3952
  • tarrdani93
    #3832
    A PSP az tényleg jo játékokra de az a kár hogy drága,énszerintem
    Mondjuk a PSP 2 jobb de az még drágább XD
    Az Ipad azon is jól lehet jáccani,csak nem lehet vele telefonálni,
    egyébként ha lehetne vele, ki az a hülye aki ekkora kütyüvel telefonálna
    Mert én nem azt tudom!
    De az a baj hogy az ilyen jó kütyüknek meg is van az ára! SOKBA KERÜLNEK!
    Bár vannak akik megengedhetik maguknak....
    Egyébként mennyi lehet kb. egy PSP?
  • Morphin
    #3831
    Ha játszani akarsz vegyél PSP-t...és igaz, ez már elég régi konstrukció...a Symbian se valami népszerű manapság nem is értem miért ezt vetted.
    Nem véletlen az XpressMusic kis logó...ez tényleg nem játékra lett tervezve.Ennyi...én sosem játszok rajta,de lehet azért mert 21 vagyok és k*rvára van jobb dolgom.^^Ha utazok v épp tömegközlekedéssel megyek vhova akkor zenét veretem rajta azt ennyi,meg emaileket megnézem.Nekem is fura volt az elején,hogy játékokra ennyire gyenge,de már megbékéltem vele...
  • spy803
    #3830
    3 éves modellt venni, magadra vess. De arra használni amire kitalálták kiváló. Kevés készüléknek van jobb hangja nála. Akár zenében akár telefonhívásra.
  • asysoft
    #3829
    Játékra valóban nem a legjobb...
  • tarrdani93
    #3828
    Én most azon bűnhődök hogy ezt vettem meg mert lassú, kevés a ram, és
    kihagyták belőle a 3D gyorsítót.
    Várhattam volna még néhány hónapot és akkor jobb telót lehetett volna venni!

    sok játék nem indul el a lassúsága miatt. például AVATAR és más HD-s játék.
    És ennyi pénzér már sokkal jobb telót lehetett volna venni
    Egyenlőre úgyse lesz más mobilom.
    De ha lessz akkor jobban megfontolom hogy meiket vegyem meg.
    Ahogyan néztem most már 100 szor jobbakat lehet venni elérhető áron.
  • asysoft
    #3827
    Valóban nem lehet vele mindent megnézni (128MB RAM komoly hátrány), de azért nem sok olyan weblapot tudnék mondani (mint pl sg humiari topic), ahol elszállt volna nekem. Persze figyelni kell a tabokra, meg hogy lehetőleg semmi ne fusson a háttérben...
  • ChaosTeam
    #3826
    Az lehet, de én "naívan" úgy gondoltam mikor "Okostelefont" akartam venni, hogy mivel agyon reklámozzák, hogy lehet vele netezni, akkor netezni lehet vele és nem "majdnem txt formátumban" nézegetni weboldalakat.

    Nekem hatalmas csalódás a telefon emiatt, és az Internetezés élvezhetetlen. Így is és akkor is, ha képek nélkül kevesebbszer írná ki a memóriás hibát.
  • HTS s3rg1nh00
    #3825
    sőt ott valószínűleg sokkal több lesz,bár nem tudom mennyire lesznek ingyenesek,de úgy sejtem a sógorok ebben is előttünk járnak egy jó pár évvel..
  • zolle5
    #3824
    Sziasztook ! Lehet, hogy nem pont ide illő de Lenne egy kérdésem ! Van egy e52-es is és egy másik wifis telefonom is ! Utazok ki külföldre (ausztria) és azt szeretném megtudni , hogy ottkint is ugyanugy van ingyenes wifi hálozat (mcdonalds, benzinkut stb..) mint itt nálunk ?? Ha van akkor ugyanugy müxik mint itthol ugye?? Köszönöm !
  • Morphin
    #3823
    mobil nézet...ilyenkor csak szöveget meg linkeket hoz be...vagy pedig képek betöltése kikapcs. de azt hiszem van vmi turbo mód is amikor tömöríti a betöltendő oldalt.
    nekem is kiírja nagy ritkán,de csak akkor ha extrém sok kép van az oldalon. pl hir24.hu
  • tarrdani93
    #3822
    De szerintem valahol be lehet állítani hogy netezés közben csak az írást hozza be, de a képeket ne!
    Én mindtha valahol találtam volna 1 ilyen opciót!
    Csak nem tom hogy hol......
  • tarrdani93
    #3821
    Netezés közben nekem is ki szokta írni ezt amit neked!!
    De fogalmam sincs hogy mi a f****r irja ki mindig!! :@:@:@:@
  • ChaosTeam
    #3820
    Engem nagyon zavar, hogy amint elindítom az Opera Mobile 10 böngészőt és megnyitok egy weboldalt, amin van 3-4 kép is, egyből kiírja, hogy "Általános: megtelt a memória, Zárjon be néhány alkalmazást és próbálja újra."

