1093
  • TomDantes
    #404
    Voltam földrajz órán..,.ez de könnyű...nevetséges, komolyan. Oda van írva a zászlókra az ország neve, csak ki kell találni hol van...az jutott eszembe lehet hogy ez azért az amerikaiaknak nehéz dolog...elvégre megtalálni Spanyolország mellet Portugáliát...ügye
  • 5c0rp330n
    #403
    ez semmit nem mutat. nincs mit szépíteni rajta, a 7300gt egy szar ehhez a játékhoz. 7600gt-n is az élvezhetőség alsó határát súrolja. ha elindulna is képregény lenne.
  • ChuckyHUN
    #402
    Tud valaki 100% savet adni? Ugyanis az enyém elveszett amiben már elég jól álltam:(
    Nem baj ha nem 100, de minél tovább van elvéve annál jobb, köszi!
  • BlackWolf
    #401
    keves hozza a geped szoval nemfog menni a video kartya miatt ezt nehez felfogni ?
  • REPS0L
    #400
    ték
  • Gerbill
    #399
    Nekem működik a szekrényfeltörés gamepaddal, a jobb analóg kart forgatom a nyíl irányába és forog a zár is. Logitech Chillstreamem van, hasonlít egy xbox360 kontrollerhez, ami az ilyen átiratoknál igencsak hasznos.
  • Firerock
    #398
    na csá
    csináltam egy canyourunit-et és ez jött ki,igaz ez a Far Cry 2 de jól mutatja hogy milyen a videókártyám:
  • F1re
    #397
    qrva shader model 3 :'(
  • maffioso
    #396
    hát köszi :) amugy igen vmi otvarral probálkoztam még régen vettem sztem 1200ér talán, lehet akk gond volt h bevolt dugva a kormány, majd megprobálom, végülis nem olyan szar billentyüzettel sem de mégis csak kényelmesebb lenne gamepaddel
    szerintem konzolon ez a játék sokkal élvezhetőbb
  • Firerock
    #395
    valaki megpróbálna segíteni?
  • CS@
    #394
    Nálam felismeri a gamepadok nagyrészét(4ből3at de a Saitek P880 kicsit zűrös már amúgy is úgyhogy ez lehet a gamepad hibája), ezekből amelyik kicsit öregebb(használtabb) azzal tulképp játszhatatlan a játék az említett deadzone hiánya miatt. A 2k HUFert vett teljesen ruppóltlan MMessel szinte teljesen hibátlan. Azért csak szinte, mert sajna egy apróságról elfeledkeztek még az átirat készítők, hogy ami jó volt X360on vagy PS2n azt nem kellett volna megváltoztatni. Bár ezzel csak a PS2ömön játszottam, de tutira veszem, hogy Xen is az analóggal való karikázással oldották, meg a készítők a szekrény nyitást, ezt itt letojták és szekrényt nyitni nem tudsz gamepaddal, még akkor se ha amúgy már összehoztál egy frankó irányítást. Szerencsére olyan sokat nem kell ez a szekrény nyitogatás dolog.

    Nemtom milyen gamepadal próbálkozol, de ha valami nagyon ruppótlan(mint az én MMesem), akkor azokat a windoz alapjáraton(driver telepítés nélkül) gyakran Generic USB nek vagy 12gombos 3tengelyűnek ismeri fel. Ezen esetben NE telepíts semmilyen drivert hozzá(ha van akkor szedd le), mert nálam mind2 alapot felismeri a játék gond nélkül.
    Ha esetleg több gamepadod van, akkor próbáldmeg kihúzni azt/azokat, amik nem kellenek.
    Összességében a gamepados irányításnak gyalogosan annyi előnye van, hogy tudsz sétálni(erre amúgy luxus lett volna gombot rakni a készítőknek?), járműveken azért hasznosabb, de ha végképp nem működsz, akkor esetleg szóba jöhet egy JoyToKey progi is.
    Amit szerintem mindenképp meg kell, majd szokni gamepaddal az a camera follow, ár PS2n is gyakran manuálisan raktam magam mögé a kamerát, mert lényegesen rosszabbul követ a mintha Te állítanád.
  • maffioso
    #393
    najo de nemtom controllsban beállitani mert hiába nyomom nem veszi...de szal akk maradjak billentyüzetnél mer szarul sikerült?
  • Curesz
    #392
    A robogót?:D Nemtudom én loptam:D
  • francois
    #391
    Hehe:D jaja vidámparkban lehet beszerezni 75 ticketért, legalábbis eddig csak ott láttam.
  • Curesz
    #390
    Amúgy azt néztem hogy lehet benne robogózni is:D engem a rendőr elkapott, mert nem volt rajtam sisak xD
  • CS@
    #389
    Kézbefogod a gamepadot és nyomkodod.
    Nagyon frankón kalibrált analog kell játékhoz, mivel Rockstarék elfelejtkeztek a deadzone ról.
