3952
  • Firerock
    #3232
    amúgy szerintem basztak kicserélni csak újraszoftverezték!
    azt amúgy én nem tudom megcsinálni?
  • Firerock
    #3231
    kezd elegem lenni a nokiából
    megveszem 60ezer forintért a telefont,oké!
    egyszer elbaszódik a jackdugója,kicserélik,jó,pénteken hazahoztam és most MEGINT ELBASZÓDOTT! ROHADJANAK MEG!
  • Dragon1004
    #3230
    A gdesk telepítéséhez hackelni kell a telefont v nem. A HTC sense témát szeretném felrakni a telefonra.
  • SaGa
    #3229
    Hogyan, ha nincs meg a SIM?
    A SIM-en tárolt adatok a SIM-en vannak, ha azt ellopják, akkor az adatokat is.
    A régi telefonszámot hozzárendelni egy másik SIM kártyához nem egy nagy etwas, két klikk egy számítógépen, de a benne tárolt adatokat honnan is szedi elő?
  • akyyy
    #3228
    igen, ha ellopják, vagy elhagyod a simen tárolt névjegyeket a szolgáltató vissza adja, ugy hogy a számot is, a régi kártyát meg letiltja.

    nálunk volt már ilyen mikor hagytak el telefont és a benne lévő nevek fontosak voltak.
  • SaGa
    #3227
    Mivan?
    Ha ellopják a telefont, vele a sim-et, akkor mit ad vissza a szolgáltató?
    A névjegyek helye a telefon. Menteni kell időnként pc-re és kész, biztonságban van..
  • akyyy
    #3226
    sim kártya szart se ér, mert csak nevet és telefonszámot tud kezelni, meg sms-t. ezzel ki is fujt

    már a régebbi telokon is ez volt, semmit nem lehetett hozzátenni ha nem volt a telefon memorián a szám.


    sztem is szar mert ha elvesztika telót, elopják a cigányok, vagy tönkremegy, veszve minden név, még ha simen van akkor szolgáltató vissza tudja adni
  • Sickboy75
    #3225
    A kérdés igazából az,
    "a névjegyet át kel másolni a telefonmemóriába a kijelölt adat hozzáadásához"

    ezt muszáj? Tudom, hogy kell hozzáadni a csengőhangot, csak mindig is utáltam a névjegyeket nem a SIM-en kezelni.

    Másképpen ezt nem lehet?

    Köszi a segítséget előre is!

    Üdv,

    SB

  • Sickboy75
    #3224
    Sziasztok,

    egy gyors kérdésem lenne: szeretnék különböző emberek bejegyzéséhez különböző mp3 csengőhangokat betenni (tehát ha x hív, akkor így csörögjön, ha y akkor úgy etc)

    Hogyan tudom ezt legegyszerűbben megtenni ? Valami olyasmit írt ki a teló, ha jól emléxem, hogy muszáj a telefon memóriába átmásolnom a contactot hozzá.

    Légyszíves segítsetek!

    Előre is köszönöm!

