1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • MauroN
    #1256
    Én 53. vagyok jelenleg
  • Árnyvadász
    #1255
    Azt elfelejtettem írni, hogy délután 1 óra körül indultam el.

    Koordináták ahol az eset történt:

    X: -9.876
    Y: 7.122

    Remélem ez segítség lesz nektek is értékes Mule Deer-eket kilőni. Ezen a környéken érdemes próbálkozni. Mellesleg ezen a környéken van kilőve a ranglista eddigi legértékesebb vaddisznója is.
  • Árnyvadász
    #1254
    Elkezdtem a Mule Deer versenyt és eddig bejött a helyválasztás. A Logger's Point alsó indulóhelyéről a sziget felső része felé kezdtem menni. Ez elég közel van a kiinduló ponthoz és egy mezőkkel tarkított, időnként fás ligetes tájegység.

    Szerintem nem vagyok még 35 percnél többet a játékban, de ezalatt lőttem 3 bikát, de ötöt láttam eddig és meglőttem az eddigi egyéni rekordomat is, ami 184 pont, de majd pontosítva kiteszem, ha végeztem. Egyelőre a 25. hely az enyém a versenyen. Jól alakulnak a dolgok.
  • MauroN
    #1253
    Azért rendesen szétbasztuk a topicot
  • Árnyvadász
    #1252
    Nem rakja ki. Furcsa, mert Kép Beszúrása opció meg van. Nem értem.

    Na még egy próba, hátha:

  • MauroN
    #1251
    Hadjuk :D
  • MauroN
    #1250
  • MauroN
    #1249
  • Árnyvadász
    #1248
    Nem rakta ki a képet. Sebaj, a lényeg, hogy köszi TomeePapa!
  • Árnyvadász
    #1247


    Jól néz ki, csak a pontok kevesek még.
  • MauroN
    #1246
    Megjeleníti. Azthittem hogy azt be lehet valahova rakni.
  • Forrest Tomee
    #1245
    Az a link már elvileg megjeleníti a statjaidat.
  • MauroN
    #1244
    Adott egy linket. Azt hova kell beraknom?
  • MauroN
    #1243
    ő warezzal nyomja...
  • romero1
    #1242
    azt elárulnád hogyan csináltad , mert nekem a most zajló elk versenyen nem számolt el 2 eredményemet , és arra gyanakszom , valamiért engem sem lát a server...
  • Forrest Tomee
    #1241
    Signature generator itt megadod vadászod nevét és generál egy ilyen képet. A fórum aláírásba szokták használni a népek.
  • MauroN
    #1240
    Ezt a képet hogy csináltad?
  • MauroN
    #1239
    "Fixed bug with some friends not being displayed in chat or friends list"
    Van chat?
  • Forrest Tomee
    #1238
    stat

    hopp lemaradt a link.
  • Forrest Tomee
    #1237


    Ez az én season 8-as eddigi legjobbjaim. Sajnos a moose elég gyenge egyszerűen nem találok 150esnél nagyobbakat.
  • Árnyvadász
    #1236
    Felveszlek téged is este. Az már nem rossz eredmény. Ahogy láttam a 190-200 pontok már igen jók, a 200 feletti meg már nagyon.

    Nekem az eddigi legjobbam Mule Deer esetén:


    Score: 183.859

    Weight: 93.739 kg (206.7 lbs)
    Time of Harvest: Oct 15 2011 20:57
    Shots Hit: 2
    Shot Distance: 54.890 m (180.1 ft) — 95.450 m (313.2 ft)
    Weapons Used: .300 Bolt Action Rifle (Composite)


    Súlyban pedig ez:

    Weight: 118.802 kg (261.9 lbs)
  • Kikinator30
    #1235
    yupppi sikerült megcsinálnom, hogy lásson a szerver ennek örömére lőttem is egy 112 kg-s szarvast amié 182 pontot kaptam, ez milyen eredmény?

    amúgy ha valaki fel akar venni barinak kikinator30 vagyok :)
  • MauroN
    #1234
    Köszönöm a kielégítő válaszokat!
  • Árnyvadász
    #1233
    Ugyanígy jártam én is. Vettem egy 1000 pénzest és abból vettem a sátrat, viszont nekem még szükségem volt a Rangefinder-re is. Még maradt is belőle.

