1169
  • barmi
    #369
    Nem enged be az online fiókomba :((
    Ezt a hibakódot dobja : 0x80151908
    Mi a teendő ?
  • DarkSector
    #368
    per pillanat nincs feltelepitve gfwl-os játék nekem, mert kb 3 játékkal játszok, keveset, amik nem live-ossak, de ha be vagy jelentkezve online játékon bellül, akkor adott a story:

    friends opcióba mész, ott van tutira hogy barát felvétele (add friends), angolul természetessen, és ha rányomsz, akkor beirhatod a keresett baráát nevét egy csikba, majd rövid üdvözlő üzenetet küldhetsz, stb stb és ha belép az illető, és vissza csekkol akkor a friends opcióban a listán megjelenik a srác neve.
  • Jaka923
    #367
    Van eredeti játékom, és meg is találtam, hogy hol van az "add to friends" opció, csak éppen nem tudom, hogy hogyan kell megkeresni és felvenni a barátokat
  • DarkSector
    #366
    sajnos szar helyzet van, mivel csak játékon bellül ha belépsz, ott tudod csak előhivni a home gombbal a kliens-t és ha eredeti, vagyis online profilod van. vettél játékot és beirtad a cdkulcsot, akkor van lehetőség rá.
    amugy sajna nincs.
    ezért konzolon jobb, ott nem kell játékban lenned ehhez a barátok kezeléséhez...:S
  • Jaka923
    #365
    Meg tudnátok mondani, hogy hol lehet barátokat megkeresni és felvenni?
  • modelcar
    #364
    és azt nem tudja valaki hogy hány éves kortól engedi?
  • modelcar
    #363
    akkor beírok mást:DD
  • jetyke87
    #362
    Neh, meg van mi volt a gond, mostmár megy rendesen.
  • grebber
    #361
    Pedig valahogy rosszul sikerült a regelés ha azt írja hogy nem támogatott a live!
  • jetyke87
    #360
    Nemtom milyen dátum hány éves vagy, de lehet, hogy bizonyos kor alatt nem fogadja el.

    Nálam is van egy kis gond, Gears of Wart tolnám (természetesen eredeti) de nem tudok livera csatlakozni. Régen Dawno of War 2 demója miatt regeltem és működött rendesen, most valamiért nem ment (lehet a jelszavam nem stimmelt vagy valami) szal újra csináltam egy live-os accot, de nbem megy. Egyszer belépett, frissítette, aztán mikor újra be akartam lépni,hogy játszak már nem engedett be.
    Ezzel a hibaüzivel kkirak: Can't connect to Live. You may be using a Windows Live ID from a region that is not supported by LIVE.
    Rendesen regeltem, ahogy annó és most is a biztonság kedvéért a GS-es videó alapján csináltam.
    Légyszi valaki segítsen, mert így singlebe sem birok játszani, ugyan is nem menti el. :s
    Előre is kösz!
  • modelcar
    #359
    sziasztok!

    most regisztrálok,de a születési dátumom bárhogy írom be nem fogadja el.Pontosan hogy írjam be???Hiába írom be úgy ahogy kéri,nem fogadja el

    PLS segítség
  • RYO21
    #358
  • Nivea
    #357
    hello4 olyan rpoblémám lenne h létrehoztam eg accot a gta4hez, de vmiért nem jelentkezik be UPnP-t és internet ip-t. nem talál azt mondja. vmi ötlet?
  • grebber
    #356
    Az sehogy annak köze nincs a livehoz.
    Olyan nincs hogy félig működik menteni nekem is ment de az lószart nem ér.



    LIVE-os game-ek listája ami mögött ott a zöld pipa a live-nál az live-os is.
  • RYO21
    #355
    Nekem félig mükdöik a Dirt 2 gow cd kulcsal.

    Achivementek vannak. De a G-t nem jól számolja.

  • RYO21
    #354
    Azt tudom, de hoyg a faszba működik lájvos cédékéjjel?
  • korcsillio
    #353
    Persze,Dirt2-ben tudtam menteni stb(most már nem).GTA4-re is csak annyi van írva hogy Games for Windows,meg a Conflict-ra is azért vettem meg...
    Az f**sza ha ez nem lesz jó semmire
  • grebber
    #352
    Hogy hogy mi a franc? Call of Duty Modern Warfare 2.
  • RYO21
    #351
    codmwf2? az mi a franc?
  • grebber
    #350
    Akkor beszívtad de nagyon ugyanis az nem live-os csak simán games for windows-os.

