102
  • hunbasser
    #62
    itt is vannak érdekes dolgok,de most ez nem ide tartozik :)
  • hunbasser
    #61
    :_A?SDASDSADSA
  • gabber_saviola
    #60
    jajne most látom csak, hogy ki nyitotta :ASDasdasdds
  • Lord Nomak
    #59
    Na hát annak sincs sok köze a 8. kerülethez. ^^
  • hunbasser
    #58
    "éééés itt van Hatvaaaaan,ugyanaz mint a 8.ker"
  • Lord Nomak
    #57
    Konkrétan nem de sajnáltatás ftw. Kis idő és lehet hogy mártirt is csinál magából, bár ahhoz már eléggé felnőtt és megkomolyodott.
  • Lord Nomak
    #56
    Jó hát Angyalföld sem olyan mint amilyennek beállitják az emberek. Akár csak a 8. kerület. Engem 22 év alatt egyszer nem támadott meg senki és nem volt problémám, vannak olyan utcák ahol sok a szinesbörü úriember és nem egészséges 5 kg arannyal a nyakban végigmenni de amúgy sehol semmi gond. Isten bizony csepel, kőbánya, szigetszentmiklós meg szigethalom durvább környék mint a 8. és 13. kerület.
  • hunbasser
    #55
    a szar életről nem igazán sokat rappelt,akkor még 2arcot nem is hallottad...:DDDDDddddd inkább arról rappelt,hogy milyen hely az ahol él,de nem nagyon panaszkodik.
  • hunbasser
    #54
    Ganxsta :S aki angyalföldet olyan hudenagy gettónak állítja be.jó oké,nem a legjobb hely,de akkor is...:DDDDDddd meg ő a nagy gengszter,aki még felnőtt korában is csomó ideig az anyjánál lakott meg nagy rocker volt...:DDDDDd
  • Lord Nomak
    #53
    Ezt kifelejtettem, igen vannak olyan számai ahol a szövegre épit, de könyörgöm próbáljunk már elszakadni a szar élettől, meg a 8. kerülettől.
    Van 4 olyan száma ami nekem is tetszik mert a szöveg tartalma jó, és olyanról beszél ami elgondolkodtató, de a többi ismétlődik csak más hangvételben, stilusban és szövegben. Jó az tény, az utóbbi albumából egy számot sem hallottam tehát a jelenlegi felhozatalról nem tudok mit irni és véleményezni, de ha visszatekintek változatosság csak a stilusban van tartalomban nem igazán.
  • Lord Nomak
    #52
    Akkor most legyen rá büszke hogy eladott nem tudom mennyi lemezt ? A lényeg még mindig az, hogy semmit sem ér szvsz.
    Plusz miből is él amióta elkezdte ? A 8. kerületes hülyeségekből. Ha a rózsadombon élt volna miről irná a szövegeit ? Mert a szar életről nem tudna.

    #45: Igen a célközönség a magyar rapper csapat akik fekete rappereknek képzelik magukat meg úgy öltözködnek. =D Természetesen minden müfajban minden énekesnek, dj-nek, rappernek stb. megvan a célközönsége és ebből él meg, de tudni kell váltani a témák között. Dopemannek pedig nem igazán megy. Természetesen számomra Dope a legértékelhetőbb a magyar zenei társadalomból, mert benne látok annyit hogy nem csak szöveget ir de még értelmes is, habár néha nem látszik rajta =DD

    Meg nem azért 22 éve élek a 8. kerületben és ott nevelkedtem, most akkor én is kezdjek el dalokat irni ? Tehát.. Egy kis fantázia nem árt a zenei világban, főleg hogy a 8. kerület már közel sem olyan mint tiz éve volt. És soha többet nem is lesz olyan, de mindig a nyócker meg a hasonló dolgok, szvsz aki nem járt ott vagy nem él ott és nem lát mögé lófaszt sem tud, csak az ilyen Dopeman, Ganxta és hasonló emberektől hall róla.
  • hunbasser
    #51
    hmmm,most olvastam egy kommentet youtubeon,és ez tényleg így van...