    És ezt írja ki állandóan.... pedig nem fut a háttérben semmi csak az opera böngésző és a "menü" ...


    Nem értem miért nem tudja a memóriakártyát használni netezésre is memóriának..
  • asysoft
    #3819
    Kétlem, hogy vírusról lenne szó, nekem is ezt csinálta, s utóbbi időben mindent Ovi marketről telepítettem (+ minden firmware telepítés után HR, és nulláról húztam újra)...

    #3818: a középső gomb alatti LED. Egyébként legelső 5800-m nekem is kontakt hibás volt, akku nem érintkezett rendesen, összehajtogatott papírlap úgy-ahogy megoldotta a problémát, de inkább kihasználtam a 3 napos lehetőséget... Második csomagban eszköz már jó volt, csak a fülhallgató távirányítójának működése hallatszott bele a kimenetbe, a szervizbeli SW frissítéskor (így megszabadultam a Pannonos SW-től) ki is cseréltettem:)
  • 94mike
    #3818
    Villogott hozzá a LED? :DD én ilyennel nem találkoztam : DD
    #3813: nekem is lassan 2 éve megvan..a billentyűzár szinte új koraóta szarvolt,a SIM kártyát nem látja rendesen,papírral kell kitámogatni..állandóan lefagy..most meg jött a szervizből,kaphatott vmi frissitést..mert az egész menümás,zenelejátszó..ébresztő,minden..most azt mondom,baszott jó lett! de akkoris bánom,h ezt hoztam el anno a boltból : SS
  • tarrdani93
    #3817
    Most jut az eszembe, hogy nálam volt többször is olyan hogy filmet nézek rajta, megáll 1-2 másodpercig a kép és valami színes csíkok lesznek utána és újraindul! :(
    Azt útállom!!!!!!!!!!!
    Nem valami vírus lehet????
  • asysoft
    #3816
    2009 februárjában, több mint 2 évig volt meg. De ha ennyi ideje van meg neked, ne mondd, h nem találkoztál:
    -nem pontosan ébresztő ébresztőórával (3x-es szoftverek jellemzője volt)
    -felvehetetlen hívással (igaz, csak egyszer történt, még 20-as szoftverrel, mikor frissítés után nem toltam hardresetet, mert naivan úgy gondoltam, nem kell...:))
    -e-mail elolvasása után nem eltűnő levél ikonnal (néha még villogott is hozzá a LED)
    -.eml csatolmány által kikészített mail klienssel
    -spontán újraindulgatásokkal (mivel a kezdőképernyőn a kontaktok görgetésének állapotát nem jegyezte meg, könnyen ki lehetett szúrni, mikor indult újra)
    ...most hirtelen csak ennyi ugrott be, bár kezdeti korszakban még csinált pár cifrát (pl bekapcsolás közben jött ébresztéstől lefagyott...)
  • tarrdani93
    #3815
    Mér te mikor vetted a telót?
    Mert én kb 2 évvel ezelött szerintem azér sincs egyenlőre gond vele. :D
  • asysoft
    #3814
    "Más probléma nincs vele.":)
    Maximum te nem találkoztál szoftveres hibával, de akkor szerencsésnek mondhatod magad...
  • tarrdani93
    #3813
    Szerintem nem szar 1 telefon.
    Nekem nincs semmi baj vele csak az a gond hogy lassú! Ennyi.
    Más probléma nincs vele.
  • 94mike
    #3812

