1169
  • Ironman2
    #809
    Hogyan? Mert én probáltam,de azt irta ki hogy rossz régióban vagyok
  • DarkSector
    #808
    De lehet.
  • Ironman2
    #807
    Most mégsem lehet regisztrálni Magyarországról?
  • lolSL
    #806
    lépj be xbox.com-on 1x és fogadd el az új feltételeket.
  • Doom 4
    #805
    hali! megvettem a bulletstormot és látom az is live-s szal be akartam jelentkezni a régi GoW-os accomba de nem tudok mert ezt a hiba kodot adja: Code 80154002, ami baj mert igy a GoW-al sem fogok tudni játszani :S
  • Attelee
    #804
    Valaki nem tudja h Raiffaisen-es Visa Classic kártyával lehet-e fizetni
    a GFWL-ben?
  • Föcsök
    #803
    Ez a 799-re ment válasznak.
  • Föcsök
    #802
    Az lehet a baj, hogy a billing.microsoft.com-on még mindig USA volt az ország, de azt egyszerűen nem lehet átállítani Hungary-re.:S Valahogy viszont átállítottam, vagy az is lehet hogy magától már nem emlékszem, Hungary-re a live country-t. Így most két alternatíva is van egy USA meg Hun.
    Ez a magyar

    Ez meg az USA

    Viszont a kártyás fizetés így sem ment.
    Időközben megpróbáltam átjátszani a rendszert, és inkább vettem online 1200 Xbox Live pontot. El is költöttem a Dead Rising 2 dlc-re a pontokat, meg az ingyenest is leszedtem( az azoknak van akiknek kitalálva, akiknek nincs dlc-je, de olyanokkal akarnak online játszani akiknek megvan).
    Ezt látom mikor belépek a GFWL Marketplace-be
    Itt van hogy mindent megvettem a pontokkal

    Viszont a játékban mégsem látom, az öltözőben. Leszedtem mindent újraraktam, mert azt hittem az a baj, hogy a game a D-n a GFWLM meg a C-n van de nem volt úgy sem jó, visszaraktam a D-re a játékot. Nem tudom mi lehet a baj.
    Ha neten akarom elérni a Marketplace-t és onnan venni ezt látom
    Lehet az lenne a baj, hogy még nem elérhető a régióban ez a dlc? Akkor meg minek volt tavaly novemberben a nagy hír, hogy de jó lesz nekünk ha majd LIVE itt is lesz. Hát nagyon vettem 4K-ért 1200 MS pontot feleslegesen. Magát a DR2-t is a dlc-k miatt vettem meg, mert ugye warezban azt nem lehet, meg gondoltam van olyan jó játék, hogy megtisztelem őket ezzel.:(

    Ötlet? Másnak vannak ilyen jellegű problémái?
  • Rage47
    #801
    azt senki nem tudja, mi értelme a LIVE-nak :D nem menti el a mentéseidet sajnos, mint a Steam Cloud.
  • SirAlo
    #800
    Hi, ha a gta 4-et elmentettem a windows liveval online accountal akkor ha ujratelepitem a wint es felrakom ujbol a jatekot, belepek a live accountomra es tudom folytatni a jatekot? Vagy ha nem menti el online a jatek menteseket akkor mi ertelme van a Livenak ?
  • Optimus Prime
    #799
    Nem hiszem, hogy az zavarná. Sőt, biztos! Nálam nem volt gond, igaz csak free Bioshock cuccot szedtem le még a Live-ról. De ahhoz végig kellett mennem ezen a procedúrán, mert sajna PayPal még nincs.
  • Föcsök
    #798
  • Föcsök
    #797
    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem. Régen még csináltam egy account-ot PC-re ahol US jelöltem meg országnak. Aztán most megvettem a Dead Rising 2-t. Felinstalláltam, aktiváltam a kódot, majd le szerettem volna tölteni hozzá a game addonokat(Ninja pack...) Ez nem sikerült ugyanis amerikai bankkártyámnak kellett volna lenni. Nagy nehézségek árán rájöttem hogy át lehet magyarra csinálni, ezzel a migraiton-nel, és az Xbox Live oldalon át is állítottam és most már jó mert be tudom írni, és már a GFWL Marketplace is Ft-ba mutatja az árakat. De a játékon belül a downlodable content menüpont most már nem jön be hanem az hogy jelenleg nem elérhető, a marketplace-nél meg ha szeretnék venni 1000MS pontot mert 160 egy ilyen pc-s pack vagy csak simán megvenni 530Ft-ért nem engedi pedig az adatokat rendesen írom be.
    Mi tévő legyek?
    Itt egy kép ezt írja: "Nem sikerült engedélyeztetni a hitelkártyáját. Forduljon a hitelkártyát biztosító céghez, vagy adja meg egy másik hitelkártya adatait"

