
    #3659
    ha valakit érdekel esetleg egy fél éves tmobilos kék példány hibátlan allapotú, írjon rám egy pü-t :)
  • k roy96
    #3658
    De szignózni kell :)
  • k roy96
    #3657
    Nagyon szépen köszönöm!
  • blekike
    #3656
    nem befolyásol, csak azért kérdeztem hogy ezt is fölöslegesnek gondolod e.
  • SaGa
    #3655
    Nekem is fent van, hátha olyan helyzetbe kerülök, amikor kell, de Téged ne az én véleményem tántorítson el, vagy biztasson bármire is.
    Mindenki azt rak a telefonjára, amire szüksége van...
  • blekike
    #3654
    naés Saga, mit szólsz a zseblámpa alkalmazáshoz?
  • blekike
    #3653
    ja erre énis gondoltam, de nem szólok bele más dolgába.
  • SaGa
    #3652
    Miért is kell menüben turkálni? A jobb felső sarokra (ahol a BT ikonja megjelenik, amikor aktív) odaböksz ujjacskáddal, Bluoetooth -> bekapcs... Ennél az ikonos csak 1 bökéssel kevesebb, ellenben egy háttérben, feleslegesen futó programmal több.
    Persze mindenki azzal terheli a telefonját, amivel jólesik...
  • blekike
    #3651
    megis van:

    BTSwitch

    Egyszerű program, igazából az ikonnál többet nem láttat magából, funkciója pedig egyszerűen annyi, hogy telefonunkon a Bluetooth-t kapcsolja ki-be, anélkül, hogy a menüben kéne túrkálnunk.
  • blekike
    #3650
    én látta mvalahol pár napja, hogy egy csávó leirta hogy milyen progikat használ rá és volt egy ilyen blututos és sztem az ingyenes vot. majd megnézem ujra.
  • k roy96
    #3649
    Esetleg van olyan progitok, ami a bluetoothot be/ki kapcsolja, és nem kell szignózni?
  • asysoft
    #3648
    Első héten bevittem a Westendbeli boltba frissítésre, azóta nem kell várnom a szolgáltatóra. 52-es szoftver van a telefonon, tulajdonképpen azóta csinálja igazán, legalábbis 1.5 évig semmi ilyen nem volt, ezt mostanában kezdte el...
  • HTS s3rg1nh00
    #3647
    v52 kellene rá,azzal nekem még nem produkált ilyet(sőt,készenléti időben eddig ezzel húzza a legtovább),de gondolom a szolgáltató ül rajta...
  • asysoft
    #3646
    Magyarul ha elromlik valami, szépen vesztek újat helyette?:) Ha így gondolkoztam volna, 5800-m is 1 napig lett volna:)
    Amúgy tegnap is lemerítette magát a zsebemben ez a csoda úgy, hogy aznap reggel vettem le a töltőről...
  • 94mike
    #3645
    Úgyse viszunk vissza semmitse,ha elromlik..ps2 vel elégvolt,és végülis nem csinálltak vele semmit-.-
  • LoSA
    #3644
    Szerintem nem ártott volna lepecsételtetni... :)
  • 94mike
    #3643
    Auchan,és 1 év lett volna..de nem vittükel lepecsételni,vagy alapból jár?:D
  • tuzfal3
    #3642
    Igazából a Tubit is azért adtam el mert nem jött be.Ha fagyogat vagy esetleg mégsem tetszik majd akkor meg vissza a netre...Nem csinálok ilyenből gondot.
  • asysoft
    #3641
    Rám ne nézz, kb 3 hete ment tönkre a távirányítója, s persze, hogy egy ausztriai úton vettem észre...:) Ha még nincs 1 éves a telefonod, akkor megpróbálhatod a garanciát, nekem anno kicserélték a Westendben (pontosabban felküldték Nokiának, aztán 1 héten belül hívtak, hogy kicserélték).
  • Maxtreme
    #3640
    AZ android oks, de a pulse, Na majd meglátod :)
    A fagyások miatt ne az androidot okold majd. :)
  • LoSA
    #3639
    Az fixx, hogy jobb lesz az Android! ;) Én nagyon szeretem! :D
  • tuzfal3
    #3638
    Sziasztok! Én is búcsúznék a topictól, tegnap eltávozott a tubim, és most már Pulse-om van.Remélem jobb lesz az android. :D
  • KaBuTo666
    #3637
    nem igaz hogy nem tudsz venni...:D
  • akyyy
    #3636
    aki nem használja afülesét nekem adhatná:D
  • asysoft
    #3635
    Hm, azt hittem, csak nekem szokott úgy spontán újraindulgatni (mert öregszik!:D) a telefon, de ahogy látom, nem vagyok egyedül... Megkapom a fizetést, cserélem le egyből (tervezem már 1 éve...).
  • Firerock
    #3634
    Tudnátok nekem ajánlani király témákat?(lehetőleg jó sokat:))
    főleg absztrakt témában:)
  • KaBuTo666
    #3633
    enyémre 2 év, nyertem.