1776

Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Forrest Tomee
    #1336
    Esetleg a laucher mappában a launcher.exe-n jobb egérgomb és futtatás rendszergazdaként?

  • zsee69
    #1335
    Tomee 45Gb szerintem elég emellett nem tudom teljesen kikapcsolni a read onlyt, azaz hiába kapcsolom ki, ugyanúgy ottmarad(kék a négyzet, pipa nincs).. Próbáltam azt is hogy nem a program files-ba másolom de ez sem segít. És a poén hogy eddig ment a game.. Mióta van ez az új patch azóta van megbolondulva..
  • Forrest Tomee
    #1334
    Van elég hely a C: meghajtón? Ha igen akkor próbáld meg, hogy a thehunter mappán jobb egérgomb és legalsó menü tulajdonságok(properties) itt megnézni hogy a csak olvasás(read-only) opció ki legyen kapcsolva.

    Elsőre ezt nézném meg.
  • zsee69
    #1333
    Sziasztok! Ilyenkor mi az eget tudok tenni?! A játék pacthelni akarta magát... Hát nem sikerült letölti és mikor idul, ezzel fogad:

    hiba
  • Árnyvadász
    #1332
    Ez nem lenne rossz. Szerintem sem volt éppen túl reális, hogy versenyeken az első 15-25 (kb) helyezett 200 feletti példányokat lő. Mindezt többször egy héten, ha éppen olyan a versenyszám.

    Persze biztosra veszem, hogy akkor mi átlag játékosok (már ami a beletett játékórákat illeti) meg még rosszabbakat, mint eddig. A világ egyensúlya nem dőlhet meg.

  • Forrest Tomee
    #1331
    Tegnap óta sokkal gyakoribbak a kis agancsú hímek. Lehet nehezebb lesz 200 pont közelébe menni az új rendszerrel.
  • Árnyvadász
    #1330
    Fejlődött a játék. Tegnap késő este azért csak bele néztem. A legnagyobb jóság, hogy jobban fut, de ezt nem tudom eldönteni egyértelműen. Legalábbis azt nem, hogy ez a patch vagy a 11.11 driver hatása. Mindenesetre én még drivertől (frissebbtől) nem láttam ekkora javulást, szóval inkább a patchre fognám.

    Amiket a röpke fél óra alatt észrevettem:

    -Online menüben (honlapon) sokkal egyértelműbb a barátok jelenléte, állapotkijelzése

    -Coyote szép új textúrát kapott

    -Egyetlen whitetail bakot láttam, de annak tényleg másmilyen szarva volt, mint az eddigieknek (mondjuk elég kicsike volt, nem is lőttem rá)

    -Sátrat sokkal faszább letenni

    -Treestand, groundblind most már otthagyható, de a letétele is jobb, pontosabban meg lehet adni

    -HunterMate domborzata szerintem jobban néz ki, nyíl is picit változott

    -Na meg egy csomó dolog, amit most még nem láttam, de a changelog-ban bárki elolvashatja

    Lényeg, hogy előnyére vált a programnak. Csak így tovább! Ezért fizetünk, ezt várjuk el!
  • Califa
    #1329
    Bejelöllek majd meg TomeePapát is.Meddig nem lesz elérhető a szerver,mert pont most fizettem be az alap játékrol egy 3 hónapos hentelésre+vettem egy 0.300 Winchester Magnum-ot nagy optikával szóval elkezdek darálni mátol :)
  • hajman
    #1328
    Asszem pont most frissítik a szerót, nem tudok belépni. Kíváncs vagyok milyen abnormális agancsok lesznek. Ha gondoljátok jelöljetek barátnak, nevem brokenstriker!
  • Árnyvadász
    #1327
    Ez jó hír. Akkor ezt hétvégén megnézem.
  • Forrest Tomee
    #1326
    Elvileg ma jön az új peccs a TrueRacs-al. Ez a random agancs(és agyar) generátor lesz, tehát nem előredefiniált agancsok leszek ezentúl hanem teljesen véletlenszerűek, így lényegesen több érdekes és aszimmetrikus agancs is várható, sokkal izgalmasabb lesz az egész. Ezt a jávorszarvasoknál már bevezették mikor azok kijöttek.
  • Forrest Tomee
    #1325
    Mikor elindítod a játékot a böngészőben és kiválasztod a területet, a kis házikó ikonra klikkelve kiírja milyen állat van azon a területen.
    A többi teljesen véletlenszerű. Elvileg az állatok viselkedése, előfordulása változhat a napszakokkal, de láttam már délben is a mező közepén mule deer-t holott abban az időben éppen a fák között kellett volna lennie. Néha kijönnek a napra és lefekszenek a mezőn. Láttam már napon pihenő elket, moose-t és medvét is.

