1169
  • BAk3R
    #769
    egyszerűen nem tudok LIVE accot regelni, akárhogy akárhányszor töltöm ki az első oldalt ezt dobja az I Accept után: Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie. mégis, hogy tudok regelni?
  • DarkSector
    #768
    hát nem öregem régebben nem így volt, azota sok embertől hallottam csak ugye én még élesben nem probáltam.
    ezekszerinnt igen ha elvész a profil akkor oda a cd-kulcs.
  • Fpocok
    #767
    Hmmm. Ezt monst úgy mondod, mintha nem a világ legtermészetesebb dolga lenne ez. Egy kulcsot jobb esetben csak egyszer lehet felhasználni.
  • DarkSector
    #766
    srácok tesztelte már valaki, hogy valóban igaz-e ez amit már több helyen is beszéltek/beszéltünk hogy egy cd-kulcsot csak egy profilban enged a játék beirni, és vége onnantól ha elveszik a profilunk akkor annyi?
  • SubZero911
    #765
    Köszi a választ!
  • lolSL
    #764
    1.9GB a patch, és gondolom csak vmi szar amerikai serverről tölti, lehet csak több idő kell neki.
  • SubZero911
    #763
    Nem blokkolja, elindul, csak meghal 1 óra után....
  • DarkSector
    #762
    :D
  • lolSL
    #761
    nyilván nem írtam 1x se.. :)
  • DarkSector
    #760
    amit 2x irtál le, azt úgy ird, hogy "UDP & TCP" mert nem egyesével kell nyitni hanem van olyan opció aminél ezt kell kiválasztani. :)
  • lolSL
    #759
    tűzfal/router blokkolja talán
    ezek a portok kellenek:
    TCP 80
    UDP 88
    UDP 3074
    TCP 3074
    UDP 53
    TCP 53
    TCP 443
  • SubZero911
    #758
    Section 9, vagy más néven Section 8 Prejudice de még csak BETA!

    Egyébként megvan a Section 8 is, és ugyanez volt a gondom vele frissítéskor, csak akkor az eredeti s8.exe file-t kereste, illetve állandóan az volt a gondja, hogy nem eredeti. De lehet, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.
  • lolSL
    #757
    esetleg a játék neve segítene
  • SubZero911
    #756
    Egy kis HELP kéne!

    Nyertem egy serialt egy játékhoz. Feltelepítettem, majd beléptem a jétékba, csatlakozom a LIVE fiókhoz, közli velem, hogy update-elnem kell. Itt elindul a csík, de megfagy állandóan. (kb. fél óra alatt megy egy centit a letöltő csík.)

    Valakinek ötlete?

  • szobipeet
    #755
    Köszönöm szépen!
  • Optimus Prime
    #754
    Már többször be volt linkelve, kikerestem. Nem ártana a fejlécbe tenni, szerintem.
  • szobipeet
    #753
    Sziasztok. Offline profilt hogy kell csinálni?
  • DarkSector
    #752
    jah nem nekem kell a segítség. :)
  • Büdös Bohóc
    #751
    Sziasztok!

    Tegnap frissítette nálam a GTA EFLC alatt a live saját magát, az újraindítás óta pedig, ha bejelentkezek, kifagy totál a játék. Valaki tud erről valamit?
  • Optimus Prime
    #750
    Én próbálom az angolt, de nem települ úgyse. De másképp is el lehet indítani. Keresd meg a könyvtárba a GFWLClient.exe fájlt és kattints rá kétszer.
  • DarkSector
    #749
    Vezérlőpult->Területi és nyelvi beállítások
    itt kell valamit változtatgatni (gondolom ha angol tedd magyarra, ha magyar tedd angolra), majd telepíteni kell a biztonsági frissítéseket ha eredeti az xp-d.
  • Bosket
    #748
    Most raknám fel először a Gears of War-t, leszedtem ezt a marketplace-t,felraktam és mikor indítom,ezt írja ki: To use the features of Games for Windows Software, you need apply a hotfix for Windows XP.Do you want to view and download the update?
    Leokézom,és átvisz erre az oldalra:
    http://www.gamesforwindows.com/en-US/Support/Games-for-Windows-Marketplace-Client-Download-Help/

    És akármelyik hotfiyet szedem le,egyiket sem tudja felrakni.Ezt írja:
    Setup cannot update your Windows XP files because the language installed on your system is different from the update language.

