3952
  • akyyy
    #3032
    nekem is most ez a gond, sikerült megcsinálni? szintén pannonos. vagy lehet az árvíz miatt? egyik napról a másikra nem tudok rajta netezni scak wifin, pedig kurvára jól jött volna a nagy zsákpakolás közepette, hogy tudjuk mi hl merre hányméter:(
  • HTS s3rg1nh00
    #3031
    ha kell a wifi akkor 5800,ha nem akkor 5230
  • atila4
    #3030
    Köszi:)
    És szerintetek akkor melyiket érdemes megvenni?
    5230 vagy az 5800?
  • kovacsgellert
    #3029
    Igen. Telejesen leállították a gyártását, ha jól tudom. Már csak kártyafüggetlenül kapod meg, vagy használtan. Minden szolgáltató beszüntette az árusítását amúgy és nem csak Magyarországon.
  • k roy96
    #3028
    Elsőre nekem is így ment a gépelés, hozzá kellett szoknom :D
  • wattohun
    #3027
    Sajnálattal tapasztalom, hogy lekerült a T-Mobil honlapjáról a teló. Kifutó széria lenne? Az elég rossz, mert nyár végére / karácsonyra terveztem egyet venni. :(
  • tenkenorman
    #3026
    sokat.
  • atila4
    #3025
    -.-
    Jobb lett a kezelhetősége azóta ? (akkor így kérdezem)
  • akyyy
    #3024
    igen ott működött az érintőképernyő, azóta már nem működik, usb-s billentyűzetet kell venni hozzá!
  • atila4
    #3023
    Sziasztok!
    Néztem a mobilarénás tesztet és ott volt egy videó a telefonról. Ott még nem igen müködött az érintő képernyő. Ezt javították?
    videó

    És melyiket éri megvenni?
    Nokia 5800 vagy Nokia 5230
  • tenkenorman
    #3022
    elméletben az imei szám megadása nem lenn ejó ötlet. de annyian csinálják és még senkinek sem esett baja ez miatt hogy gyakorlatilag semmi veszélye nincs.
  • HTS s3rg1nh00
    #3021
    egyszer végigcsináltam a kínai mizériát,meglett a .cer és .key,meg rögtön ott volt egy signsis.exe,ami semmi perc alatt elintézi:)
  • wattohun
    #3020
    Szignózásnak vannak veszélyei? Ti milyen programmal csináltátok ?
  • SaGa
    #3019
    Igen, vannak, ahogy meg is írtam. Nekem is van ilyenem. De ettől a telefon USB portján nem lehet tölteni és ezen a FW csere sem segít...
    Ezen a kábelen csak a delej megy át, adatok nem. Az egy másik ág...
  • tenkenorman
    #3018
    de vannak olyanusb kábelek amiknek végén töltő dugó van.
    office , pdf simán megoldható aki ezt nem tudja az tanulja meg vagy feleslegesen van pdaja vagy okostelefonja mivel nem tudja kezelni.
  • SaGa
    #3017
    A QuickOffice csak olvasós verziója része az 50-es FirmWare-nek, csak épp FOTA vagy NSU telepítéssel nem kerül rá. JAF-fal vagy Phoenix-szel igen.

    Az USB-s töltés hiánya hardver kérdés, azt nem tudja egy új szoftver megoldani.
    Egyszerűen nem csinálták meg az átkötést az USB +5V-os lába és a töltő bemenet között, mert egyébként egy szimpla kábellel lehet USB-ről tölteni. A kábel egyik vége USB csati, a másik meg a telefon töltőbemenetére dugható...
  • HTS s3rg1nh00
    #3016
    egyik sem,office-t lehet rá rakni(csak szignózni kell),sőt pdf-et is tud olvasni.usb töltés meg nincs.a hátlap miatt nem aggódnék,amíg van tok nem lehet nagy gáz(nekem 1 év 3 hónap alatt 2 karc lett rajta összesen)
  • wattohun
    #3015
    Hello!
    Először is megmondom, bele vagyok buzulva ebben a telefonba. :)
    De sajnálattal olvasom, hogy a telefon alapból nem rendelkezik Office támogatással, és USB-ről sem tölt. A hátlap gagyi műanyag.

    Nos, a kérdésem, hogy az Office támogatás és az USB-s töltés javult az újonnan érkező Frimware-ekkel?

    Köszönöm a választ előre is.
  • SaGa
    #3014
    A kínaiak gyártamak hozzá, de a hátlapot is ki kell cserélni egy ducibbra, mert nem fér el benne másképp.

    Egyébként a töltöttségjelző úgy működik, hogy amikor az első csík eltűnik, akkor van kb 50%-on. Emellett mindig a pillanatnyi terhelésnek megfelelő "töltöttséget"* jelzi ki, azaz ha telinek látszik, majd ki-be kapcsolod, bekapcsolás után akár 3 csíkot is eltüntethet, mert induláskor igen komyol terhelést kap, majd egy idő után visszamászik, vagy sokáig nem megy lejjebb...

