3952
  • johny85
    #3592
    Szoftvert hogy lehetne újrarakni,házilag megoldható?
  • tuzfal3
    #3591
    Független a készülék.Wi-fi-vel is megnéztem, azzal sem talált frissítést.Magentás szolgáltatónál vagyok.
  • k roy96
    #3590
    Ha függő a telefon, akk azért van. A szolgáltatók késöbb adják ki...
  • blekike
    #3589
    jaa télleg, nemcsak wifivel lehet csatlakozni.xd
  • tuzfal3
    #3588
    Mivel jelenleg nincs a kártyámon pénz ezt nem tudom megmondani.
  • blekike
    #3587
    a teló szoftervfrissitő alkalmazásában sincs?
  • tuzfal3
    #3586
    Miért írja azt hogy a telefonomra nincs még V52?NSU-val csinálom és azt írja hogy:
    Jelenlegi: 51.0.006
    Frissítés: 51.0.006
  • blekike
    #3585
    énis kipróbáltam, de attól még a flash lejátszót nem helyettesíti. :/
  • qwer012
    #3584
    Segítségre lenne szükségem: internetezve nem tudom megnézni a flash tartalmakat. Flashlite 3.1 telepítve van. Előre is köszönöm a választ!
  • johny85
    #3583
    hy all
    Nekem olyan problémám lenne hogy megától bizonyos időközönként újraindul a telefon.
    Ez mitől lehet ,szoftver kéne frisítenni?
    Régebben letöltöttem 1 módosított szoftvert valaki nem tudgy honnan lehet letöltenni?thx
  • spy803
    #3582
    Zenelejátszóban opciók-->könyvtár frissítése
  • ptibi
    #3581
    Sziasztok!

    szeretnék segitséget kérni!
    a zenetárban a számokat letöröltem viszont frissités után is ugyanúgy ott vannak az előadók őket is szeretném töröltetni. Tudom valamilyen file-okat kellene eltávolitani de pontosan mik is azok valaki meg tudná irni ezeknek a menetét?
    Nokia 5800 xpress musicról van szó.
    Válaszotok előre is köszönöm
  • LoSA
    #3580
    Igen, szerencsére minden OKs...

    Egyébként itt a link, ahonnan olvastam, hogy mit kell csinálni... :)
  • ajem kisa
    #3579
    Grat!
    Legalább majd elmesélheted a következőknek akik androidosat vesznek itt a topikban!:)
    A konvertálással minden okés lett (karakterek pl.)?
  • LoSA
    #3578
    Megoldottam NAGY nehezen... Nem volt egyszerű, de én nem a kékfoggal csináltam meg. Van olyan program, ami Nokia SMSeket Androidra konvertál, stb... Nehéz volt. :)
  • LoSA
    #3577
    Itt szenvedek, én egyszerűen semmi értelmes dolgot nem találok, de még hogy merre lehet, azt sem.. :)
  • ajem kisa
    #3576
    Próbálkozz, mert most jutott eszembe, hogy akinek továbbadtam az 5800-át, egy régi kihajtós samsungról küldte(m) át a nokiára mindenét!
    De nemkeveset szivtam vele, mert az N8-ra simán kapcsolódott a samu is meg az 5800, visszafelé nemvolt jó a samuval, aztán amikor az N8-ra átjött 1sms a BT-n keresztül a samuról, úgy egyből kapcsolódott a samu is az 5800-ra is!
    Ha nemvolt érthető akkor bocs, a lényeg, hogy próbálkozz!;)

