1169
  • DarkSector
    #689
    egyszerű.
    ezek microsoft-os cuccok, nem adják oda másnak ez érthető.

    nincs ebben semmi logikátlan.
  • csibe70
    #688
    az avatárszerkesztőben meg csak mindig azt írja ki hogy most éppen nemtudsz mert probléma van...............stb de már 1 hete ezt írja!
  • csibe70
    #687
    nem csak trágárkodom!
  • csibe70
    #686
    figyi ez az egész csak diszkrimináció mi ez a régio dolog és 1 talán akkor meg minek hozza ide a ku ...va programjait vigye pi...cs ahol van régiója ba....a meg ...elvárja,hogy te vedd meg de nem enged netezni csak átbaszással lehetett most meg vidd át az acccuntot oszt rendben és csak nagyokat lesel mert nincs pontod ,,nem jó az xbox és egyebek elvették a filinget és ku..va ideges vagyok mert még foruma is csak angolul van az xboxnak akkor milyen is a régió
  • PunkZoli
    #685
    mi ír ki? vagy képet szúrtál be az "ilyet" után?
  • PunkZoli
    #684
    komoly szándékuk volt vele, csak nem látnak annyi profitot benne, hogy használhatóvá tegyék... vagy ha találnak olcsó munkaerőt fejlesztenek rajta egy kicsit...

    engem főleg az idegsít minden alkalmazásnál, ami használhatatlan, vagy nem ad akkora pluszt, hogy minek teszik kötelezővé?! Ott van a steam, ami tökéletes mindenre, de vannak rajta gfwl os gamek is ami plusz egy idiótaság, mikor úgysem használnám, ha ott a steam.

    Komolyan, van olyan game amit ne bírna el a magyar net, vagy egy átlag pc ne tudna hosztolni?(már live os gamek közül)

    Legalább lehetne a saveléseket feltölteni netre.
  • csibe70
    #683
    azt hiszem csak az egész arról szól ,hogy mindig legyen valami amivel jól ki....nak velünk miért ilyen bonyolult itt minden és ha már meg vetted ezt a k ....va programor akkor már könyörgöm legalább had élvezhessem .....de nem szar szar hátán lépj ide lépj oda tedd ezt ted ezt xbosx ide xbox oda ....................................................
    nekem sem mükszik nincs pontom nincs rendes nevem és úgy ahogy van te le a tö kö m
  • kacsabaszk
    #682
    helló nekem egy olyan problémám lenne hogy a frissen megvásárolt Dirt 2-t felraktam és a g4w-be bejelentkeztem a régi xbox-os accommal eddig ezt hagyta is és a cd kulcsot ide is írtam be majd észrevettem hogy nem kapom meg az achievementeket így hát kijelentkeztem de vissza már nem engedett mert azt akarja hogy frissítsem a fiókomat és mikor elfogadnám a feltételeket kidob egy ilyet

    Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.

    Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben.

    erre tud valaki mondani valamit mert már 3 napja vergődöm ezzel a használhatatlan szarral

    előre is kösz
  • csibe70
    #681
    igen ez nekem is igy van de akkor a flatout-nál miért nem és oly idegesítő mert nem tudom a megoldást és ahogyan olvasgatom senki sem tudja
  • tototto
    #680
    nektek xbox.com-on a játékoknál látszódik a borító, nekem a régió magyarra állítása után mindegyik fehér lett kivéve flatout ultimate carnage de akármelyikre kattintok ez jön be:


    "Jaj! Mi történt ezzel a lappal?
    Bizonyos dolgokat áthelyeztünk.

    A keresett lap új helyre költözhetett, vagy már nem érhető el. A következőket teheti:

    * Használja a Keresés funkciót a lap megkeresésére.
    * Kezdje elölről a kezdőlapról.
    * Ellenőrizze, hogy az országának/régiójának megfelelő weblapot használja-e."
  • csibe70
    #679
    nos a xbox az már régió szerint hun.. a gépemre fel tettem 1 másik g4w játékot és ott megjelenik a pont és azok látszanak a xboxon és a ganertag mellé is beirodott de a dirt az sehol semmi,,,mi a fene van itt
  • Optimus Prime
    #678
    2. ha az ő nevével/accountjával játszik akkor az övére mennek az achik. De nem tudom mi a helyzet a CD keyes játékokkal, azt elvileg csak egy fiókhoz lehet regisztrálni. Bár lévén ott az offline fióklehetőség ezek nem igen számítanak.

    3. már magyar a Live, az Xbox.com-on belépve tudod változtatni magyarra a területi beállításoknál. Így minden addigi adatot át visz.
  • csibe70
    #677
    hello srácok ,hogy lehet hogy tolom a dirt 2 online játékot minden rendben van és müködik csak az a bibi,hogy nem látszik az elért pontjaim ,bár a barátok az látja (online) de sem a játkban sem az x-box oldalon nem jelenik meg?????miért van ez tipp thx
  • Attelee
    #676
    Három kérdés!
    Felraktam a legujabb GFWL-t,és most már minden warez játék kéri a cd kulcsot.Persze ugyanugy müködik,tehát offline bejelentkezek,de bejön mindig a cd kulcsos ablak,és idegesit h ki kell nyomnom.Valami megoldás erre?

