222
World of Darkness Online
  • Shiwo
    #142
    fogalmam sincs.. annyit írtak, hogy "Fanfest"

    de hogy minek a fanfest-je vagy hogy mikor lesz...
  • Rotcsa
    #141
    Atyaég! :DEz durva lesz így!Máris függőséget okoz.. :D

    Mikor lesz a fesztivál?
  • Shiwo
    #140
    angolul nem értőknek (akik lehet bajban lesznek majd a játékkal :) )

    A massively.com munkatársai a CCP-nél próbálgatják a játékot, és utalást tesz arra, hogy néhány emberke már teljesen elvesztette a kapcsolatot a külvilággal a játék miatt, valamint a rajongói fesztiválon egy apró részt bemutatnak a játékból...
  • Susarc
    #139

    Massively.com
    "We're playing it internally at CCP. It's actually a problem that some of our employees are losing themselves already in the World of Darkness as we go through the playtests," Petursson said. "And we'll be showing a tiny piece of that also at Fanfest. So that is all I have to say about that at this time."
  • Rotcsa
    #138
    valami említésre méltó info? Ebben a videóban miről van szó?
    Nem vagyok valami perfekt angolból... még ha lenne felirat,lefordítanék magamban vmennyit...
  • Susarc
    #137
    JYHAD!

  • mkfdd
    #136
    Ha majd az áprilisi fanfesten nem csepegtetnek infókat, akkor sehol
    http://fanfest.eveonline.com/en/default
  • Rotcsa
    #135
    Van valami megemlítésre méltó, érdemi hír? Nem nagyon láttam olyat..
    csak így tesztelnek, meg úgy tesztelnek.. legalább azt mondanák meg, mikor tesznek majd közzé pár képet, vagy egy trailert...
  • Rotcsa
    #134
    Azért mindet figyelni egyidejűleg nem megy...
    Amennyire angolul tudok, annyit hámoztam ki az egészből, hogy valami teszt folyik épp és nemsokára remélhetőleg béta is lesz.
    Googlival nem fordítok, mert abból nagyon nagy marhaság jönne ki :D
  • Susarc
    #133
    This exchange happened via Twitter when I inquired about the MMO testing CCP Chris tweeted about;

    wwchrism
    #wodmmo In Iceland getting ready to conduct a 3 week internal feature test!

    Harlequin
    wwchrism Could you tell us some of the features you are testing? Last time you mentioned rooftop leaping anything as exciting? #WoDMMO

    wwchrism
    @WoD_News #wodmmo Only a test, but it covers things like combat, disciplines, sandbox play and character advancement. It is only a test!
    MMOGirlKai
    @wwchrism @WoD_News Any chance for testing results posted on twitter?

    wwchrism
    @MMOGirlKai @wod_news Sure, if they are vague enough LOL

    And there you have it. We may get a little inside glimpse of the goings on in Iceland during the WoD MMO testing. Keep a eye on this page for details.
  • Susarc
    #132
    ezeket kukkoljátok

    https://twitter.com/CCP_Paradox
    https://twitter.com/CCP_Tuxford
    https://twitter.com/CCP_Punkturis
    https://twitter.com/wwchrism
  • Susarc
    #131
    én is mérget vennék,hogy először kamarilla lesz only aztán kiegekben jönnek az Asszamiták/szabbat mágusok,vérfarkasok és társaik:P
  • MarkBlade
    #130
    Kíváncsian várom. Hiányzó egy ötletes játék már a sok agyatlan full grafos box átíratok után.
  • Shiwo
    #129
    még nem biztos, hogy csak kamarilla, de nekem erős a gyanúm, hogy csak az lesz, mérget azért ne vegyél rá (:

