1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • mormota32
    #1616
    én már kétszer is végigjártam az új pályát de barnamedvének még a nyomát se láttam merre találhatók???
  • VDomino
    #1615
    Nem,én egyetértek veled.Ha te olyan szerencsés vagy,hogy a való életben is vadászol,akkor természetes,hogy azt szeretnéd,hogy a játék is minél realisztikusabb legyen.Én azt mondom,inkább ezeket a dolgokat raknák rendbe,mint új területek meg fegyverek,én már így is a bőség zavarával küzdök,nekem nem hiányzik más.Mondjuk azt is megértem,hogy új játékosokat akarnak bevonni,nekik meg ez kell.
  • Forrest Tomee
    #1614
    Egyébként én már lőttem lábon vadat és húzta a lábát.
  • #1613
    Először is köszönöm a válaszodat Tomee.Azt mondod kapcsoljam ki a nyomjelzőt hát ez elég extrém kihivás lenne pont a vérnyomok bénasága miatt adva van egy csodás játék kitünő grafikával és mint az előzőekben már emlitet gyermeteg hibák miatt majd hogy nem élvezhetetlen az egész . A másik a 200 m probléma már ne is haragudj más játékoknál sem veszik figyelembe kinek milyen erős gépe van, akié nem birja vegyen erősebbet vagy ne játsza én teljesen egyet értek Doaino val skálázhatóvá kéne tenni azért szopjunk mi mert másnak szarabb a cucca ez sem igazán fer .Doaino a következő sorok pedig neked szólnak , én nem azt mondtam hogy a meglőtt vad nem viselkedik máshogy hanem azt hogy egyhangúan reagál bár milyen lövésre legyen az sebzés vagy dögre lövés . A dögre lövésnél eldől mint egy darab fa nézz meg más ennél sokkal rosszabb vadászos játékoknál ezt kitűnően megoldották pl Deer hunter 2005 vagy a Cabelasok találatkor az állat még néha fel is bőg fájdalmában ami hatalmas filinget ad az imént emlitett ezer éves játékoknak . Sebzésnél viszont ebben a játékban nem csinál mást a vad mint lecsapja a fejét és szél sebesen futni kezd kis túlzással gyorsabban mint a nem meglőtt társai ez azért elég nevetséges szerintem . De lehet hogy én túl szigorúan nézem ezeket a dolgokat mert én a való életben is vadászom talán bennem van a hiba .
  • VDomino
    #1612
    Szerintem ezek a távlövő versenyek egy szűk hardcore rétegen kívül mást nem érdekelnek.Az egyszeri júzer,mint én is,inkább arra vágyna,hogy kicsit több élet legyen a játékban.Jelenleg tök értelmetlen egy távolabbi domboldalt vagy erdőfoltot távcsövezni,mert tuti hogy nem lesz ott semmi,amit be lehetne cserkelni,pont emiatt a korlát miatt.Gondolom a játékmotor engedné,hogy megcsinálják normálisan.
    Múltkor egy szarvas pont a határon mozgott,egyszer eltűnt,egyszer megjelent,nem volt illúzióromboló kicsit sem.
  • Forrest Tomee
    #1611
    "Ezt a 200m-t meg skálázhatóvá tehetnék,aki akarja,tehesse feljebb,én kifejezetten szeretek meszebbről lőni,nagyobb a kihívás."

