1160
\"X-MEN
  • Klemice
    #1040
    kitekered a szobrokat aztán gyorsan átugrálsz rajtuk, mi nem megy ebben?
  • Curesz
    #1039
    Csáó!
    Még az elején járok de máris elakadtam:/
    Most járok másodszor Afrikai részen és itt a templomnál, képtelen vok átugrálgatni a célig....van vmi trükkje?

  • dániel222
    #1038
    Hali. Én most ott tartok hogy Zéró ügynököt kell legyőzni vagy mi. A 4 wendigo prototype-t lenyomtam utána jönnek a helikopterek. Az első 2 megvan a 3.-ra nem ugrik rá pedig bemérem :S Egyszerűen nem ér el odáig és leesek. Pls help me!!
  • Mad Snake
    #1037
    Végig vittem, újra kezdtem és ... ki ugrottam a pályáról
    http://www.box.net/shared/04zm1zvted
    Aztán le estem a világ szélén :S
  • Mad Snake
    #1036
    Sz'al mielőtt más is úgy jár mint én: Fel jobbra, az átjáró maradványain át lehet ugrani. (oda ugorj ahol a növényzet benőtte)Végig ugrálsz a köteleken, (akciófigura) levágod a nagyketrecet. Elhuzigálod, felcsörlőzöd, és arról ugrasz tovább...
  • Klemice
    #1035
    jó még nem merültem bele annyiba, elszólás volt, nincs sok időm mostanság...
  • Prince23
    #1034
    Prototype ettől jobb? na ne nem mondom, pro nálam ér 8/10-et, de x-men veri mindenbe. Kombókban is, ajjaj.
  • Klemice
    #1033
    nem szenvedek vele, a prototype úgyis jobb meg jön az overlord 2... azért kösz.. nem rossz game ez csak néha idegesítő
  • Prince23
    #1032
    Kb. 70%-át teljesítetted a gémnek, még van belőle.
  • Klemice
    #1031
    gambites résznél amikor lő a helikopter állandóan kiírja hogy mission failed akármerre mehetek lószar az egész meg ilyenek
    utána mennyi van még a gameból?
  • Prince23
    #1030
    Távoli harccal iktatsd ki. E+Q. ennyi. meg védekezéssel! Blockold a gömbjeit
  • zoliii
    #1029
    én ott tartok mikor betűkön kell harcolni Mágussal viszont nem tudom legyőzni őt.
  • Mad Snake
    #1028
    Még jó hogy itt segítenek.
  • Tatyla
    #1027
    mivel a tömb csak bizonyos ideig van ahova húzod gyorsan kell cselekedni és felugrani a továbbvezető párkányra de ha nem nézel körbe és nem tudod kilogikázni akkor szerintem uninstalláld mert ettől csak szopókább dolgok jönnek...
  • Mad Snake
    #1026
  • Prince23
    #1025
    E+Q
  • strebacom
    #1024
    No még ilyet itt merre kellene mennem???



    Köszi!!
  • Mad Snake
    #1023
    fel? oda? Nos próbáltam balra - jobbra de ott magas, előre vissza az tömb de onnan húzom el sz'al esélytelen. Hátul meg ott a lépcső, ami fel visz (innen nézve) jobbra. Onnan prímán látszik a párkány amit meg kéne ragadni de magasan van. Ezek után merre?
  • Tatyla
    #1022
    tömböt odahúzod és azon ugrassz fel tovább vezető út felé...
  • Mad Snake
    #1021
    © Mad Snake 2009. jún. 13. 21:28 #995
    na és ez kinek ismerős?
    http://www.box.net/shared/dgxqveulaj (EZ A KÉPNEK A LINKJE)
    Azt levágtam hogy fel kék menni de hogy a péniszbe.

  • Ny Papa
    #1020
    Szia.

    Ha sikerült tovább jutnod,írd meg nekem ,hogyan kell tovább jutni. Ugyanis én is itt akadtam el.

    Üdv : Pista
  • Prince23
    #1019
    Egyébként elgondolkodtam, hogy mi lenne ha egy akció cRpg-t csinálnának az antihős világból? mert ugye Logan tud jó is és rossz is lenni, ejj de jó lenne a sok döntéshozatal...

    Mad Snake:
    Mi a gond? és képet is pls
  • emilkee
    #1018
    Most kezdtem el a játékot,de sajnos a videóknál akadozik a hang.
    Tudna valaki segíteni?
    Köszi előre is!
  • Mad Snake
    #1017
    Logam Az ép problémámra tudod a megoldást?
  • Ny Papa
    #1016

    Azt Én irtam.

    Szia Pista
  • Bence12233
    #1015
    már sikerült
  • Bence12233
    #1014
    ott tartok ahol egy futoszallagon kell menni és amikor elér egy részig akkor lézerek jönnek elö és ha belemegyek akk meghalok
  • gfreak
    #1013
  • Prince23
    #1012
  • Bence12233
    #1011
    na és itt mit kell csinálni??
    [IMG]C:\Documents and Settings\Bence\Asztal[/IMG]
  • Prince23
    #1010
    egyet olvass vissza
  • Ny Papa
    #1009
    Én is itt akadtam el #998 képnél. Ha valaki tudja válaszoljon.

    Üdv : Pista
  • Prince23
    #1008
    Elvileg kell elgyen egy ember és arra ráugrassz. ja meg dupla ugrással ugorj mindig
  • zoliii
    #1007
    én is ott tartok ahol te de én még mindig nem jutottam tovább.
  • Bence12233
    #1006
    Nagyon köszi
  • Mad Snake
    #1005
    © Bence12233 Ha jól sejtem hol jársz. Cibáld oda a szobrot a nem égő fákja alá. Ha lesz tűz kinyílik bent a kapu,aztán mehetsz tovább.



    én meg itt akadtam el
  • Bence12233
    #1004
    az én kérdésemre tudna valaki válaszolni??
  • strebacom
    #1003
    Köszi csak sikerült....
  • Eagle16
    #1002
    A legszéléről próbáld, és dupla space-szel. Úgy sikerülnie kell.
  • Mad Snake
    #1001
    strebacom a peremről ugorj dupla ugrással. (mikor lefelé kezd esni még egyszer rányomsz az ugrásra és már jó is) Ott sz***m én is eleget. :) A helikopter ki fogja lőni a következő "követ" szal még gyorsnak is kell lenni.