1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Visitor
    #456
    nekem is tetszik hogy fizetős, főleg mert folyamatosan fejlesztik és ez is ad egy kis realitást a játékhoz

    ha tényleg olyan jó mint a képekből/videókból reviewekből tűnik, a gatyámat/szoknyámat is odaadom érte
  • Solt
    #455
    Ámen! :D Egy dologgal egészíteném ki... íjat AKAROK! Reflex íjtól, a több húrosig mindent! :D
  • bajgunar
    #454
    Sztem meg teljesen reális!
    Egy igazi, valósághű vadász szimulátort akarnak létrehozni!!!!
    Namármost akkor meg fizess az engedélyért, hogy lőhess állatot!!!
    Jah, meg jó lenne, ha pl a töltényért is fizetni kéne, meg pl egy jobb távcsőért, meg járgányért is, meg másik puskáért, szinte mindenért!
    Akkor legalább Multi-ba nem lesz olyan, hogy feljön a szerverre az idióta külföldi baromállat, mint DH05-be, majd oson utánnad, te meglátsz egy WR Buck-ot, és a baromarc elkezd lövöldözni mindenfele, h elzavarja!!!
    Az engedélyek is úgy lehetnének szerintem, h havonta vehetsz bérletet PL Whitetail vadászatára, vagy pulykára!
    Vagy megveszel egy bérletet, és azzal kilőhetsz teszemazt 10 szarvast!
    Vagy pl jobb fegyvert akarsz, akkor pénzért veszel magadnak a 243 -as helyett egy 300-as Bolt Action Rifle -t! Rá, nem egy 4x -es távcsővet, hanem 12x -eset!
    És mindezt elfogadható áron!
    Bérlet 10 szarvasra 10$
    4x12 -es Scope 3$
    10db töltény 2$
    Például! Nem ??
    Én fizetnék ezekért! Ha ilyen minimális jelképes áron lennének!

    Gondolj bele! Karácsonykor jön a Barátnőd!
    "-Édesem! Vettem neked egy jobb puskát a The Hunter game-be, jelentkezz be, nézd meg! Tetszik?"
    "-És kértem rá neked egy nagyobb távcsövet is!"
  • zeoos
    #453
    Hegyi oroszlán? ... az meg milyen állat?
    Ezek szerint hegyioroszlán sportcipőm van és nem puma?
  • zeoos
    #452
    Sok hunting game's van a világban:
    például itt... meg itt... itt is ... még egy hely ... és még lehetne sorolni napestig
  • MelWin
    #451
    Szerintem viszont a deer hunter széria igenis jó volt :) DH2005-el egész a the hunterig játszottam. Elég realisztikus, hangulatosan néz ki, van benne multi. Nálam idáig az a játék a csúcs, a hunter még nem előzte meg... Jó úton halad afelé, hogy megelőzze, de még nem...
  • ricsa008
    #450
    szvsz az összes eddig kijött vadász játék egy nagy kalap szar:S ez az első ami megpróbálja visszadni a vadászat hangulatát ha kevés is a lőhető vad fajta.
    (talán még a régi Hunting Unlimited volt talán elfogadható de az is csak addig amíg az ember rá nem jött arra hogy mindenévba szinte ugyanazt adják ki csak más menüvel)
  • MelWin
    #449
    Én azt nem bírtam elviselni :) DH2005 után ritka nagy csalódás volt, max 1 óra játék után már töröltem is.
    Egyébként meglátjuk, hogy mennyibe kerül egy fullos licensz... Amennyiben havi 10 dolcsi magasságában lesz, akkor nem halok bele, másra hülyeségekre többet költök :) Legyen olyan a játék, mint amit szeretnék, és akkor nem sajnálom a pénzt. Jelen állapotában egyébként nem költenék rá. Na jó, könnyen beszélek, augusztusig elvileg megmarad a warden licenszem... :)
  • mama 2
    #448
    Értem. De hát az akkor olyan unalmas:C. Hogy mindig csak Mule deer semmi más.
    Mondjuk most felraktam a deer hunter tournamentet ott mondjuk van hegyi oroszlán,kecske, jávor szarvas, pulyka meg mindenxD. De jó az is:D.
  • Solt
    #447
    Kegyetlen a világ... játékpénzért semmit nem adnak... fordulj az ENSZ, emberjogi bizottságához!
  • MelWin
    #446
    Azt. Ingyenes játéknál csak mule deert lőhetsz.
  • MelWin
    #445
    Sajna hiába is keresed a lövés helyét, egyelőre nem látszik az állaton... Remélhetően ezt javítják, mert igencsak idegesítő dolog.
    A spotting arra való, hogy ha távcsővel megfigyeled az állatot (kiírja jobb felül az adatait), akkor az állatka bizonyos időre kap egy piros körvonalat. Minél magasabb a szinted, annál tovább marad meg a piros körvonal, ergo annál könnyebben veszed észre az aljnövényzetben, miközben már a puska távcsövével próbálod célba venni.
  • mama 2
    #444
    Azt akarod ezzel mondani, hogy: ha nem veszek igazi pénzért licenszet, ami belerak a játékba más állatokat is, akkor csak szarvast lehet lőni? Na neee
  • Solt
    #443
    Kipróbálnám én, ha végre megjönne a kulcs! :)
  • zeoos
    #442
    Sajnos a lövedék becsapódását nem láttam az állaton (még akkor sem amikor odamentem hozzá) ... aztán a kegyelemlövést is szívtájékra adtam le, így még a "vadász-segéd" készülék is csak egy részre mutatta a találatokat.
    Multkor már említettem viszont, hogy a tábor melletti gyakorló lőtéren megtudod nézni, azaz ki lehet próbálni, hogy a lövedéknek van-e valamilyen röppályája (én ennyire nem mélyültem még el a dolgokban)
  • Solt
    #441
    Volt esése a lövedéknek, vagy oda ért célba, ahova a célkereszt mutatott? (magasságra gondolok)

