1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • ricsa008
    #616
    Hi Herczeg,

    theHunter is rapidly approaching release to the public.

    At this stage we want to make sure that, here at theHunter Team & Emote Games, we are meeting our commitment to the high standards of gameplay and service that we have set ourselves and how they match up to your expectations.

    With this in mind we would like to ensure that you have received your VIP Code.

    If you have received your theHunter VIP Code, please reply to this e-mail with YES as the Subject Title and text of your reply.

    If you have not received your theHunter VIP Code, please reply to this e-mail with NO as the Subject Title and text of your reply.

    We are looking forward to hearing your opinions, feedback and suggestions.

    theHunter Team

    ez mit jelent? most kaptam mailbe
  • Falcon87
    #615
    Azért ez a kis sziget sem olyan kicsi, nekem a területtel van a legkisebb bajom. A szarvasok futásán javíthatnálak, mert ez a rángatózás nem valami profi dolog. De ez se nagy gond. A gond a trófeaterem és a szarvasok egyediségének hiánya, és legalább a bétában benne lehetett volna az összes állatfaj, mert nem jó dolog, hogy fizetni kell egy demoért.
  • ricsa008
    #614
    jah valami olyasmi :S először véglegesíteni kellene aztán kérni érte pénzt
  • MelWin
    #613
    Hjam... Egyébként még erősen béta a játék, de máris pénzt kérnek érte. Ez nem túl szép dolog. Nekem most nincs nagy kedvem játszani, egyszerűen utálok úgy lelőni egy szarvast, hogy utána nem nézegethetem meg alaposan. Nagyon gyorsan ki kéne adniuk a v6-os verziót, és belepakolni a pontozólapot. Arról nem is beszélve, hogy a kis szigeten kell kolbászolni, miközben látom, hogy ott van az a szép nagy terület, amit szívesen felfedeznék :) Most kicsit olyan érzésem van, mintha a DH2005 demoja fizetős lenne.
  • zeoos
    #612
    Valahogy a topic pörgéséből is az látszik, hogy nem sok fizetős user lesz ebben a játékban.
    Ha rájönnek a készítők, hogy hol rontották el és ráadásul korrigálnak is rajta, akkor még lehet belőle valami (mert valójában tényleg szépre sikerült a kivitelezés)
  • MelWin
    #611
    Szerintem meg MMO-hoz képest olcsó, csak éppen a reklámszöveggel ellentétben ez nem MMO :)
    "Kevésnek tartom továbbá a játékban felhasználható felszerelést és a becserkészhető állatok fajtáit is." Én is. A jelenlegi warden licensz tartalom max az ingyenes játékhoz lenne elégséges.
  • zeoos
    #610
    Őszinte leszek: drága!
    Nem az összeg egyszeri befizetése a sok, hiszen körülbelül ebbe a kategóriába tartoznak az új PC-s játékok legtöbbje, de ez utóbbiaknál megvan az az illúzió is, hogy magát a szoftvert tartalmazó lemezt a magadénak tudhatod, szerencsés esetben pedig adnak hozzá magyar nyelvű kezelési kézikönyvet is.
    Kevésnek tartom továbbá a játékban felhasználható felszerelést és a becserkészhető állatok fajtáit is.
    Dobozos kiadásnál ráadásul ott van a lehetőség, hogy végső esetben valamilyen nyomott áron továbbadhatod a dolgot, vagy ha nem bevezető áron akarsz az elsők között játszani, akkor kicsit később a hivatalos bolti kiadásban is sokkal olcsóbban megszerezhető egy-egy játék.
    Pamparampam: mindent összevetve drága!
  • MelWin
    #609
    Főleg, hogy elírtam, igazából az 15 év... :)
  • Falcon87
    #608
    Jelenlegi állapotában nem sokat fizetnék (gy.k:semmit) érte, de ha rágyúrnak, és megcsinálják azt amit leírtam, akkor megteszem azt, hogy félrerakok egy kis pénzt.
  • Falcon87
    #607
    Tizenkét év múlva már nem is fogok élni :D
  • MelWin
    #606
    Egyébként jelenlegi állapotában azt mondanám, hogy még ennyi is sok érte... Csendben jegyzem meg, hogy amikor indult ez az egész, akkor én az ingyenes tartalomra tippeltem annyit, amennyi jelenleg a full játék. Mindenesetre bízom benne, hogy gyorsan és sokat fejlesztenek rajta, és akkor megéri a havidíjat.
  • MelWin
    #605
    Dehogynem játszanál :)
    Átlag napi 2 órával számolva potom 12 év alatt összejönne a 15 hónap :)
  • Falcon87
    #604
    Ezért nem wowozok :D
    Egyébként kerülöm a 10000ft-nál drágább játékokat, főleg hogy manapság a mass effect, stalker, és egy csomó új játék magyarul, 8000-7000Ftért jön ki. És azokkal sokat játszik az ember :)
    De ezért a játékért ki fogom fizetni a pénzt.
  • MelWin
    #603
    Szerintem napjainkban ritka az olyan játék, ami 11000-be kerül, és egy év múlva is játszol vele. WoW-hoz és más mmorpg-hez nehéz hasonlítani, mert ez még közel sem olyan összetett...
    Az viszont tény, hogy a WoW havi díja (amennyiben 3 hónapot fizetsz egyszerre) 12 euro. Ez jelenlegi deviza eladási áron 54300Ft 15 hónapra :)
  • Falcon87
    #602
    ja ok :D
  • Visitor
    #601
    ö igen az egyértelmű :D wowot nem ismerem, de arra gondoltam h pl azt veszi 1 napnak amikor bekapcsolod (függetlenül attól hogy mennyit játszol egyhuzamban)
  • Falcon87
    #600
    Remélem, a pénzrendszer olyan lesz, mint pl. a second lifeban. Tehát küldhetsz be smst, utalhatsz bankkártyáról, és a játékban is vannak pénzszerzési lehetőségek. Természetesen kevesebb pénzt (pl.500huf) több kreditért (pl. 2000credit). Lenne egy egyenlegünk, azt tölthetnénk fel, és abból vehetnénk itemeket. Akkor, és ha persze sok vad, nagy online közösség, sok fegyver, akkor bőven megérné.
    @Visitor: Nyilvánvalóan :D gondolom mint a wowban. Életemben nem játszanék vele 15 hónapot :D