    Kapitális példányok pedig sokkal óvatosabbak. Csak guggolva vagy kúszva lehet megközelíteni őket, de akkor is szagot foghatnak messziről.
  • Califa
    #1324
    Valaki tudna nekem egy átfogo képet adni hogy hol milyen állat a legvalószinűbb,területeken belül?Esetleg hogy merre keresse az ember a kapitális példányokat,ha létezik behatárolhato helyük.
  • Forrest Tomee
    #1323
    Külön nem lehet a profilnál állítani. Ha a 'Go Hunt' után a böngészőben a clothing résznél átváltottad a terepszínű ruhákat akkor ennyi. Lehet kell egy kis idő míg frissül a kép.

    Az urin a 'vizeletimitátor', magyarán szagot tudsz fújni vele valahova, pl. magasles elé. Ritkán használom mert nem nagyon szoktam egy helyben maradni.
  • Kikinator30
    #1322
    üdv.
    az kérdezném, hogy a profilomnál hogy tudom a ruhámat átállítani, a játékban már terepszínű, de a profilképem még mindig basic cucc látszik.

    thx

    ezek az urine spray-k mit segítenek elő? érdemes használni öket?
  • Califa
    #1321
    Most lettem 3. egy TOP három sulyu versenyen ezért jár valami???
  • MauroN
    #1320
    1. A nyomokat hamarabb fogod észrevenni, meg tudod állapítani az állat nemét, illetve kevésbé fog remegni a kezed.
    2. Dicsőség, illetve ha elég állatot leölsz, indulhatsz pénzes versenyeken.
    3.Meg kell venned az állatra az engedélyeket. (HUF)
    4. Azt is meg kell venni, vagy ha olyan állat engedélyét veszed meg, ami azon a szigeten megtalálható, akkor ott is lőhetsz.

    Sok sikert!
  • Califa
    #1319
    Ja és a játékba Lelketlen néven vagyok reggelve !!! Bárki segitségét szivesen látom..
  • Califa
    #1318
    Sziasztok,most keztem a játékot.Van 1-2 dolog ami nem tiszta,ebbe kéne segitség.
    1. Mi előny van abból ha a skilljeim nőlnek?
    2. Mi elönyöm van abbol hogy egy versenybe elöl végzek,vagy esetleg nyerek?
    3.Csak buck deer-re tudok vadászni,hogyan lehet több engedélyt beszerezni?
    4. Mikor tudok a nagy szigetre átmenni?
  • MauroN
    #1317
  • Árnyvadász
    #1316
    Sztori:

    Helyszín: Redfeather Falls.
    Gyanúsított: Moose hölgyike.

    Egy pár perce lelőtt 182 pontos whitetail után örömittasan sétálgattam a kis szigetek közt, mikor meghallottam egy újabb whitetail bak horkanását.

    Távcsőben is megpillantottam és úgy nézett kis ez még értékesebb is lehet. Az egyéni legjobbam 184 pontos, nagy esély volt rá, hogy ez itt akár még meg is dőlhet.

    Guggolva a vízparton, majd később már a vízben folytattam az utam, mellettem a parti szegélyen sűrű nádas húzódott, a whitetail, pedig egy másik szigetecskén sétálgatott a fák között, a szél pedig velem szemben fújt, minden előnye megvolt egy pontos és egyben halálos lövésnek.

