1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Jammer
    #1576
    Óóóóh bakker tényleg! Hát mindjárt tökön szúrom magam! :) Következő lenne a kérdésem. Ha megveszem a másikat is az hozzáadódik ennek az idejéhez gondolom. Tehát akkor fél évre fizettem elő gondolom. ( Az életben soha többet nem veszek semmit fél órával ébredés után... :DD )
  • Forrest Tomee
    #1575
    1 hónapja kb. 2 fajta 3 hónapos csomag van, az egyik (az olcsóbb) csak előfizetés a másik az előfizetés+fegyverek ( ez van a kezdőknek) Nem lehet hogy véletlenül csak a 3 hónapos tagságot vetted meg?
  • Jammer
    #1574
    Sziasztok.


    Olyan problémám lenne, hogy befizettem az első 3 hónapra de az invertorym nem frissült, semmilyen új fegyvert nem kaptam. Mi lehet a gond? Nem akartam egyből a supportnak írni gondoltam megkérdezek pár tapasztalt játékost előbb... :)

    Köszi!
  • MauroN
    #1573
    Köszi.
  • Forrest Tomee
    #1572
    Mindenfelé, bár ritkásabb területeken, út mellett több van. Ha sűrű az aljnövényzet nehéz észrevenni. Ha a huntermate van a kezedben és a közelbe van a gomba, akkor ccsipog egyet.
  • Norby646
    #1571
    Megoldódott. Letöltöttem a teljes játékot a hivatalos oldalról, és így megy. :) Azért köszi!
  • MauroN
    #1570
    Gombák hol találhatóak? Mert én még egy darabot sem találtam. Igaz, ritkán játszom, de akkor is..
  • Forrest Tomee
    #1569
    Nagyobb update rengeteg volt az elmúlt 2 évben. Új területek, állatok, fegyverek, achievemnt rendszer stb... (nem reklámozni akarom, de az aláírásomban szereplő oldalon sok infó van, hetente frissítem az új információkkal)
    A mutli-val kapcsolatban, úgy veszem ki a hiv fórumon 1-1 hozzászólásból, valamin törik a fejüket, de semmi hivatalos.
    Bár ez az a játék szerintem, ahol semmi értelme egy multinak vagy coop-nak.
  • Forrest Tomee
    #1568
    Nincs valami írásvédelem a telepítendő könyvtáron vagy valami vírusirtó nem engedi a háttérben a torrentet?
  • Árnyvadász
    #1567
    Multi nincsen. Újdonság meg annyi lett, mint amit korábban ígértek. Új szigetek, fegyverek, állatok. Most már van európai helyszín is. Aztán ott van egy jobb, komolyabb szarv szimulátor és jó pár megvásárolható felszerelés, mint sátor vagy fára szerelhető vadászles, ami akár ott is hagyható a helyszínen.

