1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Tc82
    #896
    elindult a www.thehunter.hu
    még gyerekcipőben, korlátozott tartalommal, de folyamatos fejlesztés alatt
  • robi11
    #895
    de ojan nem lessz hogy ingyen is lehet vele nyomni?
  • bélanéni #894
  • robi11
    #893
    fizessen a faszom xD
  • bélanéni #892
    Türelem, türelem és türelem... ja és sok gyakorlás.
    A játék kiismerése is a játékélmény része, ne hagyd hogy más telebeszélje a fejed

    Fegyver: ingyenes játékban csak Mule szarvasra lehet vadászni 1 féle fegyverrel! Ezt a játékot folyamatosan fejlesztik, bővítik, de ezekhez csak a fizetős tagok jutnak hozzá. Ha tetszik, érdemes beruházni, nem kerül többe 4 hónapra mint egy családi pizza
  • robi11
    #891
    találtam már vagy 20 nyomot de a gazdáját még nem:S
    most hívogatom.:P
  • robi11
    #890
    de hogy szerezzek több fegyvert?
    me nekem csak 1 van:S
  • bélanéni #889
    Hát az még nem sok :)
    Kicsit olvasgass vissza, továbbá ajánlom ezt meg ezt.
  • robi11
    #888
    nah végre!:D
    eljutottam odáig hogy találtam 1 pata nyomot(mule deer) de nem tudom hogy lehet követni:S
  • robi11
    #887
    de tod honnan kel leszedni?
    me én nem találom
    és ha valaki segítene akk itt az msn em: [email protected]
  • Neoncsoves
    #886
    nem te, egyik csávó írta azt amit becopyztam:)
  • Petya899
    #885
    :(
  • Visitor
    #884
    jaja a kártya az:
    Nvidia:

    * 7 Series (from 7600 and above)
    ezek már jók neki
  • Petya899
    #883
    Akk vlaószínűleg a videokártya a baja:S :(

    Azért kössz
  • bélanéni #882
    Raketkilla: szerintem tutira nem lehet majd átmenni ingyen, de majd meglátjuk. Én előfizettem a 3 hónapos csomagra (most 4 hónapot ad helyette), szerintem viszonylag potom pénz. Kb. 2.900 Ft volt. Így több küldetés + állatfaj (+2) + cucc érhető el a mostani változatban. A nagy sziget így is zárva van, biztos most programozzák a fiúk :)

    Petya899: nem akarlak elkeseríteni, de az a karesz édeskevés lesz, a grafika nagyon brutális!

  • Petya899
    #881
    HELP
  • robi11
    #880
    ki az állat védő????
    am nem tom leszedni:S
  • Neoncsoves
    #879
    a nagy állatvédő:D

    Omfg! man one bullet was enough. For what you done to that animal I would do the same to you!

    -.-
  • Petya899
    #878
    Lehet hogy baja a Nivida 7100-sa kártya?:S 512MB-os
  • Raketkilla
    #877
    Köszi bélanéni, világos. Kiváncsi leszek, hogy a nagyszigetre lehet-e majd menni ingyen, vagy akkor majd mindenképp elő kell fizetni. Azért nemsemmi, hogy mekkora lesz a nagysziget
  • Visitor
    #876
    stimmelnek a rendszerkövetelmények?
  • Petya899
    #875
    Hello! Nekem az lenne a problémám leszedtem a játékot, beregisztráltam és amiokor rámegyek hogy Go Hunting feldobja az ablakot ott rákattintok hogy Start Game. Eltűnik de nem indítja el a játékot ez mért van?? PLs HELP
  • bélanéni #874
    Eddig relatíve sokat játszottam (~20óra), eddig azt tapasztaltam, hogy ha nem találok nyomot már egy ideje, és 1x, max 2x megnyomom, akkor fél percen belül néha(!) felbőg egy szarvas. Ez nem mindig működik, a gyakori nyomogatás pedig riasztólag hat! (ezt a leírás is írja)

    Szerintem nincs általános taktika, mert eléggé kiismerhetetlenek az állatok. Szerintem az AI remek, sokáig csiszolták.

