1093
  • ChuckyHUN
    #364
    ez nem ps2 port tudtommal:P
  • xido
    #363
    na de ha xp-n megy..akkor a játék miatt az xp particiódat indítsd el..lehet mivel régi ps2 portolásról van szó tupirozottan,az akkori motor nem is hallott vistáról,nemhogy 64bitesről...
  • xido
    #362
    LOOOL...alsó ahngon alig 10ezer forintos vga,amin már akár SM4 is van..mekkora ökörség tényleg:)
  • Carlos HUN
    #361
    eddig nekem csak ez az egy játék nem csipáza és minden új játék naygjábol fentvan ezért hihetetlen hogy miért pont ez szarkszik XD

    kiváncsi leszek support majd mit mond
  • Gando
    #360
    akkor nemtom... a vista 64et nagyon sok minden nem csipázza...
  • Carlos HUN
    #359
    persze komptiblitás ,driverek ,akkor dx10 ,mindent megnéztem de vista 64en mindig képhibás bármit csinálok
  • Gando
    #358
    ezt a faszságot.... na akkor erről ennyit...
  • Gando
    #357
    LOOOL ehhez shader model 3kell????
  • ldavid
    #356
    telepíts régebbi drivert, vagy cseréld ki a videókat
  • Gando
    #355
    próbáltad már windows milleniumos kompatibilitási módban?
  • Firerock
    #354
    felraktam directX-et,felraktam az új vga Drivert,ujratelepítettem a játékot,újra kicsomagoltam a játékot,újra letöltötem a játékot
    szerintem mindent megcsináltam
  • Carlos HUN
    #353
    nálam ez nem hardwares hiba mert xpn rendesen megy csak vista 64 biten nem
  • francois
    #352
    A legdurvább h ez relatíve tiniknek készült játék és így is egy csomóan azt kérdezik ezt hogy kell megoldani, azt hogy kell. Le van írva minden tök érthetően! ha meg nyelvi probléma van, szótár biztos van otthon.
    Az indítási és egyéb hardveres problémákkal küszködőknek meg: nálam például első körben nem installálta fel, kiírt vmi errort, na én ekkor nem jöttem sírva a fórumra h help pls! hanem jó ha tudjátok előszokott fordulni h a rart úgy tömöríti ki, látszólag hibamentesen h valamit kihagy, volt már olyan h az install közben írt ki vmit. Ilyenkor nem a windowst kell újratelepíteni, hanem újra kitömöríted és kész. Amennyiben meg játékon belüli graf problémák stb, fagyások, kidobások vannak annál esélyes, h hardveres probléma van, esetleg driver hiba, videókártya szoftverét érdemes megnézni, hátha ott van olyan beállítás, ami nem okés.
  • Gando
    #351
    ennyi szerencsétlent egyrakáson...
  • 5c0rp330n
    #350
    most komolyan a jóélet rakjon már meg itt egyeseket, hogy nem bírnak normálisan viselkedni. írjátok be még 40 és biztosan valaki válaszolni fog, eddig csak 38-szor írtátok be, azért nem válaszotl senki :S
  • Firerock
    #349
    felraktam a K-lite packot
    ti mit használtok?
  • Carlos HUN
    #348
  • Curesz
    #347
    engem 3szor dobott ki eddig:D 25%-nál, ez nemtudom miért van
  • szapor
    #346
    Mér dob ki engem állandóan hibával a játék? :(
  • Curesz
    #345
    Ez iszonyatos:/
    Hát ugy mint mikor feltörsz egy szekrényt, gyakorold ott...egy ilyen zöld nyilacska mutatja h melyik irányba forgasd (tudod körkörös mozdulatok)
  • TomDantes
    #344
    Amikor beírtam még nem is volt ott...nem frissítettem az oldalt nem láttam.


    De, akkor sem értem. Hogy forgassam? Tökmindegy merre forgatom vagy hogy, akkor se jó.
  • Curesz
    #343
    Vágod most írtam le, csak visszakéne olvasni:/ ---> #333
  • Carlos HUN
    #342
    rakd újra aztán kiderül télleg hihetetlen amit csináltok
  • Curesz
    #341
    Amúgy nemtudom, nekem is itt vmi kodekprobléma a gyanúm:/
  • TomDantes
    #340
    A II. Chapter-ben vagyok, segítsetek már. Meg kell szerelni egy biciklit vagy mit. De hogy kel????

    Csak mutat valamit az egérrel, de nem lehet semmit se csinálni azták ki írja hogy nem sikerült.

    Mi fenét kell ott csinálni?
  • Firerock
    #339
    ha ujraraknám a winfost az megoldanáá szerintetek?
  • Curesz
    #338
    de hidd el, hogy segítenénk de ezenkívűl --> #329 én se tudok jobbat mondani:S
  • szapor
    #337
    #290
    #290
    #290
    #290
    #290
    #290
    #290
    #290

    PLSPLSPLSPLS!!:(:(:(
  • Firerock
    #336
    hát énse
    ma már szétvertem egy bill-t és majdnem széttéptem egy párnát
  • Curesz
    #335
    ezt nem hiszem el xD
  • Firerock
    #334
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    #321
    VALAKI LÉGYSZIVES
  • Curesz
    #333
    az egeret forgasd a megfelelő irányba, aztán nyomogasd a gombot amit kiiír majd megin az egeret kell mozgatni
  • robert200611
    #332
    Az 1. órán a műhelyben mit kell csinálni? A bicikli pedáljával kellene valamit csinálni,de mindig megüti a kezem.
  • CS@
    #331
    Látva az itteni hozzászólásokat csak lefirkálom már, hogy nekem az égadta világon semmi gondom nincs a játékkal egy lassan 100k HUF –ot se érő konfigon egy mezei SP2vel(na jó talán annyi, hogy 3x végigjátszottam PS2n és emiatt annak az irányítása kicsit jobban fekszik mint ezé).
  • Curesz
    #330
    örülök, h ezt nem nekem kellett leírnom:)
  • Carlos HUN
    #329
    nincs segitség öcsém mindenhol mindenkinek valami baja van egyedül vista 64 biten fordulhat elő végtelen töltési idő grafikai bugok fagyások többin mindehol rendesen kell mennie ha nem akkor gép ujrarak friss driverekel ha ugyse megy akor hardware hiba csokolak ...
  • Carlos HUN
    #328
    nah jó irtam kiderül majd de most télleg megveszem 10 ezerért akkoris ez lenne vele a baj csak akkor nagyon ideges lennék.... egy játéknál nem voltt ilyen bajom ugyhogy itt valamit a készitők nem oldottak meg jól ami nem megengedhető tekintve a kiadót!!!
  • ldavid
    #327
    support
  • szapor
    #326
    Lécci segitsetek #290 :(:(
  • Carlos HUN
    #325
    ilyenkor jó hogy ha tud az ember angolul mint pl én :D