1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • hajman
    #1296
    Lemaradt, h ha az 500 em$-ből veszek egy licens-et elkre.
  • hajman
    #1295
    Sziasztok! Nemrég kezdtem el játszani, nagyon bejön. Eddigi legjobb vadász szimulátor az biztos. Régi kedvenc a deer hunter 2005, az még jó volt egynek. Felmerült bennem egy-két kérdés, hátha tud vki segiteni. A játék ugye pénzes, de arra jutottam érdemes befizetni rá. Wowoztam törtön, de soha meg nem fordult meg a fejemben, h befizessek eredetire. Ez a játék más, megéri a pénzt, nem drága. Bár lehet azért vagyok elfogult, mert amúgy is hobbim a vadászat. Tehát a kérdés: Ti hogyan szoktatok befizetni rá? Látom van sms-es feltöltés, nekem az tünik a legjobbnak. Én a 3 hónaposon gondolkoztam, 3200 ft-t irnak rá, és emlitenek valami többletdijat. Tapasztalat? Mennyire jön az úgy ki?
    Ha esetleg nem fizetek be tagságot, csak 500 em$-re, tudok-e vadászni mondjuk elk-re. Mert ugye az nem a kezdő szigeten van. Előre is köszönöm, ha vki veszi a fáradtságot és válaszol! Egy kalappal kedves fórumozók!
  • Forrest Tomee
    #1294
    A fejlesztők írták a fórumon, hogy a vadászlak és sátor közelében a játék induláskor nem tesz ki vadat 150m-es körzetben. Lehet hogy mellé kirakhat pont a 151-ik méterre. Egyszer én is lőttem már éppen indulás után az egyik házikótól anno. A következő peccsben jön, hogy a kirakott groundblind és treestand is ott marad ahol előző lerakáskor hagytad így nem keltesz zajt a lerakásával csak 1x.
  • romero1
    #1293
    na ha lesz em$-om , akkor veszek sátrat , aztán megsasolom hogyis van ez a 150m-es hatókör . Redfeather Falls-hoz amúgy is nagyon jól jönne , mert a vízeséshez nem jutok fel xD
    a levélhullásra akkor jöttem rá , amikor gubbasztottam a Tree Stand-en , aztán hallottam , hogy fúj a szél , és viszi a faleveleket . amikor meg elcsendesült , akkor a levelek elkezdtek szépen alászállingózni . remélem ennek hasznát lehet esetleg venni .
  • Árnyvadász
    #1292
    A levelek hullásából (irányából, merre viszi őket a szél) meg lehet állapítani merről fúj a szél! Ez nagyon fontos információ. Spray-vel le is ellenőriztem és tényleg így van.

    (Köszi romero1)
  • Árnyvadász
    #1291
    Sátornál beszéltük nemrég, hogy annak van egy 150 méteres hatóköre. A vadászkunyhók közelében tutira nincs semmi ez 100%, de a sátornál is volt egy ilyen érték, legalábbis Tomeepapa hivatkozott rá. De ezek szerint, ha van is, akkor sem mindig. Ez viszont tök jó.
  • romero1
    #1290
    köszi a gratulációt .

    az a sátras dolog nem lehet , hogy csak a sátornál érvényes ? mert normál kezdőpontoknál nem láttam még 150m-nél közelebb vadat .
  • Árnyvadász
    #1289
    A letett sátortól való vad előfordulási távolságot cáfolnám meg némileg. 150 méteres körzet volt megadva, de nemrég egy sátoros helyről indultam és ahogy összeszedtem, majd megfordultam kb. 15 méterre ott volt egy moose. Figyelt. Megmondom őszintén én is, mert nagyon abban voltam ez most letámad engem. Szerencsére egy whitetail hím is adott hangot, így megpróbáltam elosonni a közelből.

    A whitetail sem lehetett 100-150 méternél messzebb, szóval az is bent volt a tűrési körön belül.

    Gondoltam hátha ez érdekes információ.
  • ricsa008
    #1288
    nagyon jó lenne de mivel gondolom ehhez is kártya kell a fizetésnél így ez nálam lehetetlen
  • Árnyvadász
    #1287
    Először is szeretnék ezúton is gratulálni sirromero-nak a második helyezéséért a long shot mule deer versenyben. Néztem, hogy a 3 legnehezebb moose versenyben már lecsúsztál a dobogó első fokáról, de szerintem ott is meglesz az ezüstöd, bár az még holnapig megy.