    Az lehet a baj hogy megpróbáltam ugyanezt a kártyaadatokat amikor még az US volt az ország, de végül ott sem fogadta el mert rossz volt a cím ugye.
    Vagy az hogy ez egy bankkártya?

    http://kepkezelo.com/images/qsbeaut4p3x56ve5zww.jpg
  • opp
    #796
    az nem gond. úgyis csak egy profilom van.
    de most legalább már tudom, hogy még működik. :)
  • DarkSector
    #795
    nekem megy, csak a cd-kulcs hozzárendelődik ahoz a profilhoz ahová először beirod ennyi a szar benne.
  • opp
    #794
    és még most jó is lehet mindkettő kulcsa a régebbi játékokhoz? :)
  • tototto
    #793
    okés félreolvastam, de annak ultimate carnage a neve :D
  • DarkSector
    #792
    flatout3 és fallout3-as is gfwl-os cd-kulcsal van....
  • opp
    #791
    Flatout 3, nem Fallout. A neten nem írták hogy nincs hozzá kód. Pont azt írták, hogy a Games For Windows Live kliens és regisztráció szükséges az online játékhoz.
  • tototto
    #790
    nem tudom, azzal nem próbáltam, meg ha jól emlékszem valahol olvastam hogy a magyar fallout3hoz nem adnak cdkulcsot, de ez nem 100%
  • opp
    #789
    flatout3 kód szerinted működhet ezekhez?
    nézegettem az árakat és ez a legolcsóbb mostanában ami régi és GFWL-os.
    fölöslegesen nem akarok 5-6ezret kidobni, mivel annyira egyik régebbi játék sem jó, viszont néha el lehetne velük szórakozni.
  • tototto
    #788
    biztos hogy nem a mostani kliens volt, de megnem mondom már milyen verziójú volt, kipróbálni sajnos nem tudom mert már nincsenek meg a játékok
  • opp
    #787
    köszönöm.
    ez már sokkal normálisabb válasz volt. :)
    te már nem tudod kipróbálni, hogy működik-e még a dolog?
    dirt2 az nekem is eredeti de annak a kódját nem fogadja el a többi...
    érdemesebb lenne kipróbálni a gears of war-al.
    mégegy kérdés. amikor próbáltad akkor az a régi kliens volt vagy már az uj 3.4es?
    mert nem tudom, hogy az uj klienssel ráadásul magyar account-al van-e rá esély.
  • tototto
    #786
    gta4 kód elvileg működik ilyen módon, ha még nem tiltották le ezt a lehetőséget
    én anno gears of war kóddal játszottam az alábbi játékokkal neten: fuel, flatout ultimate carnage, street fighter 4
    de nem mindegyik játék eszi meg pl se dirt2 se section8, újabbakról nem tudok, feltételezem azok se fognak
    tehát hogy a kérdésre válaszoljak én a gta4 vagy street fighter 4-re szavaznék, és próba cseresznye, ha működik most is ez a módszer ezekkel mennie kell
  • opp
    #785
    asszem normális hangnemben kérdeztem valamit, aztán jöttök itt ezekkel a válaszokkal. minek írtok egyáltalán?
    magyar mentalitás.
  • opp
    #784
    te is elég jó arc vagy... ilyen segítőkész embereket...
  • csoli31
    #783
    Na akkor majd én válaszolok neked. Ved meg a GTA 4-et, a Street Fighter 4-et, a Kane & Linch-et, a Bioshock-ot, és a Batmant. Ezek után gond nélkül fogsz tudni velük a neten játszani.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mellesleg nem hiszem, hogy fog-e valaki is válaszolni erre a kérdésedre. Mást nem tudsz csinálni mint visszaolvasni (ha van erről szó egyáltalán)