    Vagypedig küld át sms-ben az összest!
  • LoSA
    #3575
    Sajna nem megy... Nem támogatott eszköz, mert gondolom a másik telefon Samsung..... :( De miért nem lehet SIMre másolni SMS üzenetet? Hülye telefon, komolyan....
  • ajem kisa
    #3574
    A BT-t aktiváltam mind2 telón, aztán a kapcsolatoknál a BT, ott a fenti fülekből a párosítás, és amikor kiválasztottam a másik telót, felajánlotta a szinkronizálást vele, bekellett pipálni, hogy mit akarok küldeni (sms, fotók, névjegyzék...)!
    Aztán ment egy darabig, offline módban is megy, nemkellett 2 sim!
  • LoSA
    #3573
    Köszike az infót!
    De az ÜZENETEKET hol, melyik menüpontban lehet átküldözgetni? Nem találom....
  • ajem kisa
    #3572
    Nekem ugyan maradt nokia, de a bluetooth-al szinte mindent át tudtam küldeni, az összes +adat a névjegyzékben és minden sms/fotó...Mire hazaértem kész is lett!
    A bluetooth menüben próbáld szinkronizálni őket, hátha menni fog a samuval is!
  • LoSA
    #3571
    Segítségetekre lenne szükségem. Ugye új telefont vettem (Samsung), és szeretném az SMSeimet valahogy átvarázsolni rájuk. A memórai kártyára mentettem eddig az üzeneteimet a Nokiában, 860 SMS... Memória kártyáról egyszerűen még a SIM kártyára sem tudok varázsolni üzeneteket, hogy áttegyem az új telefonba a SIM kártyát és onnan kb 50 esével átmásolgassam. Hogyan lehetne ezt megoldani????
  • LoSA
    #3570
    thx...
  • tuzfal3
    #3569
    Grat. a készülékhez!;)
  • LoSA
    #3568
    Srácok, búcsúzom ettől a TOPIC-tól... Kezemben van az új telefonom (Galaxy S), és valami hihetetlen jó! :)
  • HTS s3rg1nh00
    #3567
    nokia boltban 1 óra alatt javították,és még v52 is került rá...már csak a progikat kell mind összevadásznom:)
  • HTS s3rg1nh00
    #3566
    kellett nekem egyszer ovi suite-tal frissíteni a telefont,rögtön kukázós is lett...bekapcsolás helyett csak zúg és abba sem hagyja csak ha az aksit kiveszem,hard resetre sem reagál...
  • LoSA
    #3565
    Hát az fixx... Ha jön egy jó telefon, akkor az 200 000 lesz! Annyi pénzem viszont nincs, így most amit megengedhetek magamnak, a legjobbat veszem.
  • blekike
    #3564
    az a gond hogy nagyon gyorsan jönnek ki az ujabbnál ujabb és jobb telefonok, így veszek egy jó telót, de hamar lesznek nála jobbak. ojan mint a számítógép.
  • LoSA
    #3563
    Én a héten szántam el magamat és lett lehetőségem, Samsung Galaxy S a választott telefon... 2 év után megvárok az 5800-amtól! :)
  • Doomista
    #3562
    Eléggé megérné...főleg hogy kb. 15 MB az egész, és hard reset-memó reset se szükséges utána.
  • Morphin
    #3561
    Nekem is volt ilyen töltés utáni hamar merülés...ki volt lőve minden program. Aztán akksit kivettem, majd kicsit ráfújtam az érintkezőkre...visszaraktam.Feltöltöttem azóta jó.Azt hiszem 51es szoftom van,megéri az újat felrakni?
  • asysoft
    #3560
    Jaj tényleg, igen, ezt elfelejtettem említeni, nekem is eljátszotta párszor. Valami beragadhat a háttérben (Brightlight, Opera Mini/Mobile, Skype-on kívül nem volt fent más program, természetesen semmi sem futott taskmanagere szerint), és ez szívja le, a készülék is felmelegszik, újraindítás megoldotta. A legújabb firmware-el nem csinálta még, de mivel nem következetesen jelentkezik (-zett?), ebből levonni nem érdemes következtetéseket.
  • asysoft
    #3559
    Bingo, ez volt a hiba. Oké, akkor ezt helyezzük a "user error" listára (bár megjegyzem, talán Ovi Maps programból is elérhetővé kéne ezt tenni, illetve netán, ha tudja, hogy roamingol, az erről szóló üzenetnél ki kéne kapcsolhatóvá tenni). Amúgy ezt viszonylag hamar hibának ítéltem, mivel valamelyik Nokia e-mail program telepítésekor akármit csináltam, HSDPA-t használt, ez szerintem kétség kívül bug - gondoltam most is ez a helyzet:) Mindenesetre sajnos ezeket leszámítva sem a tökéletes a telefon (pl .eml csatolmányt tartalmazó levél lerohasztja a beépített e-mail klienst, azonnal dobja a kapcsolatot a szerverrel (ezért is néztem anno alternatíva után, míg rá nem jöttem a hiba pontos okára...), néha spontán újraindul (előveszem a telefont, máshogy állnak a kontaktok, mert hát ugye azt sem tudja megjegyezni... ), bár sokkal jobb, mint kezdetekben volt. Mindenesetre biztos, hogy lenne 1-2 dolog, ami hiányozna, ha lecserélném - ezek egyike pont az Ovi Maps...:)

    #3556: nem is mondtam, hogy rossz, csak a lenti viselkedést róttam fel neki - úgy tűnik, tévesen.
  • tuzfal3
    #3558
    1hete, mentem ki németbe, péntek délután felraktam töltőre a telefont(5 vonás volt az akku jelzőn) este 11ig feltöltődött a telefon, szombat délután 2kor a telefon fullra le volt merülve...nem tudtam mi lehetett vele.De azóta nem csinált ilyet.
  • HTS s3rg1nh00
    #3557
    reggel 10kor cibáltam le a telefont a töltőről(egész éjszaka rajta volt),és 0 nyitott alkalmazással 15 órakor elkezdett sírni h.tölteni kéne...mi van,vezetékes lesz a telefonom?:(
  • k roy96
    #3556
    Jó beállítás kérdése! Attól még nem rossz az Ovi Maps!
  • spy803
    #3555
    Nem csak azért, mert be van kapcsolva a kiegészített GPS? Barátnőm 5230 án még mobilinternet sincs beállítva, nem is tud sehova csatlakozni, mégis megy a maps.
  • asysoft
    #3554
    No igen, gondban vagyok, egy olyan sincs, amire azt mondom, hogy tökéletesen megfelelne az igényeimnek. De jelenleg vagy egy iPhone 4 vagy egy (feltételezhetően HTC) WP7-es telefon lenne a választásom (mondjuk WP7-el mindenképp megvárnám az SP1-et vagy PowerPacket, vagy ahogy hívják majd:)). Ugyan mindkettő korlátozott a többihez képest (no és drága), de egyre inkább azon a véleményen vagyok, hogy tudjon kevesebbet a készülék, de azt jól. (Pl imádom, hogy példának okáért 5800 Ovi Maps-e akkor is felmegy a netre, ha én amúgy offline üzemmódba kapcsoltam, ma ausztriában is imádtam).
  • Richard90
    #3553
    Hali!

    Nagyon off hsz, de fontos lenne!
    Szóval akinek van 5130 xpressmusic-ja, azt meg tudná nézni az alap zenék között, hogy van-e ilyen, hogy Mr. oh?
    Köszi :)