1169
  • PunkZoli
    #729
    ezek közül valamelyik beregelhető a steamen?
    800pont mennyit ér?
    hol vannak kiírva a napi akciók?
  • lolSL
    #728
    xbox.com-on be lehet állítani paypalos fizetést usa accountra, az meg már megy magyar kártyával --> olcsó pontok, nagy választék :)
    bár ez inkább akkor fontos ha xboxod van, ez a gwfl egyelőre gyengusz amerikai választékot tekintve is, de azért az ilyen akciók már egész csábítóak.
  • rage
    #727
    Nekem sem fogadta el a bankkártyát, amíg amerikai volt az account.
    Magyarra migrálva az accountot, már elfogadja a kártyát is
    :)
  • DarkSector
    #726
    szuper
  • lolSL
    #725
    gamestar hírhez vki beírta a magyar accounttal elérhető gamek listáját:

    - 4 Elements
    - 7 Wonders: Treasures of Seven
    - A Vampyre Story
    - Ankh 2
    - Ankh 3
    - Bejeweled 2
    - Bejeweled 3 (előrendelhető)
    - Blur
    - Bookworm
    - Call of Duty 4: Modern Warfare
    - Call of Duty: World at War
    - CarneyVale - Showtime
    - Chainz 2 - Relinked
    - Cubis Gold
    - Cubis Gold 2
    - DarkVoid
    - Fable: The Lost Chapters
    - FlatOut - Ultimate Carnage
    - Football Manager 2011
    - Gardenscapes
    - Grand Theft Auto III
    - Grand Theft Auto IV + a 2 DLC
    - Hitman 2: Silent Assassin
    - Jewel Quest 5
    - Kane & Linch: Dead Men
    - Lara Croft: Tomb Raider - Legend
    - Lara Croft: Tomb Raider - Anniversary
    - Mahjongg Dimensions
    - Mini Ninjas
    - Plants vs. Zombies
    - Poker Suerstars III
    - Prototype
    - Singularity
    - Slingo Deluxe
    - Text Twist 2
    - Zoo Tycoon 2 - Ultimate Collection
    - Zuma's Revenge
  • lolSL
    #724
    én nem gold amerikaival meg tudtam venni simán pontokkal.
  • DarkSector
    #723
    fura nem vagyok goldos mégis meg tudtam volna venni csak a bankkártzya adatokat nem fogadta el.
  • rage
    #722
    Nekem engedte volna magyar accounttal is, de végül mégsem, mert csak Gold accounttal él az akció.
  • Roland10
    #721
    Köszi szépen,már tudom:D
  • DarkSector
    #720
    hát kb :P
  • norbi2fraktal
    #719
    hmm még akkor sem engedi :O egyék meg az összes f4szomat
  • DarkSector
    #718
    jah jogos. de furi nekem hogy ha nem magyar valaki akkor ms pontért miért nem engedi megvenni.
  • norbi2fraktal
    #717
    azaz, már ott van a Blacklight Tango Down is :-(( megvenném de szopatnak
  • DarkSector
    #716
    jaja sirályos
    pusztulatgenyóság.
  • norbi2fraktal
    #715
    sajnos felejtős, a kliensben nincs, az oldalukon fent van de ott meg arcon vág mer magyar vok :D
  • DarkSector
    #714
    az cumi, mert csak magyarral lehetne bankkártyás fizetést elkövetni, akkor nem vágom mit reklámozzák gamestar-on.
  • lolSL
    #713
    magyar marketplacen nincs fent a game, ahogy az eddigi akciók közül egyik se volt.
  • DarkSector
    #712
    vagyis nem tudod megvenni?
    lehet csak külföldi accounttal lehet?
  • lolSL
    #711
    nem, simán z betűre végződő tulajdonnévként kell kezelni.
  • norbi2fraktal
    #710
    lehet ezzel nem érek el sokat pedig maradt 120ms pontom és abból elvileg meg tudnám venni, csak kiírja hogy nem és nem!! xd
  • DarkSector
    #709
    amúgy én vagyok nyelvtanból 0-ás, vagy a "Windowson"-t "Windows-on"-nak kellene helyessen írni?
    :D
  • DarkSector
    #708
    De most végképp nem értem a problémát, 1 hétig akciók vannak, cd-kulcs szerzése most a legkönnyebb:

  • DarkSector
    #707
    jah még James Bond Quantum Solance vagy mit is lehet küldeni.
  • DarkSector
    #706
    offline profilt hozz létre, mert online-hoz kell a gfwl kulcs.
    ezt ugy teheted meg, ha elérsz a szerződés elfogadásáig, és nem leokézod, hanem rányomsz középen kb a kék színü Create Profil szövegre vagy mi.
    Régen nem így volt, ezt kb év eleje óta változtatták meg..
  • DarkSector
    #705
    eredeti kulcs asszem a dirt2 óta nem megy más játékkal.
    vagyis gta4 még tudtommal igen.