    Amúgy ték
  • Visitor
    #599
    Ajaj, ez csak úgy volna kifizetődő, ha minden nap játszanál mondjuk..
    A hónap akkor is telik ha nem kapcsolod be?
  • MelWin
    #598
    Ha csak egy évre nézzük, akkor sem sok. Kérdés persze van bőven.
    pl. Milyen gyorsan fejlesztik? Mennyibe kerülnek az új cuccok a játékban?
  • Falcon87
    #597
    Hát úgy igen :D
  • Falcon87
    #596
    Hát azért kb. évente megvenni 11000ért... ae remélem megéri majd.
  • MelWin
    #595
    Persze én nem mernék még ilyen hosszútávon gondolkodni, 13 dolcsiért 4 hónap bőven jó...
  • MelWin
    #594
    Warden licensz... Párszor már írtam róla, hogy mi lesz ingyenes, és mi nem :)
    Egyébként korrekt árak. 45 dolcsiért (jelenlegi elszállt dollár árfolyamot nézve 10700) 15 havi warden licenszet vehetsz. Azért az nem rossz :)
  • ricsa008
    #593
    és ez mit jelet ingyen már nem is lehet majd használni?
  • Solt
    #592
    Ha normálisan és folyamatosan fejlesztik, akkor korrekt!
  • MelWin
    #591
    Nos megvannak a warden licensz árak, itt megleshetitek.
  • MelWin
    #590
    A link nem volt hibátlan, inkább így :)
    itt
  • MelWin
    #589
    Engem is meglepett... A képen jelölt helyen döntöttem úgy, hogy leheveredek egy kicsit pihenni, a szarvasok pedig délnyugatról jöttek, az út túloldaláról. Egyébként ilyen közel a házikóhoz még nem találtam szarvast.
    [img=http://img502.imageshack.us/img502/9079/hazvb4.jpg]
    [img=http://img502.imageshack.us/img502/hazvb4.jpg/1/w271.png]
  • zeoos
    #588
    Kipróbáltam azt a bizonyos "fenti házikótól" elindulást, de nekem csak a hasravágódás jött össze
  • MelWin
    #587
    A szándék a fontos :)
    Sok gyakorlással lehet még ebből standup comedy :)
  • zeoos
    #586
    Nem baj, azért én jókat mulatkázom magamon
  • Solt
    #585
    Ez a vicceskedés nem megy neked... ne erőltesd! :D
  • zeoos
    #584
    Jó kis "anyagot" szedhettél be, ha már a lőtéren lévő cél-állatokat is élő bikáknak haluztad ... és egyből 6-ot? Ez valóban hatott!

    (gyorsan hozzáteszem: ez is egy vicc szeretett volna lenni)
  • MelWin
    #583
    Háromból hármat tudok cáfolni :) Egyébként tök mindegy, hogy ki moderál... Ennél nagyobb csipkelődés ne legyen, és akkor nincs baj :)
  • zeoos
    #582
    Félreértés ne essék: inkább viccnek szántam, mint csipkelődésnek.
    Természetesen MelWin kolléga alkalmasabb, rátermettebb és hozzáértőbb nálam.
  • ricsa008
    #581
    akkor vállalod te? nekem tök mind1 de pont az ehhez hasonlo hozzászolások miatt kellene
  • MelWin
    #580
    Na de kolléga... :)
    Egyénként tegnap elindultam a fenti házikótól, pár méterre meg kellett állnom, mert kuruttyolt a közelben egy szarvasbika. Hasra vágtam magam, aztán elkezdtem hívogatni. Pár perc múlva 6 bika sétálgatott felém :) Ennyit még nem láttam együtt...
  • zeoos
    #579
    "Nyali Bt. 2000" ... (ez már majdnem szerelem )
  • MelWin
    #578
    Egyébként kérdéses, hogy Visitor mennyit szánna vga-ra, illetve, mennyire szeretne belemászni a tuningba, de alapesetben én a 40e körüli kategóriában egy HD4850-est ajánlanék, 60e körüliben pedig egy HD4870-et.
  • MelWin
    #577
    Ui.: Bocsánat, durván összeszedetlen mondatok, de még elég korán van :)