    Ekkor jött a pillanat, ami végzetesnek bizonyult kötszer hiányában. Nézek oldalra és a nádasban 8-10 méterre tőlem egy moose tehén figyelt. Éreztem, hogy ez nagyon közel van, éreztem, hogy ennek bizony nagyon rossz vége lesz, ha nem állok fel baromi gyorsan és kezdek el futni. A whitetail talán ezt még nem hallja meg, mert 140 méterre van.

    Nyomom a shiftet, felállok, nyomom a futást váltó caps lock-ot, majd már nyomnám a W gombot, hogy induljak, de óriási bömbölés és a moose F1 versenyautókat megszégyenítő sebességgel gázol el és borít fel.

    Sátram nincs lerakva sehol. Vissza a kezdőpontra. Az egészben az volt a szép, hogy nem whitetail-re vadásztam, az csak jött. Hanem blacktail versenyre voltam benevezve, de ahhoz a Redfeather Falls-on elég sokat kell gyalogolni a kezdőponttól.

    A lényeg, hogy ugyanez a szituáció, megismétlődött így csak harmadjára tudtam blacktail közelbe kerülni, igaz a másodiknál már valahol, még az eset megtörténte előtt már kicsomagoltam a sátram.

  • Forrest Tomee
    #1315
    Eszembe jutott még a spotting skill az nő, hamarabb írja ki az adatait a távcsőben.
  • Forrest Tomee
    #1314
    Utána már csak a fegyver skillek nőnek, kevésbé mozog majd célzás közben.

  • Kikinator30
    #1313
    beruháztam egy komplet ruházatra és még maradt 570 chippem, javaslat, hogy mire költsem el? Ill. mit érdemes vásárolni, fegyver? távcső? Előfizetni nem akarok elég nekem a mule deer hajszolása :)

    köszi mesterek

    ui: van valakinek infója, hogy a skillek növekedésével mik javulnak fejlődnek? 5-ig leírta valaki, de utána mi a helyzet 10 ill. 15-ös szinten?
  • Forrest Tomee
    #1312
    Lehet egy nőstény volt csak valami faág ragadt a fejére

    Nagyon várom a TruRacs fejlesztést - random agancs készítő, jelenleg előre elkészített agancsokat rak a program az állatokra, lényegesen élethűbb lesz a dolog - remélem november végére kész lesz. Egyelőre csak a Moosnál működik.
  • Kikinator30
    #1311
    huuu meglőttem életem leggyengébb aggancssát 40 pontos volt... fel sem ismertem először a távcsőben, hogy miféle állat lehet ez :)))
  • bomba05
    #1310
    Akkor a 3 hónapos előfizumra rá tudom vásárolni az egy évest? mert hónap végén megveszem 1 évest... :D köszönöm szerintem az oldallal eddig boldogulok, meg átolvastam ezt a fórumot is.... elég sok hasznos dolgot írtatok már..... :)
  • Árnyvadász
    #1309
    Épp most olvasom, hogy a Tree Stand és Ground Blind nemsokára (update keretein belül) új funkcióval bővül. Hátra lehet hagyni őket.

    Info
  • Árnyvadász
    #1308
    Azért remélem a következő pálya havas részre fog esni. Eléggé megdobná a hangulatot. Bomba05 fel is veszlek mindjárt. Ha kell tanács és egyéb segítség a hunter netes rendszerén belül állok rendelkezésedre.

  • MauroN
    #1307
    Nem, nem lehet a havas szigetre átmenni.
  • MauroN
    #1306
    Igen, ezeket a fegyvereket adják.
    Igen, korlátlan lőszert kapsz minden fegyverre.
  • DaemoonHunter
    #1305
    A "havas" szigetre át lehet már menni? Sajnos eddig csak vendégként játszottam, és csak távolról lehetett gyönyörködni a havas hegyvidékekben, lankákban:)
  • bomba05
    #1304
    Sziasztok! Pont ma fizettem elő SMS-ben elég hamar ment és zökkenőmentesen... Bár PayPal rendszerrel gyorsabb... Kérdésem a következő lenne 1 éves élőfizuhoz adják ezeket a fegyókat: 270 Bolt Action Rifle
    .300 Bolt Action Rifle
    .30-06 Lever Action Rifle
    .44 Revolver
    Compound Bow