  • francois
    #388
    Ma nem sok küldit csináltam, őrültködtem mindenfelé, a vidámpark elég jó, ott szedtem fel a kertitörpés küldetést most azt csinálom. 2 napja nem voltam órán és az utcán alszok:D
  • Curesz
    #387
    xDxD melyik küldinél jársz?:D Lola csajszi volt már?:) nah az 1 jó gáréé a játékban:D
  • francois
    #386
    Jaja azt már én is láttam, csak kamilláztam, meg volt olyan, h odamentem csajhoz és egyből tökön rúgott:D
    Meg rámentem a cheerleader csajra, de nem tudta befűzni:)
  • maffioso
    #385
    nekem ez még magyarul se menne :D
    nemtud vki segíteni hogy gamepaddel hogy tudnék játszani?
    bocsi ha volt már
  • NEOreg3
    #384
    angolórákhoz segítség:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    * English Class 1 Create 7 words from the letters "ELMOLW". Here are some words to use for this puzzle: Ell, Elm, Low, Mel, Mew, Mol, Mow, Ole, Owe, Owl, Lowe, Meow, Mewl, Mole, Moll, Well, Mellow.
    * English Class 2 Create 14 words from the letters "THFSGI". Here are some words to use for this puzzle: Fig, Fit, His, Hit, Its, Sit, Figs, Fish, Fist, Fits, Gift, Gist, Hits, Sift, Sigh, This, Fight, Gifts, Shift, Sight, Fights.
    * English Class 3 Create 15 words from the letters "ELISSM". Here are some words to use for this puzzle: Elm, Ism, Lei, Lie, Mil, Elms, Isle, Isms, Leis, Less, Lies, Lime, Mess, Mile, Mils, Miss, Semi, Sims, Slim, Isles, Limes, Miles, Seism, Semis, Slime, Slims, Smile, Slimes, Smiles.
    * English Class 4 Create 19 words from the letters "RAOCYN". Here are some words to use for this puzzle: Any, Arc, Can, Car, Cay, Con, Coy, Cry, Nay, Nor, Oar, Ran, Ray, Roc, Yon, Corn, Cory, Cyan, Narc, Racy, Roan, Yarn, Acorn, Corny, Crony, Rayon, Crayon.
    * English Class 5 Create 22 words from the letters "DGRAGE". Here are some words to use for this puzzle: Age, Are, Dag, Ear, Egg, Era, Erg, Gad, Gag, Rag, Red, Aged, Dare, Dear, Drag, Dreg, Egad, Gage, Gear, Grad, Rage, Read, Agger, Grade, Raged, Dagger, Ragged.
  • Curesz
    #383
    Jah ezen már én is gondolkoztam:D De azt bírom pl, hoyg az egyik scajom látja h egy másik csajnak ado kvirágot vagy csokit, és odajön lepofoz:D, meg adni akarok annak is virágot és szétbombáz engem is meg a másik nőmet is és sírva elrohan:D
  • francois
    #382
    Arra már rájött vki mire jó, amikor csók után egy darabig követ a csaj? Vagy ez csak ilyen matrica effektus:)
  • REPS0L
    #381
    beszélhetnétek inkább a játékról :l
  • Firerock
    #380
    és én nem tudok játszani:)
    passzamek
    na mind1 nektek jó játékot:d
  • Curesz
    #379
    Nah srácok most jön a 4ik fejezet:D a 3ik vége már nagyon őrült:D
  • Gando
    #378
    úgyis még ottvan nekem a madafakin crysis (ami sokkal jobb mint hittem...)
  • Gando
    #377
    nem hobbim... csak néha azért jólenne valami frissel is játszani... de nem probléma... egyszer csak lesz egy jó gépem és majd bepótolom :D
  • Firerock
    #376
    az megvan...
  • rotator
    #375
    És pontosan milyen hibaüzenetet ír?
  • ChuckyHUN
    #374
    videókarid, ugyanisehhez SM3 kell...
  • iceQ
    #373
    Azt a piszkos mindenit már f@szom tele van h állandóan exe hibával kihajint!pedig az xp most lett újra húzva meg a vga driver is a legújabb!tehát nem tom mi lehet!
  • szapor
    #372
    Alig játszok 20percet kidob vmi hiba üzivel.. :(
  • Firerock
    #371
    és honnan szüljek régebbi Drivert?
    "cseréld ki a videókat"-->ez mit jelent?
  • xido
    #370
    márpedig előbb utóbb..ha a játékok a hobbid...
  • Gando
    #369
    jóvan de ha vga-t veszek akkor kell alaplap ami tudja használni... akkor már proci is kell hogy azt is tudja használni... és a többi...
  • Carlos HUN
    #368
    szóval csak az segitsen aki vista 64 en játszik más nem köszönöm!
  • Carlos HUN
    #367
    gyerekek engem az érdekel miért nem megy vista 64 biten más nem
  • xido
    #366
    jogos..x360-ra jött ki az SE
  • francois
    #365
    Kevés a géped hozzá, ennyi.