1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Visitor
    #736
    Még jó hogy a játék csak béta fázisban van. Lesz trophy room meg sebek is, ha jól tudom
  • Andyka19
    #735
    nnaa már egy másfél órája túlterhelt a szerver :D:D zsír
  • Andyka19
    #734
    az az elejtett/megsebzett vad nyomát mutatja.
    hát tény h szép a graf de azért a trophy roomot nem ártott volna belerakni.milyen már, hohy kb fél percnyi időre látom azt a vadat amiért kb fél-egy órát ültem a gép előtt... sztem ez így hülyeség.
  • Bitaboy
    #733
    Nekem is ez volt. Interneteztem közbe, és kifagyott. Ne csinálj közbe semmit, csak hagyd hogy töltse. Ha meg kifagy, akkor csak újraindítod, és onnan folytatja ahonnan kifagyott(legalább is nekem)
  • Matte
    #732
    lol

    NEGYEDSZER fagy meg az emote launcher.... le nem szedné...

    kurva anyját?
  • Bitaboy
    #731
    Azóta már megtaláltam. Azt kell mondjam attól hogy a játékban töltött 30 perc alatt nem találtam vadat, nem untam meg. Az erdő -a többi vadászós játékkal ellentétben ÉL! Csiripelnek a madarak, a harkály kopogtatja a fát, a varjú felrikkant, a fű ropog a lábam alatt. Egyszerűen CSODÁLATOS. 5 perc után teljesen kikapcsolt az agyam, és csak a játékra koncentráltam, beleéltem magam(ami nagy szó nálam), és azt sem vettem észre mikor leesett a PSP tokja a földre.
    Egyszerűen magávalragad az egész játék, és csak nagyon nehezen enged el.
    Most is csak azért léptem ki, hogy megkérdezzem: a földön találhatóak elszórva ilyen piros félkörök. Olyan mint egy szivárvány, csak egy színű.
    Amikor felveszem akkor meg a játék püttyögő hangot ad ki. Mire jók?
    Hogy tudjátok miről beszélek:
  • Visitor
    #730
    a neten keresztül.
  • Bitaboy
    #729
    Letöltöttem, elindítottam, de kiléptem mert szaggatott. Hogy indítom el a játékot?:D
    Mert nem talál a kereső sem indító exe-t, vagy bármit.
  • grebber
    #728
    A weboldalon kaptál levelet válaszolj eá és kapsz küldetést!
  • Bitaboy
    #727
    Én is töltöm. EZAZ!
  • Vadasz18
    #726
    Elkezdtem játszani a játékkal, de az a baj hogy nincs semmilyenféle küldetésem a mission cím allat ez van "You have not yet started any missions" ...nos ez mit jelent? Van valami más menüpont ahol fel kell venni a küldetésemet vagy ez hogy működik? Állatokat sem igazán találok bennne...pedig 1-2 órát cserkelek...felülök egy lesre várok, sípolok...semmi.
  • Béla9248
    #725
    Na szóval...király a game szép a grafika sőt gyönyörű! Letapostam 5km de nem igazán láttam vadat! Nyomokat igen meg bőgést is hallottam próbáltam is lekövetni ne dem igazán sikerült! Vki megtenné hogy nagyából elmagyarázná hogy miként is kellene ezt csinálni? A gps-en mutatja hogy merre menjek egy sávban két "kocka" kéken villog másik félig zölden gondolom ez azt jelenti hogy közel vagyok(?) bőgök is de semmi nem jön én meg ha megállok egy kicsit pihenni leúgrik a gps-en a 2és fél "kocka" 1re!
  • EK1TEP
    #724
    Jaja!

    ELÉRHETŐ MINDENKI SZÁMÁRA A JÁTÉK!
    WWW.THEHUNTER.COM
  • grebber
    #723
    Jött mail! Mindenki számára elérhető a Hunter!
  • Béla9248
    #722
    Köszi szépen regeltem és már töltöm is! Kíváncsi vagyok rá már nagyon!
  • EK1TEP
    #721
    2 ViP kódom van.Egyiekt nemhasználtam még.De el is kelt már :)
  • zeoos
    #720
    VIP-kód aktiváláson már túl vagy? Ha nem, hát kezd azzal.
  • Béla9248
    #719
    Sziasztok!
    Volna 1 kis problémám! Megkaptam a vip kódot de vmiért nem tudok bejelentkezni az oldalra! Nézelődtem hátha van jelszó emlékeztető de nem találtam sehol! Esetleg tudtok vmi megoldást rá???

