1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • ricsa008
    #416
    sőt a tapasztalati pontokat sem adta meg
  • ricsa008
    #415
    lőtem egy szép bikát és nem adta meg a küldetést ez mért van pedig 5-6 fős csordának a bikáját lőtem ki gyönyörű volt ahogy ott álltak a les előtt
  • zeoos
    #414
    és így néz ki a valóságban

  • Solt
    #413
    Szuper!!! Így most még idegesebben várom a kódot! :D

    Köszönöm Uram! ;)
  • zeoos
    #412
    Bullet weight/type Velocity Energy
    55 gr (3.6 g) BT 4,058 ft/s (1,237 m/s) 2,012 ft·lbf (2,728 J)
    65 gr (4.2 g) BT 3,746 ft/s (1,142 m/s) 2,026 ft·lbf (2,747 J)
    75 gr (4.9 g) HP 3,447 ft/s (1,051 m/s) 1,979 ft·lbf (2,683 J)
    90 gr (5.8 g) SP 3,203 ft/s (976 m/s) 2,051 ft·lbf (2,781 J)
    105 gr (6.8 g) BT 2,986 ft/s (910 m/s) 2,080 ft·lbf (2,820 J)

    Íme a játékban szereplő .243-as lőszerek ballisztikai adatai
  • Visitor
    #411
    ó ezt megnézem
    youtuben szoktam keresgélni de az tömve van a... nem túl etikus felvételekkel
  • Falcon87
    #410
    Szerintem... erre külön nem figyeltem oda, de majd megnézem.
  • MelWin
    #409
    Mivel igen kedves ember vagyok, így megosztom veletek a kedvenc oldalamat, ami tömve van horgász/vadász műsorokkal. :)
  • mama 2
    #408
    Nem tudtok valami vadászós játékot amit lehet kapni cdgalaxisnál/576-nál. X360-ra is jöhet!
  • Solt
    #407
    Szerintem meg kell... ne legyen mindegy, hogy 30 méterre vagy 200 méterre miképpen kell célozni... illúzió romboló, ha elsütöd a fegyvert, a másik oldalon meg időigény nélkül megjelenik a lövedék...
  • zeoos
    #406
    De mivel a játékban nem kell tüzér módjára nagy távolságokat átlőni, így nem is kell a ballisztikával foglalkozni. Még a szélirány és annak erőssége sem befolyásolja a pontos lövést, mint egyes sniperes filmekben.
    Főleg ha nyomot követsz a bozótosban ... mire meglátod a vadat, majd kiüti a szemed olyan közel van (persze ha egyáltalán betudod cserkészni).
  • zeoos
    #405
    Ballisztika ellenőrizhető (nagyjából) a tábor melletti lőtéren.
  • Solt
    #404
    Ha bárhol látszik becsapódás, földön, fán, akkor tesztelhető... :)
  • Solt
    #403
    Ez rendben van, de én arra gondolok, hogy van önálló élete a lövedéknek... tehát időbe telik-e amíg odaér a célhoz, illetve van-e pálya görbéje, vagy nyíl egyenesen megy! :)
  • zeoos
    #402

    Párosan szép az élet (természetesen mivel a csajokat szeretem, a "pasi" meg már úgy is felvan szarvazva, így hát az utóbbit lőttem ki)