    * igazából azt mutatja, hogy a teljes töltöttséghez képest mennyi idő (%-ban) van hátra a lemerülésig az adott fogyasztás függvényében...
  • akyyy
    #3013
    erőesbb aksi amugy nincs bele?:
  • mukievil
    #3012
    Az lehet, a mutato eddig is szarul mutatta és most is :D, de legalább most már tudom mit mutat :D, ám ha elkezd merülni, és ugyanugy használom akkor kb még max 5-6 orát birja, de néha annyit se, olyankor kikapcsolok mindent, 3g, fényerő stb... akkor talán kibirja reggeltől ugy , hogy hazaérjek...

    de vmi tuti nem tiszta a szoftverben, mert többször észrevettem, hogy melegszik a telo, tehát a procit használja (vagy remélem nem az akksi melegszik :D)
  • HTS s3rg1nh00
    #3011
    nem a telefon merül gyorsan,hanem kiegyensúlyozottabban mutatja a kijelző a töltöttséget,mostmár nem teljesnek mutatja és amint elkezd merülni 1 napod van.
  • ajem kisa
    #3010
    Vagy várj augusztusig, mert jön a nokia n8, előreláthatólag ~100k lesz az új ára, azzal szerintem a többieknek is leviszi az árát!
  • tenkenorman
    #3009
    itt minden 5800 tulaj elfogult. nekem több ismerősömnek is iphonja van. és hidd el jobb. visznot cserébe 3x annyiba kerül...
    ha van rá pénzed vedd meg az iphont. ha sokkal olcsobbért akarsz venni egy az árához képpes kiemelkedő telefont. vedd azt.
  • mukievil
    #3008
    Másik amire gyanakszom... Neked melyik szoftver van fenn ?? Ha 50es akkor lehet az a szar, mert nekem is gyorsan merül 50es óta! Ráadásul állandoan leáll a zenelejátszó, és a videofelvétel is homályos lett!

    (a net 5 szoftver ota ugyanugy kilép néha, ami jo az a kinetikus görgetés, de már a 40es be is benne volt, itt csak finomitották)
  • mukievil
    #3007
    Hát mire szeretnéd használni ?? Olvasd el, mindegyikről van teszt, mindegyikről van leírás mit tud, az árát is megtudod nézni, mindenkinek más a véleménye, mi csak akkor tudjuk megmondani, ha megmondod mire szeretnéd használni, milyen kijelzőt szeretnél... stb... de ez alapján te is eltudod sztem dönteni :)...

    Én nokia 5800at mondom :), de elfogult vagyok :D, nekem az égatta világon minden benne van amire szükségem van, mindent tud...
  • RS
    #3006
    Egyértelműen iPhone 3GS.
    A 2 telefont nehéz összehasonlítani, de az iPhone jobb.
  • johny85
    #3005
    Szevasztok,valaki meg tudná mondani ,hogy nokia 5800-ra ,hogy lehet adatkábel nélkül gps szoftvert telepítenni bluetooth van.Előre is kösz.
  • takiati1989
    #3004
    Sziasztok!

    Szeretnék venni egy telefont. 2-t néztem ki. Kérlek ne mondjatok másfajtát. Iphone 3gs vagy Nokia 5800 Xm? Melyik a jobb és miért?(kérlek indokold)

    Előre is köszönöm
  • tenkenorman
    #3003
    monitor, szemüvegtisztító, de volt már hogy lencsetisztítóval és mikroszálas kendővel.
  • Pyotr
    #3002
    Sziasztok!
    Ti mivel tisztitjátok a kijelzőt?pro és kontra, amatőr és profi megodásokra is kiváncsi lennék.
  • MASTER000
    #3001
    koszike
  • mukievil
    #3000
    :D sorry :D:D

    hát gps-t is az alkalmazás kapcsolja be, meg a wirelesst is , vagy te , szóval igen!
  • MASTER000
    #2999
    gps igy meni fog ugye?meg a wireles ha ugy adodna h kell.
  • MASTER000
    #2998
    masodik rublika volt a gsm:d
  • MASTER000
    #2997
    koszi:D
  • MASTER000
    #2996
    nem fut de 3g biztos megy es sokat is keresheti mert nalunk nincs nagyon lefedettseg kiprobalom:d
  • mukievil
    #2995
    Hát ha nem használod másra, akkor 3g-t ki kell kapcsolni (beállítások/kapcsolatok/az első rublika :D/gsm)
    Más igy hirtelen jut eszembe, háttérben nem fut semmi véletlenül ?


    Az ovimap ingyenes volt eddig is :D,de igen a navigácuio is ingyenes, csak a legujabb legyen fent!
  • MASTER000
    #2994
    Es legkisebben van a fényero mindig kihagyok vmit:D
  • MASTER000
    #2993
    Jah es meg annyi h ovi map van rajta es az ingyenes?most tettem ra nemreg