272
Izomautók
  • johnbmx07
    #272
    mindenkinek ajánlom:
    www.ekauto.hu
  • Willi Betz
    #271
  • solo
    #270
    Minden megoldható:]
  • ForzaInter
    #269
    ja értem, ford mustang amugy nem rossz annyiért, és a leírás alapján elég jó állapotban van, egyedül a fényézés nem tetszik, de az megoldható:)
  • solo
    #268
    Igen, ismerem az oldalt, multkor a ranchero jukat néztem...Elég jó állapotú kocsikat adnak jó áron..Bár nekem ezek most így magasak.Szóval én eleinte max 1 milláig akarok kocsit, talán kicsit többért.fene tudja hogy lesz lóvém.
  • ForzaInter
    #267
    Aham, kösz a segítésget.

    Am most googleban keresgéltem és találtam egy ilyen oldalt: http://vurdon.hu/kategoria/kinalatunk.html
  • solo
    #266
    Sajnos nem.
    Régi challengerből 3 van magyarországon..Abból is azthiszem csak 1 magyar rendszámos....és mind 71 utánni.Szóval 70 es nincs mo-n.
    Impalából van 1 pár darab, pl van most egy törött 1,3 ért használtautón..
    Bal eleje zúzott.kis kalapálgatás kell, meg új sárvégő, első panel, meg hűtőrács, nameg 2 fényszóró.A lökős meg javítható.Én így lettam a képen, sajnos a törésről konkrétan nincsen kép...


    Amit én kinéztem, volt fent egy 1970 es chevy c/10 es pickup, állítólag 70% ban felújítva, meg kellett volna nézni, írtam mailt a formának, hogy milyen állapotban van, de azóta nem nagoyn válaszolt, hirdetés meg eltűnt.5,7 littyós motorral csaknem 400 ló volt:C Kicsit para darab volt:]

    Meg most egyik ismerős hozott be egy 79 es ford bronco-t, még azt kéne megnézni.
  • ForzaInter
    #265
    Pár éven belül én is tervezem hogy beszerzek vmilyen gépet, impala nálam az álom:D

    bár még jogsim sincs, de meglesz nem sokára, mellékes:D

    amugy mon beszerezhetőek ilyen autók?

  • solo
    #264
    Hehe, hát, nagoyn azon vagyok, hogy jövőre, vagy 2 év mulva legyen valami taligám:]
    Jövő nyáron már gőzerővel fogok dolgozni, hogsim is meglesz, szóval:]

    Hát figy, ameddig az ember nem külön házban él addig viselhető a 36 littyós fogyasztás 71 es challenger TA 340 six pack esetén
  • ForzaInter
    #263
    jó lenne majd beszerezni vhonann egyet, de gondolom nem lenne két fillér, és a fogyasztása se lenne semmi:\
  • solo
    #262
    De szép is az az autó*.*legjobb stricimobil: D a 64 es utánn
    Én inkább 70 es 426 os hemi challengerre szavazok:]
  • ForzaInter
    #261
    67-es chevy impala a legjobb:D

    amugy van vkinek izomautója?:D
  • Lunatic83
    #260
  • treehill
    #259
    1967 Camaro









  • treehill
    #258
    1967 Chevy
  • Prézli
    #257

  • Prézli
    #256


  • John Cena
    #255
    faszának néz ki!!
  • solo
    #254
    Ez nem sima barracuda, hanem fastback: D
  • treehill
    #253
    1968 Plymouth Barracuda
  • treehill
    #252
  • treehill
    #251
  • treehill
    #250
    1974 Plymouth Barracuda
  • treehill
    #249
  • treehill
    #248
  • treehill
    #247
  • treehill
    #246
  • treehill
    #245
  • John Cena
    #244
    Dodge Charger 1972
  • bardocz
    #243
    Hát te lehet nem beszélgettél apád barátaival soha...Szar lehet:P
  • rumkola
    #242
    jó sok ismerősöd van 14-18 évesen
    :PPPPPPPPPPPPP
  • soma22
    #241
    az izomautók sem mostani gyártásúak, hanem régiek. azok az amcsi gépek valóban jók, de az újak ugyanolyan jellemtelenek, mint bárhol máshol(sajnos)
  • solo
    #240
    gyártanak máshol is, csak az nekem nem érték:S
  • bardocz
    #239
    És akkor veled érdemes vitatkozni,amikor számodra csak amerikában gyártanak autót?
  • bardocz
    #238
    Nah ez kurvajó,elfogadnám:)
  • Norbi1990
    #237
    1971 Mercury Cyclone
  • bardocz
    #236
    911 turbó 4 kerekes,csak el van tolva.Gyorsuláson ismerőséknek még nem volt ellenfelük vele.Valamelyik oldalon meg van teszt a vezethetőségéről.Talán vezess.hu-n.Nem írják,hogy túlkormányzott lenne.
  • bardocz
    #235
    Ismerős 2.0-ás TDI corollájának a legnagyobb fogyasztása 6.4 liter volt,ezt autópályán,160-al folyamatosan,metr késébe voltak.És ennél csak kevesebb volt.
  • bardocz
    #234
    2 literes Subaru 300 ló,egy turbóval.Evo is kb ennyi.Gondolom nem láttál még 600 lovasra csináltat,esetleg 1000+osat:)

    Amúgy én is nevetségesnek tartom ezeket a kocsikat,van pár,ami tetszik,de ezek inkább a garázsban állós kocsik kishazánkban,amcsiknál ahol a versenybenzin annyi,mint nálunk a 95-ös,még szép,hogy leszarják a fogyasztást.Így meg se próbálnak rendes motort csinálni.
  • bardocz
    #233
    Kit érdekelnek a francia autók?Szarok.Pár jó kocsijuk van,group b-s rallyverdák,és annyi.Utazz el inkább japánba:P