1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • grebber
    #656
    Hol lehet feladatot kapni vagy csak ahogy belépek a játékba egyszerűen csak próbáljak elejteni egy állatot?
  • Solt
    #655
    Mindenki kap csak én nem? :( Mikor kértétek?
  • grebber
    #654
    Hehe másik mail cimemre is jött kod azt meg is kapta a haver!
  • Gando
    #653
    ezekszerint nem csipálja az atikat...
  • zira
    #652
    Sapphire Radeon X1600 PRO
  • Gando
    #651
    milyen a videókártyád? mert eddig úgynézki ugyan az a bajod mint nekem
  • zira
    #650
    rákattintok hogy "Go Hunt!", előjön a "The hunter" ablak ahol beállítom az opciókat (Texture/Shadow quality stb.), rányomok a "Start game" gombra erre előjön újra ugyanaz a térkép, hogy jelöljem ki a kezdő pozíciómat, kijelölöm és nem történik semmi, és nincs semmilyen gomb egyáltalán az oldalon.
  • Falcon87
    #649
    Klikk a jobb felső srokban leledző "go hunting" feliratra. Tádááám!
    Gando: vga drivercsere, vagy indítsd a honlaapról, ha nem onnan indítottad volna.
  • Gando
    #648
    ööö olyankor mivan ha rámegyek hogy go hunt, beállítok mindent és behozza a az optionos ablakot majd ha rámegyek hogy induljon el akkor feketeképernyő és vissza az asztalra...
  • zira
    #647
    sziasztok, megkaptam a vip kódomat, de nem tudom elindítani a vadászatot
    letöltöttem a 300Mb-es fájlt, telepítettem a klienst, fellépek az oldalra, nyomom hogy "Go Hunt", kijelölöm az induló pontot de nem történik semmi. Mit kell csinálni?
    írja hogy dupla klikk a mapon vagy egy klikk a listán, de egyikre se történik semmi. Mit csinálok rosszul?
  • Gando
    #646
    végre megjött a kulcs nekem is... valaki nem tudna egy rendszerkövetelményt mondani? nem kell pontos csak megközelítőleg
  • grebber
    #645
    Meg is van végre!! Életembe először valamit béta tesztelhetek.
    Amúgy milyen küldetések vannak bene leírnátok párat (soha nem toltam vadászos game-et még)
  • bajgunar
    #644
  • grebber
    #643
    Ha kapok majd valaha vip kodot akkor már tölthetem majd a bétát lefelé vagy mi?
  • zeoos
    #642
    Háááát igen ez olyan Cabela's-os jelenség ... de legalább nem csak növényevők vannak benne és a ragadozók megtámadhatnak.
    Azért az sem rossz a maga nemében, de elvárható lenne egy kis fejlődés Náluk is.
    Én mondjuk a horgászfelszereléseik miatt tartom Velük a kapcsolatot és abban egészen kíválóak.
  • Falcon87
    #641
    Komolyan? Lol :D
  • Visitor
    #640
    új cabelas mifene... még mindig piros pont jelzi az állatokat és csak oda kell sétálni lelőni? X)
  • Gando
    #639
    és nem csak az jobb...
  • zeoos
    #638
    Most éppen a Cabelas Big Game Hunter 2009-el játszom ... hát mit mondjak, ennek a The Hunternak sokkal, de sokkal jobb a grafikája!
  • Falcon87
    #637
    :O
  • zeoos
    #636
  • Falcon87
    #635
    Én még mindig a második questtel kínlódok, nem hajlandó elfogadni
  • Visitor
    #634
  • zeoos
    #633
    Sok szerencsét
  • zeoos
    #632
    Maximum ha belebogyóznak a szarvasok (de ezen a nyomon legalább ellehet indulni)
  • nonicks
    #631
    elhiszed, hogy lottózni fogok a héten ezekkel a számokkal?
    ja amúgy már 1 hónapja nem jön a vip kód
  • zeoos
    #630
    Tüskevárra megérkezett az első gólya ... jön a tavasz!!!
  • zeoos
    #629
    Nahh jól van, most az egyszer segítek