    Sátorról:

    Be kell rakni indulás előtt a felszerelések közé. Az ötös gombbal tudod elővenni és gyakorlatilag bárhova le lehet helyezni, csak viszonylag sík terep legyen. Ha valamiért nem engedi, mutatja jobbra alul a képernyőn.

    E gombbal tudod felszedni. Akkor érdemes lerakni, ha vagy végeztél már és ki szeretnél lépni, vagy ha vadászás közben találsz egy jó helyet és oda lerakod. Aztán onnan el is mehetsz, a lényeg úgy is az, hogy amikor újra szeretnél játszani a térképen az indulási pontnál a sátor már fel lesz tüntetve.

    Az fontos, hogy ha a sátor le lett helyezve valamelyik szigetre, akkor a többi szigeten már csak úgy tudod használni, ha felszedted a helyéről és nálad van.

    Ha felversz sátrat azért nem von a le Camping Supplies-ból (be is baszna), szóval akárhány alkalommal tudod használni.

    Színe szerintem azért ilyen kirívó, hogy jól észre lehessen venni. Ez csak azért jutott eszembe, mert egy állat rögtön kiszúrná ezt a narancssárga valamit. De szerintem ezt nem veszi figyelembe az AI algoritmusuk.

  • Forrest Tomee
    #1232
    Nem lehet sajnos más egységet venni. A maradékból vegyél mást, ami esetleg jól jön, fegyver vagy valamilyen hívót.

    Sátrat berakod a hátizsákba és bárhol, ahol jónak látod kiteszed(5-ös gomb). Legközelebb ha a vadászatot kezded az induló kis házikón kívül még a sátrad is ott lesz, mint választható kezdőpont. Ha máshova akarod vinni az 'E' billentyűvel ismét berakhatod a táskádba.
    Annyit érdemes tudni a sátrak 150 méteres körzetében induláskor nem tesz ki a játék állatokat, tehát nem érdemes pont egy magasles és annak mezője mellé rakni. Én ált. ha tudom hol van gyakran állat attól a helytől kb 4-500 m-re teszem le a sátrat.
  • MauroN
    #1231
    Szeretnék egy sátrat venni. 550 em. De csak 500 em-et lehet venni, vagy 1000-et. A kettő közti értéket nem lehet megoldani? Meg valaki elmondana nekem mindent, amit a sátorról tudni kell? Megköszönném.
  • Forrest Tomee
    #1230
    Ez az egyik legnehezebb verseny.
  • Árnyvadász
    #1229
    Esetleg az jutott még eszembe, hogy lehet eltaláltál még egy negyedik szervet is és akkor már nem számítja be. Az lehet.
  • romero1
    #1228
    azt tudom , hogy nem minden fegyóval úgymond etikus a lövés . .300-as fegyóval lőttem , amivel lehet elméletileg . amúgy egy lövésből meg lehet csinálni , nem kell shotgun . pont a mellső lába fölé kell lőni teljesen oldalról .
  • Árnyvadász
    #1227
    Rendben felveszlek. Ha ilyen lövésed volt, akkor szerintem csak az jöhet szóba (amiért nem számolta el), hogy nem megfelelő fegyverrel lőtted le az Elk-et.

    Ezekkel szabályos:

    .30-06 Lever Action Rifle
    .300 Bolt Action Rifle (Composite)
    .44 Revolver (Silver)
    12 GA Pump Action Shotgun (Wood) [Slug] --> Lőszer fajta.
    12 GA Side by side Shotgun (Wood) (Szintén ez a fajta lőszer.)

    Az íjakat azért nem említem, mert azzal szerintem esélytelen ilyen fajta lövés, de amúgy az is megengedett.

    Azon gondolkodom, hogy lehet a shotgun a legjobb választás. Igaz a távolság gyatra lesz, de annak legalább szór a lövése és esélyes ez a hármas találat.

