1093
  • Plata
    #1093
    Olyan is.
  • AnuluWork #1092
    Indonéz Bully:
  • Shiwo
    #1091
    az nem normális
  • fecska
    #1090
    Az normalis hogy mar felorat tolt be az elso kuldetes mindig megunom es kilepek meg sosem sikerult elinditanom
  • Tinman #1089
    Kb. olyan mélységű angoltudás kell hozzá, mint a Lost filmhez, éppen, hogy csak...
  • landor00
    #1088
    Sziasztok! Halljátok csak annyi kérdésem lenne hogy ha a játék hibajelentést küld, akkor a játékkal van valami baj (mert sokan mondták hogy mindenféle baja van a játéknak) vagy az én gépem nem jó mert a játékhoz intel pentium 4 3.0 GHz-es a minimum processzor és nekem csak 2.8 GHz-es. amúgy megvan az 1.2-es patch ami ha jól tudom ezeket a hibákat számolja föl (pl. az akadozás vagy szakadozott hang) és nekem ilyen hibáim nem voltak csak ezek a hibajelentések.
  • grebber
    #1087
    Már készül a magyarítása!Megérte várnom vele!
  • grebber
    #1086
    Sajnos nincs :(
  • TheGrinder
    #1085
    magyarítás van a játékhoz?
  • Csibusz
    #1084
    már megvan:)
  • Csibusz
    #1083
    Hali, a játékban elő lehet valahogy csalogatni a feliratot? átvezető videoknál meg ilyesmi?
  • evil 007
    #1082
    kivittem a fősztorit az errand missiok igyis elérhetok mert megszereztem vagy 13-14 et de hiába járkálok a városba nem akarnak már jönni hozzám pedig boxon viszem és az arhimentekre hajtok és 30 at kellene elérnem de igy nem fog siekrulni ha senki nenm jön van erre valami megoldás?
  • landor00
    #1081
    ja de már megvan az egyik fajta rugás nemtom h van e több is...
  • Shiwo
    #1080
    mintha akkor lenne ott, ha találsz neki rádióalkatrészt
  • landor00
    #1079
    ja lehet de az a baj hogy én már rég voltam ott és onnan már elment és nem birom megtanulni
  • Shiwo
    #1078
    lehet rosszul rémlik, de nem a csövestől kell megtanulni, aki az iskola területén lakik a sárga lerobbant busz mögött ?
  • landor00
    #1077
    hello valaki nem tudja hogy kell rugni mer már nagyon rég játszottam és elfelejtettem egy kicsit a bunyót
  • S2000
    #1076
    Pedig nem kel rángatni. Nekem három normális kör után ki is nyitja.:) A kezdetben én is rángattam, de úgy tovább tartott, sokkal.
  • balee4
    #1075
    A kolesz szobádban lehet, később lesz több safe-house.
  • JaSoN HuNTeR #1074
    Ok rájöttem:D Rángatom az egeret mind az állat és akkor kinyitja gyorsan XD XD Am hogyan lehet menteni???
  • Rip
    #1073
    Körbe-körbe forgatsd az egeret, amerre a nyíl mutatja.
  • JaSoN HuNTeR #1072
    Olyan lassan reagál az egérre amikor forditom hogy lehet átállitan hogy ne egérel keljen forgatni a zárt?
  • JaSoN HuNTeR #1071
    Hogy fenébe kell kinyitni az első pályán azt a zárt mert nekem nem sikerül kurva szar az irányitás.
  • Amiga
    #1070
    Eladó egy eredeti, karcmentes Bully SE 2500 Ft.-ért, ha érdekel valakit, írjon privit.
  • Shiwo
    #1069
    engem is kidobált néha, meg földalatti zárt helyeken szaggatott (pl a suli alatti csatorna-szerüségben), de lényegében nem volt olyan rész, ahol fixen kiszórt volna, végig tudtam vinni

    (2,6-os core2 duo, 2 giga ram, radeon 3870-nel)
  • danyr
    #1068
    #1067:valakinek csak van valami megoldása? Ez a konfig sem olyan gyenge
  • danyr
    #1067
    nekemis pont ugyanez a konfig van szintén ezzel a problémával :(
  • CptObvious
    #1066
    Anno engem is kidobált a játék, csak úgy véletlenszerűen. Sok helyen utána olvastam, és nagyon úgy tűnt, hogy kevés hozzá a gépem.

