1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • MelWin
    #576
    Szép reggelt!

    dxdiag: Régebben küldtek egy levelet, amiben csakugyan kértek egy levelet, amiben kérték a teljes nevedet, illetve a dxdiag-ot. Erre a címre kellett elküldeni: [email protected]

    Videokari: Itt meg tudod lesni, hogy különböző benchmarkal/játékkal melyik kártya hogyan teljesít. tomshardware Ezek után persze érdemes meglesni, hogy melyik mennyibe kerül...

    ATI/Nvidia: Nekem egy öreg 8800GT van, még csak nem is gyári tuningos. Jelenleg ennyire van húzva: 742/1855/951 Kutya baja, szépen megy vele a játék. Az viszont tény, hogy jelenleg ár/érték arányban az ATI kártyák jobbak. Régebben mondjuk viccből sem vettem volna, kínszenvedés volt belőni alá egy linux drivert :)

    Asrock alaplap: Igazi plug&don't touch!&play cucc :) Nagyon olcsó, de ne akarj semmit sem állítgatni rajta, főleg ne órajeleket... Kérdéses, hogy Visitor mennyire akarja buherálni a gépet. Egyébként én is arra szavaznék, hogy pici ráfordítással egy alsó kategóriás Gigabyte lap jobb lenne helyette.
  • ricsa008
    #575
    kellene választani egy házigazdát én Melwin re teszem a voksom
  • Solt
    #574
    "A tesztereknek még: úgy olvastam a honlapon, hogy el kell küldeni a dxdiagotokat a honlapon megjelölt címre (lásd fórum thehunter.comon).
    Azt hiszem anélkül nem küldenek kódot.."

    Ezt tudná valaki cáfolni, vagy megerősíteni? :)
  • Falcon87
    #573
    Najó, hülyékkel nem vitatkozom... Nemtudom honnan vetted, hogy ez laptopba van, de azt megállapítom, hogy fingod sincs a témáról... úgyhogy fejezd be az offolást, és légy tájékozottab. Okoskám.
  • nonicks
    #572
    off:khm..azt nem mondtad hogy laptop-ba akarsz VGA-t!
    on: 1 hét telt el azóta hogy regeltem a thehunter.com-ra
  • Falcon87
    #571
    És képzeld, létezik :)
  • Falcon87
    #570
    Bazdmeg, két számot felcseréltem :)
    Egyébként írd már be google-be ahelyett hogy kötekedel te fosch -.-
    Nincs jobb dolgod, már nem azért?
  • nonicks
    #569
    hd4750 vagy hd4570 döntsd már el!:D(amúgy szerintem egyik se létezik :D(
  • Falcon87
    #568
    :DDDD
  • Falcon87
    #567
    :D szerintem meg van olyan kártya hogy ati hd4570 :D
    és nem ilyet veszek
  • nonicks
    #566
    :D szerintem nincs olyan kártya hogy ati hd4750 :D
    vagy ilyet veszel: ?
  • Solt
    #565
    "Mindenesetre az jól látszott, hogy az NVIDIA csal, ugyanis az nfs.exe-t 1234.exe-re átnevezve megjelentek az árnyékok, és persze csökkent az fps-ek száma."

    Teljes cikk
  • Falcon87
    #564
    Az. Mert?
    @Solt: exe átnevezéses trükk?! Bővebben?
  • Solt
    #563
    Én ár/érték arány párti vagyok... amelyik jobb, azt veszem, de amit az NV jelenleg csinál ( és akkor még az exe átnevezéses trükköket nem is említettem ) az nekem már sok erkölcsileg! :) Sok sikert hozzá... ;)
  • nonicks
    #562
    hd4750???
  • Falcon87
    #561
    Ismerem, én is hallottam már erről. A 9600 is egy 8800Gt asszem csak magasabb órajelekkel. Vannak ilyenek. Nekem jelenleg az alaplap, és a vga is gigabyte, nekem az valahogy szimpi. Nvidia párti vagyok, de most gondolkozok egy gigabyte hd4750en...
  • Solt
    #560
    Csak Asus, vagy Gigabyte! Más alaplapot nem szabad megvenni... még ezek között is akad kaki...

    Íme az átnevezés...

    Ez már nem az első akciójuk, amikor csak a név és az ár változik, minden más marad. Ez a fejlesztés NV módra... :D Ez volt a 8800GTS 512--->9800GTX---->GTX250 útja is...