  • opp
    #782
    köszi, de ez nem a kérdésemre volt válasz, hanem inkább kitérés volt a kérdés elől.
  • lolSL
    #781
    gta4 multiplayer televan csalókkal és egyébként sem túl izgi. inkább APB-t várd meg hogy elinduljon újra, úgyis ingyenes lesz.

    kane lynch multiplayerrel senki se játszik, bioshock és batmanben meg alapból nincs multi

    szóval vegyél egy SF4-et :P
  • opp
    #780
    szevasztok.
    olvasgattam, hogy többen is játszottatok régebbi játékokat más kódokkal.
    működik még ez az uj GFWL klienssel is?
    szeretnék egy pár régebbi játékkal játszani a neten: GTA4, Street Fighter 4, Kane & Linch, Bioshock, Batman.
    Milyen régebbi játékot lenne érdemes megvennem? Olyat amivel nagyvalószínűséggel működne a dolog...
    Kösz előre.
  • DarkSector
    #779
    simán.
  • sparrow35
    #778
    Üdv! Ha megváltoztatom a GFWL accom email címét a windows live oldalán akkor azzal a mailllel fog tovább működni a GFWL accom?
  • Optimus Prime
    #777
    A hotfix-re gondolsz, vagy magára a kliensre? mert ha azt sem telepíti valami tényleg nem stimmel.
  • DarkSector
    #776
    ?
  • kishandris
    #775
    Sziasztok!
    Nekem nem telepiti a Games For Windows live-t.
    És átálitottam angolra a vezérlő pultban.
  • DarkSector
    #774
    nem magyarok részére.
  • lolSL
    #773
    [url=http://www.gamesforwindows.com/en-US/bestof2010/]tavalyi év 10 "legjobb" GFWL-es játéka féláron[/url] (nem magyar accounttal)
  • DarkSector
    #772
    vegyük akkor sorban.

    1.
    a hibaüzenet sokszok ki szokott jönni, a rendszer hibája, várj vele probáld később.

    2.
    lehet freemail-ről is pl, de fontos hogy csak olyan e-mail címet enged, amit előtte még nem használt senki!!!
    azért irom hogy senki! mert valaki beirhatta régen találomra az e-mail cimedet vagy másét, és ennyi azt csak mostanában vezették be hogy e-mail-t ellenőrzik, régebben még nem létező e-mail címeket is lehetett regelni.

    3.
    meg lehet változtatni a GamerTag-ot, konzolon, vagy GFWL kliensben, asszem xbox.com-on nem lehet, de csak az első ingyenes, utána pontokért cserébe lehet csak!
  • Optimus Prime
    #771
    Igen, valahol írja mely mail szolgáltatók címe jó, nekem volt már Hotmailes, szóval... Gametaget én se tudok változtatni. GlaFob4 a nevem. :D
  • BAk3R
    #770
    ez mennyire fos, csak ilyen windows live-os email-el engedett regelni, ezt nem is tudtam. viszont gamertag-et nem is kérdezett, hogy mit szeretnék, ő kitalált egyet és nem engedi változtatni sem.