189
World of Subways Vol 1: New York Underground \"The Path\"
  • LajharkUkac
    #69
    ASzt tom csak hogy hol lehet leszedni engemcsak az érdekel.
  • spy803
    #68
    Az a Train Simulatorhoz készült
  • LajharkUkac
    #67
    Helló
    Ha valaki tudja hollehet leszedni a Straßenbahn Berlin-Köpenick akkor szóloj!MSN:[email protected]
  • 1765
    #66
    Nekem az a gondom, hogy feltelepítettem a játékot, de nem akar elindulni. Folyton az írja, hogy Wrong Disc. Mit lehet ilyenkor tenni?
  • litlebubu
    #65
    Illetve cimkét és boritót.
  • litlebubu
    #64
    Sziasztok. CD-DVD borítót nem tudtok véletlenül a játékhoz?
  • spy803
    #63
    "Ha telepítés után nem indul el a játék hangkártyát hiányolva, akkor csak annyi a dolgod, hogy letöltöd a DirectX júniusi verzióját és telepíted. Ez megoldja ezt a problémát."
  • 1765
    #62
    Hali,
    Feltelepítettem a Wost, de nem akar működni :( (nem eredeti)
    Hogyan lehet működésre bírni? A crackes Wos.exe-vel már próbálkoztam, de írásvédett.
  • spy803
    #61
    Indulás előtt F8 majd a CTRL gombbal aktiválhatod az egeret. Ekkor a kis ablakban tudod kezelni a nyilakat és ki kell választanod a végállomást ahova mész. Ekkor aktiválódik a külső utastájékoztató, és a vonat elején és minden ajtó felett ki lesz írva a célállomás.

    Fontos, hogy a beállításokban a billentyűkiosztásnál külön be kell állítani az egérkattintás gombot!

    Itt olvasható egy nagyon részletes magyar nyelvű bemutató!
  • NKPeet
    #60
    Hali!

    Köszi az infót!
    Végre sikerült, az alábbi leírás alapján:
    - Állmosán állva
    Num7
    Num8
    Num9
    F3
    F1 vagy F2
    Elindulás, majd
    - Állomás közelében
    Num2
    Megállás, majd
    F1 vagy F2
    Visszaugrás Num7-re

    ...végül végállomás előtt a Num2 után egy Num1.

    További sok sikert mindenkinek.
    Ui: Remélem én is, hogy még készül a progihoz sok kiegészítő, így aki tud róla, az jelezze.
  • Papirzacsi
    #59
    Ott van a mappában ahova instaláltad.
  • NKPeet
    #58
    Szia NoZoli!

    Köszönöm Segítséget, megyek is és kipróbálom!
    Sorry, sajnos kézikönyvvel nem rendelkezek!
  • NoZoli
    #57
    Igen, érezni kéne a hangjából. De a fokozatokból is ki lehet tanulni (pl.: 1. fokozat 20 mph-ig gyorsítja a vonatot).
    A bemondások állomásról való elinduláskor: F3->Num7->Num8->Num9->F1/F2 (ajtózárás). Következő állomásra érkezés előtt kicsivel: Num2. Végállomás előtt: Num2->Num1. De ez a kézikönyvben is le van írva...
  • GPx8
    #56
    Én például a BVE-vel sem tudtam soha pontosan megállni a kisföldalatti megállókban, mert fingom sem volt, hogy pontosan hol kéne...
  • NKPeet
    #55
    Sziasztok metrósok!:)
    Én is azon emberek közé tartozom, akik szeretik ezt a "rétegjátékot"?
    Lehet, hogy nem olyan kis réteg ez.
    Szóval, aki tudd segítsen!
    Minden értek, de 2 dolgot nem.
    1. Ha hibának számit a route monitor megjelenítése, akkor miért nincs a fülkében sebességmérő műszer. Vagy érezni kellene a hangjából?
    2. Volt valakinek e már olyan, hogy az utastájékoztatás (Played announcements) részére "completed" feliratot kapott? - Ha igen, kérem, árulja el, hogy kell ezt profi módon végrehajtani?
    Lehetőleg pontosan. Tehát ajtózáró "szirén" csak záráskor kell, mikor mit kell bemondatni a vezetővel, ha lehet gyári gombnyomásokkal fűszerezve. Előre is Köszi!
  • cadgers
    #54
    Innen is letölthető regisztráció után -- mai napon indult fórumom, itt is kilinkeltem, modikat/feltöltőket keresek amúgy! Bocs a reklámért :)
  • slavutic
    #53
    Hmmm köszi!
  • cadgers
    #52
    Slavutic: Itt a honlapja
  • slavutic
    #51
    Valaki nem tudja, hogy áll a magyar kiegészítő?
  • spy803
    #50
    Rájöttem, be kell állítani az egérkattintást a beállításoknál és egész lassúra kell venni az egér sebességét, mert különben olyan gyors, hogy nem is lehet irányítani, utána már kezelhető. :)
  • Papirzacsi
    #49
    Erre én is kíváncsi lennék, mert hiába kapcsolom be az F8-as ablakot, és váltok át egér módba, nem tudok "táblát cserélni".
  • 16gaborm
    #48
    az F4,F5,F6,F7 billenytyűkkel tudod előhozni az információs paneleket!!

