3952
  • SaGa
    #3512
    FOTA-n csak valami különbségi fájlt húz magára frissítéskor, nem a teljes új FW-t.
  • blekike
    #3511
    télleg kb 4 mega ez a legujabb frissités vagy nekem jelzi ki rosszul? xd
  • Doomista
    #3510
    ellopták már szerintem :S
  • akyyy
    #3509
    hát ha lenne kábelem, de mindig a koliba hagyom :D
  • spy803
    #3508
    Nekem is ezt csinálta, ovival tedd fel számítógéppel és menni fog. Szerintem jobbak a főzött romok. Lehet látni miket lehet csinálni a telefonnal, amiket a nokia nem tesz, hanem arra sarkall, hogy vegyél egy új telefont.
  • Doomista
    #3507
    hard reset + memória formázást a kicsikére, más ötletem nincs - de szerintem te is pont ugyan erre gondoltál.
  • akyyy
    #3506
    nem az oviba csinálom. beirom hogyx *#00000# vagy mi, és ott frissités keresése. látja is, le zs szedi,l telepiti, ujraindul, majd ezt irja ki.

    igaz előtte hackelt C6os szoftvolt rajta, lehetséges,h ogy szarul tettem vissza? sehol semmi leirás, hogy mit tegyek rá vissza sajnos.

    Tipp: sose tegyetek fel főzött szarokat, senkiét se. legjobb a gyári(Y)
  • Doomista
    #3505
    nálam mindig +1 hónap mire kijelzi a nokia ovi hogy új fw...nem mint ha gond lenne, jobb későn mint soha.
  • akyyy
    #3504
    nekem nem akar frissiteni: a telefon nincs frissitve. a frissités nem kompatibilis a telefonnal. lépjen kapcsolatba a szolgáltatóval.
  • spy803
    #3503
    Illetve a qwerty billentyűzet "szpésze" felett lett egy csík, használhatóbb a mini qwerty, jobb lett a wifi, gyorsabban fordul el a kijelző, az érintőképernyő i jobban reagál a dolgokra, és kifagy a rádió ha a kijelzőn 6 csatornát váltasz jobbra. :D

    A képek, zenék megint ömlesztve jelennek meg a galériában, szóval kell egy főzött rom.
  • spy803
    #3502
    Működik az RDS :D

    Remélem lesz ebből is C6 verzió, az jobban bejött.
  • LoSA
    #3501
    Én is frissítettem, de égvilágon semmi változást nem vettem észre... :)
  • ajem kisa
    #3500
    Lehet, hogy visszavették!
  • ChaosTeam
    #3499
    Én frissítettem a szoftvert... kb annyit ért el, hogy a Telenor HU szolgáltató név visszaváltozott H Pannon 3G-re...
  • ajem kisa
    #3498
    Nokia-5800-firmware-v52-0-007-released
  • kni
    #3497
    Nem tudod kikapcsolni, ugyan benne van a menüben az átirányításoknál. De amikor törlöd a telefon menüben kiválasztott menüponttal, csak egy hálózati kérést ad ki a teló, mert ez hálózati beállítás. Az ügyfélszolgálat tudja törölni, ha felhívod őket. Én már ezt végigjátszottam.
  • blekike
    #3496
    köszi :D
  • SaGa
    #3495
    A hard reset ugyan gyári állapotra hozza a készüléket, de a memóriakártyát nem törli, csak ha azt külön formázod. Azaz a térképeid maradnak a helyükön, mert azok ott laknak a cities mappában.
    A hozzájuk tartozó programot ellenben lehet, hogy újra fel kell raknod...
  • blekike
    #3494
    lenne egy kérdésem:
    ha hard resetelek, akkor mniden gyári állapotba kerül és minden telepitett alkalmazás letörlödik, telefonszámok, stb.
    én frissitettem a térképeket a telefonon, de ha resetelek akkor visszafog állni a térképek a gyárira? ugyértem a régebbi verzióra?
    vagy az egész térképek letörlödik a telóról?
  • ajem kisa
    #3493
    Talán valakinek ez új...
  • tuzfal3
    #3492
    Nekem lehet hogy van:D

    ha érdekel írj pü-t
  • Firerock
    #3491
    nincs valakinek eladó piros telefonja?
  • blekike
    #3490
    mért van a memkártyán és a telómemen olyan mappák a sounds-ban hogy digital és simple?
    azt láttam márhogy az egyikbe a hangfelvételeket menti.
    ezeket a mappákat azért hozták étre, hogy abba lehessen rakni a zenéket, ne pl. csak az E:\sounds-ba?
    images mapában is van több, pl. backgrounds, ott az alap képek vannak, de van pl. pictures mappa is. a kamera képeknek külön mappát csinál az images mappába a teló. akkor gondolom a saját képeim, amiket rárakok a telóra azok mehetnének a pictures mappába nem?
  • k roy96
    #3489
    De! Akkor kapcsoljam ki? De már nemtom hol kell...
  • kni
    #3488
    Hi!
    Véletlenül nem T-mobilos vagy és be van állítva, hogy SMS-ben értesít ha hív valaki, de nem veszed fel?
  • tuzfal3
    #3487
    Mivel rendszer alkalmazás, szignózni kell.Ha jól tudom ezek használata nem jár garanciavesztéssel.
  • Firerock
    #3486
    ezekből melyik az amit nem kell szignózni és nem jár garanciavesztéssel a használata
  • SaGa
    #3485
    Rompatcher, Access4all patch és X-plore file kezelő...
  • Firerock
    #3484
    skacok!
    Hogyan tudnek torolni a telefonmemoriabol?
    fajlkezeloben nem mutat mar semmit. Milyen mas lehetoseg van?
  • k roy96
    #3483
    Nekem meg lenne 2 gondom.
    1. Amikor hívok: kiírja h Figyelem: Aktív átírányítások, pedig minden átírányítás ki van kapcsolva.
    2. Témát nemtok beállítani, mert ahogy a Beállítások/Személyes/Témákba lépek csikos lesz a képernyő, és ujraindul a telefon. FW ujrarakás? vagy visszaállítás?
  • spy803
    #3482
    Mikor jön már az új FW?
  • bertino
    #3481
    na, ez metal
  • ajem kisa
    #3480
    Belekerült vagy 4 percedbe is amíg megtaláltad!;)
  • blekike
    #3479
    ezt nem rossz. :D
  • blekike
    #3478
    jöhetne egy téma ami illik a kék 5800-hoz. :D
    ugyértem a téma is kék legyen.
  • tuzfal3
    #3477
    pl.: mobileshell,v_menu,widgetizer
  • GhostR1der
    #3476
    na elmondanám, hogy volt valami kontakthiba a telefonban, és ez okozta a fő gondot :)
    most viszont teljesen magamra akarom szabdni, milyen programokat ajánlanátok?
  • akyyy
    #3475
    navifirmel rosszat töltöttél le, tégy fel rá másikat.
  • blekike
    #3474
    pff ehhez még nem értek, bocs.
  • GhostR1der
    #3473
    szóval lemegy a rom frissítés... mikor kapcsolna be a telefon csak csíkok jelennek meg a kijelzőn... kábel drivert frissítettem, már 2 romot is próbáltam, phoenix fel van téve, JAF fel van téve azzal csinálom, XP kompatibilis módra van téve, adminisztrátorként indítom... nekem jó a gyári szoft is ha vissza lehet állítani, csak működjön...