    Második fontos dolog a játékra október 31-ig 20% kedvezmény van. Ha esetleg valaki szerette volna megvenni a Huntert, ez most jó alkalom. Ez amolyan Halloween kedveskedés.


    Ez a menete:


    Hunter Halloween Sale
    Friday, 28th October 2011

    From now through October 31st 12 month membership (regular and the Trailrunner Bundle) is 20% off by using code HALLOWEEN in the Hunter Store.

    To purchase, login and select Hunter Store in the Store menu. Click the Redeem code button at the top and enter HALLOWEEN. Click Submit to get the discount.

    Happy Hunting & Happy Halloween!

  • Árnyvadász
    #1286
    Közben megnéztem a Moose versenyed eredményeit. Meg az előzményeket. Komolya potenciálod van most szerintem. Ebből akár még első hely is lehet, de tényleg szinte majdnem biztos a dobogó!
  • Árnyvadász
    #1285
    Köszi. Bár én is megnéztem a korábbi versenyek záróeredményeit és ez a lövésem az első tízbe biztos elég lesz, de a dobogóról már most lecsúsztam. Majd gondolkodom, érdemes még időt áldozni rá, de lehet hagyom. Amúgy is szeretnék visszatérni a nyugodt saját tempómban megszokott vadászatokhoz.

    A versenyeknek kicsit nagy a tempója és én ennyi időt nem tudok rá áldozni. Arról nem is beszélve, hogy igazából értelme akkor van, ha az első három hely valamelyikére sikerül felkerülni. Az meg rengeteg idő, vagy óriási mázli.

  • romero1
    #1284
    Tomeepapa : köszi az infót . eddig azért sűrűbben trombitáltam ,de most már visszafogom magam xD tegnapi elk vadászat nem valami fényesen zárult . alig találtam bakot . hívóra nem nagyon reagálnak , jóformán csak a nem túl gyakori nyomuk után lehet menni . ez a hajnali 5-ös vadászat meg kissé kaotikus . látási viszonyok a zéró felé tendálnak . volt , hogy kb 10m-re volt a bak , de nem láttam xD .
    Árnyvadász : köszi a drukkot , de ha tudod mentsd át mára , holnapra . moose versenyen a starter kategóriában 581kg-os átlaggal vezetek . ahogy megnéztem visszamenőleg ezeket a versenyeket , akár még nyerhetek is vele . bár amilyen peches vagyok általában...
    láttam a mule távolsági versenyen bitang jót lőttél , gratulálok hozzá !
  • Árnyvadász
    #1283
    Szorítok neked! Baromi jó érzés dobogó közelben lenni. 9 óra meg nagyon durva, de valamit valamiért, szokták volt mondani. Elk meg amúgy is ritkábban található, főleg az igazán értékes, vagy jelen esetben bő súlytartalommal bíró.

    Én már elég fáradt vagyok, szóval maradok a minél messzebb lelőni a mule versenynél. Majd hétvégén vállalok be ilyen 9 órás bevetést. Vagy amennyit követel a dobogó környéke. De szerintem általánosságban elmondható, hogy 5-6 órát biztos bele kell rakni játékórába, hogy ott legyen az ember egy elfogadhatónak mondható helyen.

    Vagy 30-40 perc és baromi nagy szerencse, de nem ez a jellemző persze.
  • Forrest Tomee
    #1282
    Hívások között érdemes várni szerintem 2-3 percet.
  • romero1
    #1281
    kb hány percenként javasolt a hívó használata ? játékban értem az időt .
    az elk-es versenyben 9 óra valós időt töltöttem el idáig . összetettben jelenleg 5. vagyok , de nincs messze a dobogó . 429kg a 4 legnehezebb elk-em átlagsúlya . a 401kg-os helyett kéne lőnöm egy 440kg-ost és akkor felkúszhatnék a 2. helyre átmenetileg . ami talán holnap reggel 8-ig max 3-ra esne vissza . de szép is lenne... xD
  • Árnyvadász
    #1280
    Elég változó, hogy mikor szoktak válaszolni. Sok a csendes típus is. Nem egyszer futottam (sétáltam csak annyira közel volt már) bele bakba, bikába így, mert én azt hittem semmi nincs a közelben, aztán mégis ott volt.

    Próbálgattam a háromszori hívást. Ez is teljesen változó. Hol bejött, hol nem, mindenesetre el nem futott emiatt egyik állat sem.