    de mindenképpen menedzselős/intrikás/szocializálódós lesz, nem egy agyatlan hentelős / farmolós játék
  • MarkBlade
    #128
    Ráadásul inkább menedzselős lesz a játék az eve ből kiindulva.
  • MarkBlade
    #127
    Elég kevés lehetőség lesz akkor.. szerintem lesz sabbat. Kell a két oldal..
  • Shiwo
    #126
    tudom..független...de ha csak kamarillással lehet lenni, akkor az se lesz.. meg persze Ravnos sem, vagy Settita
  • Susarc
    #125
    :))
  • MarkBlade
    #124
    Egyébként meg ha nem dodge ol megy a torporba..
  • MarkBlade
    #123
    De ő infernal körön ként -1pool
  • Susarc
    #122
    Auspex,Obfus,THAUMATURGY!!,Protean superior! GG
  • MarkBlade
    #121
    Assa az nem sabbat..
  • Susarc
    #120
  • MarkBlade
    #119
    Hát igen nem véletlen ők a vezetők:)
  • Susarc
    #118
    sok sikert egy ilyennel:D

  • Shiwo
    #117
    meg nem hiszem, hogy a sabbat klánjai elérhetőek lesznek..

    erős a gyanúm, hogy kamarilla only, tehát assamite sem lesz játszható...
  • Susarc
    #116
    a Lasombra túl erős:P
  • Shiwo
    #115
    nah igen, de az is főleg csak magas szinten, olyan 4-5 ponttól, amennyire nekem rémlik... alacsonyabb szinten egy támadás után láthatóvá válsz..


    meg hát kamarillás klánok közül kinek van? :) a zakkantaknak meg az ocsmányságoknak.. :D

    kíváncsi vagyok, a Malkáv őrületet miképp csempészik bele a játékba... remélem nem csak role play-re bízzák, mert abból akkor nem lesz semmi...
  • Susarc
    #114
    Szerencsére ez a felnőttek játéka lesz azt boritékolhatod!
  • MarkBlade
    #113
    Lasombra forever :)
  • Susarc
    #112
    ami atomgeci disclipnia az az Obfuscate akinek nincs auspexe az húzhatja is le magát a torporba ezen vámpirok ellen!
  • Shiwo
    #111
    azért egy vámpírt nehéz meglepni is, Jelenés diszciplinával közel lehetetlen... meg egy támadásra elintézni se egyszerű.. főleg, ha mondjuk Szívóssággal rendelkezik...

    meg gondolom lesz NPC ghoul kreálására lehetőség, mint testőr és izom..

    és előbb-utóbb kialakulnak csoportok, bandák, akik bedarálják az izgága vérpistikéket...

    azon se csodálkoznék, ha az utcákon NPC rendőrök járnának, és az elszabadult vámpírokat (akik nekiállnak nyílt színen gyilkolászni) pikk-pakk ledarálnák... vagy akár NPC vámpírok, kik a maszkabált őrzik...

    mondjuk lehet a játéknak pont ezért nem lesz több millió játékosa, mert a sok casual gémer hamar ott fogja hagyni, hisz hülyék lesznek hozzá és elhullanak jó hamar..


    persze ha nem ismered a WoD Vampire világát, akkor a felét nem értetted annak, amit írtam :D
  • EnxTheOne
    #110
    Bár nem ismerem ezt a játékot, de a vámpirok mindig is vonzottak, és a végleges halál miatt jol lehet majd szorakozni :D Csak kell majd egy sunyi hátbaszuros/sniper karakter majd :D
  • Susarc
    #109
    nem pletyka a srác haverja benntvan a készítők közt és a hivatalos oldalon írták.....van már játszható/tesztelhető verzió!
  • Jockey
    #108
    korai meg itt porogni szvsz..semmit nem tudunk es pletykak elszolasok alapjan szerintem kar hegyezni a repat, bar varom en is, de jocskan odebb lesz ez meg..
  • Susarc
    #107
    http://www.facebook.com/groups/wodmmo/
  • Rotcsa
    #106
    Kéne egy magyar WOD Fb-csoport!! :) Vagy mit gondoltok?
  • Rotcsa
    #105
    milyen fb oldalon nézed?
  • Susarc
    #104
    sasolom FB-ot ezerrel,amint jönnek a videók pattintom:)
  • Rotcsa
    #103
    Ejha, úgy látszik, tényleg felpörögtek az események! :)