    Bully gépigénye:
    Intel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+, 1 GB RAM, Nvidia 6800 or 7300 or better/ATI Radeon X1300 or better ( DX 9.0c Shader 3.0 supported)

    Nekem volt AMD Athlon 64 3000+, 1 GB ram, és egy 7600 GS. Ezzel folyamatosan kifagyott. Felraktam a patch-et is, hátha... de nem segített.

    Azóta fejlesztettem a gépet, jóval erősebb proci, ram, vga. És a játék gond nélkül futott, egyszer sem dobott ki. Probléma nélkül végig tudtam vinni.

    Amondó vagyok, hogy a stabil játék érdekében a szükségesnél valamivel erősebb gép kell.
  • danyr
    #1065
    Na nehogy ez a fórum is kihaljon ;D Nem olyan rossz játék ez
  • szotyikolos
    #1064
    rohadtul unom már hogy állandóan kidobál a Last Minute Shopping-gos pályánál
    Valaki tud valami megoldást a hibaüzenetekre ami működik is
  • Bence94
    #1063
    Megjelent egy patch!
    Itt a lista: *Compatibility fix for poor streaming performance, random lock ups, and random crashes affecting 64-bit Windows with over 2 GB of RAM

    patch
  • Zozo76
    #1062
    En laptopon kinlodok vele. Persze csak 640x480-ban futtatom, igy teljesen sima a frame-rate de az a baj hogy ahogy maszkalok egyszeruen megall a jatek. Szinte megall a gep teljesen meg a hang is kiakad, majd aztan megy tovabb mintha misem tortent volna. Olyan erzesem van mintha toltogetne az adatokat a vinyorol, es akkor allna meg. Ja es persze egy ido utan nekem is kilep vissza a desktopra.
  • jpwadkan
    #1061
    üdv
    átlag minden második küldetés után fagy vagy elszáll a stuff
    vk driver, dx9 elvileg a legújabb
    olvastam már máshol, hogy vannak problémák az üzembizonytalansággal, de patch-et nem láttam sehol (csak valami petíciót, hogy kellene)
    ha valakinek van ötlete, azt megköszönném, hali
  • norbi2fraktal
    #1060
    Hori12

    Itt a teljes végigjátszás, és az órák

  • Taylor10
    #1059
    sztem a játék jó csak a ti gépetek fos mert én nekem is voltak a kilépéssel hibák de nálam már nem csinálta később és fullon végig vittem jó kis játék ez csak ezt közepes meg erős gépekhez gyártották.Nekem ez a játék tetszett a legjobban még a GTA San Anderastól is jobban tetszet csak ebből az hiányzot hogy a kocsival nem lehetet menni.
  • Hori12
    #1058
    Szevastok!Szerintem tök király a Bully.Tegnap kezdtem el a ps2-es verziót és ultrakirályság!
    A Save Algie nevű küldiig vittem el,de a rohadt angol órát nem tudom teljesíteni.
    Már is találtam egy Bug-ot.Az egyik sportoló elkezdett rázkódni,mintha parkinson kóros lenne.
  • gfreak
    #1057
    a konfigodat oszd meg velem légy oly szíves :) nem vágom ezeket a láthatatlan textúra dolgokat...erre tényleg nincs megoldás (más mint a msconfigos baromság ami nálam semmi változást nem okozott) :S
  • Shiwo
    #1056
    nekem ilyen ügyben annyi bajjom volt vele, hogy valamiért a suli alatti részen
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahol Russel-t elkell verni
    szaggatott be nagyon, más helyeken nem volt jellemző, esetleg kisebb beakadások egy pillanatra, de semmi komoly
  • balee4
    #1055
    hát látod van, néha fagyott, 2-3 óra game után, más gond nálam nem volt, talán még annyi, hogy a vidámparkba lement 20 körülire az fps..., GTA IV-nél sem indokolt ez a baszott gépigény, a Rockstar nem a jó optimalizációról híres :D
  • rotator
    #1054
    A Mirror's Edge UE3 motoron alapszik, ami (szinte) minden létező konfigon jól fut. :)