  • Forrest Tomee
    #1279
    Nincs sajnos beleépítve a játékba a hívás hossz figyelés, így mind1, hogy rövid vagy hosszú a hívásod. Ami számít hogy nem szabad gyakran egymás után, mert akkor elmennek. Egyébként nem minden alkalommal indulnak el a hívás irányába.
  • romero1
    #1278
    mefnéztem a képeid között, hát mit mondjak nem gyenge . az rendben van hogy a vadász álcázza magát , de hogy már a vad is ?... xD

    gyerekek pár infót nyomnék nektek az eddigi tapasztalataimból .
    mule deer bakra reggel menjetek , 5 legkésőbb 7 órai kezdéssel . 5-10 perc alatt kapás van . persze futást tessék hanyagolni , mert azt messziről meghallják . na meg ugye nem cod ez , hogy végigrohanjunk a pályán... xD ezen reggeli órákon whitetail bakokat is szépen találni egyébként .
    a sutára viszont nem jó a reggeli kezdés . Árnyvadász ötlete alapján kipróbáltam a délután 3-4 órás indulást , és sikeresen bevált . soha ne szedjétek le az első vadat amit megláttok , mert csordában közlekedik legtöbb esetben . meg kell várni míg az összes feltűnik , aztán a távcső segítségével fel lehet mérni az összes súlyát , aztán a legnagyobbat érdemes lelőni . minimum guggolni kell , ha már közel vannak , de az a biztos , ha egy sziklán , vagy aljnövényzettől mentes helyen hasalunk . legjobb ha dombtetőn vagyunk , ahonnan jobban belátni a terepet .
    most amúgy elk-re vadászom . .44-es pisztollyal , 50m-en belülről kell lőni . az első 4 legnehezebb állat átlaga számít .érdemes tehát a hímre menni . tegnap össz-vissz eggyel találkoztam , de mint kiderült rossz időpontban indultam . egy kis netes utánajárással kiderítettem , hogy hajnalban és késődélután aktívak . ma 5 órás kezdéssel indultam mindig , és volt is kapásom több is . viszont sokszor nem válaszolnak a hívóra . lehet nem mindegy hogy röviden vagy hosszan trombitálok vele ? vagy esetleg többet kellene , mint a mule deer hívóval ahogy írtátok ?
  • MauroN
    #1277
    Valaki látott már tarka Mule Deer-t? Én tegnap lőttem. Mit ne mondjak, eléggé meglepődtem. Nagyon hülyén néz ki.
  • Árnyvadász
    #1276
    Ha sikerül, akkor elmondom, hogy ez egy jó kis verseny. Igaz nem könnyű 75 Kg feletti nőstényt találni, de nem is lehetetlen. Az alsó vadászházból indulj el és az út mentén az első villanyoszlopig menj fel. Azon a területen keresgélj. Esetleg el lehet menni a sziget délkeleti része felé, az amúgy is egy egybefüggő dimbes dombos mező.

    sirromero is bent van itt, meg én is. 74.9 Kg-os volt a legnagyobb mule amit láttam. Pár órát kellett csak eltölteni a játékban. Csak egy másikat lőttem ki helyette. (Ezt a példányt épp takarta egy domb.) De ezzel pl. már benne is lettem volna az első tizenötben, ami tök jó, ennyi játékóra után.

    Arra figyelj, hogy ez a verseny holnap reggel 7 óráig él még, aztán lezárul. Mindenesetre jó és sikeres vadászatot!
  • Forrest Tomee
    #1275
    Még annyi, hogy nézd meg a start-end dátumot. Van hogy 2 nappal elöbb ki van írva egy verseny, de értelemszerűen nem fut még.
  • Forrest Tomee
    #1274
    A thehunter.com oldalon belogolsz a 'vadászodhoz'. A 3. menüpont a 'the hunt' alatt a competitions. Ott vannak az egyes fülek amik a vadakat tartalmazzák. Természetesen kell adott engedély és fegyver ha nem vagy tag. Még egy apróság: vadászat közben nem lehet aktiválni a versenyt, magyarán ha már éppen benn vagy az éppen lőtt vad nem szerepel a fersenyben. Ha benevezel érdemes új vadászatot kezdeni.
  • Kikinator30
    #1273
    hello,

    hogy lehet versenyezni? jelentkeztem egyre tegnap, ami épp asszem tartott is, hogy távcső nélkül kell lőni mule-t, de nem tudtam, hogy hol kell elindítani :(

    köszi
  • Árnyvadász
    #1272
    Igazából én is csak egyszer szoktam hívni.

    Meglepett ez a háromszori, de kipróbálom és annál maradok ami sikeresebb.