    Nem tudom pontosan a 9800GT-nek mi volt az elődje, de az "utódja" látható. Gerinctelenek... elvből nem vennék jelenleg NV kártyát... főleg, hogy az ATI-k ár/érték arányban messze jobbak most... ;)
  • Falcon87
    #559
    Azért nem hiszem hogy az alant megnevezett videokártya átnevezett lenne. Asrockot csak azért írtam le mert ez pl kurvaolcsó :D
  • Solt
    #558
    A világért sem akarnék vitát generálni, de asrock alaplapért pénzt adni botorság, ráadásul manapság az átnevezési cirkuszairól elhíresült nvidia termékek megvétele még tetézi is ezt! ;)
  • Falcon87
    #557
    Én még a második küldinél járok, nem hajlandó befejezettnek tekinteni a fattyú :(((
  • Falcon87
    #556
    Gépfejlesztés?
  • Falcon87
    #555
    Alaplap: ASROCK G31 M-Gs ~ 11.000Ft
    VGA: ASUS En9800Gt 512Mb ~ 32.000Ft
    RAM: Kingston 2048Mb DDR2 800Mhz ~ 6.500Ft
    Táp: Corsair VX450W ~ 20.000Ft
    Proci: Intel Dual Core E5300 ~ 22.000Ft
    Össz: 91.500Ft
    Persze ehhez jön még a ház, merevlemez, stb, ezeket te döntöd el.
  • MelWin
    #554
    Ezek után már csak alaplap és proci kell. (Feltéve, hogy a vinyó, a táp, és a ház jó, ami van)
  • MelWin
    #553
    Jobban jársz egy teljes gépcserével... Valószínűleg AGP-s alaplapod van, ahhoz csak jó drágán kapsz videokártyát. Egy PCI-E kari a töredékébe kerül, és jobb is lesz. Memóriával szintén az a helyzet, hogy a DDR RAM csillagászati árban van, kb. annyiért veszel +fél gigát, mint DDR2-ből 2 gigát.
  • Visitor
    #552
    A tesztereknek még: úgy olvastam a honlapon, hogy el kell küldeni a dxdiagotokat a honlapon megjelölt címre (lásd fórum thehunter.comon).
    Azt hiszem anélkül nem küldenek kódot..
  • Visitor
    #551
    Szia, köszi :) Akkor meglesz a karácsonyi beruházás. A vidikártya radeon 9600 abban biztos vagyok, hogy kevés lesz :(
  • MelWin
    #550
    Én is itt tartok... :) Whitetale deerből pedig 450-ről kéne lőnöm egyet.
  • ricsa008
    #549
    fiuk van egy kis gondom ami elsősorban a gyenge gép miatt van. most kaptam : Hunt a Mule buck worth at least 6 points from 375 feet or more ha jól értem 375 ft vagy messzbről most lőtem egy nőstényt próbából sikerült első lövésre de csak 319ft és akkor ért de már így is akardt a játék (ezért lövöldözök mindig 140-150re) magyarul 375re tuti hogy nem tudok ellőni ezzel a géppel még ha észre is veszem. most mit tegyek?estleg nem tudna nekem lőni valahogy egyet? ha nekem nem sikerül?mer más küldetésem nincs
  • zeoos
    #548
    Ma olyan ráérősen álltam a játékhoz: felmentem a toronyba, dudáltam és vártam. Jött is egy közepes bika. Megcsodáltam, de nem bántottam. Dudáltam tovább. Megjelent egy kisebb hím is, míg az előző már egészen ott volt az orrom előtt. Megint megnéztem őket, aztán nyomtam a dudát tovább. Egyszer csak rámcsodálkozott a nagyobbik, aki már karnyújtásnyira volt már csak, de végül is megijedt valamitől és elrohant ... persze a kisebb követte. Nem foglalkoztam velük, dudáltam rendületlenül. Oldalról megérkezett egy "kiscsajszi" és láss csodát az előző két bikuci is visszajött. Már hárman legelésztek az előttem lévő tisztáson ... én meg nyomtam tovább a dudát, mint süket a csengőt. Vártam, dudáltam és kis vártatva bejött amire számítottam. Megjelent a távolban egy szép hím példány. Fejedelmi agancs, jelentőségteljes megjelenés ... egy nehézsúlyú bajnok. Nagyon óvatos volt. De hát a duda hívó szavának ő sem tudott ellenállni és sajnos ez lett a veszte.
    Egy ideje nem játszottam, így a statisztikám visszaeset a kétszázmittudoménhányadik helyre. Viszont ezzel az egy akcióval ismét előrejöttem a 75.helyre.

    Jobb felső sarok felé van a díjnyertes bika ... igaz ali látszik még, de csak ezen a képen látszanak mind a négyen (ott van az egyik fa tövénél)
  • zeoos
    #547
    Ejj-ejj! Pedig osztozhattunk volna
  • Hmuda
    #546
    Akkor van még időm. :-)

    Addig meg elleszek a DH05-el.
  • MelWin
    #545
    ft az feet, vagyis láb. Durván számolva 1/3 méter. A lényeg, hogy ennél közelebbről kell megfigyelned egy szarvast, lelőnöd nem szükséges. Akkor veszi a megfigyelést teljesítettnek, ha pl. távcsővel megkukkolod jól, és a jobb felső sarokban kiírja az adatait.
  • MelWin
    #544
    Szia!

    A videokártya így nem látszik, de sajnos azt kell mondanom, hogy ez a gép már megérett egy cserére... A 2,6-os P4 alulról verdesi a játék minimum követelményét, az 512MB RAM pedig főleg kevés.
  • zeoos
    #543
    Mit jelent - mit jelent? ... lelőttél egy bikát és fizess be 150000 Ft-ot ... a számlaszámot majd küldöm
  • ricsa008
    #542
    Spot Mule Deer Buck, under 150ft ez mit jelent? a ft azt ha jól sejtem távolság de a spot az mi is ?
  • Falcon87
    #541
    De ráértek gamelni :D
  • Visitor
    #540
    Üdv ismét, tudnátok esetleg segíteni? Mindig kész gépem volt, és nem nagyon értek a hardvercserékhez, stb...


    Itt a dxdiagom, mit kéne újítani hogy fusson (élvezhetően mindenképp) a játék?
  • ricsa008
    #539
    mikor és melyik les a legkapósabb ?(naktak melyik jön be a leginkább? ma lőtem 2 bikát és 1 nőstényt követés után (az egyik kb 2m -re sétált el mellettem miközben én hasaltam a fűben)
    holnap megint les akcíoból akarok gólt lőni :D
  • ricsa008
    #538
    én 4 hónapot vártam :( kitartás
  • Hmuda
    #537
    Kábé mennyi idő alatt kap valaki kódot? Ma regisztráltam és csak szeretném tudni, hogy nagyjából mennyi várakozásra számítsak.