    Alapvetően persze ugyanaz a lényege, csak a választék és a tartalom lett több.
  • xalyy
    #1566
    Hello! Kb 2 éve játszhattam ezzel a játékkal azóta valami újdonság? Még mindig nincs multi? Vagy valami nagyobb update? Thanks
  • Norby646
    #1565
    Sziasztok! Tudnátok segíteni? Régebben már játszottam a játékkal, azóta vettem egy új gépet és gondoltam kipróbálom. Letöltöttem az oldalról a launcher-t, fel is rakta az alap launcher-t, ami elvileg indítás után letöltené és telepítené a játék többi részét. Természetesen error-t kapok, ("failed to write torrent file"). Launcher.log-ot megnéztem, leszedtem a torrentet (pontosabban 2-t) a linkről ami volt a log-ban. telepítettem, másoltam, de sehogysem jó. Folyton csak error ablakok jönnek, de a játék nem akar elindulni. Van vmi ötletetek mit lehetne ezzel kezdeni? Köszönöm előre is a válaszokat! :)
  • Forrest Tomee
    #1564
    Valami gond van a nyomgenerálással, sok a panasz a fórumon is. Remélhetőleg hamar javítják.
  • #1563
    Ez az új frissités a nyomok megváltoztatásával egy rakás sz.r lehetetlen kibogozni nem tudok lekövetni egy vadat sem normálissan tegnap öt sérült vadat veszitettem el mert össze vissza mentek a nyomok azelőtt meg egyet sem .Katasztrofális logikátlan irányváltoztatások a vadnál azelőtt mindig ki tudtam silabizálni merre mehetett a vad pont mint az életben most kaotikus nyomok tönkelege ,de hogy jót is mondjak az agancsok nagyon szépre sikerültek csak igy tovább
  • V Domino #1562
    Nagyon jó vadászaton vagyok túl.Félóráig követtem egy moose nőstényt,úgy hogy szinte csak a cserkelés elején láttam,meg kb 20 perc múlva megint,mégsem értem utol,mert nem akartam futni.Láttam egy mackót is útközben,de hagytam,annyira rácuppantam a szarvasra.:)
    Aztán mikor a sátorverésre kinézett helytől kb. 10 méterre voltam, a patak túlpartján megugrott egy gyönyörű agancsú whitetail(ahogy távcsőben láttam),de nem bánom,holnap majd folytatom.:)
  • Forrest Tomee
    #1561
    Egy jó tanács: ne fuss folyamatosan, mert el sem tudod képzelni mennyni állat szalad el akiket nem is gondolod, hogy ott vannak körülötted. Ha nem sátorból mész hanem a vadászházból , ott lehet futni az első kétszáz métert, de utána csak sétával érdemes menni. Ha pedig a GPS kör közel jelzi a vadat akkor csakis guggolva osonni. Egyes vadak vaddisznó és medve még osonva is észrevesz 50-60 méteren belülről.
  • GameOne
    #1560
    Nem vagyok nagy vadászjátékos ezt most megmondom, de ez a játék annyira szép lett és hangulatos, hogy több időt bele fogok ölni. Hoztam egy videót róla kedvcsinálónak, ebben csak egy fácánt lőttem a végén. Viszont van benne egy rész mikor esik az eső az is valami csodálatos :)

  • V Domino #1559
    Ok,kösz a gyors a válaszokat,így már világos.Közbe rájöttem,hogy helyem se volt a hátizsákban,vszeg ezért se engedte felszedni.

    Nekem 10 kemping cuccosom van,azokhoz még nem nyúltam.
  • Forrest Tomee
    #1558
    5 sátrad lehet lerakva max. egyszerre az összes mapon.
  • Nesu
    #1557
    a sátor állandó (felszerelés váltása bármikor),viszont van egy szundi felszerelés ,amit 20 alkalmas és meg kell venni ,ha elfogy .
  • Nesu
    #1556
    Nem ,nem marad ott ,közel kell menni és ki adja a menü lehtőségben ,hogy mit akarsz .a lehetséges válaszok az össze szedés és vagy a felszerelés böngészése ...
  • V Domino #1555
    Üdv

    Vettem egy sátrat,de nem értem pontosan,hogy működik.Leraktam egyet,de nem tudom felvenni.Akkor ez ottmarad spawnpontként állandóra?
    Másik,egy szettet 5-ször lehet lerakni egymásután,vagy 5 helyre,és az ott marad végleg?Ez nem tiszta nekem teljesen.
  • Nesu
    #1554
    sose gondolj hatalmas dolgokra .mindig a súly számít vagy az aggancs pontozása .általában a súly velejárója az aggancs pontjainak
  • HunGe
    #1553
    Köszönöm, megoldottam:)
  • HunGe
    #1552
    Ez a feladat.
    6 Points of Madness
    Description
    You really helped me out there... I think... I think that I am almost ready to introduce you to my herd. Not yet though, first you need to take care of a problem for me.

    A young 6 point Bull, have been running around the Greens attacking travelers.