    Érdekes amit írtok, mert nekem meg a nőstény hívásra szokott az esetek 90%-ban jönni a hím. A bika böffentésre általában a tehenek szoktak jelezni, illetve az elkek is bár ők amúgy is elég kíváncsiak.

  • MauroN
    #1271
    Szerintem is jobb. És kösz a választ.
  • Forrest Tomee
    #1270
    Enter gombbal feljönnek akik a friend listában vannak.

    +-Szarvas hívóval három hosszút érdemes hívni, a tehén hívóval három rövidet. Sokat ne, mert az riasztóan hat. Inkább várjunk és figyeljünk érkezik e válasz."

    Én mindig csak egyet hívok. A hímek is csak 1et 'böffentenek'. Jah és nem használok nőstény hangot egy jó ideje, szerintem jobb a 'böfögés'.
  • MauroN
    #1269
    "Chat közben lőve ki." A játékon belül lehet chatelni?
  • Árnyvadász
    #1268
    Tomeepapa által ajánlott és nekem is több alkalommal bejött:

    -Lövés megvolt. Ne menjetek rögtön oda a kilőtt vadhoz, hanem maradjatok nyugiban akár egy percen keresztül is és figyeljetek. Más állat is megugrik a lövés hallatára és van, hogy éppen látótávba kerülnek, esetleg vissza is lassítanak. Így megint lehet lőni.

    Ha esetleg több áldozat is van, a rangefinder-rel meg lehet jelölni az egyik helyét.
  • Árnyvadász
    #1267
    Hunter Wikiről összeszedtem néhány hasznos dolgot:

    -A szarvasok reggel 8 és délután 2 óra közt (hozzávetőlegesen) alszanak, pihennek.

    -Érdemes az erdei utak mentén, mezőkön, erdőszéleken haladni, a sűrű erdőben mindenképpen a vadaknak van esélyük.

    -Szarvas hívóval három hosszút érdemes hívni, a tehén hívóval három rövidet. Sokat ne, mert az riasztóan hat. Inkább várjunk és figyeljünk érkezik e válasz.

    -Lőni, ha lehet mindig fekve tegyük. Különösen igaz ez mozgó állat esetében.

    -Ha megtaláljuk az első nyomot, akkor nem feltétlenül érdemes követni azt, inkább nézzünk körül van e másik ettől az állattól, mivel elég gyakori az irányváltás.

    -Érdemes felkeresni a magaslatokat, sokszor álljunk meg és nézzünk körül a távcsővel. Előfordul, hogy így is megpillantunk állatot, észlelünk mozgást.

    -Nyugalmasabb típusoknak, érdemes vizeletet használni majd megbújni a terepszínű vadászlesben.

    -Figyeljünk a hangokra! Ha van megfelelő hívónk, akkor válaszoljunk és az állat a hívás helyére (pontosan) megy.

    -Ha egy állatot közelről kell lelőni, vagy közel kell férkőzni hozzá, használjuk a szagelvonó spray-t.

    -Lehetőség szerint kerüljük el a mozgó célpontra lövést. Kivétel a fácán. [Levegőbe kell lelőni T gombbal (füttyentés) lehet felriasztani.]

    Nagyjából ennyi. Annyit tennék még hozzá, hogy az utolsó update-el harmadik szintű nyomkeresés esetén a vérnyomok követése során már az is megállapítható, hogy melyik szervből folyt ki a vér, így a lövés helye is azonosítható még azelőtt, hogy az állathoz érnénk.



  • Árnyvadász
    #1266
    Csak egy kis könnyed Redfeather Falls-i sétám volt, levezetésképpen és az áldozat:



    Score: 276.969

    Weight: 381.709 kg (841.5 lbs)
    Time of Harvest: Oct 24 2011 19:59
    Shots Hit: 1
    Shot Distance: 40.040 m (131.4 ft)
    Weapons Used: .300 Bolt Action Rifle (Composite)

    Chat közben lőve ki.
  • Árnyvadász
    #1265
    Meglett volna a második hely. Pont most néztem meg. Azért bosszantó picit, mert 1-2 másodpercre voltam a sikertől és egy klikkelésen múlott az egész. Nem tudom mikor fogok ilyen közel kerülni díjhoz, de persze nem adom fel.

