1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Forrest Tomee
    #1496
    Sziasztok!

    Mivel egyre több magyar játékossal találkozom, gondoltam csinálok egy magyar weboldalt, ahol a kezdők sok kérdésre megtalálják a válasz, illetve folyamatosan frissítem a fejlesztők által kiadott hírekkel, információkkal így aki aktív játékos az is találhat rajta majd a jövőben infókat.
    Itt találhatjátok az oldalt.

  • mormota32
    #1495
    köszi már értem én bakot löttem az lehetett a baj
  • Forrest Tomee
    #1494
    Mule-nál nőstényt lőttél? Mert a doe az a nőstény.
    A 1484-es hozzászólásomnál ott a link, ami valamennyire elmagyarázza a pontokat. A zölddel jelölt 'leágazások' a tipikus pontok. Na ebből kell 12
  • mormota32
    #1493
    sziasztok ezt a küldetést kell végrehajtanom Harvest a Mule Deer doe.
    Harvest a Mule Deer doe de nem tudom mit jelent hiába lőttem ki az öszvér szarvast nem teljesitettem a küldetést és ezt sem értem Harvest Whitetail buck with at least 12 typical points.előre is kösz!!!
  • Forrest Tomee
    #1492
    Azt hittem a logómból elég egyértelmű, eddig sokan megtaláltak
  • Nesu
    #1491
    Mi a felhasználó neved a theHunter oldalon ?
  • Nesu
    #1490
    Csalogatás után ,általában kerülök egyet és oldalról igyekszem a zsákmányt felderíteni és begyűjteni .Így sokkal nagyobb az esélyem a találatra jobb a rálátás is .Egyszerűbb meghatározni a szív elhelyezkedését .Nagyon fontos ,ha több állat is kíváncsi a csalogatásra és a verseny kiírása a legnagyobb tömeget határozza meg mint kitűzött célt ,akkor könnyebb válogatni is .Így nem kell mindet ,van az ,hogy elegendő egyetlen egyet lelőni az első helyért ami 100 em$ -t ér.



  • Nesu
    #1489
    Én minden új fegyvernél mint a visszacsapó íjnál először is elmegyek célba lőni és igyekszem kitapasztalni a fegyver viselkedését különböző testhelyzetekben és távolságokon .Még ennek ellenére is van hogy elvétem .
    Javaslom ,hogy szánj rá egy kis időt ,ha eddig még nem tetted .




  • Forrest Tomee
    #1488
    Nagyobb vadaknál nekem sincs gondom vele, de pl. pulyka elég macerás, főleg ha kicsit távolabb van.
  • Nesu
    #1487
    Az íjat azért tervezték így hogy lásd a vadat .A valóságban is kb .így látod a vesszőt és a célt .


  • Nesu
    #1486
    Itt Whitehart Island és itt Logger's Point (Border Lodge) tudsz rókára(sakálra) vadászni .A valamelyik tónál kell elejtened egyet és begyűjtened .
  • zsee69
    #1485
    Köszönöm a segítséget! :)
  • Forrest Tomee
    #1484
    Itt találsz leírást az agancsok pontozásáról.Vigyázz ahogy a leírás is mondja Abnormal pontok nem számítanak. Az abnormal ami nem szimmetrikus csak egyik oldalon van "ágacska", nincs párja. Ha nagyon egyszerűen akarok fogalmazni ezek a csálé agancsok
  • Petyula79
    #1483
    Lőj egy közepes,vagy annál nagyobb agancsméretű szarvast. Csak így egyszerűen ;)
  • zsee69
    #1482
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene! A favor for a friends küldetésnél 8 helyről kell kilőnöm deer buck-ot?
    Description

    A friend of mine, Max the local taxidermist, has an order for a Mule Deer mount. I would help him myself but unfortunately I am all tied up with keeping an eye on naughty hunters. Maybe you could help him out?

    Keep an eye on the rack, it's got to be 8 typical points or better. Abnormals do not count. Good Luck!
    Objectives

    Harvest a Mule Deer buck with at least 8 typical points.
    Előre is köszi a válaszokat!
  • Petyula79
    #1481
    Sziasztok ! A coyote missió 7 dik részét csinálom éppen ,,,de nem találom a helyet konkrétan ezért nem tudok vele haladni ! Valaki tudna segíteni benne ... tehát melyik szigeten ,és nagyából merre ...."Harvest a Coyote from the Lake."

    Előre is köszi ;)
  • Legpuska
    #1480
    értem, hát én inkább délután szoktam menni, de majd most megpróbálom a délelőtti órákat is, már csak 6 em$ és megvan az új távcső :D
  • mormota32
    #1479
    szerintem a délelőtti órák a legjobbak de én már löttem délután is a vadles körül a legjobb ott mindig van belőlük!
  • Legpuska
    #1478
    Mule Deer-re mikor érdemes vadászni? Az alap szigeten?
  • Robi546
    #1477
    Értem,köszi. :)
  • Fox44
    #1476
    Annyi lesz a különbség a warez verzióhoz képest ha updateled, hogy egy fegyvernél nem lesz több a játékban, de viszont a frisítések igen, ami azért fontos. Kezdetnek szerintem jó az ingyenes verzió. Aztán, ha valakit komolyabban érdekel, az úgyis megveszi. Nem vagyok egy vadász-típus, de el kell ismerni, hogy maga kategóriájában a legjobb.
  • Fox44
    #1475
    Tudsz! Letöltöd, feltelepíted és nem csinálsz vele semmit, hanem belépsz a http://www.thehunter.com-on. Login: Email és password. Utána Hunt Now. Kiválasztod, hogy honnan akarsz indulni és mikor. Azután Start. Majd feldob egy ablakot, hogy az alábbi hivatkozás megnyitásához el kell indítani „launcher” alkalmazást. Nyomj igent és elkezdi updatelni magát.
  • Robi546
    #1474
    értem köszi csak mivel ha a hivatalos oldalról töltöm az is ingyenes, nem ? Akkor nem mindegy ? :D
  • Árnyvadász
    #1473
    Köszi a választ! Arra emlékeztem, hogy Te nagy íjász vagy. Én azt hiszem kihagyom, mert nincs kedvem kilométereket gyalogolni egy elvétett állat után.
  • MauroN
    #1472
    Tört verzió szar, hibás, és nem tudsz vele online menni.
  • Robi546
    #1471
    Üdv!

