1169
  • Qwerty4
    #329
    Kénytelen voltam újra rakni a winfost egy vírustámadás miatt.
    Kíváncsi vagyok ezek után fognak-e normálisan működni a Live-os játékok. :)
  • SL
    #328
    köszi szépen!
  • RYO21
    #327
    mygamercard.net

    Asszem ez.
  • SL
    #326
    Hellósztok!

    A ranglistát hol lehet megtekinteni?
  • Qwerty4
    #325
    Hello.

    Bajom van ezzel a progival és az összes játékkal, amibe be van építve ez a fos.
    Mindegyik játéknál belassul, fagyogat, már a menüben is vagy a menü előtt is, de vana hol cska a játékban jön elő, egyszerűen kezelhetetlen.
    Ahol eddig probléma volt:RF - Guerrilla, Quantum of Solace, Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes, Hour of Victory.
    Más játékok renben vannak.Csak a Live-osok szivatnak.
    Mi lehet a gond?
  • DarkSector
    #324
    ha eredeti, akkor mit akarsz csinálni rajta?
  • xxxpaulxxx
    #323
    Menj el a street fighter 4 topicba és ott van egy leírás... ami IDE se ártana ha bekerülne... legalábbis valami hasonló:D
  • Aki955
    #322
    a LIVE-ra gondoltam
  • Aki955
    #321
    Helló! Úgy tűnik lehet lesz eredeti DIRT 2 őm de nem tudom, hogy akkor most hogy kell megcsinálni hogy jó legyen. PLS segítsetek
  • DarkSector
    #320
    bár mindegy, mert még egyik sem jelent meg.
    a section 8 meg tudtommal kivétel ami erősíti a szabályt, mert ez az egy asszem ami nem megy.
  • RYO21
    #319
    ejj pedig épp a live miatt akartam leszedni.
  • tototto
    #318
    állitolag a section 8 nem megy más játék kódjával szal egyáltalán nem biztos
  • DarkSector
    #317
    menni fog...:D
  • grebber
    #316
    Arra leszek kíváncsi hogy a Dirt 2 és a Bioshock 2 megy-e majd a flatout kódommal Remélem igen.
  • Doom 4
    #315
    Ja köszi ^^
  • Csokis
    #314
    Akkor segített a linkem, ennek örülök!
  • Doom 4
    #313
    Na megcsináltam müxik de nem a .NET el hanem a registry átírással.
  • werkfilm
    #312
    .net framework 3.5-öt rakd fel és fel fog menni.
  • Doom 4
    #311
    Már csak azt kéne tudni hogyan tudok biztonsági mentést csinálni a fileról.
  • Csokis
    #310
    Gondolom.
  • Doom 4
    #309
    De akkor még mielőtt nagyon elbaxom a gépem csinálok egy vissza állítást. De ha megcsinálom akkor ugyan úgy kell vissza csinálni is?
  • Doom 4
    #308
    Aha ebbe volt egy másik megoldás is de az nem ment mindenkinek. És megint leírta a srác ugyan azt.
  • Csokis
    #307
    Elméletileg igen, de ki kell próbálni a gyakorlatban. Még találtam ezt a topikot is, KATT!
  • Doom 4
    #306
    Akkor ha jól értettem abba a linkbe akkor ezt kell megcsinálni: "To change the system installed in place of language, run registration editor, and then navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ ControlSet001 \ Control \ Nls \ language registry key, and then change the value date for the "default" and "InstallLanguage" the value of the registration of "0409" on behalf of American English.

    Then, open control panel and select the language and where to start. At the local selection and advanced tab, set the English language (U.S.) non-Unicode programs of the default format and language. Click on "OK", and then re-starting system." De ha utána vissza rakom az eredeti nyelvre akkor fog menni vagy nem?
  • Csokis
    #305
    Erről a hibáról csak ennyit találtam, KATT!
  • Doom 4
    #304
    Köszi XD éppen most találtam már rá én is^^ de köszi a segitséget.
  • Doom 4
    #303
    Előző kérdésem már tárgytalan. De nekem is ez a problémám mint adiosnak.
  • Csokis
    #302
    3.0 alap, KATT! A legújabbra frissítés pedig, KATT!
  • Doom 4
    #301
    Hali! Tudnátok 1 linket adni a legfrissebb LIVEról?
  • adios
    #300
    Hello!
    Letöltöttem a games for windows live 3.0-t,de amikor elindítom azt írja h töltsek le vmilyen hotfixet az xp-hez. Miután ez megtörtént és telepíteném a frissítést azt írja ki h nem tudja feltenni mert a telepítő nyelve nem egyezik a windows-om nyelvével. Ha átállítom angolra vhogy úgy sem jó. Kérdésem az lenne h h tudnám működésre bírni? (offline profilhoz kéne)
  • fery02
    #299
    Tudom én, ismerem a LIVE-ot eléggé. :)
  • DarkSector
    #298
    nekem 10 perc csak...miért ne segítenék...
    :D
    kell nekedis ?
    utána x360-on és pc-n is lehet használni egyaránt....
  • fery02
    #297
    Hogy te milyen rendes vagy hallod-e. :)
  • DarkSector
    #296
    password ne aggodj, mert több emberkének csináltam már, és nem használom helyettük...vagyis korrekt modon le sem irom magamnak...hisz nekem már van, és tök értelmetlen.
    amugymeg bármikor lehet password-ot változtatni utána is, ha zavar esetleg a dolog..
  • DarkSector
    #295
    figy privátban ird meg ezeket:
    mi legyen a gamertag-od, és mi legyen a password, és oat kreálok neked, ha szabad az adott gamertag, amit irsz....

    mivel sok féle gamertag foglalt már...account nickname másképpen...ezért irj utána sorban 3-4 másik gamertagot, ha nem lenne jo az első álltalad irt, akkor megprobálokm a többivel.
    nah enyi, ehhez 10percet kérek majd és adom az adatokat privátban...
  • SubZero911
    #294
    Nekem lenne egy komoly problémám, segítség kéne!

    Megvettem a Section 8-hoz egy kódot, majd csináltam egy angol acc-ot a LIVE-hoz. De nem működik. MOst végigcsinálnám a 292-es HSZT-t, hátha, de a LIVE hozzárendelte a sorozatszámot a régi acc-hoz.

    KÉRDÉS: hogy lehet a kódot levenni/szétválasztani az acc-tól?

    KÖszi előre is!
  • DarkSector
    #293
    ha kell egyébb segítség, akkor irj.
  • xxxpaulxxx
    #292
    ezt csináld végig
    Amúgy ezt be kéne tenni bannerba:)
    Vagy erről egy leírást, hogy ne kelljen 10 percet végignézni:D
  • werkfilm
    #291
    amerikai vagy angol accot csinálj a fenti linken
  • Shep
    #290
    Na most még annyi, hogy az acc létrehozásánál nem kérte az utcát telefon számot, amihez ugye a kamu angol/amcsi kellene, ez gond, vagy nem kell vele foglalkozni és nyugodtan írhatom a GoW termék kódját a liveon belül?