    Köszi a tanácsot! Tegnap azzal taktikáztam (megvettem a szagelvonót is közben), hogy hívtam egy helyről amit alaposan felmértem előtte és aztán elbújtam egy 20 méteres körzetben lévő nagyobb fa és némi aljnövényzet közé. Simán bejött. Csak hívni kellett és várni. Még 3 bikát szedtem le így, de sajnos már egyik sem volt 170 közeli.

    A treestand is nagyon kellett volna, mert bár magasabb helyről figyeltem, hallgatóztam, nem mertem felguggolni sem és emiatt volt olyan (komolyan nem hittem már el), hogy kiírta a szarvas a jobb felső sarokba (szemmel néztem, semmi távcső) és nem láttam a képernyőn még. Pedig ott volt 5-6 méterre de a sok növénytől, meg egyébtől (fekve amúgy is nehezebb irányt váltani) nem láttam semmit.

    Mondjuk itt a treestand-ről lövés tilos volt, de jól jött volna legalább addig amíg megérkezik a delikvens.

    Közben voltam Redfeather Falls-on is. Az a hely gyönyörű. Annyira szép kilátási pontok vannak. A hátsó szegmensben a félsziget belseje felé lévő hegyekre másztam fel és onnan szinte az egész sziget belátható.

    Naplementekor egészen káprázatos. Tettem is egy sátrat ide majd kezdésnek. Le is fotóztam, de ide nem igen lehet belinkelni, mert html-ben menti el a nagy képet. Lehet a picit megpróbálom azért, de azon meg nem sok minden fog látszani. Itt lőttem mellesleg egy Elk bikát. 6 db bika közül szedtem ki a legnagyobb szarvút. Egészen közelről. Fostam is, hogy ne vegyenek észre, mert elég gyorsan haladtak a hegyről lefele, no meg a fenyvesek elég ritkásak, szinte alig van aljnövényzet, így egy fa mögé kuporodtam le. De kilőttem az eddigi legjobb bikámat.

    Képek:





  • Forrest Tomee
    #1264
    Az már szép blacktail.
    Híváskora tanács, ha nem egy hím bőgését hallod, csak úgy elkezdesz hívni, vigyázni kell a földön mert 80%-ban először mindig a nőstények jelennek meg. Próba-szerencse alapon hívni érdemesebb magaslesen vagy treestanden, de még ott is hasznos a szagelvonó(scent eliniminator).
    Ha a hím bőgését hallod közelről akkor érdemes egy aránylag jól belátható pontot keresni és ott mehet a hívás feltehetőleg azonnal odafordul a hím. Persze ilyenkor az is benne van, hogy a közelben sunnyog egy 2x akkora pontos hím is, csak csendben van.
  • MauroN
    #1263
    Izgalmasan írod le a történeteidet. Jöhetnek még
  • Árnyvadász
    #1262
    Awi'Usdi's Stone. Van egy ilyen hely a Whitehart Island felső részén. Megint nem volt szerencsém. Semmi mást nem csináltam csak befészkeltem magam erre a helyre egy magaslatra és nyomtam a tehén meg a szarvas bőgést, időnként. Be is jött, mert majdnem egy komplett állatkert érkezett meg rövid időn belül.

    Ezek közt volt egy bika, lementem, hogy megközelítsem (hiba volt), de a tehén pont rám járőrözött és emiatt megugrott mind. Visszamentem a sziklára és hívtam megint. Jött egy szép bika. Távolság 25 méter alatt kell, ez a kitétel a versenyen. Odajött, igaz velem szemben volt, shoti a kezembe, lőném, erre megugrik. Távon túlszaladva a negyedik lövésem végzett igaz vele, de az már 60 méter távban volt.

    Eddigi legjobb blacktail szarvasomat lőttem ki. Könnyem majd kicsordult, hogy nem került versenyen pontszámba. Ezzel második lettem volna, így maradtam a kilencedik.

    Ő volt az:

    Score: 177.556

    Weight: 76.086 kg (167.7 lbs)
    Time of Harvest: Oct 23 2011 18:48
    Shots Hit: 1
    Shot Distance: 60.600 m (198.8 ft)
    Weapons Used: 12 GA Pump Action Shotgun (Wood) with 12 GA Shells (Slug)

    Nem feltétlenül nagyon magas pontszámú, de szerintem ezzel meglett volna az érem a holnap reggel 7-kor záródó versenyen.

    Azért holnap megnézem és remélem ezt is beelőzik, mert akkor szomorú leszek. Azért még próbálkozom, de szerintem már ez ma ennyi volt. Elment ez a hajó.
  • Árnyvadász
    #1261
    Ötös szintű nyomkereséssel már azt is meg tudod mondani egy lábnyomról, hogy milyen a neme annak a szarvas fajtának. Ez nagyon jó. A nőstény nyomokat így nem kell már feleslegesen követni.

