1093
  • rotator
    #284
    Oké, érzékeltetésképpen írtam, a felső határa teljesen folyamatos. :)
    A legszomorúbb az egészben, hogy mivel védelem nincs a játékon, ez az eredeti exe, nem crackhiba.
  • ChuckyHUN
    #283
    100 fpst hogy??? 30 fpskorlátos a game...
    A Fő missziók elvégzése után van lehetőség szabad mászkálásra?
  • Curesz
    #282
    háháh xD
  • rotator
    #281
    Változó, ugyanazon a konfigon 1-100 fps között mozog, helyszíntől és iránytól(!) függően.
  • kraawz
    #280
    Milyen gépigénye van ? :)
  • JethroHUN
    #279
    K-Lite Codec pack, abba minden benne van, és a telepítésénél ahol leeht a Haail (vagy vmi hasonló 2Aval) válaszd.
  • Firerock
    #278
    mostanába rakta mújra agépet és még csak Divx kodek van rajta
  • Firerock
    #277
    van valami ilyen nagyobb kodek pack?
  • reaper4
    #276
    thx majd megnézem
  • xido
    #275
    mondjuk az eleje videóval kezdődik...lehet a kodekeidet nézd át..az,hogy több helyről leszeded a játékot,nem old meg semmit
  • Firerock
    #274
    mert több helyről le akarom szedni,hátha az emgoldja a problémát
  • Firerock
    #273
    de el se indul
    ki szeretném próbálni
    valaki segítsen lécci
  • moralosan
    #272
    És így írsz tesztet? :]
  • xido
    #271
    jobb alt,ha minden igaz..
  • ChuckyHUN
    #270
    A GYM 1es feladatnál ott mit kell? A fejelés megvan, utána 3 hit combo. én megcinálom de nem adja be, és ordibál h do something....
  • reaper4
    #269
    a videókat nem lehet elnyomni? elég szar végignézni újra ha vmi nem sikerül elsőre. ezt leszámítva nem rossz játék.
  • ChuckyHUN
    #268
    Délelőtt megírom róla a tesztetr képekkel:P
  • Carlos HUN
    #267
    egy játéknál nem fordult még elő ilyen sztem a vista 64 bit nem teccik neki mert minden játék rendesen fut legfrisebbek is kivéve ez!
  • Carlos HUN
    #266
    remélem kidobnak rá hamar egy patchet....
  • Carlos HUN
    #265


  • Carlos HUN
    #264
    Vista 64 biten nyomja valaki????

    nekem állandoan grafikai bugos de nagyon kiprobáltam 3 driveral is de mindegyikel az voltt minden lehetséges variáciot kiprobáltam de semmi se segit valakinek hasonló probléma?:D
  • JethroHUN
    #263
    Hahaha, hulladék lett az egész, na ez történi amikor egy régi PS2es játékot akarnak gépre átírni. Graf motoron biztos nem váloztattak, talán ezért nem viszi egy csomó kártya. Ugyan 3.0 pixel shader, X1300 minimum <lol> 1Gb RAM? Ez nem GTA4, grafikailag megsem közelíti de azért kell hozzá erős gép. Ha attól befagy a gém h egy mésik irányba néz az ember... :S 100% h hibás a program, vagy a realise vagy alapból x)
  • rotator
    #262
    Az egyik küldetésben, amelyikben az alagsorban kell kapcsolgatni, valami iszonyat módon belassul, ha bizonyos irányba nézek, 1-2 fps-t produkál. :S Másnál nem jött elő?
  • Carlos HUN
    #261
    ha játszol vele miért kérsz tölem oldalt privátban ahonnan leszedheted.....
  • Curesz
    #260
    egérrel csinálj olyan körkörös mozdulatokat, amelyik irányba mutatja
  • Lowosan
    #259
    Valaki mondja már meg hogy kell még az elején feltörni azt a zárat? mert egyszerűen nem akar sikerülni
  • 5c0rp330n
    #258
    egy olyan kártyával+ezzel a játékkal nem leszel boldog ember :S
    nem mintha annyira szép lenne, csak grafikában nincs sok hangolnivaló (arnyék ki-be, kb ennyi), 7600GT-n is épphogy eldöcög, ha el is indulna, akkor is eléggé képregényszerű lenne a dolog szerintem, hacsak nem valami VGA-ban vagy 800*600-ban játszol..
  • Firerock
    #257
    "jajjbazzsátokmeg:S
    bajvan
    belépek a játékba bejön a kép hogy Bully Scholarship edition és ilyen szép színes kép jön be és csak az ujraindítás segít
    a múltkor ez a Silent Hunternél jelentkezett de csak annál és most ennél is,nemáááár
    am GeForce Nx7300Gt-m van"
  • The Protector
    #256
    miben kéne a segítség?
  • Firerock
    #255
    valaki segítsen légyszives
    régóta vártam erre a játékra és most szopook mint a kismalac hogyha nem fog menni
  • hitch
    #254
    sziasztok.Haver leszedte a gammát,de miután elinditja mászkál egy kicsit aztán kidobja a windows hibával.

    nem tudjátok véletlenül mi lehet a gond?

    a válaszokat előre is köszönöm.
  • Curesz
    #253
    Köszi:) azóta megvan, csak nem vettem észre h ott lehet menni jobbra is xD
  • FZoleee
    #252
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    midnight torrents

    még nem próbáltam ki, mostanra jött le, csomagolom épp kifele :D
  • Firerock
    #251
    elmondanátok hogy honnan szedtétek?
  • Shiwo
    #250
    van felirat..otionsba jobbra, és ott van valahol hogy subtitles
  • n3whous3
    #249
    tuti nem ott van a gond, hogy hibásan töltött le valamit, ha rarokban kaptad, akkor már a kicsomagolásnál gondok lettek volna. Inkább próbálkozz... Installáld újra meg hasonlók, nemtom.
  • Firerock
    #248
    szerintetekha letölteném újra akkor lenne rá esély hogy jó lessz?
  • ricsa008
    #247
    olyan homályosnak tünnek a képek
    nem lehet kikapcsolni?
  • n3whous3
    #246
    Töröld esetleg azokat a fileokat, amik introként játszódnak le, már ha egyáltalán meg lehjet azokat külön találni.
  • Firerock
    #245
    nekem is
    de a videókártya a baj okozója ami ennél a játéknál jó