1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • mormota32
    #1456
    köszi!!!
  • Forrest Tomee
    #1455
    A legjobb az relatív, kinek mi tetszik. Jelenleg a .300 ami a legerősebb és távcsöves. Ennél erősebb a sörétesek 'slug' tölténye, de az ugye max 90 méterig ajánlott. A .30-06os fegyver is erős, minden vad lőhető vele és előnye, hogy nagyon gyors, én lőttem már 4 disznót egymás után azzal a fegyverrel. Nézz youtube-on videókat róluk és akkor eltudod dönteni melyik tetszik. A .308-as pl azért vettem meg mert jó a hangja
  • mormota32
    #1454
    sziasztok tudja valaki hogy melyik a legjobb és legerősebb puska?
  • hajman
    #1453
    Ez nekem új!
  • hajman
    #1452
    Basszus, pont addigra jár le az előfizatésem! Ezt direkt csinálják!
  • hajman
    #1451
    Mostanában nem játszottam, de ha ez bejön, biztosan felnézek! Jól néz ki.
  • Legpuska
    #1450
    Amúgy ti megszoktátok csinálni az ingyenes em$ szerző lehetőségeket?
  • bomba05
    #1449
    Mivel fórum nem jelenítette meg képeket itt az info: Új mappa
  • bomba05
    #1448
    elvileg jövőhéten frissítés lesz új mappával képek belőle:




    Lesz medvecsali is!




    Ha nem jön közbe semmi azt ígérték hogy jövőhetén lesz a frissítés!
  • hajman
    #1447
    Sokszor speciális versenyek vannak, olvasd el a feltételeket. Van hogy csak slug-gal ejtett vadtat számolja, vagy csak a szivlövöttet, stb. Meg azt nézd meg, h hány állat számit, korlátlan/első x állat. Am ha lősz egyet ami számit a versenybe, ki fogja irni játék közben is, alul egy szürke sávban a helyezésed!
  • ricsa008
    #1446
    Na elmentek az sms-ek
    lenne egy kérdés
    Beneveztem versenyekre főleg ilyen "ki lö nagyobb bikát?" versenyek. De ha lövök egyet nem számolja el legalább is a weboldalon nem látom
    Mi lehet a gond?
  • bomba05
    #1445
    thx ezt benéztem visszább voltam lapozva arra válaszoltam.. :D ricsa008 sms-ben negyed évesre 2 sms-ben fizetsz elő!
  • bomba05
    #1444
    Kettőt Mule Deer-t, Whitetail-t. Másodikat csak előfizetés után tudod! De indítás előtt ha rákattintasz a kiindulópontra, kiírja hogy ott mire tudsz vadászni!
  • ricsa008
    #1443
    SMS-ben fizetett már elő valaki? hány sms-t kell kuldeni?
  • Forrest Tomee
    #1442
    A pumpás sörétes a kis távcsővel nagyon jó. Kis gyakorlással simán lehet 90 méterről lőni vadakat és a slug minden vadat azonnal leterít.

    Bomba kérdésére, szerintem egyelőre a küldiket csak magadnak csinálod. Talán idénre jön valami, most divatos achievment rendszer, akkor lesz egy kis változás.
  • hajman
    #1441
    Sokat gondolkodtam rajta, hogy milyen puskát vegyek, a 300-ast+távcsövet én is drágának találtam. Végülis megvettem a 2x-es távcsövet a sörétesre, és a nagyobb vadat azzal lövöm. Nem olyan hatékony, mint a golyós, de szerintem nem vészes. Talán kicsit érdekesebb is, nehezebb a vadászat. A 243-assal meg amit fog. Disznóra, prérifarkasra, a kisebb szarvasokra jó az. 270-est fölösleges megvenni, ugyan azokat lőheted vele, mint a 243-assal, mondjuk gondolom erősebb, de tök mind1, ha jól lövöd meg!
  • bomba05
    #1440
    Jelenleg 7 csillagom van. Kész a Moose, Feral Hog, Pheasant, Coyote, Whitehart Travel, Roosevelt Elk, és a Whitetail. Vissza van a Mule Deer, Turkey, és a Black Bear. Most Black Bear-t csinálom... kérdésem van értelme ezeknek a csillagoknak?:D vagy csak sima missziók a saját magam szórakoztatásra? akinek valami kérdése van missziókkal kapcsolatban nyugodtan írjon!
  • Legpuska
    #1439
    Sajnos a 300-as puska nagyon drága, jelenleg pedig csak 175 em$-om van, még sok idő mire összegürizem a maradékot a távcsőhöz, aztán jöhet a puska, hogy milyen lesz azt nem tudom, de az alap sajnos tényleg nagyon gyenge... a nyilazástól meg félek hogy nagyon közel kell engedni vele a "prédát"...
  • Forrest Tomee
    #1438
    Bár egy jó kis íjas vadászatnál nincs jobb, igaz medve és jávorszarvas az macerás vele
  • Forrest Tomee
    #1437
    .300-as puskát

    Az alap puska nagyon gyenge. A 270es meg nem minden vadra jó. Ha a késöbbiekben úgy alakul, hogy lőhetsz nagyobb vadat, akkor nem kell megint puskát venni.
  • Legpuska
    #1436
    Mit javasoltok? Mit vegyek?

