189
World of Subways Vol 1: New York Underground \"The Path\"
  • Máté94
    #149
    Úgy látszik nem úszom meg a takarítást:(
    Elmehet az ATI a franccna meg az Aerosoft is!
  • Pepsi Twist
    #148
    nekem van 1 ATI-s gépem, 1 kriptaszökevény VGA-val, ATI X550 512MB és hibátlanul elindult rajta, mikor vezetni akartam ezt produkálta: #136 aztán windowed mode és meg is oldotta
  • Máté94
    #147
    Nincs valakinek ATI-ja amivel kipróbálná!:(
  • Máté94
    #146
    Pfffffffffff.
    Valaki nem tud írni TML-nek,hogy mi f***ért nem indul?Ha már megvettük:)
  • Misi az ezredes
    #145
    Hagyd. Már más játékokban is szemetelt.
  • Misi az ezredes
    #144
    Akkor nem tudom. Nekem 9500GT-n full grafon szaggatás és hiba mentesen fut mind a 2 versio
  • Máté94
    #143
    Milyet?:D
    Minden a legfrissebb!:)
  • Slayerboy
    #142
    Tényleg? :D fail
  • Pepsi Twist
    #141
    windowed mode azt kész :D megoldotta, nem tom hogy nektek ez volt-e de nekem ez bejött
  • Misi az ezredes
    #140
    Frissítened kéne a Drivert.
  • Máté94
    #139
    Sziasztok!
    Nekem a Vol. 2. van meg de az valamiért nem inhódul:(
    Az ATI VPU Recor meg bekapcsol és akkor magyaráz és kilép:(
    Miért?Mi a f*sz baja van?Elég a gépem hozzá:(
  • Papirzacsi
    #138
    Elcsépelt megoldás, de egy driverfrissítést mindenképpen meg kéne próbálni.
  • Pepsi Twist
    #137
    természetesen fel van peccselve :D
  • Pepsi Twist
    #136
    Nah, mennék vezetni és ez fogad...



    valami megoldás? van amikor a csíkok csak fehérek és feketék néha ilyen 2/2 próbálkozás
  • nohabking
    #135
    Köszönöm szépen a segítséget, és a gyors válaszokat!

    Feltettem a szükséges drivert, és már működik :)
  • alert
    #134
    Lehetséges. Illetve a legújabb DirectX 9c kell neki, lehetőleg 2009-es. Ez szokott még hasonlót okozni.
  • nohabking
    #133
    Nem ablak módban futtattam, és megfelel a követelményeknek bőven.

    Akkor telepítsem fel a legújabb ATI Drivert?
    Talán az segít szerinted?
  • alert
    #132
    Elég jól leírja, hogy mit nézz meg.

    - győződj meg róla, hogy a videókártyád tulajdonságai megfelelnek a minimum követelményeknek
    - ha ablak módban futtatod a játékot, a windows színmélység legyen 32bitre állítva
  • nohabking
    #131
    Segítsetek! Elindítom a Wos vol 1-et, és ezt dobja ki a játék!

    Mit csináljak? Nagyon szeretnék játszani :(
  • Misi az ezredes
    #130
    Neked kell beállítani mindent.
  • zoliii
    #129
    Sziasztok!

    World of Subways Volume II.-ben, hogy kell elindulni?
    Már mindent felkapcsoltam, de meg se moccan a metró
    Remélem lesz hozzá magyarosítás. Nekem bejön a játék.
    Ehhez képest a BVE játék még sehol sincs :DD
    Bár az a játékot is már javítgatják, csak elég lassan :(
    Előre is köszönöm a Helpet!!!
  • Papirzacsi
    #128
    Ha értenéd amit írsz, akkor valószínleg nem állítanád ezt. Emlékeztetőül amit írtál:

    "Eltudom képzelni a fejeteket amikor játszotok vele!Szerintem még a szátok is nyitva van.(levegőt vegyetek közben)Meg gondolom az arcotok is komoly hozzá.
    És csak mész a metróval...csak mész a csőben,ha ez kielégit bennetek akkor nyomjátok csak.Agyasok!!!"

    Ez nem éppen a játék szídása, hanem a felhasználóinak a nem éppen jóindulatú leszólása, ráadásul tök alaptalanul. Ha neked nem tetszik a játék, akkor nem kell vele játszanod, ne kötelező, válassz másikat.
    Mondj véleményt nyugodtan, de a játékról, ne a játékosokról! Ha meg mégis a játékosokról pofázól, akkor ne neked álljon feljebb, hogy nemtetszésüket nyilvánítják ki a barom stílusod miatt.
    Ha nem tudod elfogadni, hogy vannak akiket ez érdekel, akkor az a te szegénységi bizonyítványod, és ilyen módon tehetsz a világnak egy óriási szívességet!
    Legjobbakat!
  • Nohab
    #127
    De te se vagy egy szent.
  • kokos
    #126
    Elég szomorú,hogy én a játékot szidom a két agyas antiszociális meg engem!
    Úgylátom mig be nem kostólt a jogi ,addig nem irtam személyre sértő hsz-t egyiknek se!

