3952
  • blekike
    #3792
    *én :)
  • blekike
    #3791
    án tudok adni office-t, csak szignózni kell.
  • gunners
    #3790
    quickoffice akartam feltenni de nem tudom használni mert kell kód hozzá regelni kell.Valaki nem tud hozzá valamit hogy működjön vagy valami hasonlót?
  • asysoft
    #3789
    S magyar készülékre felrakta ezt a frissítést? Egyébként nem hiszem, hogy jönne újabb firmware, már 2 éves ez az eszköz...:(
  • blekike
    #3788
    hát igen, szeretem az fw-ket, jöhetne új, de nem vagyok biztos benen hogy lesz még.
  • akyyy
    #3787
    nem lehet valahogy megtudni, mikor jön ki uj szoft? ugyanis nekem 52.0.101-es van, és ebben nincs magyar nyelv, visszafele frissíteni nem lehet, a főzött romokat meg nem szeretem :(((
  • AtkariZsolt
    #3786
    Pl itt:
    Nokia 5800 XpressMusic - részletes tulajdonságai
  • AtkariZsolt
    #3785
    Sziasztok!
    Azt kérdezném tőletek, hogy e telót valamelyikőtök kipróbálta már 32Gb -tos memóriakártyával?
    Ha igen - mi a tapasztalat, működik vele, belassul, stb?

    ( Tudom a gyártó csak 16Gb -ig írja , de több internet oldal ahol 32Gb -ig írják. ? )