    Kicsi12345tyson (1 month ago) Show Hide
    +14 Poor comment Good comment
    Marked as spam
    Reply | Spam
    Ha,nincs Dope akkor most, se Majka,Tyson,L.L Junior,Ogli g Fekete Vonat,TKO se, lenne.
  • báttyó02
    #50
    beszteszt
    ezis országház fantomjárol T.T
  • báttyó02
    #49
    istenem te miröl beszélsz? nem tudok mondani erröl adatokat,nem is fogok utánanézni,de nyakam rá hogy magyar hiphop témában dopeman ottvan a legtöbb lemezt eladott emberek között
  • hunbasser
    #48
    naaaa,azért kicsit túlzás ez :) vannak olyan számai,ahol a szövegre jobban épít,de vannak elég jó kis funkys számai.
  • hunbasser
    #47
    eeeeennyii...:)
  • gabber_saviola
    #46
    "A Legnagyobb rappert Pityinger Lacinak hívják,
    És a legnagyobb rappert jó sokan szídják,
    A legnagyobb rapper 74-ben született,
    És a kibaszott nyolcadik kerületbe nevelkedett"...
  • tigeroo
    #45
    nem ez a lényeg, más a célközönség!

    ha könyveket adna ki azt ki olvasná? hát nem a "srácok az ucccán"...
    muszáj adnia a gengszterreppert, hogy nevelje a fiatalságot, és ez szerintem jó.
    tudod, kellemeset a hasznossal. és inkább ezt halgassák az emberek mint mondjuk ogli-g vagy mittomén...:l
  • Lord Nomak
    #44
    Gengszter.. Fail.

    Dopeman jó szövegeket ir ennyi, de a zene meg szar. Ha könyvet és verseket adna el lehet jobban megélne belőle. Tehetséges ezen a téren az egy dolog. De magában a zenei iparban nem igazán helyezkedik el, ahogy egy magyar sem. Én tiszteletben tartom mindenkinek a munkásságát még ha nem is tetszik nekem, tehát nem bántani akarom a nagy fanokat.
    Főleg hogy Dopemannek sem volt arany élete, mert van 2 olyan ismerősöm aki gyerekkora óta ismeri őt, és meséltek ezt-azt. De ettől függetlenül a jó szövegirói képességén kivül nincs más neki, noh ez a lényeg.
  • tigeroo
    #43
    c-c-c...

    remélem majd máskor megérted,ez van ehhez is felkell nőni mint az életben sokmindenhez.
  • hunbasser
    #42
    te is szánalmas nyomorék vagy,szerintem kurvára nem érted a szövegeit meg őt sem.
  • utgyuru
    #41
    szánalmas nagy nyomorék, gáz szövegekkel...
    Eredeti gengszter - ne röhögtess
    Na meg ő kicsit messze áll a funkytől
  • tigeroo
    #40
    hát igen , az austin powers-es téma csak ront a helyzeten:D
  • hunbasser
    #39
    ne parázz...te jóó ég :DDd az egy vicc.de még az eredeti szám,a stricitánc is a leggyengébb számai közül való,az csak annyiban jobb,hogy az eredeti szöveg van meg,és nem az agyoncezúrázott,átírt szöveg.
  • asfa
    #38
    igen valoban a zene az tetszik.. én is annyiban adok igazat,hogy megmondja a frankót nem bújik meg csak néha túl nagyot mond, emellett én is a régi zenéit tisztelem inkább! de van legalább aki megmondja, aki kiáll a véleményéért és ha szarság van akkor is, egyidőben evvel gondoskodó családapa, csak már van mikor túl sokat képzel mondom.. de igazad van a dolgok tulnyomo többségében
  • autoszimulator
    #37
    Mindenféle bántás nélkül kérdezném, tök komolyan: a manapság látható videóklippjük, a ne parázz, az csak szerintem botrányosan szar, vagy a dopeman fanok is így gondolják? :)
  • báttyó02
    #36
  • hunbasser
    #35
    a nincsen köztünk csicskában inkább a zene a jó,nem a szöveg.