    Az egy dolog, hogy gyengül a lövedék ereje, az is fontos, (nekem) hogy röppályája is van-e?
  • zeoos
    #440
    Apró hibát véltem felfedezni:

    Állok a magaslesen egy dombtetőn. Dudálok ... visszabőgés ... várok. Igen ám, de az őz nem a tisztás felöl érkezett a lankáson, hanem a domb aljától. Jött-jött, bőgött ... már láttam is. Aztán valahogy nem tudott megkűzdeni egy emelkedő szakasszal és csak egyhelyben toporgott (le-fel rángatózott az egész állat) ... dudáltam ... visszabőgött, erőlködött a feljövetelel, de semmi. Nyíl egyenesen akart a hang irányába jönni, de megakadt.

    Mondjuk elvártam volna, hogy egy kicsit kerülve egy járható úton bandukoljon felém (de nem). Az a remegés pedig amit produkált? Hát nem semmi volt. Nehéz volt eltalálni azt a pillanatot amikor éppen célkeresztbe került, de végül is sikerült lelőni.

    MÁS: Ballisztikáról és a lövedék valósághűségéről csak annyit, hogy ritka lehetőség a játékban, de sikerült elég messziről becélozni egy nőstényt. Teljesen ideálisan oldalt fordult, megállt ... tehát volt időm becélozni a tökéletes helyen ... igen ám, de hiába volt minden körülmény profin összeszervezve, csak megsebesítettem az állatot, azaz nem lett halálos a lövés. Nem menekült el az állat, hiszen egy-két lépés után összerogyott, de hiába a pontos találat, a lövés még sem lett végzetes a számára.
  • zeoos
    #439
    Most jól megaszontad magyarul ... majdnem értettem is az egészet, csak pöti-kleine problem, hogy no speak englis
  • zeoos
    #438
    Nálam a következő a helyzet az új felállásban (guest):

    csak magaslesről, a vad odacsalogatásával vadásztam (kvázi semmi követés)

    három csúszka van a statisztika megjelenítésére:
    -shooting .243 rifle (vadászat) ... jelöl valamit
    -tracking mule (követés) ... többet jelöl
    -spotting mule (pontosan nem értem ez mit takarhat) ... semmit nem jelöl

    Mivel nem követtem semmit és a statisztika még is ezt jelöli elképzelhető, hogy felcserélődtek a dolgok?
  • MelWin
    #437
    Még nincs info. Az biztos, hogy neked, mint előregisztráltnak olcsóbb lesz. "We have had a lot of questions about licenses and people worrying that suddenly they will not be able to play when their Warden License runs out.

    Let us take the time to put your minds at rest.
    As explained in your initial invite the 7 Day Warden License sent to our pre-registered fans is a Gift to say thank you for your patience and support and intended to give you a chance to experience as much as possible of theHunter before the rest of the world comes in.

    When theHunter Store opens our pre-registered fans will also be able to get new licenses at substantial discounts.

