1093
  • Carlos HUN
    #324
    mi a cime?

    megkérdezem hátha megirják miért is nem megy vista 64en mert it ök basztak el valamit de nagyon
  • ldavid
    #323
    a supportnak lehet csak e-mailt írni
  • Carlos HUN
    #322
    most nagyot esettt a szememben hogy egy fórumra nem telik a rockstarsnak szégyen egy kérdést ne lehet felteni sehol
  • Firerock
    #321

    na így néz ki
  • Carlos HUN
    #320
    aza abaj senkihez se tok fordulni pár helyen olvastam vista 64 biten nemjó de most mivel nem válaszolt senki valszeg senki nemis játszik vista 64 biten vele....
  • szapor
    #319
    vki pls HELP #290
  • BlackShadow
    #318
    heyho! nekem az lenne a kérdésem, h másnál is néha iszonyú szarok a hangok? torzít meg beakad néha stb stb.. most próbálkozok dxdiagban a hardveres gyorsítás kikapcsolásával, de még nem áll módomban tesztelni így gondoltam előbb megkérdem :)
  • Lowosan
    #317
    Másnak is nagyon leesik az FPS bizonyos helyeken? pl:kémia óra vagy a pince bizonyos részein
  • Firerock
    #316
    NVidia controll panel?
  • TottiZsolt
    #315
    Érdemesebb elöbb az órákra bejárkálni, és utána megcsinálni a feladatokat amiket csillag jelöl?
  • Curesz
    #314
    Akinek vmi hiba panasza van: hiába teszi fel a kérdését 5ször is, mindenki látja, csak mi sem tudjuk mi rá a megoldás, ilyen egyszerű:/, ha vki tud rá megoldást az úgyis leírja
  • csgj
    #313
    szóval nem elég a jobb alt, oké, kipróbálom -.-
  • xido
    #312
    mikor kirakod a szavakat...lemész az "enterre" és jobb alt-ot nyomj...azzal fogadod el..
  • iceQ
    #311
    Állandóan exe hibát írkál ki az xp!Ne mtudok vele normálisan játszani :S!
    pedig az xp-t most tettem újra!Vmi 5let hogy mit lehet vele?
  • Seth
    #310
    Ha beírtad a szót,akkor kéne lennie egy OK-nak vagy amivel nyugtázod , legalábbis ps2-n volt
  • csgj
    #309
    Azt vágom, hogy azokat kell felhasználni... De nem enged 4 betűs szavakat!!!
  • rotator
    #308
    A videókártya driverében mindent rakj alaphelyzetbe, pl. a forced antialiasingot meg hasonlókat kapcsold ki.
  • xido
    #307
    #235-ösben látod a felhasználható szavakat...
  • Firerock
    #306
    nincs is itt
    meg külömben is
    a Far Cry 2 és a Crysis is megy de ez nem?meg a régebben egy játéknál csinálta ezt ami egy fos gépen is simán elfut..egy 2003as játéknál
  • zeus89
    #305
    Yó kis játék, nekem tetszik :D ... 9%-nál vagyok .... második fejezet :D ... most kellett valami kaja alapanyagokat vegyek a szakácsnőnek, aki mindég bele köp a levesbe szó szerint :D
  • Firerock
    #304
    ez mi?
  • csgj
    #303
    Én rohadtul nem értem ezt az angol órát... Ott az a 6 betű, és egy 6 betűs szót, a MELLOW-t természetesen hamar ki tudtam rakni. De a kevesebb betűseket egyszerűen nem fogadja el. Jönne a 4 betűs (mondjuk WELL, vagy MOLE), de ott marad ugyebár az a 2 maradék betű, és amíg azokat nem rakom ki, nem enged ALT-ot nyomni. Nem engedi kirakni a kevesebb betűs szavakat, pedig 100%, hogy azok kellenek.
  • The Protector
    #302
    a gépigényről annyit h képes még nálam is szaggatni néhány szituban.
  • szapor
    #301
    lécci vki segitsen nagyon szeretnék már vele játszani :(:(:(
  • szapor
    #300
    de akkor mi lehet a baj hogy ilyen memória cimre hivatkozó hibával dob ki állandóan :(:(
  • xido
    #299
    nincs crack
  • szapor
    #298
    Vmi crack hiba lehet?Vagy nektek ilyen nincs? :S
  • ChuckyHUN
    #297
    www.canyourunit.com ???
  • Curesz
    #296
    nah de én most lépek edzésre xD majd délután:)
  • Curesz
    #295
    Szted emléxem?:D de ott lesznek ám még fordulatok xD
  • szapor
    #294
    már megint kidobott a játék :S:S
  • ChuckyHUN
    #293
    Mikor enged oda ki? Melyik küldi utáén?
  • Firerock
    #292
    sajnos nemjó
    már szétvertem a gépházat olyan ideges vagyok,mert ha kevés a gépem hozzá akkor induljon el és akadjon mint az állat
    de ilyen szart hogy ujra kell indítani a gépet
    VALAKI LEGYEN SZIVES SEGÍTSEN
  • Curesz
    #291
    az a vicc h engem is kidobott 2szer az elején:D de azóta befejezte:/
    Azt hiszem lehet állítani az érzékenységet, ha jól emléxem
  • szapor
    #290
    Hello!Mér van az hogy idő közönként a játék kidob vmi hibával?És ha OK-ra kattintok kilép az egész :S:S
  • Wanted
    #289
    egér
    sorry
  • Wanted
    #288
    Az egé érzékenyéget és a billentyűzet kiosztást lehet valahol állítani?
  • Curesz
    #287
    hát onnan azé még van pár küldi:D, de első városrész nagyon jó:D l lehet indulni ilyen boxbajnokságot és nyersz vmi kis meglepetést de azt nem árulom el:Dmeg vannak ilyen bicikliversenyek:D lehet munkát vállalni egy kis pénzért:D tanár házát meg kell dobálni krumplival ilyenek:)
  • ChuckyHUN
    #286
    Én most a THAT BITCH nél tartok, nem sikerült kcisit jegelem a játékot... és új városrészekl mikor oldódnakfel?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    belenéztem jutubén az utolso misszioba, elég kemény
  • Curesz
    #285
    persze h vaaaan:) én most tartok a 3ik fejezetnél, karácsony van xD