    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Solt
    #718
    "Próbáljatok meg elkövetkeztetni a megszokott lövöldözős dolgoktól, ez a játék inkább a humánus gondolkodású és természetbarát embereknek készült, akiknek élve és csak megfigyelve ugyanolyan élményt nyújt egy-egy állat becserkészése, mint a természetesen hozzátartozó vadászat is."

    Már a legelső vadamat a kütyü és duda használata nélkül cserkésztem be, és csak agancsos jószágot vettem célba... igaz bolyongtam vagy 40-50 percet mire olyan vadat találtam, amit "nem sajnáltam"! :) Alig várom hogy legyen reflex íj... az lesz majd az igazi... :)
  • zeoos
    #717
    Elnézést ha valakit megbántottak volna a szavaim (nem állt szándékomban) és valóban nem vagyok vele tisztában, hogy a jelenlegi kezdő VIP kóddal milyen felszereltségű alapot kaptatok (annak idején valóban a kezdetektől volt spray, kétféle hívogató, kétfajta puska, egy maroklőfegyver, kétfajta távcső a megfelelő fegyverekre és egy kukker ... a ruházatot nem sorolom fel).

    Ek1tep! VIP kód nem ruházható át (sokkal lentebb én nyíltan megosztottam a kódomat a fórumozó társakkal, de senki nem tudta felhasználni).

    Amúgy a VIP-kód csak a kis szigetre enged betekintést, valóban felfoghatjátok demónak is, de eredetileg csak béta teszt szintű dolog (volt a kezdetekkor és azóta sokat fejlődtek a dolgok ... a mostani valós helyzetet nem ismerem) ... természetesen mivel MMO játékról van szó, így jár némi anyagi feltétellel a teljes kihasználás, de erről is olvashattok lentebb (árakat is találhattok).

    Sajnos tényleg hiányzik a trófea-szoba a játékból, de helyette a pontrendszer van úgy kitalálva, hogy senkit ne sarkaljon az eszetlen öldöklésre, hiszen semmi értelme.

    Próbáljatok meg elkövetkeztetni a megszokott lövöldözős dolgoktól, ez a játék inkább a humánus gondolkodású és természetbarát embereknek készült, akiknek élve és csak megfigyelve ugyanolyan élményt nyújt egy-egy állat becserkészése, mint a természetesen hozzátartozó vadászat is.

    Akik megtalálják ebben a kedvüket és nem hebrencs fps-harcosok, azok fizetni is fognak érte és figyelni fognak rá, hogy egyre előkelőbb helyet foglaljanak el a világranglistán. A többiek csak kipróbálják és továbbállnak.
  • EK1TEP
    #716
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy fölös ViP kódom! Küldjön PM-et akit érdekel!
  • Andyka19
    #715
    Köszi. :) Tényleg nincsen benne azóta sem találtam meg sehol. Úgyh erről ennyit xD
    amúgy meg ahogy látom trophy room sincsen. elég nagy kár pedig meg szeretném nézni, hogy miket lőttem le eddig.
  • Solt
    #714
    Amit kaptunk a kódunkért, az valami korlátozott verzió... fogd fel demónak! :)
  • grebber
    #713
    De én csak vadászgatok küldiket csinálok akkor nem kell fizetni. Vagy egy idö után igen?
  • dante3
    #712
    Ti hogyan töltöttétek le a gamet, kaptam kódot, kész az acc, lehúztam valami Emote launchert, és hogyan tovább? Pls
  • Solt
    #711
    Lesz? :D Már az... "My Account" -> "Hunter Store" és ott vannak a "Warden" liszenszek... ;)
  • grebber
    #710
    Fizetős lesz a Hunter vagy mi?
  • Solt
    #709
    Vitázhatunk ezen, de NINCS benne! :D Van ruha, távcső, fegyver, távcső a fegyverhez, van lőszer, és van az a duda, ennyi! Lehet látni, hogy elvileg hol kéne lennie a spraynek, de nincs ott!

