1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • romero1
    #1536
    már nem aktuális !
  • ricsa008
    #1535
    mi már lehet benne gombázni is? tegnap voltunk nem sok mindent találtunk :D
  • Forrest Tomee
    #1534
    Jelenleg semmire, csak gyűjtögetni. Később lesz majd gondolom achievment rá.
  • Kikinator30
    #1533
    hello,

    a gomba mire jó?
  • romero1
    #1532
    sziasztok

    eladóvá vált Magyarország talán legeredményesebb accountja . 101 érmet szereztem , ez mind a tiéd lehet xD
    összes fegyver , távcső , extra ruha , hívogató , felszerelés meg van benne vásárolva !
    amiből több is van : 8 sátor , 2 treestand , 2 macicsalis hordó .

    [email protected] -n érdeklődhetsz .
  • Forrest Tomee
    #1531
    Szia!

    A www.thehunter.com oldalon regisztrálsz, leszeded a telepítőt innen és utána online játszol. Ha lőttél valamit fotót tudsz készíteni róla, amit az oldalon később bármikor megnézhetsz. Persze ezek csak a hivatalos online módban mennek.(van ingyenes vadászat is) Többi infót fent a linken a magyar oldalon találsz.
  • Mustangwings
    #1530
    Sziasztok. Leszedtem a játékot csuda fajin viszont az lenne a kérdésem/kérdéseim h:
    1. a lelőtt állatokat valahogy vissza lehet nézni? mmint adatokat vagy képeket vagy vmi...
    2. elértem egy ponthoz ahol kapu van és nem tudok tovább menni... azokat a területeket hogyan lehet feloldani? o.O nem online játszok csak simán vagy azokat fel se lehet csak ha multizok? tegnap kezdtem el játszani ezzel szóval bocs az amatőr kérdésekért :D
  • Forrest Tomee
    #1529
    Elindult az oldalon is a fórum, ha van kérdésetek ott is feltehetitek.
  • Petyula79
    #1528
    http://thehunterhungary.eu/
  • Forrest Tomee
    #1527
    Persze, az előfizetők, bármely csomagban automatikusan minden területet megkapnak.
  • Nesu
    #1526
    Kössz a z infot !
    Most látom ,hogy aki Tailrunner csomagot fizetett elő annak automatikusan bent van az engedélyei között, vagyis külön nem kell megvenni .
  • Forrest Tomee
    #1525
    Most csak előfizetéses a terület, de biztos vagyok benne, hogy lesz ingyenes bemutató hétvége.
  • Árnyvadász
    #1524
    Mennyire másabb, mint az eddigi területek? Képek alapján hangulatos. Őz nagyon jó benne. Ezt a területet ki lehet próbálni ingyenes módban is vagy csak előfizetéssel?
  • Forrest Tomee
    #1523
    Aki esetleg nem követi naprakészen a játékot, annak infó, hogy megjelent az új európai terület a játékban őzzel és vaddisznóval.
  • mormota32
    #1522
    köszi!!!!!
  • Forrest Tomee
    #1521
    A gombák gyűjtésének egyelőre nincs jelentősége, később még várhatóak lesznek leesett agancsok is, talán majd akkor lesz valami gyűjtögetős rendszer és jutalom.
    A fegyvereket örökre veszed, végleg a tiéd marad, nem lehet beváltani. Ha valami újat szeretnél azt meg kell venni.
  • mormota32
    #1520
    sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy az összeszedett gombákkal mit kell csinálni vagy van valami jelentősége illetve a meglévő fegyvereim közül belehet e váltani valamelyiket ha már nem használom!
  • Legpuska
    #1519
    3. Aránylag felül van egy "Earn$" fülecske na arra kell rákattintani

    ezt rosszul írtam

    egy ilyen fülecske van:

    "Earn em$"

    ami legalul is megtalálható
  • Legpuska
    #1518
    Na szóval az ingyenes EM$ szerzés menete:

    1. Bejelentkezel a The Hunter weboldalán
    2. Katt a Store azon belül pedig a Huters Store-ra
    3. Aránylag felül van egy "Earn$" fülecske na arra kell rákattintani
    4. Itt található különféle szponzorok(Matomy, SponsorPlay stb)
    5. Rákattintasz az egyikre (a TrialPay-t nem érdemes, mivel ott csak fizetősek vannak)
    6. Itt megjelennek amolyan promóciós linkek, amik alatt egy leírás található, hogy mivel szerezhetjük meg azt a bizonyos EM$-t (ajánlott egyből a FREE/INGYENES fülecskére kattintani!) ilyen feladatok: Regisztrálj és érj el X szintet egy játékban; tölts le egy programot és telepítsd fel.
    7. Ha mindent jól végeztünk el akkor 10-15 percen belül(írja hogy mennyi idő után írja jóvá) megkapjuk a pénzt
    +1. Található egy Videó fülecske is, itt csak annyi a dolgunk hogy megnézzük a videót(megállítás nélkül), és néha még meg is kell ezt osztanunk Facebook-on
    +2. Vannak az úgy nevezett "TASK"-ok(feladatok) ezekhez szükséges némi angol tudás is! Ilyet a Matomy-nál mindig találtok! Ennek a feladatnak több fajtája is van: ilyenek:
    - Termékek kategórizálása
    - Weboldalon az email címek felkutatása/telefonszámok felkutatása
    - Képek értékelése (marketing szempontból, nem jó, jó, tökéletes)
    - Google keresések alapján weboldal megtalálása
    +2.1: Ezek elméletileg időre mennek, bár ez szerintem kamu, mivel hogy akármilyen gyorsan vagy lassan is csináltam meg a feladatot(ami 10 részre van osztva) mindig ugyanannyi időt vett le.
    +2.2: A feladatot csak pontosan lehet elvégezni mivel hogy ha 75% alá süllyed a pontosságunk akkor hibásnak tekinti a feladatot és nem enged tovább(újra se lehet kezdeni)!

