3952
  • SaGa
    #3072
    Ovi vagy PC suite kell a gépre, mert annak a driverén át működik...
  • johny85
    #3071
    leszedtem Nokia Map Loader-t adatkábellel csatlakoztam de nem látja a telót nem vágom
  • SaGa
    #3070
    Az Ovi Suite-ben lévő maploderrel, vagy a külön letölthető maploaderrel tudod a térképeket a telefonra tenni. A maploader-t pc-re kell telepíteni, összedugod USB-n a telefonnal (Ovi suite módban) és elindítod a maploadert. Kimegy a netre, lehozza a letölthető térképek és hangok listáját, megjelölöd melyiket akarod használni és rátelepíti a telefon memóriakártyájára.
    Nem két perc lesz, arra készülj fel. Az Europa térképcsomag 2 GB körül van...
    Persze ha csak Magyarország kell, az pártíz mega...
  • johny85
    #3069
    nekem a nokia ovi suite szoftver nem listáza ki az országtérképeket,ez mitől lehet?
  • HTS s3rg1nh00
    #3068
    v50-el szar a zenelejátszó,bicajozás közben nekem kb.2 számonként megáll...
  • johny85
    #3067
    hy telepitettem az ovi térképszoftvert,hova kell telepíteni a térképet és honnan lehet beszerezni?
    azt írja hogy térképek frissítve vannak de csak egy fehér háttér van.
  • spy803
    #3066
    Nálam nincs, de én már főzött Romot használok. :D

    Érdekes, hogy az eredeti romokkal mindig kifagyott, újraindúlt, leállt, lemerült, felrobbant, kilőtt a holdra, pocsék volt. Addig a buherált főzött rommal meg jól működik a telefon. Nokiánál nem tudnak programozni?
  • Doomista
    #3065
    Na bakker, mióta mondtad, nálam is bejött ez a hiba
  • akyyy
    #3064
    ezt észrevettem ma én is, pedig előtte nem volt ilyen
  • GEGE89
    #3063
    Hello! A segítségeteket szeretném kérni! A zenelejátszóban, ha játszok egy listát, minden második zene hang nélkül indul el - úgy hogy közben a hangerő nem vevődik le - és csak akkor indul be a hang,ha felhangosítom/lehallkítom. A nóta közben megy. Mi lehet az oka?
    Köszönöm
  • Firerock
    #3062
    ovi maps
  • johny85
    #3061
    tud valaki használható nav. rendszert a telora MO. térképpel?
  • kovacsgellert
    #3060
    Imádkozol és hátha megjavul...Szerintem semmit.

    A Rock örök és elpusztíthatatlan!
    Amíg a Föld kerek mindig lesznek rockerek,
    De a Föld ovális, így jó nekünk a metál is! :) :D
  • MoCc
    #3059
    hello.
    figyeljetek már segítséget szeretnék kérni.
    miért van az h. az 5800-ámon néhány nnagyobb játék szaggat pl a shift is.
    tudok ellene valamit tenni ?
    válaszotokat várom.
    üdv.
  • tenkenorman
    #3058
    punkrock!
  • Doomista
    #3057
    metál az ász.
  • bertino
    #3056
    metált bírod ?
  • Doomista
    #3055
    ? takaroggy innen te alávaló!
  • Firerock
    #3054
    ?
  • MASTER000
    #3053
    egyenlőre úgy néz ki hogy jó lett a beállítással 1-jén töltötem és még 2 csík van rajta de tegnap volt 3 eleinte 4 majd írom h mikor merült le köszi szépen még1x
  • MASTER000
    #3052
    egyértelmű a 3gs-t vennem meg:D csak apple:D
  • Pyotr
    #3051
    Na ez már barátibb megoldás:)
    Naivan azt gondoltam hogy ennél a kategóriánál már alap a beépitett antenna:P
  • akyyy
    #3050

    ez ni
    amugy kipróbáltma ma régi biciklivel, egész jó, csak nagyon sütött a nap és nem sokat láttam, sporttrackerrel probáltam az meg vagy a világitást kapcsolja ki, vagy a billentyüzár lezár. nem lehet valahogy beállítani hogy ha ez az alkalmazás megy, akkor folyamatosan menjen a háttérvilágitás, és ne zárjon le?


    meg olyasmi tartó lenne jó aminek a kamera részén van egy lyuk és igy fel lehet venni amerre megyek. igy is fel lehet, ha kifele forditom a telot, scak hát annak a kamerája hát eléggé hmmm :D videóhivást ki kéne majd próbálni:D
  • kovacsgellert
    #3049
    Sőt, ha levágod az egészet csak a dugasz marad az is elég(ez akkor jó, ha van egy rossz alsó részed,a mi nem működik). :)
  • SaGa
    #3048
    Az "alsó része" elegendő...
  • kovacsgellert
    #3047
    Ki lehet hangosítani, csak közben a füles is benn kell maradjon.
  • norbi56
    #3046
    Igen:)
  • norbi56
    #3045
    Valami link?:D
  • spy803
    #3044
    Mivel abban a telefonban van belső antenna....

    Anno a SE K750imet felhekkeltem, hogy füles nélkül menjen a rádió, csak recsegés volt, és akkor volt valami amikor megfogtam az alsó csatlakozósort.
  • ajem kisa
    #3043
    Amugy ha ismersz olyat aki üvegszál+műgyantázik egy délelött megcsinálja neked azt amit akarsz olyan szinben és formában amilyenben akarod!
    (mondjuk én ismerek embert barcikán...meg a környéken van egy pár ember aki ezzel dolgozik!)
  • wattohun
    #3042
    Gondolom egy konkrét helyet, linket szeretne, valami bővebbet.
  • akyyy
    #3041
    írtam hogy hongkongból.
  • Pyotr
    #3040
    Köszi,az viszont jó hogy 1 6ezer forintos telefon füles nélkül is tudja ezt?
  • HTS s3rg1nh00
    #3039
    kell hozzá a füles,mivel az játssza az antenna szerepét.
  • norbi56
    #3038
    Honnan rendelted?
  • Pyotr
    #3037
    Lenne 1 kérdésem!
    Rádiót csak headset-el lehet hallgatni vagy van valami progi amivel kihangositva is lehetne?
    Amugy multkor kérdeztem a kijelző tisztitást és vettem a Tecsóban 100 valahány forintért ablaktisztitót:) Tökéletes a célra:)
  • akyyy
    #3036
    én mot rendeltem egyet 1000 ft-ért honkkongból, már megérkezett de én se tudta kipróbálni, mer vagy a bicaj rossz, vagy az esső esik:D elvileg jövöhéten kapom a bicajt, ahol meg kiprobálhatnám, oda meg nem tudok eljutni mer vadnán le van zárva az út xD
  • norbi56
    #3035
    Lehet kapni olyan tartót amit kerékpár vagy motor kormányára lehet erősíteni?
  • HTS s3rg1nh00
    #3034
    gps van 5230ban is.
  • k roy96
    #3033
    Meg ha kell GPS akk 5800, ha nem akk 5230