    Hali :)
  • spy803
    #3784
    Szerintem fake, ha meg nem, akkor már nem gyűjtök N8ra :D
  • HTS s3rg1nh00
    #3783
    elég jól megy,de gondolom az aksi se bírja alatta sokáig...mondjuk nem mintha alapból sokáig húzná,pláne ha valami véletlenül nyitva marad...
  • ajem kisa
    #3782
  • blekike
    #3781
    - azért van csa kfehér háttér mert nincs térképed amit mutathatna.
  • blekike
    #3780
    tedd fel a gépre az ovi suite-t és utána amikor megvan nyitva a progi csaktalkoztasd a telót a géphez és akkor majd tudsz térképeket letölteni.
  • hitmaniman
    #3779
    Azért köszönöm ! De lenne még egy kérdésem,hogy a GPS-t hogy lehet megcsinálni rajta? Mert megnyitom és fehér az egész háttér és mindig a netre akar csatlakozni amikor megnyitom! Nincs egy ingyenes megoldás?
  • asysoft
    #3778
    Sajnos nem nagyon:(
  • hitmaniman
    #3777
    Megcsináltam a Hardresetet de sajnos minden ugyon az! :( van még valami ötleted mi lehet a gond?
  • Dankoros
    #3776
    hi!
    segítség kéne.
    Annó még mikor megvettem a telefont ki akartam állítani azt , hogy netezni csak wifiről tudjak simán ne mennyen fel. na ezt ugy értem el h valahonnan kitöröltem a web n walkot:D
    de már nem vágom honnan és most nem tudom visszahozni, szóval ne mcsatlakozik csak wifire...
    azt irja h a web'n'walk művelet nem hajtható végre
    telo resetet is csinűltam már, tudok ezzel valamit csinálni?:)
    köszi
  • asysoft
    #3775
    Igen, *#7370#-t írd be tárcsázó képernyőn hardresethez.
  • hitmaniman
    #3774
    a téma szerencsére jó, de ha háttérnek állítok be egy képet azt is ilyen hülyén mutatja, a hardreset alatt mit értesz? *#7370# ezzel a kóddal csináljak egy frissitést miután csináltam biztonsági mentést?
    köszönöm a választ!
  • asysoft
    #3773
    Téma normálisan néz ki? Ha igen, akkor biztos szoftveres a gond, egy hardresetnek meg kéne oldania (csak ugye ez mindent töröl, úgyhogy előtte ne felejts el biztonsági másolatot készíteni, akár a memóriakártyára a #3745 hozzászólásban ismertetett módon).
  • hitmaniman
    #3772
    nekem az a problémám lenne,hogy nemrég vettem használtan egy nokia 5800t és minden képet(telefonnal készitett.gépről átmásolt)úgy mutat,mintha photoshopos effekt lenne rajta.ez hiba?tud vki segíteni?köszönöm
  • bboyatty
    #3771
    Na közbe sikerült feltenni egyet. :)
  • bboyatty
    #3770
    Köszönöm a segítségeket.
    Már csak egy aprócska kérdés van itt olyan akinek felmászott a TTpod a telójára? Én akár hányat próbálok nem sikerül feltenni.
  • blekike
    #3769
    én küldök neked progit, gépen egyszerübb szignózni.
  • bboyatty
    #3768
    Első részt nem lehetne átugrani, hogy valaki akinek már le van töltve átküldi?
  • k roy96
    #3767
    http://tube5800.blog.hu/2010/01/02/szignozas_1_resz
    http://tube5800.blog.hu/2010/01/02/szignozas_2_resz
  • blekike
    #3766
    igen
  • bboyatty
    #3765
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hy. Ért itt valaki a szignózáshoz esetleg?
  • 94mike
    #3764
    bocsessz Blekikének ment:D
  • 94mike
    #3763
    Mi a f*om van itt?: O
    ebből semmitsem értek k roy96: D
  • k roy96
    #3762
    Alkalmazás menüben :D bocsi utólag is a szemétért!
  • k roy96
    #3761
    az ovi mapsbe vagy hol? bocsi rég csináltam!
  • HTS s3rg1nh00
    #3760
    hely-helymeghatár.-helymeghat módszerek-beépített gps legyen csak pipálva
  • k roy96
    #3759
    Én tegnap hard reseteltem, meg mem kártyát formáztam. Felraktam utána a nokia oldaláról az ingyenes gps telepítőjét, ovi suiteval ráraktam a magyar térképet. Még ráraktam a magyar - nő, magyar - utcanevekkel, és poénból a mandarin - nő utasításhangokat. Na most az a problémám hogy offline módra átállítotam az Ovi maps-et de mindíg generál költséget :s Mi lehet a gond??
    U.i.: Hard reset előtt nem számolt fel költséget!
  • akyyy
    #3758
    Magyarul mikor tanulsz meg írni?
  • blekike
    #3757
    jaigen, + még azt, hogy valószínúleg a szolgáltatássa lvan gond. - szal ne ma teló a rossz.
  • blekike
    #3756
    azt hiszem már irták erre az msn re itt, hogy van amikor nem lehet bejelentkezni és ilyenkor várni kell, majd jó lesz.
    nekemis volt olyan, hogy azt írta ki hogy a bejelentkezés nem sikerült, próbálja meg később. - vagy vmi ilyesmit. aztán köv. nap már jó volt, de nem ilyen több napig nem volt jó.
  • sariakos
    #3755
    nekem is az az msn-van amire te gondolsz! kb 20perce sikerült megoldani, a probléma okát nem tudom, de több hard reset és jópár szoftver frissités után ismét csatlakozott, és tökéletesen működik, de a facebook nemjó, pedig ovi-ból töltöm le! az msn volt a lényeg! köszönöm mindenkinek aki rajtavolt az ügyön! ;)
  • bboyatty
    #3754
    Csak ez a rohadt szignózás ne lenne, nem rég vettem a telóm és megöl az ideg, hogy csómó játék és program nem megy, mert szignózni kell. Bezzeg az n70-re csak úgy süvítettek felfel a dolgok. :P
  • blekike
    #3753
    á akkor ne mvagyok egyedül :D kösz.

    sariakos, szerintem az msn-el van gond, de nem tudom hogy mi. sztem használd azt az msn-t amit most a rossz hejett.
    ha gondolod, tudok adni msn-t amit én használok, nekem azért tetszik annyira, mert hasolnít a pc-s progihoz, nincs benne reklám és nem 20 funkciós hanem 1 (csak msn, nem skype, icq stb.), de azt jól tudja.