3952
  • KaBuTo666
    #3712
    Igen?
  • gunners
    #3711
    Szevasztok!
    A frissítés után eltűnik a zenetárba a keresés? Vagy nem ?
  • CB SNIPER #3710
    bakker jó ötlet kössz! :D
  • KaBuTo666
    #3709
    Akkor ezek szerint csak nálam nem működik ez a hangutasítás :-) Kár.
  • norbi56
    #3708
    Dugd rá a tévédre és ott allítsd be, ha van tv kábeled.
  • blekike
    #3707
    u.a.
  • 94mike
    #3706
    Dettó..
  • asysoft
    #3705
    Lassan 2 éve megvan a telefon, de még eszembe nem jutott megkérdezni az időt... Jópofa!:)
  • gunners
    #3704
    Haha jó vicc :) Akkor lehet frissítem csak az a baj hogy a zenekereső eltűnik a frissítés után!
  • CB SNIPER #3703
    az enyém kimondja kicsit amolyan tájszolással-cigosan hogy tizenhath-negyvénkilench :D ha aztmondom "óra" akkor csak behozza de ha aztmondom hogy "mennyi az idö" akkár kapásbol mondja az idöt ahogyan leirtam elöbb :o és a többi hangutasitás is jó ha aztmondom fájlkezelö akkor behozza azt ha aztmondom kamera akkor azt de mindegy a lényeg ugyis a progin volt :o
  • blekike
    #3702
    http://www.nokia.hu/termekek/tartozekok/osszes-tartozek/fulhallgatok/bluetooth-fulhallgatok/nokia-bluetooth-fulhallgato-bh-102

    sztem biztos hogy kompatibilis, bár megnéztem a nokia 5800 ajánlott tartozákoknál (28-at ajánlanak), ott nem volt benne.
  • blekike
    #3701
    lol hát mit csinálsz te mindig hog betöröd? csak nem munkástelefonnak használod? xd
    én megnéztem a beállitásokban a hangutasitásokat és az órát elő lehet hozni vele, ha kimondom hogy óra (alapbeállításokkal órát kell mondani), de ez csak az óra alkalmazást hozza be, de nem mondja ki az időt.
    ja és ha elöször használnád a hangutasitásokat fw frissités után, akkor elöször kiir vmit és rákell nyomni hogy aktivál, de ha betört a kijelződ akkor nem tudod aktiválni és nem tudsz hanggalirányítani se, gondolom. :/
  • auratus71
    #3700
    Üdv a hozzáértőknek!
    Valaki használ esetleg BH-102 tipusú headsettet? Kompatibilis a telóval?

    köszi mindenkinek
  • CB SNIPER #3699
    ismételtem betörtem a teló kijelzöjét és a pötsömnek van kedve ujra megcsináltatni :D szoval még müxik ilyeneket tudok hogy ugye hanghivás stb stb csak szarul van beállitva az órája ugye és törött kijelzövel nemtudom beállitani :D tudom most jön a kérdés hogy minek rá ora ha nemtudom leolvasni :D nah de mivel király teló amitöl ha megkérdezem hogy "mennyi az idö" ö válaszol rá :D szoval elég sokszor jol jönne ha pl nemvettem fel az órámat xd (jó nem? xd)
  • 94mike
    #3698
    Ahoz miért kell program?:| breki..:D
  • CB SNIPER #3697
    hey srácok tudtok esetleg mondani egy olyan progit amivel tudok állitani telefonon idöt-dátumot és még hasonlokat ha rákötöm a gépre de elöbbi lenne a leglényegesebb sajna nokia pc suite nem elég ehhez :o elöre is thx
  • 94mike
    #3696
    Neked pont ezér kell a képernyő mérete,mert áttméretezem a képeimet a teló kijelző méretére,és nyalván nem fog belenagyítani...
    ( sokat kellet volna gondolkoznod?)..már ne haragudj.
  • blekike
    #3695
    amugy azt nem lehet átállitani hogy a háttérklépet ne ugy rakja ki hogy a közepébe belenagyít.
  • blekike
    #3694
    haha
  • KaBuTo666
    #3693
    Olyan fontos, mint ha az életed múlna valamin.
  • gunners
    #3692
    Érdemes a frissitést letölteni telora?
  • 94mike
    #3691
    Köszi szépen:)
  • Balyy
    #3690
    Tényleg. :)
  • Dj Tommy
    #3689
    360 x 640 a kijelző felbontása.
  • Balyy
    #3688
    640X320 asszem.
  • 94mike
    #3687
    Oké,köszönöm..szeretnék háttérképet állítani,decsak a kép fele vankinnt:S és már kurvára unom: DD
  • KaBuTo666
    #3686
    hát majd ha nálam lesz a digitális tolómérőm, lemérem vele valszeg olyan pontosan, amilyen pontosan nem is írják sehol.
  • 94mike
    #3685
    Valakinek van rolla vmi halvány fogalma,h mekkora a telefon kijelzője?:D
  • k roy96
    #3684
    :) ezért raktam fel az SPB Mobile Shell progit :D De köszi a segítséget!
  • SaGa
    #3683
    Ez olyankor van, ha a gdesk és a betöltendő desktop nem azonos verziójúak...
    Sajna a gdesk még abban a stádiumban van, amikor egy minimális változás is kompatibilitási gondokat okoz...
  • blekike
    #3682
    ha már a sony ericsson is tudta akkor télleg ideje volt megcsinálni. xd
  • spy803
    #3681
    Húúú gyerekek!
    AZ új zenelejátszó frissítéssel már mappákat is hozzálehet adni a lejátszási listához!! 2 éve várok erre, mert az előd sony ericssonom is tudta már.
    Lejátszási lista --> hozzáadás memóriából, és mappákat lehet hozzáadni. Most már tényleg egyben van a telefon (persze C6 szofttal )
  • nigthden
    #3680
    Koszi, sokat segítettél tényleg...:>
  • KaBuTo666
    #3679
    ...continue... (privátban)
  • Firerock
    #3678
    nagyon humoros vagy ma
  • KaBuTo666
    #3677
    szerintem nem kéne vibrátornak használni, és akkor nem fog elhasználódni a rezgő módja
  • nigthden
    #3676
    Sziasztok!

    Kerek egy éves a telefonom... mikor megvettem nagyon tetszett ahogyan rezeg az érintéstől.... Az idő folyamán megváltozott mar nem rezeg olyan erotelyesen. Mikor frisitettem a szoftvert 2-hétig újra erősen rezgett de mar megint gyenge... Mitől lehet ez? Van ennek valami orvoslása? (üzemmód testreszabásban maximumra van állítva a rezgés ereje)
  • k roy96
    #3675
    5800-n a GDesk nem akarja beállítani a témát. csak az alap kék képernyő jön be :s mit tegyek? + linkelnétek hozzá egy pár témát?
  • k roy96
    #3674
    Sztem rakj fel mindent, ha nincs szükség rá, töröld.
  • blekike
    #3673
    megtudná nekem mondani valaki hogy a quickoffice-nál mit jelent az AM és az adobe readernél mit jelent az LM?
    mert megkérdezi telepitésnél hogy ezeket fölrakja e.
    egy letöltésnél láttam hogy a feltöltö azt tanácsolta a reader telepitéséhez hogy ha fönnvan a kvikofisz akkor ne rakjam föl az LM -et.