    Üdv,

    SB
  • tenkenorman
    #3223
    firssíted akkor kimenti memkártyára a névjegyzéket, fotókat, bejegyzéseket, vagy amit akarsz, így ha frissítetted a telefont visszarakhatod őket, kivévhe ha leformáztad a memkártyát persze.
  • johny85
    #3222
    van 1 progi amivel át lehet vinni a cache a memk.-ra.
    Találtam olyat a telóba hogy tartalom mentése,ez mi lenne?
  • tenkenorman
    #3221
    csak más mobilban nem 70 mega szabad hely van hanem 200.
  • blekike
    #3220
    jaa, nemtuttam hogy minden mobil ilyen. de azért jólenne egy opció amivel kiválaszthatom hogy hol legyen a cache.
  • tenkenorman
    #3219
    nincs elbaszva, minden mobilban így van, más az hogy több alapból. ha gyárilag így lenne a mobilod nem működne memkártya nélkül.
  • blekike
    #3218
    pff ennyire elbaszni valamit egy ilyen telóban.
    azér köszi az infókat.
  • SaGa
    #3217
    Mivel a cache alapértelmezetten a telefon memóriájában van, ott meg ennyi a hely.
    "Főzött" rommal át lehet tenni a memóriakártyára, ott jóval több hely van...
  • tuzfal3
    #3216
    Nyugi ez megszokott nállam is.Amúgy van úgy is hogy a roxy rádiót akarom elinditani(mármint a weblapot) és ramdom bezárja az ablakot.Én ezen megsem lepődök már.:D
  • blekike
    #3215
    üdv.
    Olyan problémám van hogy ha netezek 5800ámon (alap böngészövel), akkor egy bizonyos letöltési méret után bezárja a böngészőt. (ez a hiba vadiúj kora óta fennáll.) ez legtöbbször 6 mega után következik be. biztos azért mert kevés a cache, már volt olyan hogy böngésztem és msn-eztem is egyszerre és amikor kilépett a böngésző, msn-t hozta be a teló és ott kiirt valami ilyesmit hogy ki lett léptetve, mert a cache megtelt. Pedig 8 gigás memkártya van benne, amit gyárilag raktak bele. A memkártyát egyszer vettem ki és raktam vissza ugy hogy bevolt kapcsolva a teló, de a használati utasitás szerint jártam el.
    amugy haveromnak n95je van és eddig nemvolt benne memkártya és ugy netezett vele. mindig kiirta neki hogy kevés a cache és igy lassabb a betöltés stb. de soha nem lépett ki a böngészöböl a telója, de miután vett egy 2 gigás memkártyát neki is mindig kilép.
    létszi segítsetek, előre is köszi. :D
  • SaGa
    #3214
    A SIM kártyádon maradt üzenet...
  • johny85
    #3213
    hy all, nekem a következő hiba lépet fel:egyfolytába villog az üzenet ikon a kijelzőn ,de nem érkezett új olvasatlan üzi se hivás,mi lehet a gáz?thx
  • tenkenorman
    #3212
    5800-t 30k ért beszámítana egy csávó prohardveren.asszem 63 körül adná az iphonet
  • tuzfal3
    #3211
    Hát utána olvastam,jónak jó teló de én nem szeretem a WinMobile-t inkább android.De azért köszönöm.T-mobile Pulse és iPhone, ezeket néztem mondjuk iPhone kicsit húzós árban.Valaki vmi véleményt ezekről?
  • tenkenorman
    #3210
    mert meghirdettem a nokiát, htc cserére, és írt egy csávó hogy 30k ráfizetéssel adna egy omnia 2-t. nem is beszéltünk azóta de még megvan az email ha érdekel az omnia szólj.
  • tuzfal3
    #3209
    Nem rossz kis teló.De miért kérded?:)
  • tenkenorman
    #3208
    énis ugyan ezt akarom. amúgy samsung omnia 2 érdekel?
  • tuzfal3
    #3207
    Hello.Eladó az 5800-ám.Szeretnék helyette Androidot venni illetve cserélni.Kb. 50000-rem volna erre a műveletre.Valaki tudna ajánlani pár Androidos,Gps-es,Wi-Fi-s telót?Köszönöm.Üdv.
  • tenkenorman
    #3206
    óra, meg hasonló dolgok. guglizz rá. cooked firmware by mg. meg rendbe tesz pár file-t amitől stabilabb gyorsabb lesz a telefon
  • wattohun
    #3205
    Szignózáshoz le kell töltened egy oldalról a telefonod .cer és .key fájljait. Majd a SignSis nevű progit felrakod (ingyenes), alsó 2 tallózáshoz megadod a 2 fájlt amit letöltöttél, a legfölsőbe meg a program Sis fájlját, amit szignóznia akarsz.

    Szignózás 1. és 2. rész képekkel illusztrálva:
    1. http://tube5800.blog.hu/2010/01/02/szignozas_1_resz
    2. http://tube5800.blog.hu/2010/01/02/szignozas_2_resz
  • johny85
    #3204
    pontosan milyen progik nem indulnak el automatic,és honnan lehetne lekapni ezt a firmware.
    Valaki tudna 1 tippet a signózásra?
  • SaGa
    #3203
    A firmware telepítése után több szabad RAM marad, mint a gyári fw-nél.
    Jópár program nem indul automatikusan, amelyek a gyári fw-nél igen, illetve ezek le is állnak kilépés után.
    Persze ez a több ram nagyjából addig igaz, míg el nem kezded a saját programjaidat (amiket használsz) telepíteni és használni...
    A rendszeres ki-be kapcsolás a memória felszabadítása céljából ezekkel a főzött rom-okkal is szükséges marad, csak az intervallum lesz kicsit nagyobb...
  • johny85
    #3202
    Hogy érted hogy több ram?
  • tenkenorman
    #3201
    hú. úgy jó hogy én fizetek érte? túl sok pénzem van.
  • akyyy
    #3200
    kérnéma fülest ingyen
  • tenkenorman
    #3199
    nah eladom a drágaszágot.
    legújabb szoftverrel
    Gyorsabb, stabilabb főzött rom, (új főképernyők több ram stb...) kérésre eltávolítom.
    Független
    Full fekete
    TV kábel (már nem adnak hozzá és több ezer forint)
    2db stylus
    Hosszú adatkábel (már nagyon rövidet adnak hozzá)
    Tok (gyári, nem használtam)
    Gyári füles (szinte semennyit sem használtam)
    Headset, zene vezérlő gombokkal
    Gitárpengető
    CD
    Töltő[b]Ár:[b/]40.000 pengő
  • spy803
    #3198
    Ha működik a telefon úgy ahogy szeretnéd, akkor hagyd. Miért kéne elrontani azt ami működik?
  • tenkenorman
    #3197
    a hetekben megvalok 5800 mtol. es egy hero lesz a kiszemelt.
  • tenkenorman
    #3196
    nem az uj tipusu aksikat mar nem kell 5-6 ora boven eleg
  • szucsy89
    #3195
    hi! ma szereztem be egy 5230ast (azért ide írok mert ezt sztem többen figyelik), és az lenne a kérdésem hogy ezt kell-e 16óráig tölteni? vagy már az újakat nem?

    + ajánlotok e egy szoftverfrissítést egyből vagy várjak vele még?
  • johny85
    #3194
    http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon_tartozek/vedofolia/nokia_5800_xpressmusic_kepernyo_vedo_folia_1_db_os_173453704.html
  • tuzfal3
    #3193
    link