    Ugye ingyenes a játék és gondolom hogy megkérdem itt mivel nem wareznek számít szóval: ha én torrentról töltöm a játékot az ugyanaz mint a hivatalos oldalról letöltöm a Setupot ? Mivel ha a hivatalos oldalról töltöm akkor csak 20Kb-al tölt, 1 megás netem van torrentról pedig rendesen 100 Kb-al és akkor torrentról ha letöltöm akkor is tudok játszani Online ? Válaszokat előre is köszi.
  • Forrest Tomee
    #1470
    Jah és pl. swtor és hasonló játékok után egyszerűen imádom ennek a játéknak a grafikáját. A bloom effektek - naplementék, felkelték továbbra is lenyűgöznek.
  • Forrest Tomee
    #1469
    Gombák mindenhol vannak, út mellett is akár. Medvekaját egy hordóba kell önteni( a kaja 30 em a hordó 220em) Utána a vadászat előtti térképen nyomon lehet követni, hogy az adott hordóban mennyi kaja van még és mekkora a 'vonzereje' 1/100-as mértékkel. Minél régebb óta van kinn kaja, annál jobban nő ez a mérték(100/100 a max ugye). A gyakorlatban pedig induláskor a szerver arra a területre több medvét tesz ki. Azonban arra figyelni kell, hogy az ott lőtt medvék után csökken valamennyit a kaja 'vonzóereje'- mértéke.

    Én sem vagyok mindig állandóan aktív. Pl. elmúlt 3-4 hétben nem sokat voltam mert a swtor-t próbálgattam, de annak a lelkesedése kicsit alábbhagyott és most megint többet járom a virtuális erdőt, főleg hogy itt az új íj én pedig imádok 'shadow huntert' játszani
  • Árnyvadász
    #1468
    Kezdtem örülni, hogy lesz a játékba mormota. Nem sikerült eladnom a játékot, így nagy nagy ritkán egy vad erejéig bemegyek. Medvekajáról majd írj, hogy működik. Láttam lesz idén egy új sziget. Európai környezetnek néz ki.

    Gomba a fák tövében van? Vagy hol találok? Egyelőre ennyi.
  • mormota32
    #1467
    kösz!!
  • Forrest Tomee
    #1466
    A gombák már az idén érkező achievment rendszernek az 'előszele'. Lehet kezdeni gyűjtögetni.

    Mormota, az a Whitehart szigetes küldetéssorozat része.
  • mormota32
    #1465
    sziasztok melyik szigeten vagy pályán találom ezeket a helyeket ? Séta Boulder Pass.
    Látogasson el a Awi'Usdi Stones.
    Látogasson el a Forest Lake.
  • #1464
    hej mik ezek a gombák mire jók ?
  • mormota32
    #1463
    kösz!!!!
  • Forrest Tomee
    #1462
    Medvekaja beállítva a megfelelő helyre, kíváncsi vagyok hogy működik.
    Kipróbáltam az új recurve íjat. Bár kb 10 méterről simán mellélőttem egy pulykának Nehéz vele megtalálni a célzást, baromira alá kell célozni.
    Témához kapcsolódó videó recurve bow és whitale deer találkozása
  • Forrest Tomee
    #1461
    Itt lehet megvenni digitálisan az, hogy német nem érdekes mert a meglévő felhasználónevedre aktiválod majd a kódot amit adnak. Én is ezt vettem meg.
    20 euro, nem tudom most mennyi a forint.

  • mormota32
    #1460
    még azt szeretném megkérdezni hol tudom megvenni vagy beszerezni a dobozos változatát és ez mennyibe kerűl forintba?
  • mormota32
    #1459
    köszi az információt!
  • Forrest Tomee
    #1458
    Egyelőre nincs még a doc shop-ban. Ez a fegyver különlegességként jött a retail(dobozos) verzióval Németországban, USA-ban és talán pár északi országban. Én itt vettem meg simmarcet, mert pont lejárt a féléves előfizetésem és a dobozos(digitális) verzió 3 hónapos előfizetést is tartalmaz.
    Összefoglalva ha valaki vesz egy ilyen retail dobozos vagy digitális verziót azzal kap ajándékba egy ilyen puskát. Természetesen a meglévő accountra lehet feltölteni, nem kell újat csinálni.
    Egyébként semmi extra a puska, nekem a hangja tetszett illetve, hogy olyan táras, mint amilyenekkel fiatalabb koromban a rokonaimmal Zalában vadásztam
  • mormota32
    #1457
    sziasztok hol tudnám megvenni a 308-as puskát mert a fegyverek között ezt a tipust nem találom?