    Az e-heti lottó nyerőszámai a következők lesznek:
    - 7, 25, 34, 58, 63 (5-ös lottó)
    - 12, 16, 25, 36, 39, 42 (6-os lottó)

    ..... oszt utána már meg tudod venni

    (mondjuk magam alá csinálnék, ha tényleg ezeket a számokat húznák ki)
  • Visitor
    #628
    Húha megkaptam a kódom! Szerencse hogy tesóm laptopján menni fog, remélem nem haragszik érte... :)
  • MelWin
    #627
    Az a q... :)
    Ez nagyon durva, de sajna nincs rá fél milám :)
  • MelWin
    #626
    Kérnek egy választ, hogy kaptál-e már VIP kódot. Ha igen (vagyis már beregeltél, játszol) akkor nyomj egy választ a levélre, és a tárgy, valamint szöveg mezőbe írj egy YES-t. Ha nem, akkor ugyanez, csak NO-t írj.
  • zeoos
    #625
    vadászat otthon

    .... házi szimulátor (azért elkérik az árát )
  • zeoos
    #624
    tehát egyben az egész:

    theHunter közelít meg kibocsátást gyorsan a nyilvánosságnak.
    Ennél a színpadnál, amit persze csinálni akarunk, az, itt theHunternél a Team & Emote Games, találkozunk az elkötelezettségünkkel a játékmenetnek és szolgáltatásnak a magas standardjai iránt, amiket beállítottunk magunknak, és hogyan összeillenek az elvárásaidhoz.
    Ezzel elmében, akit szeretnénk biztosítani afelől, megkaptad a VIP Code-odat.
    Ha megkaptad a theHunterödet VIP Code a Subject Title-ként és a válaszod szövegeként YESSZEL válaszol erre az e-mailre.
    Ha nem kaptad meg a theHunterödet VIP Code a Subject Title-ként és a válaszod szövegeként NÓVAL válaszol erre az e-mailre.
    Várjuk azt, hogy halljuk a véleményeidet, visszacsatolásodat és javaslataidat.
    theHunter csapat

    magyarról-magyarra valaki
  • zeoos
    #623
    a webfordító szerint
  • zeoos
    #622
    vége:

    Ha nem kaptad meg a theHunterödet VIP Code a Subject Title-ként és a válaszod szövegeként NÓVAL válaszol erre az e-mailre.
    Várjuk azt, hogy halljuk a véleményeidet, visszacsatolásodat és javaslataidat.
    theHunter csapat
  • zeoos
    #621
    közepe:

    Ezzel elmében, akit szeretnénk biztosítani afelől, megkaptad a VIP Code-odat.
    Ha megkaptad a theHunterödet VIP Code a Subject Title-ként és a válaszod szövegeként YESSZEL válaszol erre az e-mailre.
    Ha nem kaptad meg a theHunterödet VIP Code a Subject Title-ként és a válaszod szövegeként NÓVAL válaszol erre az e-mailre.
  • ricsa008
    #620
    ez érdekes :D ide egy olyan kell aki beszél angol
  • zeoos
    #619
    eleje:


    theHunter közelít meg kibocsátást gyorsan a nyilvánosságnak.
    Ennél a színpadnál, amit persze csinálni akarunk, az, itt theHunternél a Team & Emote Games, találkozunk az elkötelezettségünkkel a játékmenetnek és szolgáltatásnak a magas standardjai iránt, amiket beállítottunk magunknak, és hogyan összeillenek az elvárásaidhoz.
  • zeoos
    #618
    webfordítás de csak 500 karakterig
  • zeoos
    #617
    Én is kaptam.
    Tehát speak englis "barátaim" ... mi is ez?
    Dankesőőőőőn