1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • nonicks
    #696
    MEGJÖTT A VIP KÓD!!!!
  • grebber
    #695
    Különböző módon? Találok nyomot és csak megnyomni lehet a gépet kiírja milyen állat és ennyi.Nem fedeztem fel hogy jó lenn másra is.
  • zeoos
    #694
    Szabály csak annyi van, hogy pulykára nem szabad távcsövessel lőni, a rőtvadra meg sörétessel.
    Még egy alapszabály a vad etikus lelövése (ha visszaolvasol a topic elejére, akkor sok információt megszerezhetsz a régebb óta játszóktól, vagy ott van MelWin kolléga, aki valós teszter ... érdemes kicsit olvasgatni)
  • zeoos
    #693
    Először is: probálgasd ki, mert a kezedben lévő készüléket különböző módon tudod kezelni is. Ha már ez megvan, akkor ...

    A csippantás azt jelzi, hogy valamilyen jelet fogott a masina. Ez lehet hang, vagy akár nyom is. Ha ilyenkor kezeled is a kézikészüléket, akkor különböző információkat kapsz. Ezek az adatok alapján már könnyebben betudod cserkészni a vadat.

    Konkrét kezelést azért nem írom le, mert akkor nem Te játszanál. Próbálgasd ... jó kis segítség az ott a kezedben
  • grebber
    #692
    Na nagy nehezen sikerült az első küldetést megcsinálnom és végre láttam állatot sikerült is leszednem egyből.
    Nem nagyon értem még a lényeget.Pl amikor megyünk kezünkben a műszer amikor becsippan az mit jelent?
  • zira
    #691
    Na végre sikerült nekem is kipróbálni. Mivel az én gépem kevés volt hozzá, ezért tesóm gépéről játszok. :)

    Nehezen találtam meg az első vadakat, de aztán jöttek szépen sorban.

    Nézzétek meg az első elejtett buckomat:


    Lehet hogy láma kérdés, de van valami szabály-rendszer? Hogy hány szarvast lehet kilőni meg ilyesmi?
  • grebber
    #690
    Szpért mikor kapjuk meg?
  • bajgunar
    #689
    Nyomj egy jobb egér gombot, miutánn használtad a dudát, szprét, stb..!!!
    Olyan készenléti mód szerüségből visszább fogja húzni a kezét! Szal érted?!?! A futás az meg az = E gomb 1x megnyomásával aktiválható!
    Ha egyáltalán aktiváltad!?
    A jó öreg MelWin barátunkat idézem!
    (A link-et javítottam, ha nem baj.)
    -"Egy kis segítség azoknak, akik most kezdik a játékot. Ez egy unofficial guide."
  • Andyka19
    #688
    Sziasztok! Na én is felraktaM a huntert, mit ne mondjak nagyon szép, és tényleg a motorja is nagyon ottvan ugyanis egyáltalán nem akad nem úgy mint a DHT. egy dolgot szeretnék kérdezni.
    a szereplőm mindig ilyen lassú? mikor benyomom a run mode-ot akkor is lassan ballag.
  • Falcon87
    #687
    :D
    Nekem fülesen van, azzal szoktam gémelni. De de tényleg van hangja a fegyvereknek.
  • EK1TEP
    #686
    Én fogtam felhangosítottam a hangfalat minden neszt halljak...lőttem egy vadat olyat szólt anyáél nemtudták mivan :D kutya elkezdett ugatni :D
  • Falcon87
    #685
    Várj.
  • Falcon87
    #684
    A két és fél órát a valóságban egészítsük ki 5-6ra :) ez így kb. reális. Söt. Van olyan, hogy ülsz kint a lesen 7-8 órát, és nem jön semmi... Általában ez van. De tényleg nem unalmas, mert így, hogy hallod a hangokat, figyelsz az árnyakra, meg ilyenek, izgalmas az egész.
  • EK1TEP
    #683
    Teljesen rámkattantak :D

  • grebber
    #682
    Semmi nem jön felmentem a magaslesre dudálta és lószar sem jött nemhogy vadak!
  • EK1TEP
    #681
    Rám mosolygott a szerencse!
    Remélem kivehető :)
    Nagyon sok nyomot találtam kakit, lábnyomot sőt bőgtek is...még nem lőttem le egyiket sem most várok még jobb példányokra :)
  • zeoos
    #680
    fürödj meg!
    De komolyra fordítva a szót: ne fuss, mert észrevesznek ... várj türelemmel és rejtsd el a szagod ... kövess nyomot, azaz használd a vadássegéd kézi készüléket ha hangot hallasz és figyeld a lábnyomokat és a drazséhegyeket (egyszerűen: szarkupac)
    Érdemesebb a felső táborból indulni (átállíthatod a kezdő időt is) ... szaladhatsz a tábortól a 2-3/-is magaslesig (persze ha közben észreveszel valamit, akkor lassíts le) ... menj fel a toronyba, dudálj és várj türelemmel: jönni fognak az állatok. Nem kell egyből legyilkolni az első megjelenő vadat. Várj tovább nyugodtan, dudálj a hivogatóval és idővel jönnek majd említésre méltó "trófeák" is.

