102
  • Gernor
    #102
    dehogy, ő a "legjobb" muhaha
  • Armagedown
    #101
    Csicska rapper
  • st3ve
    #100
  • st3ve
    #99


  • janos666 #98
    Megvan! Mégiscsak van köztük Keresztapás is (a bárkit meg lehet ölni a 2. részből), egy másik film pedig a Donnie Brasco-ból van (lefordulsz a hídról?). Talán van még egy 4. film, azzal a "semmi szarság" dumával, de az már nem annyira izgat (de lehet a Donnie Brasco-ból van az is, majd kiderül, ha megnéztem).
  • janos666 #97
    Ez "Az országház fantomja" című (2002-es) albumon van. Épp erről szeretnék kérdezni én is. Nem tudja valaki, mely filmekből vannak az Introlude-ok?

    Azt tudom, hogy a "... hogy újjal mutogathassatok rám, a rossz fiúra ; ti lennétek a jók?" a Scarface (Sebhelyes arcú) műből van, épp nem rég néztem újra annak örömére, hogy kiadták Blu-rayen.
    A Godfather (Keresztapa) trilógiát is újranéztem tavaly Blu-rayen, és egy-két bevágás akár abból is lehetne (nem vagyok benne biztos, mert angolul néztem, inkább máshonnan van az a "Vigyétek ki innen" és "Ha egyvalami biztos ebben az életben..." rész, bár ott is volt ilyesmi, de nem egyértelmű)
    De van még egy másik film, amiből ez a "Ha hívatnak menni kell" és "Egyszer talán kinyitják a nagy könyvet, és beírják a neved" származik, ami a dumák ~60%-a (valószínűleg innen van az is, amit akár a keresztapából is lehetne). Ez melyik film?
  • hunbasser
    #96
    ez az Unplugged nagyon rossz így...minden ki van belőle cenzúrázva,az is hogy "szar" meg hogy "Gyurcsány"...hová lett a szókimondó Dopeman??
  • limperatore
    #95
    Megvan valakinek dopemantől a Menekülő ember című száma?

    a szövege ilyen hogy

    "Megölök mindenkit mindenkit megölök megölök bang bang
    Megölök mindenkit mindenkit megölök megölök bang bang
    Megölök mindenkit mindenkit megölök megölök bang bang
    Megölök mindenkit mindenkit megölök baaang"

    ha vki elküldené hálás lennék, ty ;]
  • tigeroo
    #94
    húha most hallottam a rádióban a színes kép c. számot :o)
  • kifli
    #93
    nem most halgattam szal nem tom a pontos címét bocsi
    annyira nem tetszett hogy megjegyezzem a nevét is...
  • hunbasser
    #92
    "meghallgattam valami fantomos lemezét "