    Másik kérdés,ha az én eredeti játékomat kölcsönadom havernak,és ő az ő nevével használja a játékot akkor törölhetik a kulcsot?
    Vagy esetleg olyt lehet-e h egyszerre használjuk a játékot?

    Harmadik,h ha lesz magyar GFWL,akkor hogyan fogok ujra regisztrálni,mint magyar?Eltünnek az addigi pontjaim,achivementjeim,esetleg törlödnek a játékaim kulcsai?
  • PunkZoli
    #675
    vagy leszarom :)
  • DarkSector
    #674
    ez nem arra van, asszem xbox.com nézhető
    vagy mygamercard a legjobb erre
  • lolSL
    #673
    csak átszínezték meg több régi gamet lehet megvenni.
  • PunkZoli
    #672
    jó nagy szar még mindig... még az acsívmenteket sem tudom megnézni a kliensből, csak ingame
  • DarkSector
    #671
    Megújult a GFWL....legalábbis nálam változott a kliens. kinézet és ikon a tálcán!

    GFWL download.
  • arcsika01
    #670
    Én úgy hallottam hogy fellehet használni mindeggyikhez.... De akkor köszönöm. Sziasztok.
  • lolSL
    #669
    A dirt 2 kulcs csak a dirt 2-höz jó.
  • arcsika01
    #668
    Akkor ezzel mit lehet csinálni? Kidobni a kukába?:S Vagy valami ötlet?!


    © Optimus Prime

    Nekem win7 van! Nekem is tetszik a kép.:D
  • lolSL
    #667
    ha nem magyar accod van akkor zenét is lehet vele venni zune.neten
  • PunkZoli
    #666
    érdekes, kaptam 800 pontot ingyen... persze nem fogok semmit venni
  • Optimus Prime
    #665
    én nem szúrtam ki, a háttérkép teljesen elvonja a figyelmet, a leírt problémádról is. :)

    Egyébként ez a bejelentkezési hiba nekem is előjön néha. Persze én a Start menüből nem tudom elindítani a klienst, csak ha a könyvtárában kétszer kattintok rá. Egyébként a hotfixével jön, de azt nem lehet telepíteni, mert angol nyelvű (magyar XP-m van).
  • DarkSector
    #664
    egyik ismerősnek is ezt irta ki, pedig account és ck-key is jo volt.
  • arcsika01
    #663
    Köszi akkor próbálkozok. Am még régen ilyet is írt ki nekem de nem értem miért!

    Itt is a Dirt2 kulcsot akartam beírni, 100% hogy nincs felhasználva mert most vettem a Media Mark-ból. Szal full origi. Boztos feltom ide hazsnálni?:D
  • arcsika01
    #662
    Az csak azért van fent mert az xfire számolja az órákat:D és szinte mindig fut a háttérbeD:DD:
  • norbi2fraktal
    #661
    Hello Kitty Online
  • DarkSector
    #660
    szokásos hiba netgondok, meg sokszor várni kell és utána jo lesz vagy tedd ujra a clienst.
  • tototto
    #659
    nekem meg az van ha elakarom inditani a klienst kiirja kéne egy hotfix az xpmhez, és elirányít erre az oldalra, de amit innen letöltök arra meg azt mondja nem tudja telepíteni mert nem megfelelő a nyelv, de akkor mi a picsnek nem azt ajánlja fel letöltésre, ezen a microsoft oldalon nem tudom mit kéne leszednem hogy működjön
    pedig minden frissítés fent van az xpn szal nem értem mit hiányol
  • arcsika01
    #658
    MI lehet a baja?:(


  • arcsika01
    #657
    Sziasztok. Nem tudom, hogy lehet-e vagy nemtom mert én ehez nem értek, de azt szeretném megkérdezni hogy van 1 full origi Dirt2-m nincs a kulcs felhasználva, és hogy feltudnám-e használni a kulcsát valami másik játékhoz?:) pl.: GTA4, GTA4 EFLC...:) PM pls. de ide is vissza nézek még. Sziasztok.
  • DarkSector
    #656
    mostmár mindegy akik lemaradtak asszem csak egy avatar kiegészítőt kapnak.

    igen a pontokat pc-n is levásárolhatod, játékra kiegészítőkre.
  • tototto
    #655
    ha életemben nem volt xboxom, csak PCn játszottam liveon van értelme átállni MOra vagy csak xboxosok kapnak pontot, illetve ott lehet csak levásárolni?
    vagy az egész kérdés már idejét múlt mert lejárt ez az akció? :)
  • DarkSector
    #654
    grat nyomulsz most a streetfigyterrel mi? :)
  • norbi2fraktal
    #653
    hehe megkaptam a beígért 800 ms pontot thx ms :)
  • csibe70
    #652
    dark sektor üzentem neked privátban !
  • sparrow35
    #651
    Csa, a jelenlegi regiomat hol tudom megnézni a win live accomnál?
  • Bence94
    #650
    amcsi reggel meg gondolom magyar kártyát nem fogad el mi ?

    akkor basszák meg meg a "magyar lájv te paraszt nesze b+..."