    én egyet tudok, játszottam ezekkel egy Gears of War kulccsal:
    Gears Of War, Batman AA, Red Faction Guerilla, Fallout 3, Flatout Ultimate Carrage, GTA4, Street Fighter IV, Bioshock 2, Kane & Lynch, Lost Planet, Section 8, The Club.

    és amit azóta is használok a Resident Evil 5!

    Én régebben ezeket használtam egyetlen Gears of War kulccsal. Feltételezem még a régiek mennek máig is, mivel a Resident Evil 5-el nemrég próbálkoztam multiban az uj update után, szóval én a Dirt2-nél tapasztaltam elsőnek hogy nem fogadta el a cdkulcsot, hibát irt ki, ellenben a dirt 2 achikat adogatja, szóval ott csak félig müködik.

    én vennék a helyetekben egy 990ft-os játékot, vagy olcsobban ha van neten vagy valahol, és annak a cd-kulcsával játszanék, persze csak a dirt2-nél régebbiekre van esélyetek.
  • Roland10
    #704
    Ha meg simán akarok belépni csak a Live-ba akkor meg ezt irja..
    There is a problem with your account that you need to resolve before signing in. Code: 80154002
  • Roland10
    #703
    Sziasztok..mi lehet a baj nálam hogy felrakom a 1.07 patchet (most raktam fel az egész gamet is) És amikor beakarok lépni a windows live-ba kéri a CD kulcsot..de nekem a Razor verzio van meg:S
  • Attelee
    #702
    Akkor egyenek F.szt!
    Öcsémnek kellett volna mert ugye neki nincs eredeti játéka,de az achik meg jó ha vannak.Én is ugy szoktam h felrakok egy eredeti játékot,azzal bejelentkezek,és utánna már minden játékban megmarad a nevem meg müködnek az achik is,csak ugye offline modban vagyok.
    Akkor nézni kell neki valami akciós játékot.
    Vagy esetleg a GTA4 kulcsomat kölcsönadom valamihez,feltéve ha nem tiltják le utánna.Ez müködhet egyébként?
  • DarkSector
    #701
    azért mert eltörölték ezeket az ingyenes játékokat hála a MW2-nek
  • Attelee
    #700
    Leszedtem egy ingyenes játékot a marketplacen,ez a Game Room.
    Eddig adott hozzá CD kulcsot h be birjak jelentkwezni online,de ezzel
    az ujjabb GFWL-lel nem tudok kulcsot kérni.
    Akinek esetleg a régi GFWL van az megtenné h kér egy kulcsot ehhez a szarhoz?Persze le kell hozzá tölteni.
  • DarkSector
    #699
    egyéni problém.
  • kacsabaszk
    #698
    A regisztrációval mi baj lehet? Mert a hotmailes email címemet használom és minden más ms-es cuccba be tudok jelentkezni (kivéve persze a g4w-t ami miatt van ez az egész). Egyre idegesebb vagyok egyik fórumon sincs semmi erröl a témáról, de ami nagyon nagyon felidegesít az az hogy miért tudtam a cd kulcsot beírni ehez az accounthoz és miért nem dobott már akkor ki ezzel a hibával.
  • Optimus Prime
    #697
    Én 2 éve nem használom az Xfire-t, mert valami okból totál belassította nálam a játékokat. Mindet, amit csak Xfire-ral/-on indítottam, cirka 5-10 fps-sel futott még a Halo is. :S
    Persze a Live-ot se kedvelem bár nálam most működik és így vannak achik, hamár nem SteamWorks-ös a játék. :)
  • DarkSector
    #696
    nm
    :P
    jo jtékot.
  • csibe70
    #695
    Darksector a segítséged köszönöm szépen sikerült most már vannak pontjaim,, bár kezdhetem megint újra de legalább müködik még 1 x köszi szépen s bár halkan mondom meg ne halja senki sem,, bár mindenki ilyen segítőkész lenne THX THX THX
  • DarkSector
    #694
    probáld ujra, vagy a regisztrációd nem jo.
  • kacsabaszk
    #693
    >>>Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.

    Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben.<<<

    Ezt írja ki és még mindig nem tudok vele semmit sem kezdeni már kezd nekem is tele lenni a tököm az összes ms-es cuccal!

  • DarkSector
    #692
    csőbocs skype nincs bekapcsolva ha irsz akkor ide privátot, hogy menjek skype-ra. :)

    csak akkor megyek skype-ra ha megkérnek.

    amugy chat-elésre meg mindenre xfire.
  • csibe70
    #691
    darksector küldtem neked skypén üzit nézd meg légyszives!(ha van idöd)
  • lolSL
    #690
    Mától egy hétig minden nap 99 cent egy játék usa accounttal, .75 p uk-el.
    ma deus ex.