    Énis ezt mondtam..bánom már h meg vettem ezt a szart..
  • blekike
    #3811
    köszönöm.
    uc browsert elkezdtem használni, de ott nem csinálja ezt.
    94mike: pff
  • 94mike
    #3810
    Ha a kérdésed első része nekem szolt,akkor:
    a billentyűzár szartbe rajta,és össze vissza zárta/nyitotta magát..aztán behülyült,és mindenhová belépett magátol..és a kártyámról az összespénzt elnetezte: DD
  • spy803
    #3809
    A honlap frissít automatikusan, én is utálom. Ilyenkor rányomok a leállításra és úgy hagyja ahogy betöltődött.
  • Morphin
    #3808
    sztem az a fórum motorjában van beállítva...mint itt pár topiknál...ahol mostanában bevezették, hogy mutatja topikon belül is, hogyha jött új post.
  • blekike
    #3807
    xd hát mi történt vele?
    Egyébként van egy kérdérem:
    Miért van az hogy böngészek ay alap böng.vel és fél percenként frisíti az oldalt, ami elég idegesítő, mert ay olda5 tetejére dob. Föleg fórumnál baj, mert mire lelapozok ahol tartottam...
    Ki van kapcsolva az auto frissítés.
  • 94mike
    #3806
    hehehehe : DDD most számolgatom...már 2 hónapja szervízbe van ez a szar : DD
  • tarrdani93
    #3805
    Helló mindenkinek! Van egy kérdésem az én NOKIA 5800 xpressmusic-omhoz,
    valaki nem tud segíteni hogy lehet gyorsabb a teló? Vagy a játékoknál van ami nem indul el, van ami egy picit szaggat rajta. szerintem az is a gond hogy sok a cucc rajta :(
    Nem lehetne valahogyan 3D gyorsítót szerezni rá????
    Vagy az nem program??? Mert én nem tom. XD
    Meg ha valaki tudna jó oldalt hogy honnan tudnák jó játékokat letölteni.
    Ha lehet ne a mobile9.com-ról mert onnan már sokat szedtem le.
    Ha lehet akkor valami mást.
    A segítségekért előre is KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!
  • leonidas
    #3804
    Üdv Mindenkinek! Egy kis gondom lenne amiben segítséget keresek. Lefrissítettem a Nokia 5800-ám az OVI-n keresztül, azóta a képernyő megfelezve, alul "mákos" felül fut a felület, mint a régi szellemképes TV-n. (gyakorlatilag kezelhetetlen) Már újratelepítettem, nem segít. Előtte tökéletesen ment. A telót én vettem tavaly T-mobile-nál, nem lett függetlenítve, de a garin túl van. :( Esetleg ötlet valakitől. (Tudom szervíz de előtte...:)
  • bboyatty
    #3803
    Nem tudom, csapj rá egy power mp3-at vagy ttpod-ot én is azt használom.
  • jiko16
    #3802
    hello
    nem tudja valaki hogy miért nem akarja a beépített zenelejátszó egyes számokat hozzáadni a listához. konkrétan egy albumbol csak 5 számot adott hozzá a 11ből frissités után 4et, nem a fájl hibás más számokkal is csinálja. ha valaki tudja az okát kérem ossza meg velem .köszi előre is
  • tenkenorman
    #3801
    Sziasztok. Régebben sokat voltam itt, a szervert meghackelték és mindent el kellett távolítani. vállalkozószelleműek csináljanak új gyiket és bannert mert elveszett, és nem tudom pótolni.
  • gagax
    #3800
    Nem ide tartozik de ismerősömnek a C3 ján ugyan ez a gond...rajta van minden a karin de mégse látja a teló...tegnap még látta ma meg már semmi...szóval nt : )
  • blekike
    #3799
    hát az auto hangolás csak azokat az állomásokat "találja meg", amelyek nagyon jól foghatók. igazából az antennaként használható fülesek nem a legjobbak.
  • gunners
    #3798
    Okés :D Köszi :D Mindent próbáltam a Rádió menübe de ezt még nem és ok néha serceg de nem baj de ,ha jó fele van a teló akkor jó:D Kösziiii:D
  • blekike
    #3797
    próbáld meg manuálisan hangolni az adókat:

    rádióban: opciók->állomások hangolása->opciók->kézi hangolás.
  • gunners
    #3796
    Sikerült officet tennem :)Én itt vagyok a Balatonnál és a RiseFmet akarom hallgatni de nem jön be nem tudja valaki ,hogy kell beállítani?
  • blekike
    #3795
    lehetséges hogy vírus? mivel a mappákat parancsikonnal jeleníti meg.
  • juhfark
    #3794
    Sziasztok!
    Sürgősen a segítségetek kellene!!! Valamiért a telefonom nem ismeri fel a memóriakártyán lévő adatokat, képeket, zenéket, semmit, de amúgy jelzi, hogy van rajta adat. Pedig nem lett se eltávolítva, se szoftverfrissítés, csak egyszerűen eltűnt minden. Ha bemegyek az alkalmazáskezelőbe, ott rámegyek a memóriakártyára, akkor 7 giga szabad helyet jelez, pedig van rajta adat. Rákattintok, és kiírja, hogy üres a memóriakártya. A galériából pedig hirtelen eltűnt minden adat, ami előtte a memóriakártyán volt. Ez az egyik gond. A másik az lenne, hogy eddig sohase volt gond, ha rátettem a számítógépre usbvel. Most meg azt csinálja, hogy a mappákat parancsikonként jeleníti meg, semmit se tudok így megnyitni. Várom válaszotokat, nagyon fontos lenne. Előre is köszönöm!
  • spy803
    #3793
    Nekem is jöhet! :)