    A vadászles akkor jó, ha pl. viszonylag magas az aljnövényzet, de nem túl messze látsz egy szarvast. Ekkor szépen lassan odamész a leshez, felmászol, és szemlélődés, bemérés (spot) után odapörkölsz. Szerintem a lesen való várakozás elég unalmas egy idő után, de lehet próbálkozni.

    Ammo: ingyenes, végtelen mennyiséget kapsz. Minden fegyverhez 3 csomag áll rendelkezésre, mindegyikben néhány golyóval. Csak akkor kapsz új csomagot, ha egy teljesen elfogy. Remélem érthető
  • Raketkilla
    #873
    Nah frankó, meg is csináltál.:) Amúgy ez a vadászlesből vadászás működőképes dolog? Elkezdtek ott "bőgni" azzal a vacakkal van esély, h egy fél órán belül arra jár véletlenül egy vad? És ammo-t hogy lehet szerezni?
  • robi11
    #872
    ok kössz.
  • Raketkilla
    #871
    Szia, szerimtem olyasmi probléma lesz mint neked. Írtam én is azon a customer részen. Pont ezért vagyok/voltam kétségbeesve mert tényleg egyértelmű és mégse tudok a Doc-al beszélni csak arról a pár dologról, aminek nincs köze a missziókhoz. Remélem megoldják a srácok. Kössz a segítséget.
  • bélanéni #870
    Screenshotok egész pontosan itt: http://kep.tar.hu/belaneni/50630240#2
  • bélanéni #869
    Nekem is vannak Screenshot-jaim: www.kep.tar.hu/belaneni

    Egy tipp a végére:

    Futni 3 esetben érdemes:

    - pálya elején az első szimpatikus erdőrész eléréséig
    - puska elsütését követően 100-200m-rel arrébb
    - ha a hangjelzés alapján a vad nagyon messze van (150-200m-nél távolabb). Ezt a GPS-en a mozgó kör jelzi.

    Minden más esetben tilos a futás, különben agyonöli a varázst, másrészt sokkal nehezebb lesz a vadak közelébe férkőzni.

    A séta akkor megengedett, amíg rátalálunk az első nyomra. Ezután guggolva kell továbbhaladni. Ezt már 50m-en kívül nem hallja meg a vad általában (bár a széljárás se mindegy, ha tőlünk a vad felé fúj a szél, hamarabb észrevesz). A lehasalást nagyon ritkán kell alkalmazni, akkor ha pl. pulykára vadászunk (a sörétes miatt közelebb kell férkőzni hozzá), vagy ha egy szarvas 20-30m-nél közelebb jön. Ilyenkor hasalva kell közelebb menni hozzá, de fel lehet guggolni lövés előtt.

    Az ember ha ráérez a játék ízére Ehhez a recept, hogy szigorúan futás nélkül kell bóklászni + kivárni szemlédőnilövés előtt. Jó virtuális vadászatot mindenkinek!
  • bélanéni #868
    Szia, a Messages-ben kell felvenni a küldetéseket. Szerintem annyira egyértelmű és pofonegyszerű ez a webes felület, hogy nem tudom mi nem érthető. Mondjuk én azzal kezdtem, hogy elolvastam a gyorstalpalókat + a FAQ-t, ekkor minden kitisztul.

    A Messages-ben lesz minden küldetés, és nem csak Doc fog adni, hanem mások is. Mindig azt kell csinálni, hogy válaszolgatsz az üzenetekre, és a legvégén már csak egy válasz lesz, amivel elfogadod a feladatot.

    Nekem egyszer volt eddig, a "Hail to the King" c. témában, hogy nem tudtam válaszolni az utolsó mondatra, így nem tudtam felvenni a küldetést sem. Jobb oldalt van egy Help menüpont (asszem) és ott van egy Customer support almenü, ott írtam az ügyfélszolg.nak, és fél napon belül megcsinálták, megkaptam a mission-t.