    Én offoltam!Hy
  • Nohab
    #125
    Khm... te provokáltad ki a becsmérlést a többiekből. (Remélem tudod mi a szó jelentése.)
    Ha pedig azt szereted amikor neked esnek, akkor menny be a Landwirtschafts-ba vagy valami divatjáték topikjába, és ott szidd a játékot.
  • kokos
    #124
    Nos kicsi művelt agyas barátom picit olvas vissza és rájössz ki az aki itt elkezdte a másikat szidni......hoppá! 1-0 nekem!
    Tehát akkor kezdjük el mégegyszer.......oké lehet nem tudok helyesen irni de te menj el szemészhez.És mikór jössz hazafelé akkor gondolkoz el magadon,hogy ...úristen miért vagyok ilyen tirpák,hogy ilyeneket irok....De nemprobléma.

    Leirom nektek mi hülyeség mi nem az Misi fönökünk leirásában:

    ami hülyeség:ez közösségi fórum,pszichológus,helyesirás,tépd szét.
    Ez már uncsi egy kicsit nem?....de!
  • Misi az ezredes
    #123
    Te sekélyes kis...

    Nem tudom hol érzed magad de ez egy közösségi fórum és úgy gondolom nem minket kéne szidni mert te nem vagy képes értékelni másnak a munkáját.
    Az itt hozzászólók 95%-a szereti a szimulátorokat és hajlandók a véleményüket magukban tartania negatív. Ha már itt tartunk nem értem miért írsz olyat "És csak mész a metróval...csak mész a csőben,ha ez kielégit bennetek akkor nyomjátok csak.Agyasok!!!" ha már letöltötted és kipróbáltad? Tényleg tanácstalan vagyok, de tudok PÜ-ben pszichológus elérhetőséget ha rászorulnál.

    "kielégit" Helytelenül van írva ->Helyesen-> kielégít

    Véleményed írd le egy papírra és tépd szét, mindenki jobban jár.
  • derdani
    #122
    Hogy kell elindulni ?
  • rgida666
    #121
    Akkor nem értem miért kínlódtál a letöltéssel, ha úgyis gagyi a játék. Tudod kinek a pap, kinek a papné. Ha nem tetszik ne gyere ide. Nekem nagyon bejön a játék imádom a szimulátorokat. Azt nem tudom, hogy nyitott szájjal megyek-e a "csőben", de még az is lehet. :) Szóval engem kielégít és szerintem még nagyon sok embert rajtam kívül.
    Mondhatnám, hogy húzz a francba lődözni+nídforszpídezni te agyas kis gyökér, de hát még is csak volt gyerekszobám.

  • kokos
    #120
    Ha te mondod!
  • spy803
    #119
    Ha neked nem jó. Akkor már mindenki akinek megy az egy barom. Hülyegyerek.
  • kokos
    #118
    Ez a játék egy nagy gagyiság!

    Eltudom képzelni a fejeteket amikor játszotok vele!Szerintem még a szátok is nyitva van.(levegőt vegyetek közben)Meg gondolom az arcotok is komoly hozzá.
    És csak mész a metróval...csak mész a csőben,ha ez kielégit bennetek akkor nyomjátok csak.Agyasok!!!
  • Misi az ezredes
    #117
    Ha így gondolod szerintem keresd fel az orvosod és kérd meg küldjön elvonóra.

    Egyik játék sem lehet hülyeség. Főleg nem ez. Sok embernek köztük nekem is régi álmom hogy metrót villamost buszt vagy akár vonatot vezessek. Ilyen kis szórakoztató szoftverek segítségével ez lehetséges. Aki ebben nem lát semmi jót, az ne töltse le, ne szóljon hozzá a topicban. Negatív kritikákat nem itt kell közzé tenni hanem a cégnek a postafiókjába.
  • spy803
    #116
    Ezt te mondod, aki még a privát üzenetét se tudja megnézni?
  • kokos
    #115
    Elmondom nektek mi hülyeség mi nem az!Na ez a játék az .......hülyeség!
  • rgida666
    #114
    Beállítod a SIFA-t egy gombra. Ezt magad felé húzod (állítod)+throttle gombbal lenyom.
    Jobb oldali két kar közül a jobb szélsőt teljesen előre, majd vissza 1 állást. A mellette lévő a menetváltó: ezzel állítod be, hogy előre, vagy hátra + a sebességfokozatokat.
    A jobb felső piros akkor világít ha fékezve van, a kék pedig ha menetben.
  • Misi az ezredes
    #113
    Meg az a gáz hogy nem tudok csak az újabb sárga metróval menni másiknak mi a trükkje? mikor nyomom hogy induljon el nyom egy hangot :D és feloltódik jobb felül egy piros és baloldalt egy kék lámpa. :/
  • spy803
    #112
    Normális, már két szibrohamon vagyok túl. :P
  • tomej
    #111
    Az nekem is előjön néha...
  • Misi az ezredes
    #110
    Bizonyára bug. Nekem csak hang hibám van. Néha ha betöltök egy útvonalat töltés előtti 5-10 mp-ben érdekes zizegő néhol kerregő torz hang van. Aztán normális. :D