    Volt egy érdekes sztorim. Sátorból indultam, amit a vízparthoz közel vertem fel. Kijövök, összeszedem a sátrat, majd teszek pár lépést és hallom egy bika horkantását a partról. Nagyon közelről! Beazonosítottam és blacktail volt, ami azért is külön jó, mert pont egy ilyen versenyben vagyok benne.

    Elő akarom venni a távcsövet, de a rangefinder van berakva, erre akarok nyomni egy I-t, helyette egy T sikerül. Erre a közelben lévő szarvas bika el is menekült. 4,5 km nyomkövetés, hajsza után adtam fel a keresést. Rajta voltam az ügyön, de ötödjére már nem volt kedvem visszamenni az utolsó nyomhoz és megint megnézni, hogy merre ment.

    Kicsit csalódottan mentem egy tisztás felé, erre ismét horkanás hallatszik. Megint egy blacktail bika! Új remény, ez is nagyon közel van, fel is kapaszkodtam a dombra, majd guggolva, fekve közelítettem. Azt is hallottam, hogy lépked, de semmit nem láttam a magas fűtől meg a környező terep egyenetlensége miatt.

    Feltérdeltem, erre megugrott, de kettő bika! Néztem a távolban a menekülésüket, szép nagy szarvaik voltak. Aztán az egyik megállt és átváltott sétára. A másik teljesen bement az erdőbe, már látni sem lehetett egy idő után a távcsőben.

    Elő a fegyver, de a 300-as, mert én már nem megyek oda le shotgun-nal, el is fáradtam a majd másfél órás nyomkeresésben. Lövök. Lemegyek megnézni, persze egyből látszik: Nem talált.

    Kezdett a tököm tele lenni. Visszamásztam a helyre ahol a két bika megugrott, aztán kezdtem kibontani a sátrat, hogy majd folytatom innen, ennyi elég volt mára. Fordulok meg, erre a másik bika egy tehénnel a tisztás másik végén feltűnik.

    Gondoltam, jó akkor most már zárjuk le az egészet egy távoli lövéssel. Ez sikerült, mert 150 méterről leszedtem, de elég csekély pontjaim lettek belőle.

    Ez nem jött össze most.
  • Forrest Tomee
    #1260
    Február óta játszom, de 7. volt eddig a legjobb eredményem. Macivadászatban shotgun+slug 5. vagyok nem hiszem, hogy ott érmes leszek reggelig. Ez a rossz az időeltolódásban, hogy lefekszem azt gondolván na majd most, aztán reggel látom éjjel visszacsúsztam 10 helyet
  • Árnyvadász
    #1259
    Nagyon nagy gratuláció!

    Bár tényleg esélyes, hogy még beférkőznek eléd. Viszont komolyan megérdemelnéd, hogy végre érmet nyerjél. Ha jól emlékszem, azt írtad egy hetedik hely volt az eddigi legjobbad. 254 óra játékidő mellett, ami nem kevés. Szóval kijárna már a győzelem!

    Nálam meg a 25. hely már 27 lett és béluska01 is pont előttem van. Ez is izgalmas.

    Én blacktail versenyre majd a 25 méter alatti lövésesre szeretnék jelentkezni, de az csak holnap indul.
  • Forrest Tomee
    #1258
    3. vagyok a backtail versenyben, izgi. Reggel ér véget, az a baj éjszaka amerikai kollégák még rámverhetnek. Mule-ra nem szoktam benevezni ált. mert arra jelentkeznek a legtöbben és esélytelennek érzem.

    Itt én sem tudtam beszúrni azt a képet azért raktam sima linkbe.
  • Árnyvadász
    #1257
    Próbáld meg ezt a területet amit írtam. Eddigi játékaim során sosem láttam ennyi bikát. 45 perc alatt kilőttem négyet és alig kellett menni ehhez, mert szinte egy területen voltak. Lőhettem volna még egyet, de az nagyon fiatal volt. Még kicsi volt a szarva.

    Letettem a sátramat. Most megpróbálom ugyanitt csak kicsit későbbi időpontban, meg esetleg hajnal körül. Komolyabban majd holnap.

    Aztán meglátjuk mi sikerül. Nekem az is nagy szám lenne, ha tudnék lőni egy 200 felettit. Aztán az is lehet egy darabig nem lesz ilyen szériám.