  • MelWin
    #401
    Ui.: A 388-as remek komment, a 385-ösnél megijedtem, hogy valami gyanúsan pöttyös gombát ebédeltél :D
  • MelWin
    #400
    Egyébként hason fekve stabilabb a fegyver, nem remeg annyira a kezed. (Legalábbis így olvastam, most nem tudom letesztelni.)
  • MelWin
    #399
    Nem volt az nagy táv, sima 4x-es távcső van a puskán... Egyébként célzáskor remeg a kezed (megfelelő légzésnél is), sajnos a lövés sem látszik az állaton (egyelőre), így nehéz megítélni a ballisztikát.
  • zeoos
    #398
    Kell lennie valamilyen ballisztikának, mert messziről nem is olyan egyszerű levadászni akármit. A kézremegés csökkenthető a levegő visszatartással, de úgy sem áll meg teljesen a fegyver mozgása (és túlzottan sokáig a szuszogást sem tudod visszatartani).
  • Solt
    #397
    A képek alapján nem úgy tűnik...
  • mama 2
    #396
    Várni kell egy VIP kódra. Csak sokat. Én már vagy egy hete regisztráltam két E-mailre, és egyiken sem jött meg mégxD.
  • Solt
    #395
    Segíts magadon, Isten is megsegít...
  • Vadasz18
    #394
    Valki segitsen már...mert regisztráltam, de csak egy e-mailt kaptam, amibe csak megerősíteni tudtam a regisztrálásomat....ezek után, hogy tovább?
  • MelWin
    #393
    Nem jelenik meg a lövedék, és ez elég nagy baj. Work in Progress... Zavaró, hogy nem látod a találatot.
  • Falcon87
    #392
    Van ballisztika.
  • Solt
    #391
    :))

    Egyébként Te, hogy érzékeled, van valami ballisztika, vagy ahova célzol ott "megjelenik" a lövedék, és csak a kézremegés befolyásolja a célzást?
  • zeoos
    #390
    Lihegtem picit (meg az asszony mondta, hogy ne roncsoljam szét a belsőségeket, mert szalontüdő lesz a vacsora)
  • Solt
    #389
    Miért nem a mellkasára céloztál? :)
  • zeoos
    #388

    Mindjárt nyolc óra és éppen csodálom a tájat:



    Itt vagyok éppen:



    Alig szúrtam ki, mert tök csöndben bandukolt felém:



    Ha már ilyen vakmerő volt, hát megcéloztam:



    Erre már nem fog elmenekülni:



    Nem szép lövés, de mivel szemből jött:





  • Falcon87
    #387
    Nem is lehet :)
  • ricsa008
    #386
    faszom 2 napig nem volt netem:( ma voltak itt a szerelők már tuti hogy nem tom meghosszabítani:(
  • zeoos
    #385
    Jahh ... működik, de át lettem rakva "GUEST"-ba. Most már csak őzeket tudok lőni.
    Pedig jó lenne mielőbb medvét és vadászt ledurrantani (vadászt csak azért, mert vaddisznónak nézném)
    .... és mikor lesz géppisztoly benne? (vagy vállról indítós?)

  • Vadasz18
    #384
    Sziasztok!
    Tegnap reggeztem a Játék honlapján, kaptam egy e-mailt amivel megerősítettem az registrálásomat!
    Ezekután kapok még kettőt? Egyikbe a Passworom lesz a másikba a VIP kód?
  • MelWin
    #383
    Türelem, nem osztottak mindenkinek kódot. Több, mint 40000-en regisztráltak, több lépcsőben engedik be a játékosokat a bétába.
  • MelWin
    #382
    Most próbáld, már működik.
  • zeoos
    #381
    Héééékás! ... próbálok belépni, erre ezt kapom

    "The Hunter website is temporarily unavailable
    due to scheduled maintenance.
    We are sorry for the inconvenience. Please try again later."

    Nos majd later visszanézek.
  • Kry
    #380
    sziasztok
    már régóta figyelemmel követtem a the huntert, csak azóta megfeledkeztem róla most pedig örömmel látom hogy már elvileg lehet játszani(?) Azt nem tom hogy regeltem meg is erősittem a regisztrációt, ám nem küldtek semmmilyen passwordot. Ez azt jelenti hogy már nem is fogom megkapni, vagy csak várnom kell még?
  • Falcon87
    #379
    Bocsájss meg, de ez a topik nem erre való.
  • tommygear
    #378
    nagyon eltüntél te is
  • DaemoonHunter
    #377
    Köszi a felvilágosítást!:)