    Számomra ez a játék fantasztikus, egyre jobban kiismerem. Akinek van türelme, és szereti az ilyen taktikus, lopakodós játékokat, ahol csak fél óránként dördül el egy-egy lövés, annak maga a paradicsom. Pl. nekem is
  • Raketkilla
    #867
    Egy szarvasrt leszedtem már, azthittem akkor jó lesz, de semmi.
  • Raketkilla
    #866
    Köszi a gyors választ, de vagy én vagyok ennyire hülye vagy nem tudom. Igen, megtörtént a mit kell tudnom Doc kérdésre való klikk, erre jött egy hosszú levél good huntingos elköszönéssel és semmi. Most ha írok neki ezek közül választhatok:
    Going hunting
    Adding friends
    Buying Membership
    Messaging
    No more questions

    Elvileg a let's do it után már bent kéne lennei a missziónak a missziók között?
  • Falcon87
    #865
    A welcomeos üzenet (és bármelyik üzenet) alján vannak lehetőségek, klikkelj először a "What do I need to know Doc?" válaszra, aztán a "OK, let's do it" -ra. Sok sikert!
  • Raketkilla
    #864
    Szevasztok, nagyon jó a game, de lenne egy problémám. Azt mondják, a küldetéseket az a Doc nevű csávó adja, de hol? :) Mikor regeltem, kaptam is tőle egy jó kis welcome üzenetet, de semmi több. Ha írok neki, automatikusan választhatok egy két opció közül de egyik sem az. És még mindíg ezt írja: You have not yet started any missions

    Elkezdeném én ha lehetne :(

    Légyszi valaki írja le részletesen, hogyan tudok missziózni. Előre is köszönöm. Üdv

    UI:Amúgy szarvast már sikerült lőni :)
  • Falcon87
    #863
    Mivel ez csak egy singleplayer beta (azaz demó), nemigen fogsz szervereket találni, mivel nincsenek is. Ősszel jön a teljes játék.
  • bepe79
    #862
    A web oldalon ha bejelentkeztél, akkor "The Hunt" menü és "Go hunting" menüpont.
  • robi11
    #861
    hol kell letölteni?
  • bepe79
    #860
    Fetelepítettem, és csináltam pár screenshotot:









    A grafika nálam 1280 x 800-ban volt, minden HIGH-on, és 4x AA + 16x Aniso Filtering mellett, ami az FPS számon meg is látszik, a szűrőket levéve nyilván élvezhetően futna a configomon (laptop: C2D + 8600GT + 4GB RAM)

    Maga a game elég gyengus menüvel rendelkezik, ahhoz képest, hogy MMO :eek: , nem tudom, hogy hol vannak a szerverek, nincsenek lobby-k, nincs semmi. Vagy csak én nem játszottam még soha MMO-val, ami így is van. Tehát be tudok lépni a játékba, ahol nincs senki, nem tudok lobbyhoz csatlakozni, nem tudok semmit sem csinálni. Valakinek 5let?
  • bepe79
    #859
    Hát nem tudom, te mit csináltál, én most regisztráltam, az oldalon ezt kaptam:

    Account Created
    Thank you for signing up. A verification email has been sent to you to activate this account

    Meg is jött az e-mail a [email protected] e-mail címről, "Email validation for The Hunter" tárggyal, és az e-mailben lévő linken aktiváltam is az acc-omat. Ezután a web lapon be is tudtam jelentkezni a felhasználónevemmel és a jelszavammal, és van egy Install the Game. Ott le tudom tölteni a klienst, és ennyi.
  • bepe79
    #858
    "The Hunter - Letölthető és kipróbálható a vadász MMO"

    http://www.gamestar.hu/the-hunter-letoltheto-es-kiprobalhato-a-vadasz-mmo.html

    http://www.gamestar.hu/the-hunter-letoltheto-es-kiprobalhato-a-vadasz-mmo.html
  • gerypapa95
    #857
    sziasztok ! megszeretném kérdezni hogy a játékot honnan tudom megszerezni ? már regisztráltam az oldalra de semmi változás..! légyszíves valaki mondja meg mit tegyek vagy honnan tudom esetleg a bétát letölteni !
    köszönöm annak aki segít !