    Fontos: Van mikor nem a megfelelő oldalt tölti be, ezekre figyelni kell, ha ilyennel találkoztok akkor az amolyan kamu ajánlat... ezt úgy lehet megállapítani, hogy semmi köze sincs a betöltött weboldalnak a szponzor linkben leírtakhoz!

    Remélem nagyjából érthetően írtam le, kicsit késő van és ilyenkor már nehéz értelmesen fogalmazni. :)
  • blaci99
    #1517
    Sziasztok Valaki el tudná magyarázni ezt az Em$ szerzés pontos menetét nagyon szeretnék tovább lépni meg jol jön néhány fegyver is.
    segítséget előre is köszönöm.
  • Forrest Tomee
    #1516
    Belépsz, a menüben a hunter store, ott fenn earn Em$ és ott a 2. banner.
    Utána regisztráció, aztán nem tudom én nem mentem tovább.
  • mormota32
    #1515
    szia hol tudom megnézni ezt a matomyt illetve azon belül a task felületet?
  • Forrest Tomee
    #1514
    Végre kijött az infó, az új területről. Lesz őz meg vaddisznó. Bővebben
  • Legpuska
    #1513
    ööm nem tudom hogy mennyire lehet kiigazodni a jutalmakon szóval beírom kicsit normálisabban:
    DÁTUM / Kapott összeg / Ennyi volt / Ennyi lett / Ennyit fizetett
    2012 Jan 29 16:23 / Credit 10.00 / 0.00 / 10.00 / None (Credit purchase.)
  • Legpuska
    #1512
    Sziasztok! Látom téma ez a szponzor linkes téma, szerintem elég jól lehet vele keresni, van amelyik még hasznos is, ha jó angol tudásod van akkor pedig ajánlom a MATOMY azon belül pedig a TASK fület, ott elég könnyen lehet szerezni 50-60EM$-t úgy 40 perc alatt, vagy még többet...
    íme az én pénzszerzésem:

    2012 Jan 29 16:23 Credit 10.00 0.00 10.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 1 11:39 Credit 45.00 10.00 55.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 1 18:15 Credit 1.00 55.00 56.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 2 12:00 Credit 80.00 56.00 136.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 2 18:50 Credit 1.00 136.00 137.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 2 19:22 Credit 1.00 137.00 138.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 3 21:26 Credit 1.00 138.00 139.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 4 08:52 Credit 35.00 139.00 174.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 4 22:03 Credit 1.00 174.00 175.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 22 08:24 Credit 167.00 175.00 342.00 None (Credit purchase.)
    2012 Feb 28 14:10 Credit 5.00 342.00 347.00 None (Credit purchase.)

    Hamarosan meglesz a távcsőre a pénz :)
    Ja és egy tipp érdemes egyből a FREE fülre kattintani, ott vannak a jó ajánlatok, bár van köztük macerás, de aránylag jól fizetnek! Ha jól néztem most jött egy újabb szponzor, szóval még több lehetőség van EM$ szerzésére!
  • Forrest Tomee
    #1511
    <i>"Az állatok nagysága a szinttől is függ amugy???"</i>

    Nem ez teljesen véletlen. Annyi, hogy a nagyobb pontos állatok óvatosabbak nehezebb észrevenni őket. Próbálkozz a hajnali órákban.

