189
World of Subways Vol 1: New York Underground \"The Path\"
  • tomej
    #109
    Üdv. Nekem minden indítás alkalmával újra kell konfigurálnom mindent. (Grafika, billentyű kiosztás) Hiába mentem el. Ez vmi bug lehet, vagy én csinálok vmit rosszul?
  • spy803
    #108
    Vistán futtatom én is. viszont ami fontos, ha a kézikönyvét megnézitek (ott van a játék mappájában pdfben) le van írva a billentyűzetkiosztás. De a játékban sok dolog nincs beállítva, tehát első, hogy ezt beállítjuk. A régebbi metrót nekem se sikerült elindítanom. Nem tudom kioldani a féket. De az újabb típussal száguldok körről körre.
  • kokos
    #107
    Hol tudom megnézni a privátot?
  • Misi az ezredes
    #106
    Tilos a reklám ha elolvasod a szabályzatot amm.. Privátba leíron. A lényeg h nem jöttem rá hogyan kell elindulni. :S Ahogy elnéztem be kell állítani magadnak mindent. Amivel eléggé gázban vagyok.
  • kokos
    #105
    Mi?Ezt nem értem! "Nekem működik nem mondom melyik oldalon fent van."
  • Misi az ezredes
    #104
    Nekem működik nem mondom melyik oldalon fent van. Csak hogy kell elindulni? :D Nem jöttem rá pedig mindent nyomtam :D
  • kokos
    #103
    Az alt+tab az müködik csak a betőltés 20%-nál kidob...keressek megoldást a neten....hmmm!Lehet nem megy vistán?
  • eddin
    #102
    Nekem így se megy. Gondolom akkor már nincs tippetek. Vagy mégis?? De még várok tippet. Köszönöm mindenkinek a segítséget.
  • spy803
    #101
    Ezt a vonatmagazinos tesztben is írják. A fejlesztők azt mondják, élőben is pont ilyen...

    Mikor fekete a képernyő akkor alt+tab, majd megint és megy a játék. A legújjab DirectX legyen fent, fontos!
  • eddin
    #100
    Hát én nem tudom hogy mi van de nekem van fekete képernyő aztán vissza az asztal aztán enyyi se hiba se semmi úgyhogy nem hiszem hogy videokariprobléma lenne. Ha valaki tud valami ötletet szóljon mert naon tettszik a játék!!!
  • rgida666
    #99
    Nekem semmi gond nem volt az indítással. Először elfelejtettem crackelni, persze nem indult, aztán minden ok volt. A directx-el nem foglalkoztam. Nem volt fekete képernyő egyszer sem.
    Viszont: ami elsőre nagyon zavaró az, hogy hiába kapcsolom fel a reflektort, nincs látható fényereje a metrókocsinak. Magyarul nem látok semmit, csak megyek a sötétben.
  • eddin
    #98
    És mikor kell alt+tab-ot nyomni??
  • spy803
    #97
    Nekem is ezt csinálta első indításra, egy alt+tab és működik.
  • eddin
    #96
    Sziasztok!

    Most töltöttem le a WoS vol 2-őt.(Azért ide írok mert vol 2-vel foglalkoző fórumot nem találtam.) Na szóval felraktam a wos-t is meg a directx-et is és lecrackeltem. Elinditom erre kb. 2 másodpercre befeketedik a képernyő. Utána vissza a windows asztal és utána se hiba se semmi. Valaki segítsen lécci mert nagyon tettszik a játék!!!!! Köszi!!
  • Misi az ezredes
    #95
    Valaki feltenné a cracket nekem valahova hogy letölthessem? Mert CD-t kér de nekem nincs :/ köszönöm előre is a közreműködést.
  • kukorica
    #94
    csak a fülkében lehet forgatni a kamerát, kívül nem?
  • kukorica
    #93
    Szuper ez a metrós játék. WORLD OF SUBWAY de nem lehet az egérrel forgatni a kamerát?

    És ami a leghátrányosabb a játékban hogy nem lehet pályát szerkeszteni!
  • kukorica
    #92
    Letöltöttem a CRACK file-t hova kell másolni? Vagy ez jó CRACK?
  • kukorica
    #91
    nem. [brutálnagy]TÖRÖLJÉTEK A HOZZÁSZÓLÁSOMAT![brutálnagy]
  • kukorica
    #90
    Bocsánat, de nem lehet a memória kártyán modositani? Vagy egy patch ami 1MB leviszi a játékot.
  • nyirog
    #89
    feltörhetnék a kiegészítőt\folytatást is :D, am ritka jó játék én szerintem!
  • Papirzacsi
    #88
    Kijött egy expansion pack.
  • Anonymus20
    #87
    Inkább kár.
  • kokos
    #86
    Semmi addon....fasza!
  • Anonymus20
    #85
    Nekem működött minden.
  • tibia
    #84
    Plzz valaki kijavítaná a hibát?
  • tibia
    #83
    Végtelen tömörítésnek nézi a RAR
  • tibia
    #82
    Kiagytad a SFV fáljt! a 200 asokból!
  • Haresz80
    #81
    Köszönöm, "bahátom"
  • spy803
    #80
    Parancsolj
  • Haresz80
    #79
    Hello, nem tudna vki adni egy cracket? Megvan a játék, innen szedtem le, de abba nincs. Kössz előre is.
  • litlebubu
    #78
    eMule-ról
  • sancineger
    #77
    hellósztok
    feltelepíettem a játékot valaki nem tud egy registry-t küldeni amit már beállítottatok hogy működjön a játék????? ha igen akkor a [email protected] küldjétek már el! köszi! sanyi!
  • cooldogg
    #76
    luliska:

    Elöször is pontosan mit csináltál eddig és hol tartasz?

    Honnan van? Van-e hozzá crack meg ilyenek. Utána szívesen segítek:D
  • luluska
    #75
    Sziaztok!
    Segítsetek,mert biztos én vagyok a béna:
    átírom az enumban 0-ra az alapértelmezést(az az ide /cdrom). ezt lementem egy reg file-ba. ezt lefuttatom. Indítanám a játékot és ha a daemonban benn van a cd kép,akkor az a baja h "emulator detected,please deactivate virtual drive and em.software. Ha ezt megteszem,akkor meg no disc inserted. A kérdés h hol rontom el?
    Ki kell írni dvd-re a játékot vagy elég daemonnal felrakni?
    Köszi a segítséget előre is!
    ÜDV
  • slavutic
    #74
    Ha vissza olvasnál egy keveset, rá jönnél, hogy majd szépen sorban jönnek ki hozzá...
  • kokos
    #73
    Áááá semmi addon ez is meg fog halni...kár érte!
  • LajharkUkac
    #72
    Valaki tud adni egy olyan ip-t ami nem halott vagy nincs tele.Emule
  • LajharkUkac
    #71
    EMule?
  • spy803
    #70
    EMule...