    Jó lenne, de ezt nem lehet megcsinálni a távolságlövő versenyek miatt. Egyenlőtlenséget szülne.
  • VDomino
    #1610
    Én párszor még úgysem találom meg,hogy bekapcsolom,lehet ez az én bambaságom.Kb 80%-ban tüdőlövést osztok ki a .300 Bolt Action Rifle-vel,mégis megugrik sokszor.
    Azt mondjuk cáfolnám,hogy a sebzett vad nem viselkedik máshogy.Legutóbb egy Elk-et lőttem meg,aztán nem találtam persze,majd kb 10 perc múlva feltűnt egy furcsa viselkedésű bika,fejét lógatva lassan járt,hívóra nem reagált egyáltalán.Leterítettem,aztán a statisztikából kiderült utána,hogy ez volt az előzőleg meglőtt vad.
    Ezt a 200m-t meg skálázhatóvá tehetnék,aki akarja,tehesse feljebb,én kifejezetten szeretek meszebbről lőni,nagyobb a kihívás.
  • Forrest Tomee
    #1609
    Egyébként ha kihívást keres az ember a játékban ki kell kapcsolni a nyomjelzőt, akkor nehezebb megtalálni a vadat
    Ahogy követem a fórumot és a beszélgetéseket, hivatalos infókat ezek pont nem fognak változni. Ezek várhatóak a közeljövőben vagy idén:
    új térkép márc végén +1 új faj, szeretnének kicsit variálni az íj vadászaton talán lesz több féle nyílhegy. A játék menüje és a webes megjelenítés egy nagy ráncfelvarráson fog átesni. Talán év végén kijön egy új, egzotikus map, feltehetőleg afrikai vadászterület. Elvileg színesítik az achievmenteket, érdekesebb feladatokat is betesznek majd.
  • Forrest Tomee
    #1608
    Nem tudom honnan ered ez, hogy kapcsolatban vagyok veluk. Annyira ismerem oket, mint ti. Semennyire. A weboldal-blogot azert csinalom mert tudom, hogy sok jatekos nem beszel jol angolul es legyen egy kis infojuk.
    Az elszaladassal kapcsolatban, ha megnezel videokat, sok vad elszalad ha nem tudo vagy sziv lovest kap az eletben is. Nagyban fugg mekkora kalibert hasznalsz.
    A. 200 meter rendelesi tavolsag azert van hogy a gyengebb gepeken is fusson a jatek kulonben nagyon szaggatna. A ver tenyleg bena ez ketsegtelen, a mozgasmodellek nem tudom mennyire varialhatok ezzel a graf. motorral.
  • #1607
    Még egy pár gondolatot had füzek az előzőekhez ami a meglőtt állatot illeti.Itt van pl még a vér nyomok egyhangúsága bár milyen szervet ér a lövedék szinte ugyan annyi permet szerű kis pöttyöket láthatunk hozzá teszem akár milyen fegyvert használunk legyen az sörétes vagy golyós azon belül is kis vagy nagy caliber a vér menyisége egyforma. A meglőtt vad viselkedése igen csak kiszámitható nyil egyenesen szalad amerre a lövés után fordul nincs más dolgunk mint megkeresni a lövés helyét és egy kettő rátalálunk semmi kihivás nincs az utánkeresésben . Hol ott a valóságban a vad lövés után úgy viselkedik mint a részeg ember kóvájog össze vissza a soktól meg a vérveszteségtől
  • #1606
    Sziasztok lenne egy pár dolog ami egy kicsit zavar ebben a remek játékban ,amit irni fogok ez főleg neked szól Tomee Papa mert tudtommal te kapcsolatban állsz a fejlesztőkel. Ami leginkább zavar az a vad találat jelzése és az eszt követő reakció , meglövöm az állatot egy picit megrázkódik és mint Flesh Gordon szél sebesen elszalad szinte esélyem sincs bevinni a második lövést mire nagy nehezen ráviszem a célkeresztet addigra meg eltünik a képernyöröl mert ugyebár 200 m nél messzebb nem lehet az állatot meglátni szerintem ezek a gyermeteg hibák rengeteget elvesznek a játék élményből .Nézzétek csak meg a Deer hunter 2005 játékot a nem dögre lőtt vad lényegesen belassul a találat helyéhez képest legyen az láb ,tüdő , gyomor megfelelő reakciót vált ki vonszolja magát mint az életbe. A dögre lőtt vadnál ugyan ez a helyzet ebben a játékban eldől mint egy papir méta , a hasonló vadászos játékoknál min pl a cabelas vagy a hunting unlimited legalább 7, 8 féle kép esik össze a vad sőt még hangot is adnak ki pedig az imént felsoroltak igen amatőr játékok . Jó lenne ha a jövőben orvosolnák a fejlesztők ezeket az apró kis hibákat
  • Jammer
    #1605
    Hát azzal gond nincsen hisz a jatek gyönyöru, lassan egy eve jatszom rendszeresen es nemigen birom megunni. Persze van mas is mellette de ez egy biztos pont jelenleg... :)
  • Forrest Tomee
    #1604
    Izgalmasak ezek a versenyek. Ha nagyon akarja az ember előbb-utóbb összejön egy érem, csak kitartás kell. Sajnos az időeltolódás miatt sokszor van, hogy úgy fekszem le, hogy 2-3 vagyok, reggel mikor felkelek már felcsúsztam a 8-9. helyre. Lényeg, mint mondtam a kitartás.
  • Jammer
    #1603
    LOL kb eddig tartott... :) Második vagyok, egy srác 368-at lott... De szép bak omg! :)
  • Jammer
    #1602
    Nem nagyon szoktam kommentelni, de rendszeresen olvasom a forumot. Nagyon sokat tanultam-okultam innen. Jelenleg elso helyen allok a Best Bull Starter versenyben egy egész szép (353) Elk bika elejtése után... :) Eddigi legjobban 355 volt szoval a sajat rekordomat nem dontottem meg. :) Meg nincs egy trofeam sem szoval izgulok az em annyira nem erdekel mert az eleg jelentektelen mennyiseg. :) Remelem nem dontik meg bar meg van masfel nap. :D

    http://hunlockheed.thehunter.com/site/score/?id=104005769

    Bocsi az ekezetekert, angol billentyuzetrol irok.
  • gyigyi22
    #1601
    koszonom a valaszt.ded valaki segitség elöre is köszönöm
  • Forrest Tomee
    #1600
    Sajnos ezt nem tudom, paypalt használok csak.
  • gyigyi22
    #1599
    még egyet. egyből le is vonja vagy több smst kell kuldenem