    270-es puskát? vagy 3-9-es távcsövet az alap fegyverhez?
  • Legpuska
    #1435
    Amúgy aki akar nyugodtan vegyen fel barátnak.

    Nevem: Gerdzso

  • Legpuska
    #1434
    oké köszi a választ! :)
  • bomba05
    #1433
    szerintem igen alap az a 3xos utána 6x-os, és utána a 9x bár ebben nem vagyok biztos de szerintem így van! Bár az éveshez alapból jár! Mule Deer bakra hol érdemes vadászni? tudtok valami jó helyet?
  • Legpuska
    #1432
    3-9x40mm Scope (Fits Bolt Action Rifles) 350 em$

    amúgy ez a 3-9 azt jelenti hogy 3x-os és 9x-es nagyítást tud? :)
  • Legpuska
    #1431
    TomeePapa: köszi a választ! :)
  • bomba05
    #1430
    ez is megvan! :D ha valakinek szüksége lesz erre egyszer.Akkor leírom hogy a kanyon területén egy nőstényt kell lőni, egy "királynőt".
  • bomba05
    #1429
    Aki megcsinálta már a vaddisznó utolsó küldetését, a kanyonnal az elmondaná nekem mit csináljak? Mert az, h a kanyonnál lövöm le vhogy nem jó! THX
    Harvest the Feral "Queen" Hog terrorizing Canyon Creek.
  • Forrest Tomee
    #1428
    Fegyvereknél magasabb szintnél kevésbé remeg-mozog célzásnál a kéz(célkereszt).
    Állatnyomok magasabb ismereténél pedig több nyomot lehet találni, 5 szint után a nyomból meg lehet állapítani az állat nemét, illetve vérnyomnál azt, hogy a lövés mit talált el(tüdő-szív, testlövés).
  • Legpuska
    #1427
    A skillek mire jók?
  • bomba05
    #1426
    jah azt tom csak ahoz e$ kell...... már megvan amúgy 150 ft-n belül kellett leszedjem.... :D
  • romero1
    #1425
    Rangefinder kell hozzá , az mutatja a távolságot m-ben és flt-ben is .
  • bomba05
    #1424
    sziasztok a vaddisznónál a második misszió az az h pont 150ft-ről kell leszedni? mert távolságmérő nélkül az nehéz lesz...
  • Forrest Tomee
    #1423
    Nem lehet, a mule deer és a .243-as puska olyan, mint egy 'demo'. Ízelítőt ad a játékból.
    Igen, előfizető vagyok. Nem kerül sokba szerintem és nem olyan mint egy mmo, ahol ha nem lépsz be napokig-hetekig, akkor lemaradsz valamiről.
  • Bucsi Tomi
    #1422
    Értem! Köszi szépen!
    És akkor, akár mennyi mule deert levadászok utána sem lehet más állatot lőni?
    Te előfizettél rá?
  • Forrest Tomee
    #1421
    A thehunter.com oldalon ha belépsz ott lesz a menüben a hunter store. Ott vannak a különböző lehetőségek több hónapos előfizetésre amivel minden vadat és területet megkapsz + végtelen ammo a fegyveredhez.
    Ha inkább csak pár napra próbálnád ki az adott vadat vagy területet, alatta a Doc's store-ban ott van minden(fegyverek, engedélyek stb.)
  • Bucsi Tomi
    #1420
    És hol lehet venni engedélyt?
    Belül a játékban vagy a The Hunter honlapján?
  • MauroN
    #1419
    Csak mule deer-ra tudsz vadászni. a többi állathoz engedélyt kell venni.
  • Bucsi Tomi
    #1418
    Sziasztok!
    Most kezdtem el a Huntert és van vele egy problémám,van töltényem még sem enged lőni, például ha egy fácánra lövök akkor azt írja ki angolul hogy nincs engedélyem! Nem tudjátok mit kellene csinálni?
    Köszönöm!
    Amúgy nagyon tetszik!!!!
  • Forrest Tomee
    #1417
    Bejelentkezel, store menu->Doc outfitters->equipments és itt a backpack. Nem olcsó 545 hunter pénzbe kerül, viszont nagyon hasznos. Hunter pénzt felette a hunter store-ban lehet venni.