    egyébként ott van a srácok az ucccán,ott például nem magáról beszél,mikor azt mondja,hogy "zsarolás,drogok,minden jöhet,és ölök is ha a meló jól fizet".sokan nem értik dopemant,azért mondják rá,hogy műmájer,etc.
    "ha szívok is öcsém,hát biztos nem füvet" "fiam,te csak szívjad a zöldedet,köcsööög" ezek meg mind tanítójellegűek,és míg sok rapper arról rappel mennyire jó is drogozni,ő pont hogy azt mondja,hogy ne.

    meg ő legalább mindig megmondta hogy mi a véleménye a mai politikai helyzetről,most is megmondja.
  • tigeroo
    #34
    na kezdem hallgatni

    a zenei alap nemrossz:)
    '80s rulz
  • asfa
    #33
    a lopni nagyon jó száma főleg a mondanivaló miatt.. sokaknak egyből az jön le,hogy mekkora szar ember,hogy arról rappel,hogyan lop meg téged, de miután behivták egyszer egy tv-s showba nem emlékszem már hova pontosan ott álltak neki,hogy mit képzel,hogy gyerekeknek rappel a lopásról meg stb.. és annyit mondott,hogy azért teszi mert amig minket meglophatnak, addig mi mér ne lophatnánk.. és ebben igaza van.. nincsen köztünk csicska értelmetlen egyébként mondanivalóra nem tetszik, viszont alapjaiban sosem volt szar Dopeman, és rengeteg mondanivalója volt, hangsúlyozom,hogy volt...
  • hunbasser
    #32
    hallgasd meg a mit érez jézust,meg hallgasd meg a pénz + a egót,ezeknek tényleg jó szövege van,és mind igaz.aztán a színház is elmondja ám,hogy mi is a helyzet,ilyen a srácok az ucccán is,most készül belőle klip,kíváncsi leszek rá.egyébként a szövegei jók,az alapok jók,magyarán jó zenéje van,nekem ez a lényeg.
  • báttyó02
    #31
    am az én és a kisöcsém az pont az a mostani poppos szar
  • báttyó02
    #30
    ez hülyeség
    régen volt mondanivalója,hallgasd meg a viritsd a lóvé szövegét pl
    a mostani számok nagy része meg egy vicc komolyan
    most az eredeti gengszter c. számán kivül szinte egyik se ér a régi zenék közelébe
    a lopni c. szám az csak egy volt azon az albumon,ott az egész nagyon jol össze volt rakva
    de nekem főleg a ganxstás időkbeli muzsikák jönnek be
  • hunbasser
    #29
    hát,szerintem pont a virítsd a lóvét,meg a lopni,meg az én és a kisöcsém a populárisak meg ezek :)

    nem tudom mi van,nem nézek mostanában zenecsatornákat,de az új albumáról nem nagyon hallani számokat se viván,se rádióban.

    ez kicsit más,de pl a D.O.P.E.M.A.N.,meg a dumm dumm meg ezek elég funkys számok,amik a régi időkre emlékeztetnek.régen eléggé érződött ganxsta hatása,sokat rappelt a drogokról,nőkről,most meg inkább ganxstának üzen,politikáról rappel,világról rappel,gyerekéről,8.kerről,stb.
  • báttyó02
    #28
    ujabb albumai szar populáris gecik
    2002ig voltak jó zenéi,országház fantomja album meg az egyik legjobb

    ezek voltak a jó zenéi,nem ezek az uj poppos szarok





  • hunbasser
    #27
    nem kamu szövegeket ír,tényleg a 8-ban nőtt fel.jó,lehet,hogy túloz néhány számában,de hát melyik rapper nem...? a szövegeit pedig ő írja,97-ben is már ő írta,és nagyon jellemzőek a szövegei,rá lehet ismerni,hogy "ezt bizony Dopeman írta".
  • Rockynhooo
    #26
    hát kinek mi, amúgy nagy kamu szövegek, amit sztem nem is ő ír :\ vagy ha igen azt is lopja.
  • hunbasser
    #25
    majkához már semmi köze...

    akármilyen féreg szerintetek,akkor is nagy zenéje van
  • Rockynhooo
    #24
    nevetséges féreg egy ember :D meg a majkapapa meg a gyökér haverjai is
  • tigeroo
    #23
    délután úgyis tételt másolok, majd átrágom magam az albumon, ráérek:)