    Dirt2-vel tudtad tolni?? Akkor univerzumban egyedül vagy mert senki más nem tudja más game kulcsával!
  • korcsillio
    #349
    Hello.
    Vettem egy játékot(Conflict:Denied Ops)direkt azért mert live-os,de a benne lévő kulcs nem 25jegyű,hanem 28,s így nem fogadja el akárhogy variálom.Nem tudok egyik játékommal sem multizni emiatt...
    Ezelőtt a haverom GTA4 kulcsával nyomtam,minden játékban(CODmwf2,Dirt2,Resident Evil 5 stb...)tudtam menteni,multizni.Tudna valaki megoldást erre a gondra?
  • RYO21
    #348
    MSN passwordját próbáld meg beírni.
  • szafiii
    #347
    Üdv!
    egy olyan problémával állok szemben, hogy újratettem a win-t, és elfelejtettem a games for windows live -ban létrehozott account-om címét és jelszavát:S
    egyedül a felhasználónevet tudom :(
    ki lehet deríteni esetleg valamely windows honlapon keresztül hogy mely e-mail cím tartozik hozzá?
    Mert ezzel az accountal készített save game- fájlok így(offline módban készültek) szinte használhatatlanok :(
  • Csokis
    #346
    Ahha, most már játékot is lehet venni! DiRT 2 40$ például.
  • Csokis
    #345
    Jött ki új kliens (V3.2). Vajon mi változott?!
  • andaxxin
    #344
    Az király
  • Csokis
    #343
    Ezzel sajnos (elnézést a kifejezésért, de) megszoptad! A kulcsod elveszett. Rengeteg ember így járt és egyelőre (és szvsz nem is lesz) megoldás.
  • andaxxin
    #342
    DIRT 2 ről van szó.Van1 kis gondom.Reggelni tudtam Win Live-ra,viszont kaptam product keyt a win live-ban amit kér a game mikor szeretnék csatlakozni win live hoz játékon belűl.beírom a kulcsot és gondolkodik 2 percet.a végén kiírja hogy m.országon nincs win live szolgáltatás.Kaptam már olyan tanácsot reggelejek más országból.Hiáaba a dirt cd keyt már felhasználtam a magyar regghez.Valakinek ötlete?
  • DarkSector
    #341
    jah vagy pedig csak dirt2-höz nem jo
    vannak bugok benne szerintem a törés végett.

    amugy annyi érdekes!!!
    hogy ha beirom kijelez hogy nem jo a cd-kulcs, és kinyomom ESC-el, az archivementeket ettől még megadja!!!!!!!!!!!
    :DDDDDDD
    csak multi nem megy...
  • RYO21
    #340
    Apicsába!
  • grebber
    #339
    FUC kóddal tolom a Resi5-öt ,Batmant,Gears of Wart.

    Dirt2-nél nem jó. Gondolom innentől kezdve többi újhoz sem lesz jó!
  • DarkSector
    #338
    huh mükszik még nektek ez a cd--kulcs trükk???????
  • DarkSector
    #337
    nah tesztelve uj patch-et leszedtem...nem változott semmi. nyugodtan updatelhettek.
  • DarkSector
    #336
    azé mondom mennie kell
    ezt nem lehet kibekkolni...

    egyéni hiba lehet ha nem megy.
  • Csokis
    #335
    Nem igaz! Nálam minden megy, ami eddig is. De lehet, hogy csak véletlen, nem tudhatom. Egyébként feltettem a játékokat win install után (előtte lementettem az Xlive-os mappát a mentések miatt) és mikor elindítottam a játékot, majd megadtam a kulcsot, elkezdte tölteni a profilomat. Csak lestem, de legalább minden achim megmaradt, ami eddig megvolt.
  • DarkSector
    #334
    gta 4-re már
    régebben is irtak iet... szerintem nem igaz...nekem ment, mikor ezt hallottam hogy 3.0 val gta4 nem megy multiba.

    de meg kell probálni...
  • DarkSector
    #333
    archivement is online!!!
    vgyis a multi, és archive ugyanugy megmarad, vagy kieshet...
  • RYO21
    #332
    Remélem azért singelben jó marad a cd kulcs, az achivementek miatt.
  • grebber
    #331
    Elvileg asszem 3.1-esre frissuülne a live.
    Ezután már nem jó 1 cd kulcs sok más játékhoz mert GTA 4nél olvasom hogy nekeik a GTA 4 már nem megy más live-os kulccsal.

    Igaz ez??
    Mert én még nem frissítettem nekem még mennek a játékok (FUC,Batman,Resi5)
  • Qwerty4
    #330
    Igen, ez bejött, új Windows van és jól megy a Live-os játék is. :)
    Valami progi csak zavarta a Live-ot...