    Én mindent elhiszek, nem véletlenül nyálaztam át az egész fórumot, és a telepítés után az egész játékot! ;) Mióta tesztelitek, közben fizetős lett... simán el tudom képzelni, hogy ez már csak liszenszelt verzióban van... Ha jól emlékszem másodlagos fegyverről is volt itt már szó... az sincs jelenleg... ;)
  • ricsa008
    #708
    Uram! a Jelen verióban van spray csak át kell nyálazni jobban és akkor meg található.

    Egy több hónapja tesztelőtől pedig tessék elhinni az ilyeneket
  • Solt
    #707
    Uram! Jelen verzióban nincs spray a kezdetektől! Most telepítettem, felvettem küldetést, átnyálaztam az egész inventory-t, de sehol sem található... ;)

    Egy hölggyel pedig tessék udvariasabban bánni... ;)
  • Andyka19
    #706
    lehet h tényleg láma vok de bizisten nem találom sehol xD
    a fegyverek után se :// végignyomtam az összes számot, de nincs. meg a betűket is.
  • zeoos
    #705
    Basszus! Ennyire már tényleg nem lehetsz ... pont az előző hozzászólásban írtam le

    Sok-sok felmerülő kérdésre van ám itt válasz a topicban, csak vissza kellene olvasni egy keveset. Valahol pont ebben a lehetőségben rejlik a fórum és a chat különbsége!!!
  • Andyka19
    #704
    :) hol lehet berakni a szagtalanítót? mert a lodge invertoryban nem találtam :S:S:S
  • zeoos
    #703
    Spray alias szpré a kezdetektől van, csak a fegyverektől visszafelé keresd (ne előre) ... de erre már biztos rájöttél azóta
  • zeoos
    #702
    A játék lényegét a főoldalon mazsolázgatva lehet megérteni, a konkrét feladatokat pedig a saját üzeneteidben olvashatod el.
    Üzenetet kapsz akkor is, ha valamit elrontottál (pl. etikátlanul gyilkoltál le egy állatot).
    Az egész játék valójában nem a hentelésről szól, arra ott vannak az idétlen akciójátékok. Itt legtöbbször barangolni kell, figyelni a jeleket, megfigyelni az állatokat és ha találsz egy nagyobb példányt és elejted, csak az ilyen akciókat jegyzi a játék (kvázi tök felesleges halomra lövöldözni a vadakat, mert semmit nem jelent - hiszen csak az egyre nagyobb trófeák számítanak a pontrendszerben).
    Simán csak a nyomkövetésért is jár pont a saját kategóriájában és ha sokáig figyelsz egy-egy állatot, akkor megnő az az idő is, amíg az állat piros körvonala kirajzolódik (amíg mondjuk fegyvert váltasz, vagy amíg a távcsövet lecseréled egy mordályra).
    Próbáltak a készítők egy valós vadászatra hasonlító játékot alkotni, visszaadni a természeti dolgok eredetiségeit csak úgy képileg, mint hangban (persze a technika határain belül).
  • zeoos
    #701
    Majdnem!
    Ha hangot érzékel, vagy nyomot talál az első nyomásra valóban csak az állatot azonosítja be.
    Viszont a következő kattintásra behatárolja, hogy a vad merrefelé található és mekkora körzeten belül.
    Megjegyzi továbbá a rögzített nyomot arra az esetre, ha nyomkövetés alatt elvesztenéd a fonalat, így visszatérhetsz az utolsó kiinduló pontra.
    Továbbá ha elejtesz egy vadat, akkor kiírja a vadászat paramétereit, az állat adatait és a találat helyét is behatárolja.
    Ha a készülék éppen a kezedben van és egy állat hangot ad, akkor teljesen konkrétan mutatja annak a helyét, így feltudsz készülni, hogy merről érkezik majd a vad ha hivogatod.
    Azért ez így mégsem csak egy kattintás és kész is. Ugyebár?
  • Falcon87
    #700
    ték
  • dante3
    #699
    Szintén zenész!
  • Monoton
    #698
    Na nekem is jött kód csak a játékot nem lehet letölteni :D
  • Gando
    #697
    és akkor mivan?! :D