    All that will happen when your 7 days runs out is that your License reverts to a Guest Status.
    So do not worry, you will still be able to log in and play."
  • ricsa008
    #436
    apropó vásárlás még nincsenek árak hogy kb mi mennyi lesz majd?
  • ricsa008
    #435
    na! hát az még valami :D legalább nem unatkozok aztán jövő héten küldi haver a fear2-t postán
  • MelWin
    #434
    Be tudsz lépni, de licenszeknél warden helyett guestet látsz, a játékban pedig csak mule deerrel futsz össze. Sajnos a többi állatot csak akkor lőheted, ha kinyit az online shop, és lehet licenszet vásárolni.
  • ricsa008
    #433
    ok thx .
    holnap mi várható? egyszerűen nem tudok majd ide fellépni ? vagy csak a játékot nem tudom majd elindítani?
  • MelWin
    #432
    Nézegetem fórumot, más is panaszkodik olyan hibára, hogy confirmed killt nem regisztrálja a server. Úgy látszik, hogy van egy kis pittyputty...
  • MelWin
    #431
    Ez így van :)
    Akkor ezek szerint yardban méri az eltérést?
  • zeoos
    #430
    A nemzetközi yard megfelel 0,9144 méternek. 1 yard = 3 láb (feet) = 36 hüvelyk (inches)
    Hihetetlennek tűnő adatoknál azért azt se felejtsük el, hogy a .243 Win egy elég lightos paraméterekkel rendelkező méret, már mint a kaliber/hatótávolság viszonylatában. Kedvelt tipus, de még véletlenül sem egy "medveölő".
  • MelWin
    #429
    Murphy törvénye... Gyorsan le akartam tesztelni, de persze most először nem jött szarvas a kedvenc magaslesemhez :) Sajnos csak holnap tudom ellenőrizni. Arra azért figyelj, hogy a skilleknél a főoldalon a legmagasabbat mutatja, tehát ha a puska skilled pl. 2es, akkor hiába lősz pisztollyal. Van külön egy menüpont, ahol szépen lebontva minden skilledet látod. Ezt a bikát simán el kéne fogadnia, megnéztem, hogy milyen missionoket kell teljesítened. Hunt a Whitetail buck.
    Fórumon jelezd a fejlesztőknek, illetve ha van hozzáférésed mantis adatbázishoz, akkor ott.
  • ricsa008
    #428
    azt hiszem nem is baj hogy holnap vége lövöm a szebnél szebb bikákat de nem fogad el semmit



    ez az utolsó 10 perce lötem de persze nem fogadta el
  • ricsa008
    #427
    nem is az a baj de az utlolsó mule deer biztos megvolt 8 pontos 130kgos volt és gyönyörű agancs de 1. nem adta meg a küldtést. az oldalon nem mozdulnak a tapasztalati ponot mutató csikok pedig azóta már legalább 4 óra követtem állatokat és 3 at lőtem. magyarul mintha fenn se lennék
  • ricsa008
    #426
    nem értem:S
  • MelWin
    #425
    Próbálgatom a számolgatást, de a fene se tudja... Yardnak túl nagy az eltérés, talán feet lehet?
  • MelWin
    #424
    Amennyiben whitetale deert lőttél, akkor nem tudom. Abból mindegy milyet lősz, csak legyen meg az első bika. Mule deerből viszont legalább 8 pontosat kell lőnöd.
  • ricsa008
    #423
    Valami nem jó hiába játszom nem fejlődök. most is lőtem egy bikát de nem fogadja el a küldetést
    mi nem jó? pedig 13-áig még van 2 nap
  • MelWin
    #422
    Frankó :) A röppályánál a +- miben van számolva? A sebességet és az energiát írja, de ezt nem igazán értem.
  • zeoos
    #421
    Ha valakit valóban érdekel a ballisztika:

    .243 Win táblázat

  • MelWin
    #420
    Youtube helyett egyébként ezt az oldalt ajánlom, itt is amatőr videók vannak.
  • MelWin
    #419
    Egyébként érdekesek a reklámok is. Olyan választék van tápokból, mintha macskának vennéd :) Nagyon figyelnek rá, hogy a legjobb minőségű állatállományt neveljék ki.
  • MelWin
    #418
    Ehhh... elnéztem :) Mármint a youtube van azzal tömve :) Úgy már érthető.
  • MelWin
    #417
    Nem túl etikus? Ha valahol, akkor itt etikus vadászatot látsz... Mindegyik profi vadász műsor, olyanok, amiket kinti tv csatornákon adnak. Nem egy szutyok fishing&hunting channel :) Ott csak a magyar műsorok a jók...