    Egyszerűen éld bele magad, hogy vadász vagy ... járd az erdőt, figyeld a jeleket és etikusan végezz az áldozatoddal.

    Játék elejére!: jó ha tudod, hogy pulykára nem illik távcsövessel-, míg a rőtvadra nem illis sörétessel lőni. Ha megteszed, figyelmeztető üzenetet fogsz kapni (apropó üzenetek: figyeld a saját mappádat a játék elején, onnan tudhatsz meg dolgokat!)
  • grebber
    #679
    Legelején ilyen 100% hogy nincs!
  • Gando
    #678
    nekem még lehet tetszik csak nem megy XD
  • Gando
    #677
    elvileg van ilyen szagelfedő cuccos... azt kell fújkodni magadra
  • Hmuda
    #676
    Akinek nem kell a játék akkor elfogadom az accot amíg meg nem kapom a sajátom...ha már ennyi embernek nem tetszik. :P
  • EK1TEP
    #675
    szagomat?
    Azt meg hogyan?
  • Gando
    #674
    mert nem keresztül kasul kell futkosni hanem kussban lopakodni, ezek még látóteren kívül kiszúrnak ha csak úgy szaladgálva keresed őket, és rejteni kell a szagodat is..
  • TaRka0107
    #673
    De ott az oldalon valami Mission-t kell felvenni:D
  • EK1TEP
    #672
    Semmit :)

    Kezd idegesíteni hogy nemtalálok vadat :D
    Grebbernek lehet igaza lesz XD
  • TaRka0107
    #671
    Azt szeretném kérdezni h a 370MB után még mennyit tölt le?
  • TaRka0107
    #670
    Azaz pont most néztem meg és megkaptamD::D:D:D.d
  • TaRka0107
    #669
    Szevasztok!! Én még nem kaptam vipkódot! Pedig elég rég küldtem regeltem már!( 1 hónapja):D
  • Gando
    #668
    akkor szptunk :D
  • EK1TEP
    #667
    Nah emberek kipróbáltam!
    Grafika az sztem nagyon ütős!Erdő feeling nagyon átjön hangok minden frankó!kb negyed órát kóboroltam eddig még vadat nemláttam de tetszetős!



  • Visitor
    #666
    az bizony... nekem is az van... :(
  • nonicks
    #665
    lol te utánam kértél kódot :S
  • EK1TEP
    #664
    kb 1 hónapja kértem.Ma néztem és tádáám :D
  • nonicks
    #663
    mikor kérted a vip kódot? nekem több mint 1 hónapja nem küldik
  • nonicks
    #662
    jó de az életben nem unalmas a vadászat ...
    egy vadászos játék meg eléggé unalmas tud lenni hogy vársz 2és fél órát és nem jön semmi...
  • EK1TEP
    #661
    Hamar feladod!
    Szerinted az életben hogy kell vadászni?Kirakják eléd a szarvast?Ez ilyen játék.:)

    Nah már jön a játék nemsokára tesztelek énis! :P
  • grebber
    #660
    Ja oké megvan.Asszem ezzel vége is ennek a játéknak :(
    Lőjek egy szarvast.Szarvast kb csak egy 2 secnyit láttam amikor a távolban hirtelen megpillantottam de el is tűnt és egy ilyen alkalom volt csak.

    Követem a nyomokat és olyan pontra érek ahol már a kis térképen feketével bekarikáz egy területet hallom is bögni a szarvast vagy mit,de nincs további nyom a megadott írányon belül és a szarvast sem látom sehol :(
  • EK1TEP
    #659
    Nah végre megvan a VIP kódom!
    A játékot honnan tudom letölteni mert nemlátok sehol Download menüt..
    Profilom megvan és ennyi.
    Segítség!!
  • ricsa008
    #658
    a küldetéseket a weboldalon kapod olvasd el az újj üzeneteket
  • Gando
    #657
    úgynézki nem elég neki az ati 9600osom :(... cseszhetem ezt is :(