    Think he's got some sort of neural disease. Take him down before he hurts someone.
    Objectives
    Harvest male Elk with at least 6 typical points.
  • Nesu
    #1551
    mi a feladat ,mit írnak a feladatszabóban ?
  • HunGe
    #1550
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem hogy a 6. Roosevelt Elk misszióban, merre is kellene keresnem azt a bikát? Én úgy értelmezem hogy valami Greens körül lófrál, de hiába keresek a térképen ilyet nem találom.
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • Forrest Tomee
    #1549
    Szia

    Mivel töröttel játszol, nem látod a statisztikádat. Eredeti játékkal(aminek van ingyenes verziója) minden statot a játék szerverén tárol(skillek, achivmentek, vadászatok, fotók sbt)
  • bettly
    #1548
    Sziasztok,tudom egy kicsit hulyen hangzik ,meg egyelore a tort jatekkal jatszom,van valami megoldas hogy valamikepp vissza nezzem,valahol a jatekban a lelott allatokat ? vagy ennyire hibas lenne, hogy nem mutat semmit, Elore is koszonom,ez egy szuper jatek
  • Forrest Tomee
    #1547
    Szépen rendbe rakták a napokban a hunter store-t, nézd meg a "Wayfarer" kezdő csomagban lévő 12 GA Pump Action Shotgun (Wood)
    .357 Revolver (Black) kell-e. Ha nem akkor elég a basic csomagban a 3 hónapos, az 5$-al olcsóbb.
  • mormota32
    #1546
    sziasztok az lenne a kérdésem melyik csomagot válasszam nekem több féle fegyverem is van de nem tudom melyik csomag érné meg a basic members hips vagy a starter bundles valamelyik a 3 hónapos közűl
  • norbee46
    #1545
    Az első bika
  • norbee46
    #1544
    Sziasztok!

    Mai napi termés:


  • Forrest Tomee
    #1543
    Igen, bárhol vannak gombák. Kisebb-nagyobb, színes, pöttyös. A GPS készülékkel gyűjtöd be, mint az állatokat. Vadászat után az összefoglaló oldalon feltünteti az elejtett állatok után a gombákat is.
  • peterr80
    #1542
    Megtaláltam
  • peterr80
    #1541
    Sziasztok, A netes, azaz eredeti verzióban tudok valahol felbontást álítani. Sajnos túlbecsülte a program a gépemet és mot bár tökéletes a grafika de sajnos ugy akad mint az állat. Szerintem 15 fps körül lehet. Megoldás van erre?
  • ricsa008
    #1540
    írnátok valamit erről a gomba dologról hogy kell elképzelni? megyek az erdőbe és nini ott egy gomba?
  • peterr80
    #1539
    Köszönöm, kipróbálnám de sajnos most már el sem indul, uninstall gép ujrainditása ujratelepítés és mindig ezt kapom : Nem megfelelő verzió
    Nem is gondoltam a rejtett app data mappára, nekem nem jelent meg ezért nem is gondoltam rá hogy rejtett lehet. Ha megint müködésre tudom bírni akkor feltétlen kipróbálom. Köszönöm a választ
  • romero1
    #1538
    Ha gond lenne a grafikai tulajdonságok beállításával:
    1. (Windows 7) A "C:Felhasználók/Felhasználónév/AppData/Roaming" mappában
    a "TheHunterSettings_local.cfg"-t írd át "TheHunterSettings_live.cfg"-re.
    2. A játék mappájában - thehunter\game - állítsd be a felbontást és a grafikai részletességet a "Settings.exe"-ben.

    az appdata asszem rejtett alapból , először tedd láthatóvá .
  • peterr80
    #1537
    Sziasztok. Tört játknál tud valaki megoldást a grafika álitására?
    A settingsben hiába álitgatok mert a játékban nem történik semmi. Xp-re találtam megoldást, de nekem win 7em van. Szóval ha tudtok segítsetek légyszives