    Kérdésem hogy ezekhez is korlátlan lőszert adnak, vagy venni kell mint a megvett fegyverekhez a lőszert? Aki akar vegyen majd fel nevem Bomba05
  • hajman
    #1303
    Köszönöm a válaszod! Most nincs időm játszani, jövő héten fent leszek, majd felveszlek barátnak. Ha esetleg van olyan aki sms-ben fizetett elő megirhatná a tapasztalatát. Jó szelet Hunterek!
  • Árnyvadász
    #1302
    Az északi kezdőponton indulj el és vedd a tó/tavak felé az irányt. Arra van egy szép nagy hegy és onnan már lőttem mule deert. Kettőt is, igaz nőstény volt mindkettő, de a long shot versenynél az nem számít. 207 métert lőttem, de akkor még fogalmam nem volt ezekről. Tehát, ha kivársz és odamész, akkor onnan jó eséllyel meglesz a 230 méter mondjuk.

    Ezen az északi részen, elég sok vaddisznó is van. Annyit tennék még hozzá, hogy érdemes jobb fényviszonyok közt indulni (12 fele), mert suta akkor is előfordulhat.

    A déli részén a szigetnek pedig az a hatalmas kanyonon átívelő (az egyik I-vel jelzett rész az) hidas részen lehet még ilyen magaslatokat találni. Whitetail, mule deer is szokott arrafelé lenni, de lehet ott már nem lehet annyira jól belátni a fák miatt. Nem emlékszem már pontosan.

    Még ami eszembe jutott az a sziget szélei. Ott ahol kezd a partmentén lejtősödni a terep. Partvonalon mondjuk nem szokott túl sok állat lenni, de hátha lesz. Sátrat meg érdemes venni akkor ahogy beszéltük, mert ezek a helyek messze vannak az indulópontoktól (kivéve az északi részt) és unalmas, ha pont a long shot verseny miatt kell mindig odakutyagolni.
  • romero1
    #1301
    ezer köszönet érte. már csak keresni kell Logger's Point-on egy ilyen magas helyet xd
  • Forrest Tomee
    #1300
    Ha regisztrálsz a thehunter.com-oon ott a hunter store menüben megtudod nézni az árakat. 3 hónap az 15 dollár. Fizetni hitelkártyákkal, paypal-al lehet. Van ott lenn valami sms fizetős dolog, de ahhoz nem értek.
  • ricsa008
    #1299
    mennyiért van a 3 hónapos engedély? és hogy lehet fizetni?
  • Árnyvadász
    #1298
    Na megtaláltam amit már annyira kerestünk. Legalábbis a kérdésre a választ.

  • Árnyvadász
    #1297
    Szerintem a 3 hónapos nem rossz. Rálátásod nyílik milyen a játék. Bejárhatod az összes szigetet és bár nem minden állatot lőhetsz le (fegyverek etikussága végett) mégis elég sokfélét belőlük.

    Ez alatt az idő alatt pedig ki fog derülni számodra, hogy érdemes folytatni. Az fontos, hogy bár a vadászidények (3,4,12 hónap) mindig pénzbe kerülnek, a fegyverekért és a felszerelésért elég egyetlen egyszer fizetni, az már a tied marad akkor is, ha épp lejárna az előfizetésed.

    Fegyverből a 30-06 a legjobb és a két madár kivételével mindenre jó. A shotgun (birdshot) pedig jó a két madárra és más lőszerrel meg minden másra. Ez a fegyver pedig benne van az alap csomagban is.

    Ha előfizetsz, lőszert sem kell venni, mert végtelen számú rendelkezésre áll. Sátor még egy jó dolog, de nem kötelező és nem is feltétlenül szükséges, inkább ajánlott.

    Többit úgy is ki fogod tapasztalni idővel, meg esetleg olvasgasd a HunterWiki oldalát. Játékon belül is megtalálhatsz minket. Ott chaten keresztül lehet kommunikálni. Nekem Medvebocs34 a nevem. Ha így rám keresel visszaigazollak szívesen.