    Elkekhez meg nem annyira nehéz közel kerülni. Az meg nincs megkötve, hogy csak bikát lehet, szóval találni egyet nem lesz nehéz. Whitehart Island jó hely például erre.
  • romero1
    #1226
    köszi urak . már csak azt nem értem , hogy minimáltáv nincs megadva , és a 87m-es bal és jobb tüdős , valamint szivet is eltaláló lövésemetr miért nem számolta el . sirromero vagyok a játékban , ha gondoljátok vegyetek fel , ott a statisztikámban benne is van a lövés , d enem számolták el .
  • Árnyvadász
    #1225
    Mi sem bizonyítja ezt jobban (mármint, hogy baromi nehéz lövés), hogy az eddigi 175 versenyzőből egyedül 1, azaz egyetlen egy embernek sikerült pontot elérnie. Ez kurva nagy.

    Kíváncsi leszek mennyi lesz ebből még az akinek sikerül. Már egyáltalán az, hogy ilyen lövést produkáljon, a táv az már másodlagos szerintem. Lehet benevezek én is, ha sikerül esetleg egy lövés, még lehet felférek a dobogóra... LOL
  • Árnyvadász
    #1224
    Vigyázz ez még nem minden!

    "Shot through both the lungs and the heart"

    Ez is ott van, mint speciális kitétel. Illetve ez eléggé (durván) megnehezíti a feladatod. Ugyanis nem elég, hogy jó messziről kell eltalálnod, a lövésnek a jobb és baloldali tüdőt és a szívet is át kell vinnie.

    Tapasztalatból mondom, hogy ez még közelről sem egyszerű, nem hogy még 150-200 méterről mondjuk, mert az már viszonylag jó lövésnek számít távban.

    Azért sok sikert!
  • bélanéni #1223
    Pontosan ezt jelenti az én értelmezésemben:

    Pontozás: Legtávolabbi lövés. Ha egy állatot több lövéssel ejtesz el, a legközelebbi lövést veszi figyelembe az értékelésnél.

    A lényeg, hogy a verseny arról szól, hogy ki tud minél messzebbről elejteni egy Elk-et, de ha több lövéssel ejted el, a legközelebbi lövést nézi.
  • romero1
    #1222
    üdv urak . kéne egy kis help . az elk vadászat kritériumát nem értem . egy versenyről lenne szó .
    Scoring: Longest shot. If an animal is harvested with multiple shots the shortest shot is counted as your competition entry .
    na ez mit jelent pontosan ?
  • Árnyvadász
    #1221
    Demó sem rossz. Utána még jobb lesz az egész. Erőseb fegyverek, amivel akár egyetlen lövéssel is leteríthetsz egy nagyobb testű állatot. Jó érzés lesz végre mindenféle állatba "belebotlani". Igazi élettel teli játék lesz úgy.

    Logger's Point bár nagyon jó kis hely, azért a többinek is mind megvan a maga egyedi jellegzetessége és szépsége. Elk, Moose vadászat külön élvezet.

    Szerintem érdemes a teljes csomagot venni (12 hónapos + extra dolgok), mert egy mikrótranzakciós rendszerű játéknál az olcsóbb csomag, elsőre jó választásnak tűnik, de aztán kiderült, hogy végül azzal jártál a legrosszabbul. Mert még másra is kéne pénz és elfogyott.

    Persze ez nagyban függ attól is mennyi időt akarsz eltölteni vele. Bár szerintem van annyira jó, hogy hosszútávra megfelelő színvonalú szórakozást nyújtson. Persze ez csak az én véleményem.
  • MauroN
    #1220
    Ha lesz munkám, veszek majd cuccokat a játékhoz...Addig csak "demo"zok
  • Forrest Tomee
    #1219
    Aki gondolkozik, hogy előfizet rá, annak itt érdemes most megnéznie simmarket. Én tegnap vettem ott a letölthető formában(ez a retail verzió, ami Németországban jelent meg.) mert pont lejár a féléves előfizetésem és ezzel a verzióval most ajándék .308as fegyver jön ami még nem elérhető a játékban másként. 19 euró és ez fél éves tagságot ad.

    Egy kis kedvcsináló, aki nem látta esetleg. TheHunter2012 trailer
  • Árnyvadász
    #1218


    Így néz ki, de nagyon ritkán találni ilyet. Saccra azt mondom, körülbelül 5 alkalommal találtam az eddigi 40 óra játékidőm alatt. Abból egyszer szarvassal.
  • Forrest Tomee
    #1217
    Nem gyakran, de találtam már pihenő állatot, ha szép volt én nem vacakoltam vele elővettem az íjamat