    Valakinek valami ötlet?A rendszerem Xp Sp3.
  • DarkSector
    #747
    nah megvan kellett hozzá egyszer adatokat megadni, és csak utána lehet kiválasztani.
    de televan bonyolitva.
  • DarkSector
    #746
    megnéztem nincsen paypal xbox.com-on se max talán a mastercard ha elfogadja.
  • DarkSector
    #745
    érdekes mert én próbáltam, és nekem soha ilyen nem volt, de lehet azért mert én az xbox menüben néztem eddig.

    kössz a tippet.
  • lolSL
    #744
    és mindig xbox.com-on kell venni a pontokat mert csak ott írja ki feltöltésnél a paypalt, de utána GFWL meg Zune marketplacen is elkölthetők.
  • lolSL
    #743
    jah látom nem megy a link közvetlenül
    xbox.com login usa accounttal -> my xbox / accounts -> edit payment options -> add a paypal account, aztán betehetsz magyar kártyát is, én is így fizettem az xboxos időkben.
  • tototto
    #742
    miért lennének, semmi közük steamhez, egyik sem steamworksös játék, azért mert lehet kapni egy játékot steamen nem lehet beregisztrálni, sok ezer játékot lehet kapni és csak alig pár retail kulcsot lehet regisztrálni
  • DarkSector
    #741
    mondjuk probaképpen ha lenne egy gta4-em megprobálnám azért bebiggyeszteni a steam-be.
  • DarkSector
    #740
    marhára izgi hogy a call of duty 5 és a gta4 miért nincs a listán pl.
  • tototto
    #739
    csak ezek a játékok regisztrálhatók steambe
  • DarkSector
    #738
    Van a régi mód cd-kulcsoknál:



    De látom már van lehetőség a már feltelepitett játékok betallózására és hozzáadására.
    Kliensben a fent jévő Játékok menüpont, majd ebben a legalsó opció.
  • DarkSector
    #737
    "elvileg bármelyiket amelyik steam-en is megvásárolható"
    a mondat másik felén van a hangsúly.

    gta4 99%. azt haverom steam-en megvette, ott is gfwl kulcsos.
    cod 4-5 is szerintem 99%, mert az is van steam-en, bár nem vágom miköze gaes for windows live-hoz, de mindegy.
  • PunkZoli
    #736
    nem mindet, van egy lista a steamre regelhető gamekről, engem csak az érdekelt valaki tud e egyezést, mert bogarászni nincs kedvem
  • DarkSector
    #735
    elvileg bármelyiket amelyik steam-en is megvásárolható.
    plgta4, ki kell próbálni, de el kéne hogy fogadja, gta4 a cd-kulcsát beregeled.
    800 pont -> dlc-k meg arcade cuccokra elég.
  • DarkSector
    #734
    paypal nincs xboxra.
  • DarkSector
    #733
    jah erről irtam énis
  • lolSL
    #732
    Talán vmi game DLC-jéhez jó lesz a jövőben, azok 800 v 1200-ba kerülnek és vannak a magyar marketen is.
  • PunkZoli
    #731
    kaptam 800 pontot az acc átíráskor és ha lesz valami game, lehet elszórom rá, bár hányok ettől a szartól

    plantsvszombies meg jó lenne csak steamen... ott legalább van cloud
  • lolSL
    #730
    gamesforwindows.com-on a kis képeken vannak a heti meg napi akciók.

    steambe nem hiszem hogy bármelyik is jó lenne, MS biztos elzárkózik attól hogy olyan gameket áruljon ami a konkurenciához vezet :).

    800 pont attól függ. eredetileg 10 dollár (kb 2000 ft). magyar accounttal viszont 2000-ért 640 pontos játékokat tudsz csak venni, szóval nem váltják túl jól.

    magyar accountot gyakorlatilag nem érdemes használni, drága minden és gyatra a választék, ha bővül is mindig le lesz maradva egy lépéssel (ahogy az angol xboxos live is le van az amerikaihoz képest 5 évvel később is)