    Majdnem minden olyan online játék ahol háttérben szerverek is vannak, és az újdonságok jelentős része ingyenes, az fizetős.
    Nem szabad idekeverni a CoD vagy BF típusú játékokat, mert ott a fejlesztők/kiadók nem üzemeltetnek szervereket. Nem beszélve hogy a legkisebb módosításokért(pályák pl.) is pénzt kérnek.
    Ez egy F2P típusú játék ahol a többlettartalomért fizetni kell, mint ezer más online játékban.
  • gaberto
    #1510
    Akkor vásárlás nélkül esélyem sincs hogy átjussak egy másik pályára és más állatot is lőhessek?
    A szponzot linkek meg rosszak,olyan helyre akar regisztráltatni ahol már van regem.
    Szerinted nincs sponzoruk a fejlesztőknek?Van igy fizujuk is.Ugy hogy a többi játékhoz hasonlóan itt is megkellene hagyni a vásárlás nélküli haladást.
    Ha kell hirtelen 10 játékot feltudnék sorolni ahol lehet haladni vásárlás nélkül is,DE ITT NEM :(
    Vasárnapig van egy verseny amire neveztem,megprobálok jól szerepelni de kezdőként még 130 pontnál többet nem kaptam egy vadért se,igy megse fogom közeliteni az 1sőt aki 240 pont körül van most.
    Az állatok nagysága a szinttől is függ amugy???
  • Forrest Tomee
    #1509
    Egyelőre csak a cikk kommenteket tettem be, ha látom hogy van rá érdeklődés csinálok valami fórumot is, bár 10 év alatt a sok troll ellenére megszoktam az sg fórumát
  • Forrest Tomee
    #1508
    Sajnos Gaberto nincs jó hírem. Valamennyi pénzt akkor lehet szerezni, ha valamelyik verseny első 3 helyezettjében vagy. Vendégek ugye csak a mule versenyekre nevezhetnek be, mivel vendég 'jogkörrel' csak mule deert lőhetsz. Lehet whitetail deer-t láttál és azért nem tudtál lőni rá.
    Három hónapos tagsággal mindenre lehet vadászni(még fegyvereket is kapsz), minden szigeten. Ez 11 euro, azaz kb. 1000 Ft havonta. Szerintem nem vészes.
    Van még valamilyen szponzorlinkekre kattintós dolog, de azt egyáltalán nem ismerem és a fórumon is olyasmit olvastam, hogy macera.
    A fejlesztőktől pedig nem lehet elvárni, hogy ingyen dolgozzanak, mert kevesen vannak és folyamatosan adják ki az új tartalmakat, változtatásokat.
  • gaberto
    #1507
    TomeePapa az oldaladhoz meg külön GRATULA!
    Nincs benne semmi felesleges dolog ami manapság ritka :)
    De ha ott lenne vmi féle üzenőfal vagy chat akkor ott is lehetne online eszme csere és kihagyhatnánk e miatt egy másik oldalt.
  • gaberto
    #1506
    Sziasztok.
    Egy kérdés,pénzt vhogy lehet a játékban szerezni vagy csak vásárlással lehet?
    Mert ha csak vásárlással akkor a fejlesztőknek van még mit tanulni,ugyanis minden online játékot lehet vásárlás nélkül is játszani csak lassabb a fejlődés.
    Én hiába lővöm sorra a szarvasokat ( hímet,nöstényt ) néha találok gombát is,nincs a játékban pénzem.
    Volt mikor 3as szintű szarvast írt ki nekem a játék és nem engedett rá lőni se.
    A lényeg ha nem vásárolok játék pénzt nincs esélyem átjutni másik pályára és több féle állatra vadászni se?
    Ez azért fontos mert akkor többet nem játszok vele,feleslegesen nem pazarlom az időt olyanra amire felesleges.
    Ami kár lenne mert ilyen grafikáju vadász játékkal még nem találkoztam ( deer hunterekre gondolok ).
    Előre is köszönöm a választ.
  • Petyula79
    #1505
    De vártam már...csak hogy kipróbálhassam :) ! És Látom Dán nyelven is honosítható lessz ! ( Persze ez csak nekem öröm ,de öröm :) )
  • Forrest Tomee
    #1504
    A mai peccsel Doc boltjában, kapható a .308-as puska!
    További infó.További infó
  • Forrest Tomee
    #1503
    Beraktam a GYIK-be is ezt a kérdést, mert többször felmerült. Ott van az aktiváló oldal címe is, mert emlékszem anno nekem nem volt egyértelmű.

    Ha győzöm lesz holnapra egy állatok szekció is.
  • Forrest Tomee
    #1502
    Sajnos nem lehet kapni Magyarországon a dobozost. Azt hiszem csak Németországban van megfogható dobozként.(talán US-ban is)
    Ha nem idegenkedsz a netes vásárlástól én itt vettem: simmarket:theHunter
    Vásárlás után kapsz emailben egy kódot, azt be kell írni a hivatalos oldalon és azonnal upgrade-eli az accountodat. 4 hónapos tagságot ad egy csomó mindennel együtt.(fegyverek, egyéb cuccok a link alján látod)
  • #1501
    Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy nálunk kapható e a Retail dobozos verzió és ha igen menyibe kerül .Tomee Papa kúrva jó a weboldal amit csináltál csak igy tovább
  • hajman
    #1500
  • Forrest Tomee
    #1499
    köszönöm, igyekszem frissen tartani.
  • Petyula79
    #1498
    Tomee ! Hogy a jó isten áldjon meg ezért a tettért .
    Nagyon király !
  • MauroN
    #1497
    Gratulálok! Szép weboldal. Átlátható, letisztult, és a fogalmazás tökéletes. Elismerésem.