  • Forrest Tomee
    #1598
    Ha regisztráltál a thehunter.com oldalon, belépsz aztán store menü->hunter store itt kiválasztod a neked megfelelő csomagot a Starter Bundles tartalmaz fegyvereket a basic membership nem. Ott vannak az árak is. Klikk amelyik kell aztán feljönnek a fizetési lehetőségek. 2 mobilos van a dao meg a zMobile. Országfüggő melyik hol megy.
  • gyigyi22
    #1597
    sziasztok segitsetek nekem legyetek szivesek.elö szeretnek fizetni de telorol hogy kell és mennyibe kerül.elörrer is kösönöm a választ
  • Dávid 12
    #1596
    és mi az a 10-es ott?10x-er lehet csak használni vagy mI?:S
  • Forrest Tomee
    #1595
    Vadászat megkezdésekor a sátrat berakod a táskádba és a játék közben alapból az 5-ös billentyűvel lehet elővenni.
  • Dávid 12
    #1594
    És vettem egy kemping csomagot sátor,táska,bicska aztán hogyan kell azt hazsnálni,mer nem tudom a játélkban megjeleníteni...??valaki tudja?
  • Dávid 12
    #1593
    Helló! Hogyan lehet venni 3 hónapos licenset 500 em$-ér??
  • mormota32
    #1592
    sziasztok az lenne a kérdésem még tavaly tudtam vásárolni 500ms a telommal de most nem engedi csak 1000ret tudok megvenni miképpen tudok 500at vagy kevesebbet venni?
  • norbee46
    #1591
    Köszi remélem minél előbb!
  • Forrest Tomee
    #1590
    Novemberre ígérték, de múlt héten megkérdeztem és azt mondták nincs semmi hivatalos infó még róla. Idén gondolom kijön azért.
  • norbee46
    #1589
    ÜDV. Mindenkinek!

    Azt szeretném kérdezni hogy mikorra várható az új csigás íj?

    Mai vadászat eredménye:
  • Forrest Tomee
    #1588
    Novemberre ígérték.
  • mormota32
    #1587
    sziasztok nem tudja valaki mikor fog megjelenni a játékban a tripod?
  • VDomino
    #1586
    Igen,ismerős a szituáció.:)
    Nálam az a "gond",hogy hiába határozom el,hogy mire megyek,ha egy ígéretes nyomot látok,akkor muszáj ráállnom,és lőttek az eredeti tervnek.

    A sátor az nagyon hasznos,na meg a hátizsák,így mindent magammal tudok vinni.
  • TBeckett
    #1585
    Hát sajna én is nehezen tudok rá időt találni, ráadásul ez nem 5 perces piffpuff :) tegnap éjjel is éjfélkor ki akartam lépni de egy moose bömbölt, gondoltam még rámegyek gyorsan, hát plusz egy óra üldözés lett, de nagynehezen elkaptam...:) muszáj volt vennem egy sátrat mert egy nekifutásra redfeather falls-on sose tudok északra eljutni
  • VDomino
    #1584
    Üdv a klubban!

    Felvettelek,winchester23 vagyok.Nagyon zsír ez a játék,kár hogy mostanában alig van időm felülni a lesre.:)
  • TBeckett
    #1583
    Sziasztok!
    Kb 1 hete találtam rá erre a gammára és nagyon elkapott a hangulata, vettem is pár cuccot meg 3 hó licencet, nem elégedtem meg amule deerel :). Még kicsit ügyetlen vagyok a vad becserkészésben, de sikerült már lőni így is ezt azt (sokat segítetta magyar oldal is meg a fórum is). Ha vki úgy gondolja vgyen fel nyugodtan friend-nek mivel még nincs egy ismerősöm sem :). anevem TBeckett
    Jó vadászatot.
  • antibuli
    #1582
    köszönöm

    bíztam abba hogy van már olyan thehunter.exe ami már tudja a többi helyet is

  • Árnyvadász
    #1581
    Sajnos csak a Logger's Point lesz neki játszható és mindig ugyanabban az időpontban tud csak elindulni, ha jól emlékszem ez délelőtt 11 óra volt. Hiába lő le állatot, nem lesz neki elszámolva és nem fog tudni medvét vagy rénszarvast lőni.

    Viszont megvan neki az összes fegyver, hívók, ruha stb. Meg a LP térképen lőhet bármit, nem csak mule deer-t, ami az ingyenes verzió sajátja.

  • antibuli
    #1580
    Sziasztok!

    Regisztrálva vagyok a thehunter.com -on és az egyik uokaöcsémnek is megtetszett a vadászat. Mivel nincs netük ezért az Offline verzióval a LoggersPiont nevű félszigeten kergeti a szarvasokat. Van e arra bármilyen mód, hogy medvére vagy rénszarvasra vadásszon egy másik térképen. Az nem baj ha nem lehet menteni...
    előre is kössz a választ
  • Astinos
    #1579
  • Jammer
    #1578
    Köszi szépen, megvettem! :)
  • Nesu
    #1577
    Igen !
    A vadászengedélyed lejárta 3 hónappal megnyúlik ,és a fegyvereket is megkapod amelyeket nem kell megvenni még egyszer .
    Én is erre vártam ,hogy csak az engedélyt kelljen meghosszabbítani .

    Üdv