    aha,köszönjük.még a nevét sem tudod,akkor most hogy várja el tőled az ember,hogy tényleg értsed is a szöveget?
  • báttyó02
    #91
    ok köszi a hsz-t,viszlát -
  • kifli
    #90
    jóó biztos nyóckerbe nőtt fel meg minden és én nem hasraütés szerűen mondom a dolgokat . nem csak egy számát halottam meghallgattam valami fantomos lemezét és háát elég sokat vigyorogtam magamba...
    ez egy vicc ez az ember a tesójával együtt...
  • hunbasser
    #89
    az a baj,hogy ezt én sem tudom pontosan,hallottam ezt azt meg olvastam róla,és tényleg azt mondják,hogy a 8kerben nőtt fel eléggé gettós körülmények között,és jópár balhéja volt,meg benne volt ebben abban,de bírom azokat,akik csak bejönnek,és hasraütésszerűen beírják,hogy műmájer,csak duma,holott lehet hogy annyit sem tudnak róla mint én vagy te,csak amit ők kitalálnak az icipici agyukban,azt ők tényként fogják fel.
  • tigeroo
    #88
    ez szerintem is így van. mármint hogy az imázs is tartozék. egy cégvezető is járhat szuzukival, max. nem veszik komolyan...
  • hunbasser
    #87
    de amúgy tényleg,báttyó jól mondja,miért baj az,hogy ő játsza a faszagyereket? az interjúiban látszik,hogy ő azért ennyire nem ilyen,egy imázst épített fel maga körül,és nem az volt a célja,hogy megutálják.egyébként ezt így szemtől szemben lehet nem mernéd neki megmondani,mert azért van igazság abban,amiket ő mond...
  • báttyó02
    #86
    miért ne lehetne az? most neked miért fáj ha ő ezt szereti
  • kifli
    #85
    aza baj hogy csak azt hiszi hogy ő igazi gengszter mikor egyátalán nem az
  • hunbasser
    #84
    nem,a gengsztereket pont hogy elítéli,ő az EREDETI gengszter.arra utal,hogy ő olyan eredeti,régivágású,mint azok a maffiózók,akiknek még a tisztelet és család fontosabb volt a pénznél.ezért is van az,hogy néha olyan régi maffiózós kalapban van,meg ilyenek.legalábbis nekem ez jön le a zenéjéből,mert hogy a gengszterekről úgy beszél,mint másról,nem veszi magát közéjük,és erősen elítéli azokat a suttyókat is,akik "eladtak pár bogyót,szívtak egy kis kokót,így születnek a "nagy" magyar maffiózók,a többségük egyszerű donfóbiás és ez az egész nem más mint egy kibaszott színház".hallgasd meg a színház c. számát,kb beszól az ilyen nagy gymsrácoknak,akik gengszternek képzelik magukat.az eredeti genszter(így g nélkül) egy fogalom.meg egyébként is,ez azt hiszem ice-t(?) száma,O.G. The original gangster.
  • hunbasser
    #83
    nem lopott többet Ganxstánál ;) meg amúgy ki nem lopkodja a zenéket? a legtöbb zenéje saját.
  • kifli
    #82
    kicsit nembírom hogy megjátsza hogy ő a nagy gengszer váááá
  • kifli
    #81
    ehh szánalom...
  • N1ggA
    #80
    nem tetszik hogy lopkodja a zenéket. amugy jo
  • Ben C
    #79
    Na akkor ezt meg is beszéltük :D

    (Amúgy nem igazán hallgatok rockot, emót meg végképp nem :D)
  • báttyó02
    #78
    ogli g-s dologgal egyetértek
    azzal h nem értelmes dopeman..azzal nem
    de ha neked nem tetszik,akkor minek kell ezt mindenképp megosztani velünk,akik itt fanolnak? ez ugyan olyan dolog mint sport fórumba,én nem megyek be más csapat topikjába aki nem szimpatikus nekem,vagy ha mégis betévedek,max csak elolvasom,nem azért hogy elmondjam miért nem csípem őket,mert ebből 10ből 9szer csak flém lesz
    amugy boccs ha tulreagáltam az előző hsz-em(igy utolag látom),csak számtalanszor láttam már,hogyha dopeman-hez hasonló topikot nyit vki,akkor tuti hogy betéved valami nagyokos rocker/underground rapper akinek mindenképp be kell böfögnie azt h ez az ember mennyire szar
  • Ben C
    #77
    Nem vagyok stílus alapján elítélő, és nem mondtam a zenéjéről se pozitívat se negatívat, nekem nem tetszik, de ez az én dolgom. (Úgy látszik nem sikerült végigolvasni a hozzászólásom?)