    F1-Bal oldali ajtó sor
    F2-Jobb oldali ajtósor
    F3-Ajtó záró "szirén"
  • spy803
    #47
    Hogyan lehet kiíratni, hogy hova megy a metró?
  • spy803
    #46
    Jó játék! +fav
  • slavutic
    #45
    Thx!
  • GPx8
    #44
    Köszi, nem a 4.03-as DT volt fent és a régebbivel valahogy nem akart menni...
  • cadgers
    #43
    Nekem egy dolog hiányzik ebből a játékból, ami számomra nagyon nagyon lerontja az összképet: a metró erőteljes hangja! Pesti metróé jó lenne hozzá :) Ami ebben van azt még a légkondi zaja is szószerint elnyomja!
  • cadgers
    #42
    C gomb a kiszállás, utána W-A-S-D gombokkal mozogsz!

    GPx8 --- olvastad az NFO-ját? Nem crackes, registry buherás!
  • slavutic
    #41
    http://gnm-club.extra.hu/modules/news/ Szerintem innen!
  • GPx8
    #40
    Nekem indításkor azt írja ki, hogy "Emultor detected". Az ISO-fileban viszont nincs crack... :(
  • rgida666
    #39
    Nagyon király a játék! Már nagyon várom a többi részt, főleg Londont.
  • Purga
    #38
    Jo kis játék, bejövös, mint majdnem minden Szimi
  • alert
    #37
    Hol találtad ezt az infót a magyar kiegészítőről?
  • slavutic
    #36
    Még annyi h őő melyik gomb a kiszállás? Bocs hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel csak még nem nagyon tom h melyik mi...
  • slavutic
    #35
    Köszi!
  • cadgers
    #34
    Már hogyan egy irányba? Ha be van állítva a "Shift Duty" akkor a célállomáson fogod magad, kiszállsz a metróból, átsétálsz a másik végére, nyomsz egy backspace gombot ha nem akarsz akár negyed órát is várni, aztán jön a következő menetrend!
  • slavutic
    #33
    Most látom, csak egy irányba lehet vinni a dögöt?
  • slavutic
    #32
    Akkor lényegében semmire nem jó...:):S
  • cadgers
    #31
    Egyelőre nincs új pálya, viszont készülőben van az MFAV magyar pálya, arra majd kíváncsi leszek :) Ja és Slavutic....sajnos ezzel a javítással is ugyanúgy vörös marad a jelző, egyébként ez a bat fájl csak arra jó hogy újra föl lehessen telepíteni az 1.10-es patchet, alapba nem engedné mert a registryből olvassa ki a feltelepített játék verziószámát, ez csak átírja 1.0-ra, azonban az újrapatchelés után is ugyanolyan szar volt!
  • kokos
    #30
    Nagyon állat ez a szimulátor!

    Csak kéne több pálya!
    Nincs valahol?