438
  • kezdoe50
    #318
    Köszönöm a felajánlott segítséget! Közben a srácom egyik haverja valahogyan letöltötte a teljes verziót.
  • Balázska94
    #317
    Hol laksz?? ha közel akkor megoldhatjuk a teljes verzió átadását!!
  • Balázska94
    #316
    e-mailban el lehet kűldeni?? mert akkor eltudom!! én is letöltöttem de nem a Crakkel van a gond hanem kéri a CD kódot,na mindegy ha el lehet kűldeni e-mailban akkor megadod a címed azt leküldöm valahogy!!
  • kezdoe50
    #315
    A fiam szerezte meg a DH2005 demóját. Nagyon tetszik neki a játék. (Nekem is.) Tudja valaki, hogy kis hazánkban hol lehet megvenni a teljes verziót? Köszi.
  • olinolin
    #314
    Frissitettem 1.4re azóta kell neki megint crack ami már nincs meg. Torrenten meg az egészet lekéne ujra töltenem a crackért. Vki nem tudná elküldeni vagy linkelni?
  • Roland815
    #313
    Én csak a single player-el tudok játszani. A tournamenttel nem. Mit kéne csinálni?
  • Balázska94
    #312
    nékem olyan nincs ,de azért kössz!!
  • Falcon87
    #311
    :D Nyisd meg az NFO fájlt, benne van.
  • Balázska94
    #310
    HELLo!!
    valaki megtudná mondani,hogy ha a játék indítása elött kéri a product key-t akkor mit kell beírni??
    KÖSZI!!
  • Gando
    #309
    hát igen lehetne jobb is a játék... de akinek nincs más az elvan vele..
  • Andyka19
    #308
    érdekes közbe rájöttem. hát mit ne mondjak ez a játék egy kalap kaki már elnézést. nyomába se ér a DH2005nek :/ a táj megtervezése elég szörnyű a HU 2009hez tudnám hasonlítani. a trophy room egyenesen pocsék, nem lehet selectív gyűjteni az állatokat, élve jelennek meg, nem látod hol találtad el az állatot, és nagyon kicsi is a kép.... sőt a leguccsó buckomat, amit lőttem be se helyezte a roomba. ezért kár volt, most várhatunk megint ki tudja hány évet h vmi újjal előrukkoljonak mert ez nagyon nem sikerült....
  • Gando
    #307
    amire nem tudunkválaszolni....
  • Andyka19
    #306
    válaszolna valaki?? légyszíves!!
  • acsati
    #305
    probáltunk játszani hamachin keresztül multiba de nem láttuk egymást :(
    lehet vele vhogy multizni?
  • Gando
    #304
    pedig nem olyan rossz..
  • leopard26
    #303
    Hát ez tényleg ritka szar.messze elmarad bármely vadászos programtól
  • Andyka19
    #302
    Sziasztok! most töltöttem le. single player módba vagyok. beállítottam fegyvert, mindent. de hol tudom elkezdeni a játékot? nem látok olyat h HUNT mint a DH2005be :/// SOS!!!
  • acsati
    #301
    jaaa! köszi!
  • keridenes
    #300
    elindítod az Updater.exe-t.
  • acsati
    #299
    honnan lehet leszedni a patchet?
  • HAF Szollar
    #298
    Konkrét ivarra való tiltás nincs egyetlen országban sem...
    Amerikában pedig lőnek mindenre ami mozog :)
  • HAF Szollar
    #297
    Nem mondtam, hogy katasztrófa, csak nem életszerű...
  • Falcon87
    #296
    Akkor közlöm, hogy nem látszott poénnak, ráadásul annak is ritka szar volt. Már bocs.

  • W B
    #295
    poénnak szántam
  • Falcon87
    #294
    Jólvanana. Pálinka után csöppet máskép látja a világot az ember :D.
    WB: Szerintem ez a "halál a vadászokra" kijelentés egy csöppet erős volt, főleg egy vadászatról szóló játék topikjában olyan emberekkel körülvéve, akiknek a fele vadász xD:
  • Gando
    #293
    ja és a játék maga nem éppen magyar tehát lehet hogy más szabályok vannak abban az országban ahol készült (nem mondog nevet mert nem akarok hülyeséget mondani)
  • Gando
    #292
    hét télleg nagyon nehéz nélkülözni azt hogy lelődd.... kész katasztrófa...
  • W B
    #291
    az nem.
    de őzet vaddisznót és ilyesmit nem eszek.

    Leginkább szárnyasokat eszek... annak ellenére, hogy "dínó őrült" vagyok. (a madarak -> AVES a Maniraptorák közé tartoznak, maniraptora pl. a veloci, és a tyúk is :p)
  • HAF Szollar
    #290
    Remélem vegetáriánus is vagy :)
  • HAF Szollar
    #289
    ?
    Én egy szóval sem mondtam, hogy hülye vagy.
    Azt mondtam, hogy hülyeség a játék, mivel nem lehet fawnt lőni, pedig a való életben lehet.
    Én is vadász vagyok 20 éve...
  • keridenes
    #288
    jah, de jöhetne már az a crack hozzá (lehet hogy nem fog jönni, mert ez nem olyan nagy cím (szvsz: NEM NAGY CÍM?! A DEER HUNTER NAGY NÉVNEK SZÁMÍT SZERINTEM!), hogy sok időt fordítsanak rá.+
  • Gando
    #287
    az hogy gagyin néz ki az minket nem nagyon érint :D
  • keridenes
    #286
    most olvasom, hogy sok ember szerint ez még szarabbá teszi a játékot (nagyon kicsi látótér, ULTRÁ-n is gagyin néz ki, FPS szám nem javul, csak 29%-kal kisebb a CPU terheltsége)
  • keridenes
    #285
    csupa jót:
    - Improved Performance
    - Multiplayer & Tournaments Stability
    - In-game Chat (pressing [T])
    - In-game Multiplayer Status (pressing [F5])

    magyarul:
    - Jobb teljesítmény (nem kell akkora gép)
    - Multiplayer és Tournament stabilitás (lehet online játszani XD)
    - Játékon belüli chat (T betű lenyomávásal)
    - Játékon belüli többjátékos mód státusz (F5 nyomásával, valszeg látod hanyadik vagy, vagy ilyesmi)
  • W B
    #284
    és mit tartalmaz a pecs?
  • keridenes
    #283
    megjött az első patch. crack-re vár a nép.
  • W B
    #282
    nem sajnos nem lehet
  • acsati
    #281
    kár :( azért köszi az infot

    más: a játékban nem lehet olyat hogy egy pályán azt lövök amit akarok és annyit amennyit találok?
  • keridenes
    #280
    jah, terjeszkednek (vagy terjeszkedünk, bár én nem :D), egyre kevesebb helyet hagyva ezzel az állatoknak.
  • Gando
    #279
    hát ezaz... az ember része volt az egyensúlynak csak jól elbaxta és most küzdeni kell az egyensúlyért...