    Főleg Ogli G miatt kaptam fel a fejem, akiről nyugodt szívvel mondom hogy szar, attól teljesen függetlenül hogy hallgatok e rappet vagy nem (megsúgom hogy semmi bajom nincs a jó rap zenékkel). Csak miután láttam azt a riportját, és hogy állítólag ő különösen értelmes egyén, elgondolkoztam hogy milyen lehet aki primitív.
  • báttyó02
    #76
    jajj haggyadmár
    de most őszintén pont neked minek kell ide bármilyen véleményt írnod arrol amiről fingod nincs? tudjuk hogy te rockot meg emot meg tökömet hallgatsz,egyértelmü hogy zsigerből útálod a dopeman féléket
    ezek után sztem te ne mondjál itt semmiféle véleményt,mert pl én se megyek okoskodni rock topikba,mert 1. nem ismerem őket 2. nem hallgatom
  • hunbasser
    #75
    azt nem firtattam,hogy ezek mekkora előadók,csak annyit,hogy ők is neki köszönhetik a népszerűségüket :) és ez tény.

    az meg hogy folyt belőle a primitívség és az egó,hát nem tudom...inkább csak simult a vivához,de azt is kinézem abból a csatornából,hogy megmondták neki,hogy adja már azt a paraszt énjét,mert hát mindenkinek ez jön le,ha Dopemanről van szó...és ez a baj,mindenki egy bunkó műmájernek ismeri,de aki már hallotta normálisan nyilatkozni,és akinek "átjönnek" a szövegek rendesen,az teljesen másképp vélekedik.tisztában van vele,hogy nem szeretik,és nem fog csak azért megváltozni,hogy pár okostojásnak megváltozzon róla a véleménye.aki van annyira inteligens,hogy megismerje Dopeman másik felét is,az megismeri,aki meg pár vivás klipből és 1-2 interjúból von le valamit,az inkább ne szóljon semmit.

    utgyuru is bejött,azt hitte most megmondja a frankót,erre látom hogy milyen zenét tesz be a "mi az aktuális kedvenc zenéd" topikba(valami igénytelen silány valamit,ami egyáltalán nem ötletes,de ha neki ez tetszik,oké),de a zene is eléggé távol áll ettől a műfajtól,így merem feltételezni,hogy nem sokat hallgatott Dopemant és nem ismeri igazán,de azért elmondja a véleményét abból,amit a viván látott.

    egyébként Ganxsta is hibás abban,hogy így lejáratják Dopemant...
  • hunbasser
    #74
    na,be is tették,köszönöm szépen mégegyszer
  • Ben C
    #73
    Nem tudom miről beszélsz. A Viván minap volt vele egy interjú, folyt belőle a primitívség meg a beképzeltség. Hogy ő a legjobb mert ő adja el a legtöbb lemezt a magyar rapperek közül. Ezzel a felfogással Győzika a legjobb magyar médiaszemélyiség.

    #51: El se merem képzelni hogy milyen borzalmas lenne a világ ezek nélkül a Művészek nélkül :)
  • gabber_saviola
    #72
    mingyá bent is
  • hunbasser
    #71
  • gabber_saviola
    #70
    banner:

  • ForzaInter
    #69
  • hunbasser
    #68
    igaz
  • báttyó02
    #67
    hüha :-}
  • gabber_saviola
    #66
    én még Dope koncerten is voltam a pecsában kb. 10 évvel ezelőtt :]
  • báttyó02
    #65
    azért ez túlzás sztem
    ha még most milliomos létére is arrol zenélne h milyen szar volt az élete azt nem tudná ott eladni
    amcsiknál most a csajosaranyláncos klipp/zenéket tudják eladni,ha én lennék a helyébe,énis igy csinálnám...pénz
  • hunbasser
    #64
    ez most olyan amúgy,hogy féldollár régen arról rappelt milyen volt egykor az élete,most meg arról rappel,hogy mennyire fullon van és hogy milyen kurva jó élete van.ez meg még talán mégrosszabb...
  • báttyó02
    #63
    sztem ezen fölösleges vitatkozni
    egész életében arról ír hogy milyen az élete stb,ha ez ennyi embernek bejön,akkor énse váltanék a helyébe
    meg mostmár hova váltson 30+évesen